Sayfayı yazdır | Close Window

UNİESES Akdeniz

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Eskisehir dışındaki ESES'liler, faaliyetler, haberleşme
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2505
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 21:43
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: UNİESES Akdeniz
Gönderen: esessevgi
Konu: UNİESES Akdeniz
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 13:50
ARKADAŞLAR YENİ GRUBUMUZ HAYIRLI OLSUN. ARTIK HABER VE ETKİNLİKLERİMİZİ BURADANDA TAKİP EDEBİLİRSİNİZ.

-------------
ANTALYADA UZAKLARDA YANIYORUZ ESES AŞKIYLA

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 13:53
ARKADAŞLAR GRUBUMUZA HOŞGELDİNİZ. AMACIMIZ ESKİŞEHİRLİ AKDENİZ ÜNİVERSİTELİLERİ OLARAK YENİ SEZONDA GRUP OLARAK BİRŞEYLER YAPMAK. ÖNCELİKLE PLANLARIMIZDAN VE TOPLANTIMIZDAN ÖNCE ESKİŞEHİRLİ AKDENİZ ÜNİVERSİTELİ OLAN KİŞİLERİ GRUBUMUZA YÖNELTEBİLMEK. SİZLERDE YARDIMCI OLURSANIZ KİŞİ SAYIMIZI ARTIRIR NİCE ORGANİZASYONLARA ADIMLAR ATARIZ. TAM DESTEK HEP DESTEK. PAYLAŞIMLARI GÖRMEK İSTİYORUZ...

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 13:55
http://www.facebook.com/share.php?appid=2530096808&src=box&tid=86745698587&u=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fvideo%2Fvideo.php%3Fv%3D144678473837%26ref%3Dmf#/group.php?gid=86745698587&ref=ts

UNİESES AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ TOPLULUĞU

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 13:58
Uğur tebrik ederim. Umarım başarılı olursunuz. AKdeniz üniversitesinde sitemize yazan bir abimiz olduğunu hatırlıyorum. (emin değilim) Belki kendisi bu konuyu görüp mesaj atabilir. Biz hocalardan veya  ESOGÜ Eskişehirsporlular Kulübünden istediğiniz noktaları hiç çekinmeden söyleyin, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
 Bu mesajı gören diğer üniversiteli arkadaşlarında Akdeniz üni.'de okuyan arkadaşları var ise Uğur arkadaşımıza yönlendirmelerini rica edeceğim.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: nezih
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:03
Alıntı yapılan MuratHoca

Uğur tebrik ederim. Umarım başarılı olursunuz. AKdeniz üniversitesinde sitemize yazan bir abimiz olduğunu hatırlıyorum. (emin değilim) Belki kendisi bu konuyu görüp mesaj atabilir. Biz hocalardan veya  ESOGÜ Eskişehirsporlular Kulübünden istediğiniz noktaları hiç çekinmeden söyleyin, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.
 Bu mesajı gören diğer üniversiteli arkadaşlarında Akdeniz üni.'de okuyan arkadaşları var ise Uğur arkadaşımıza yönlendirmelerini rica edeceğim.

Hocam sanıyorum Vahap Beyden bahsediyorsunuz.Kendisi yine Akdeniz Ün.ne bağlı Elmalı'daki okulda görevli.Gidebildiğimiz deplasmanlara canı gönülden katılan bir arkadaşımız. 

-------------
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:05
Alıntı yapılan esessevgi

ARKADAŞLAR GRUBUMUZA HOŞGELDİNİZ. AMACIMIZ ESKİŞEHİRLİ AKDENİZ ÜNİVERSİTELİLERİ OLARAK YENİ SEZONDA GRUP OLARAK BİRŞEYLER YAPMAK. ÖNCELİKLE PLANLARIMIZDAN VE TOPLANTIMIZDAN ÖNCE ESKİŞEHİRLİ AKDENİZ ÜNİVERSİTELİ OLAN KİŞİLERİ GRUBUMUZA YÖNELTEBİLMEK. SİZLERDE YARDIMCI OLURSANIZ KİŞİ SAYIMIZI ARTIRIR NİCE ORGANİZASYONLARA ADIMLAR ATARIZ. TAM DESTEK HEP DESTEK. PAYLAŞIMLARI GÖRMEK İSTİYORUZ...
Hayırlı olsun.Umarım başarılı olursunuz.
Bu arada forumda büyük harflerle yazmak yasaktır bilginize.

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:06
Sizinleyiz, başarılar...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:08
AMACIMIZ İLK OLARAK ÜYE SAYIMIZI ARTIRMAK VE ARKADAŞLARIMIZI GRUBUMUZA YÖNELTMEK.  HEDEFİMİZDE AZİMLİ BİR ŞEKİLDE İLERLİYOR VE HER GEÇEN GÜN ÇOĞALIYORUZ.  İLK ETKİNLİĞİMİZ ÜYELERİMİZLE TANIŞMA TOPLANTISI OLACAKDIR. EVET ESKİŞEHİR SEVDALILARI TÜRKİYEDE GURBETTE BULUNAN EN ÇOK ESKİŞEHİRLİ KENTLERDEN BİRİSİ OLAN ANTALYA ŞEHRİNDE BULUNAN ESES SEVDALILARINA BİRAZDA OLSA BİZİ DUYURUN.  BAŞARIMIZA HEP BERABER BAŞARI KATALIM. SAYGILARIMLA.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:14
UNİESES AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU

Temel Bilgiler

Adı:
UNİESES AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TOPLULUĞU

Açıklama:
ESKİŞEHİRDEN GELİP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ESKİŞEHİRLİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ HERKES BURADA TOPLANIYOR.

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:40
Hadi hayırlısı olsun bakalım...Allah mahçup etmesin sizleri...

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 14:47
TEŞEKKÜR EDERİZ.

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 15:32
Hayırlı olsun.

Mesajlarınızı yazmadan önce ''Caps Lock''a basmanızı tavsiye ederim...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 15:40
uğur heyecandan ne yaptığını bilmiyor ki Smile arkadaşımız dopdolu, capcanlı. böyle ateşli insanların olduğu oluşumlar hep başarılı olmuştur. eminim bu oluşumda amacına ulaşacak ve oralarda takımımızı ve şehrimizi en iyi şekilde temsil edecektir. kolay gelsin ve yanınızdayız.

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 15:52
Alıntı yapılan nezih

Alıntı yapılan MuratHoca

Hocam sanıyorum Vahap Beyden bahsediyorsunuz.Kendisi yine Akdeniz Ün.ne bağlı Elmalı'daki okulda görevli.Gidebildiğimiz deplasmanlara canı gönülden katılan bir arkadaşımız. 

Evet evet galiba o. Tanışamadık, forumlardan tanıyorum.

-------------

Gönderen: esparta_volkann
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 18:02

grup hayırlı olsun...AKDENİZ i görünce coğrafi bölge olarak genelleme yapıldığını düşündüm sonuçta ESparta da akdeniz bölgesinde...Kolay gelsin Allah yardımcınız olsun.

-------------
ÖL DEDİN DE ÖLMEDİKMİ ES-ES İM

Gönderen: CAPON
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 19:50

Ugur bu işe baya hızlı başladı inş devamı gelirSmile   Tam destek veriyoruz...   bide buradan hangi fakültede oldugumuz yazarsak  fakülteler arasındada irtibat kurarız...

(akdeniz üniv. ziraat fakültesi )

-------------
KİMSE AŞIGIM DEMESİN BİZDEKİ AŞKI BİLMEDEN ( AKŞ-ÜNİESES AKDENİZ )

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 22:42
bırak hacım ya bu zamana kadar hangi yoldan döndüğümü gördünki ? grubumuz her geçen gün artıyor. elimizden geldiğince birşeyler yapmaya çalışıyoruz. 

-------------

Gönderen: Adrenalinss
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 22:55
Çok emek isteyen bir iş.Allah yardımcınız olsun arkadaşlar.İnşallah umduğunuz kadar sayıya ulaşırsınız ve yüzünüz daima güler .)

-------------
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 23:03
kalsada son nefes sonuna kadar eses.... bu yoldan caymak yok. elimizden geldiğince çabalayacağız.

-------------

Gönderen: delimustafa
Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 23:16
arkadşalar esogü eskişehirsporlular kulubü ve ünieses olarak yanınızdayız. bizlere her türlü talebinizi iletebilirsiniz.

-------------
www.unieses.org

Gönderi tarihi: 08/Eki/2009 saat 23:29
teşekkür ederiz arkadaşlar.  yakın zamanda sizlerle irtibata geçeceğiz. kuruluş aşamamızı tam olarak  bitirmeliyiz önce. bjk maçı öncesi bitireceğimize inanıyorum.

-------------

Gönderen: es es deniz 26
Gönderi tarihi: 09/Eki/2009 saat 00:38
bnce bjk.macından oncekı bir hafta sonunda bısıler yapılabılır.sohbet-tanısma-org. babında.bole bısıy iyi olur da gelen olurmu?????.D.D.D

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 09/Eki/2009 saat 00:48
arkadaşlar yeni grubumuzu başarıyla kurulumunu tamamladık.
UNİESES AKDENİZ
amacımız eskişehirli akdeniz üniversitelileri olarak yeni zezonda grup olarak etkinlikler yapıp eses sevgisini üniversitemize ve çevremize gösterebilmektir. öncelikle planlarımızdan v, etkinliklerimizden ve orgonizasyonlarımızda önce eskişehirli akdeniz üniversiteli olan kişileri grubumuza yöneltebilmek. sizlerde bizlere yardımcı olursanız kişi sayımızı artırır hedeflerimize ulaşır nice organizasyonlara adımlar atarız.  TAM DESTEK HEP DESTEK. PAYLAŞIMLARI GÖRMEK İSTİYORUZ...

UNİESES AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ 

ESKİŞEHİRDEN GELİP AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNİ KAZANAN ESKİŞEHİRLİ ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİ HERKES BURADA TOPLANIYOR.

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=86745698587&ref=ts

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2009 saat 00:50
denizcim takma kafana hacım oluşum yeni tamamlanıyor. güzel adımlarla ilerliyoruz. aşşağlamana gerek yok.     emin olki çok sağlam gelişiyoruz.    zamana bırak herşeyi gelen olur yada olmaz. daha çok yeniyiz...  emin olki başarı şimdiden görünüyor.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2009 saat 00:55
yok be olum ne assalaması.ben laf carpıtıom anlasana .gelmeyenlere

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 09/Eki/2009 saat 01:04
daha dur bismillah yeni başlıyoz lo.  biraz vakit geçsin.  kimse gelmemezlik yapmaz.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 02:37
arkadaşlar pazartesi günü ilk toplantımızı yapıyoruz. amaç tanışmak kaynaşmak ve yapabileceklerimize ufak bir giriş + bjk maçı org. 

yer ve zamanı mail olarak geçtim ulaşamayan arkadaşlar ise mail ile ulaşsınlar...

-------------

Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 06:23
hacı iyi guzelde pazartesı iş malum.17:30 dıon.ben saat 19 da cıkıom.
katılamıcam.

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderen: 26_eses
Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 08:03
yok be olum ne assalaması.ben laf carpıtıom anlasana .gelmeyenlere
hacı iyi guzelde pazartesı iş malum.17:30 dıon.ben saat 19 da cıkıom.
katılamıcam.
daha dur bismillah yeni başlıyoz lo.  biraz vakit geçsin.  kimse gelmemezlik yapmaz.
denizcim takma kafana hacım oluşum yeni tamamlanıyor. güzel adımlarla ilerliyoruz. aşşağlamana gerek yok.     emin olki çok sağlam gelişiyoruz.    zamana bırak herşeyi gelen olur yada olmaz. daha çok yeniyiz...  emin olki başarı şimdiden görünüyor.

UNİESES AKDENİZ kuruluşunuzun başarılı ve kullandığınız Türkçe'den daha güzel olması temennisiyle..  

-------------
Karadeniz ESES

Gönderen: 26_eses
Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 08:18
"Türk demek Türkçe demektir; ne mutlu Türküm diyene.” (Çok ünlü sözün birinci kısmı da budur!).

“Millî his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin millî ve zengin olması, millî hissin gelişmesinde başlıca müessirdir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir, yeter ki bu dil şuurla işlensin.”

“Ülkelerini, yüksek istiklâlini korumasını bilen Türk milleti dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır.”

“Bakınız arkadaşlar, ben belki çok yaşamam. Fakat siz, ölene dek Türk gençliğini yetiştirecek ve Türkçe’nin bir kültür dili olarak gelişmeye devamı yolunda çalışacaksınız. Çünkü Türkiye ve Türklük, uygarlığa ancak bu yolla kavuşabilir.”
( Atatürk’ün sözlerinin kaynağı ve ilâve bilgiler için: Bkz. Oktay Sinanoğlu, “Atatürk ve Türk Bilim Dili”, Bilim ve Teknik , sayı 59, sff. 8-11, Ekim 1972).

-------------
Karadeniz ESES

Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 10:33
Bakın arkadaşlar takımımız pazartesi günü Antalya'ya geliyor ve sanırım hafta sonuna kadar da burada kalacak.İsparta'da okuyan arkadaşlarımızda bu hafta içinde bir gün gelip takımımızı ziyaret etmek istiyorlar.Unieses Akdeniz olarak sizlerde onlarla beraber takımımızı ziyaret edip bjk maçı için onlara moral verebilirsiniz.Uğur özelden bana tel.numaranı yazıver.Uygun günde Unieses Akdeniz,Esparta ESES ve AKŞ olarak takımımızı ziyaret ederiz.

-------------
-lido di jesolo-

Gönderi tarihi: 11/Eki/2009 saat 21:27
çok güzel bir uygulama olur. yarınki toplantıda bu konuyuda değerlendirelim.  teşekkür ederiz.

-------------

Gönderen: vahap26
Gönderi tarihi: 12/Eki/2009 saat 23:11
Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan nezih

Alıntı yapılan MuratHoca

mrb.lar arkadaşlar...
adımı andınız bende geldim... tüm akdeniz üniversiteli Es-Es lilere selam olsun... üniversite içersindeki tüm haklı konularınızda yardımcı olabilirim... hatta bu üniversitede çalışan Es-Es lilere planlı şekilde ziyaret etmeniz ve hepsini bazı organizasyonlarda bir araya getirmeniz işinizi kolaylaştırır diye düşünüyorum...

-------------
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li

Gönderi tarihi: 12/Eki/2009 saat 23:21
hocam üniversitedeki eskişehirli arkadaşların hepsine ulaşmamız imkansız denilecek kadar zor yanlızca bir yöntem dışında kayıtlardan eskişehir doğumlu arkadaşların listesi olsa elimizde aahh ah :D  hepsini teker teker ziyaret ederiz ama yokki :D

-------------

Gönderi tarihi: 12/Eki/2009 saat 23:41
Alıntı yapılan esessevgi

hocam üniversitedeki eskişehirli arkadaşların hepsine ulaşmamız imkansız denilecek kadar zor yanlızca bir yöntem dışında kayıtlardan eskişehir doğumlu arkadaşların listesi olsa elimizde aahh ah :D  hepsini teker teker ziyaret ederiz ama yokki :D

ben sana yardımcı olurum... önemli olan bir yerden başlamak...

-------------

Gönderi tarihi: 12/Eki/2009 saat 23:53
hocam biz bu gün  toplandık ve millete nasıl ulaşacağımıza bi türlü karar veremedik afiş düşündük. rektörlük bu tür faliyetler için izin vermiyormuş.  stand açalım diyoruz. bu seferde üniversiteli akrepler ( antalyasporlular ) rahat vermez die düşündük.fakülte fakülte gezsek neye yarayacak bir yararı olmayacak çünkü türkiyede trübün olarak öyle bezdirmişizki çoğu  illerden gelen öğrenciler bizi sevmiyolar ve antipati duyuyorlar ve  böyle güzel bir oluşuma bile sıcak bakmıyorlar  el ilanı dağıtsak kapı dışında yasal değil içeride hiç yasal değil   ve birde yazsak  ne yazacağız mesela yazsak şu saatte şurada toplanıcaz felan desek toplantı yapıcaz desek bir sürü kargaşa çıkacak. en mantıklısı bi müddet okulda formalarımızla gezeceğiz. nede olsa siyah kırmızıyı gören esesli öğrenci insanı bizi bulur die düşündük ama sonradan benim aklıma bu eskişehir doğumlu öğrenci listesi aklıma geldi..... hocam bide telefon numaranızı bana mesaj olarak atarmısınız. saygılar

içimizde eses aşkı bambaşka bu büyük taraftarınla  çok yaşa...

-------------

Gönderi tarihi: 13/Eki/2009 saat 19:47
Alıntı yapılan vahap26

Alıntı yapılan MuratHoca

Alıntı yapılan nezih

Alıntı yapılan MuratHoca

mrb.lar arkadaşlar...
adımı andınız bende geldim... tüm akdeniz üniversiteli Es-Es lilere selam olsun... üniversite içersindeki tüm haklı konularınızda yardımcı olabilirim... hatta bu üniversitede çalışan Es-Es lilere planlı şekilde ziyaret etmeniz ve hepsini bazı organizasyonlarda bir araya getirmeniz işinizi kolaylaştırır diye düşünüyorum...

Vahap hocam şahsen tanışamadık ama inşallah mümkün bir vakitte görüşürüz. Ordaki arkadaşlara genel olarak üniversite içinde resmi iletişim, bürokrasi vs. şeylerde bizlerede danışılabilir. Siz de biraz Antalya merkeze uzaktasınız ama gene de ordaki ESESli kardeşlerimizin bizim "Akdeniz üniversitemizde bir büyüğümüz var diyebilmeleri" çok önemli... Eskişehirden selamlar...

-------------

Gönderi tarihi: 14/Eki/2009 saat 23:26

[/QUOTE]
Vahap hocam şahsen tanışamadık ama inşallah mümkün bir vakitte görüşürüz. Ordaki arkadaşlara genel olarak üniversite içinde resmi iletişim, bürokrasi vs. şeylerde bizlerede danışılabilir. Siz de biraz Antalya merkeze uzaktasınız ama gene de ordaki ESESli kardeşlerimizin bizim "Akdeniz üniversitemizde bir büyüğümüz var diyebilmeleri" çok önemli... Eskişehirden selamlar...
[/QUOTE]

Gereken yardım ve yönlendirme tarafımca telefonlardan yapılıyor.. öncelikle akdeniz üniversitesindeki çalışan (aralarında bizler gibi fanatiklerde var) kesime ulaşılmaya çalışılıyor... daha sonra her fakülte, yüksekokul ve enstitülerde en az bir kaç öğrenciye ulaşılarak çemberi genişletmeye düşünüyoruz.. bu işi organize bir şekilde yaparsak bir kaç ay sonra üniversitenin içersinde yer alan uniakrep (antalyaspor) in en büyük düşmanı olacağız gibi... ama her türlü zorluğu aşacağız ve gereken bütünlüğü sağlayıp daha çok ses getirecek organizelere ve davranışlara girişilecektir...

-------------

Gönderi tarihi: 15/Eki/2009 saat 10:34
Antalya'da kampa devam eden takımımız Cumartesi günü herhangi bir takımla maç yapmıyacağından,takıma yapılması düşünülen ziyaret iptal edilmiştir.ESESimiz hafta sonu Eskişehir'e dönecektir.İnşallah devre arası bol bol hasret gideririz.  

-------------
-lido di jesolo-

Gönderi tarihi: 15/Eki/2009 saat 23:08
Alıntı yapılan nezih

Antalya'da kampa devam eden takımımız Cumartesi günü herhangi bir takımla maç yapmıyacağından,takıma yapılması düşünülen ziyaret iptal edilmiştir.ESESimiz hafta sonu Eskişehir'e dönecektir.İnşallah devre arası bol bol hasret gideririz.  

erkenden bilgilendirdiğin için nezih bey teşekkürler...

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2009 saat 11:46
http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=86745698587&view=user#/photo.php?pid=2652454&op=1&o=user&view=user&subj=86745698587&aid=-1&oid=86745698587&id=823999452 - http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=86745698587&view=user#/photo.php?pid=2652454&op=1&o=user&view=user&subj=86745698587&aid=-1&oid=86745698587&id=823999452

UNİESES AKDENİZ  olarak yapılan ilk organizasyonumuzun afişi.

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2009 saat 22:28
arkadaslar.akş nin facebook daki sayfasına yenı bir video ekledım.bu videodaki beste bizim yeni bestemız olabılır.görüşlerinizi beklıyorum.(besteyıde ben soledım sesımde guzelmiş d.d.d.)

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 17/Eki/2009 saat 13:20
ellerine sağlık deniz baktım güzel olmuş bide unieses akdeniz bestesi yapın tam olsun :D

-------------

Gönderen: ant_eses
Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 10:23
ben besteyi tam anlamadim deniz kardesim artik bjk macinda solersinTongue

Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 19:54
soleriz abi .hatta fotokobi cektirip herkese dagıtcam.d.d.d.d.
maçtan once ezberlesın herkes hepberaber soleyelım.
şimdi face'a yazıyorum.ordan bakabılırsınız.ok.

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 23:16
Afişiniz güzel olmuş tebrikler...Facebook'ta olmadığımdan girip yorum yazamadım.
Hadi bakalım Akdeniz üniversitesindeki renktaşlarımıza kolay gelsin. Allah utandırmasın....

-------------

Gönderi tarihi: 19/Eki/2009 saat 23:59
teşekkür ederim hocam. sizler osmangazide bu oluşumları başlatmasaydınız şu anda  bizimde aklımızda olurmuydu bilmiyorum asıl teşekkürü sizlere borçluyuz...

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eki/2009 saat 01:31
ARKADAŞLAR YENİ BESTEMİZ.

antalyada çok uzaklarda
unieses akdeniz hep arkanda
hayat akar siyah kırmızı
eses bize bir alın yazısı

lalalalalala lay lay lalalalalalalalalala lalalalalayla lay lay lalalalalaylala lay lay

akdenizde bu aşk bitmez
uniesesin ateşi hiç sönmez
sensiz hayat bir işkence
dilimdesin gündüz gece

lalalalalala lay lay lalalalalalalalalala lalalalalayla lay lay lalalalalaylala lay lay

melodi = neller oluyor hayatta birde bu rüya gerçek olsa şarkısı melodisi ....

saygılarımla .

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eki/2009 saat 11:22
olum ugur bu beste bizim besteye benzıo gibi geldı bana .sence

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 20/Eki/2009 saat 23:36
ne alaka be alın teri.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eki/2009 saat 23:36
Embarrassed :)

-------------

Gönderi tarihi: 20/Eki/2009 saat 23:44
e iyi ole olsun bakalım.d.d.

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderi tarihi: 22/Eki/2009 saat 00:52
arkadaşlar ilk organizasyonumuz için toplam 45 kişi listede  herkez çevresindeki eskişehirlilerle bağlantıya geçsin ve rekora koşalım.

-------------

Gönderi tarihi: 22/Eki/2009 saat 02:20

ARKADAŞLAR ALIN SİZE BESTENİN KRALI . . .
MELODİ : AYNANIN ŞARKISI GURBETTE CEYLAN

Gece yağmur ve soğuk,
Antalya caddelerinde, (AKDENİZ KAMPÜSÜNDE)
Seslerimiz kısıldı,
ESES'im diye diye,
Ne Beşiktaş, ne Fener,
Ne Cimbom, ne Trabzon,
Kalbimizde her zaman ESES'imiz şampiyon.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Eki/2009 saat 12:16
arkadaşlar mont satışları pazartesiye kadar devam ediyor isteyenler varsa telefon numaramı özelden veririm  banka hesabına 26 tl yatırsınlar pazartesi bursaeses tayfun abiye göndereceğim.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Kas/2009 saat 20:39

mevsimlik mont yaptırmak isteyen arkadaşlar liste son hali..
fiyat :25 tl..
http://www.facebook.com/profile.php?cropsuccess&id=823999452#/photo.php?pid=460966&id=1662351430&subject=125718545106&ref=mf
1-UUR (UNİ) (m)
2-ORKUN (UNİ) (m)
3- CAN (üni) (l)
4-şahin (uni) (l )
5-bekir (l)
6- ferit (m)
7- volkan (m)
8-beytullah (l)
9-sertaç (uni) (L)
10-güven (uni) (L)
11-can (uni) (XL)
12-deniz can (xl)

-------------
3es3ki2eski1es

Gönderen: 26KIRMIZI
Gönderi tarihi: 03/Kas/2009 saat 20:55
Hayırlı olsun arkadaşlar yeni oluşumunuz cışkunuz sevinçleriniz daim olsun son durağınız hep eskişehir olsun.

-------------
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........

Gönderi tarihi: 03/Kas/2009 saat 23:16
teşekkür ederiz.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Kas/2009 saat 15:35
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ, buzamana kadar hep maçlar için bir organizasyon yaptık ve başarı ile tamamladık.Bu sefer maç için değil,Antalyada yaşamakta olan Eskişehirli bir heşerimiz için perşembe günü gireceği önemli ameliyat öncesi 2 ünite A RH (-) kana ihtiyaç var.hadi bakalım tüm enerjimizi kullanıp hemşerimizin sağlığı için yoralım.ben inanıyorum akş bu konuyada özveri ile eğilip sadece maç ve eses için birarada olmadığını kanıtlayacaktır.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Kas/2009 saat 02:22

dağlar duvar olsa önüme.yollar kördüğüm düğümlense.dönmem gözümü dağlasalar.ipe götürseler ESES çağır yeter... taaaa uzak yollardan koştuk geldik senin kollarına... esesimiz ilk kupa maçını antalyaspor ile yapacak bu organizasyonlara herkezi bekliyoruz.

akş - unieses akdeniz

-------------

Gönderi tarihi: 21/Kas/2009 saat 23:54
ugurcum...su mont işini hallet artıkın.antalya macına kadar gelsın montlarımız... ss

-------------
3es3ki2eski1es

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com