Sayfayı yazdır | Close Window

Sezgin Coşkun

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2219
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 22:52
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sezgin Coşkun
Gönderen: inadına_eses
Konu: Sezgin Coşkun
Gönderi tarihi: 06/Tem/2009 saat 21:14
Büyük kaptan yeni sezonda başarıların devamlı olsun....

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Yanıtlar:
Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 06/Tem/2009 saat 21:22
sezgin stoperde oynasa milli takımlık gerçek yeri stoperde oynamalıdır başarılı bir sezon geçirmen dileğiyle

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: zaferr222
Gönderi tarihi: 06/Tem/2009 saat 21:30
büyük kaptan seni milli forma altında görmek istiyoruzClap

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 02:42
nedense sezgine fazla ısınamayanlardanım.. hani derlerrya ağzıyla kuş tutsa yaranamaz diye benimkide o hesap.. futbolunu beğenemedim gitti.. inşallah buyıl daha pozitif düşündürür beni.. başarılar kaptan..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 03:29
Umarım önümüzdeki sezonda pazubandı senin kolunda görürüz.

Başarılar kaptan...

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: sero26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 08:07
Alıntı yapılan turkaslan

nedense sezgine fazla ısınamayanlardanım.. hani derlerrya ağzıyla kuş tutsa yaranamaz diye benimkide o hesap.. futbolunu beğenemedim gitti.. inşallah buyıl daha pozitif düşündürür beni.. başarılar kaptan..

Sezgin çok mu istiyor sol bek oynamayı ama yerıne adam yoktu ve bek de oynadı butun sezon hatası yokmuydu vardı tabi ama sen sezginin futbolunu beğenmedıysen takımı hıc begenmezsın be hocam Ouch

-------------
bizzz büyük esesiz !!

Gönderen: ömereses
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 08:13
kaptan yeni sezon sana ve hepimize hayırlar getirsin, milli formayı giymeni diliyorum..
çerkezköyden selamlar...

-------------
SİYAH KIRMIZI

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 15:40
Yeni sezonda Sezginden stoper mevkiinde yararlanılmalıdır.Takıma iyi bir sol bek kazandırılmalıdır.Bu hem Sezginin menfaatine hem takımın menfaatine olur.
Nadarevic satılırsa Vucko-El Saka-Sezgin üçlüsü bir sezon boyunca stoper mevkisinin yükünü en iyi şekilde çekeceklerdir.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 15:42
Umarım göstereceği performans ile Milli takıma yükselir.

Seviyoruz Seni Büyük Kaptan!

-------------

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 16:21
İnşallah gerçek mevkiinde oynarsın ve biz de gerçek Sezgin'i görürüz. Başarılar kaptan.

-------------

Gönderen: 26BK222
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 16:35
Kaptanımız sana o pazuband çok yakışıyor,umarım yıllarca bizde kalırsın bizden Ulusal takıma yükselirsin..

Kazasız,belasız güzel bir sezon geçirelim Büyük Kaptan..

-------------
Maziyi Savura Savura ES !!!

Gönderen: Özer
Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 17:03

Süper Ligin en yakışıklı topçularının da başında geliyor...

Artan performansın umarım bu yılda devam eder BÜYÜK Kaptan...

-------------
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !

Gönderen: ofyunus
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 14:12
Sezgini 2. kaptan yapmak ne kadar doğrudur bilinmez ama o bizim gözümüzde herzaman büyük kaptan.!

-------------
Takım Eskişehirspordur!

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 14:20
Onu trbünlere büyük kaptan diye çağırmaya devam etmeliyiz .. Clap

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:03
BİZ SORDUK, KAPTAN YANITLADI!
http://www.geredemedyatakip.com.tr/news_detail.php?id=3370 - http://www.geredemedyatakip.com.tr/news_detail.php?id=3370

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 18:39
Alıntı yapılan Volkan

Onu trbünlere büyük kaptan diye çağırmaya devam etmeliyiz .. Clap

doğru demişşin volkan ama ya ümit karan üstüne alınırsa

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: thefasfis
Gönderi tarihi: 14/Tem/2009 saat 20:00
önce ümit çağrılır, sonra kaptan çağrılır

-------------
Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Gönderi tarihi: 15/Tem/2009 saat 04:44
Sezgin Coşkun Fun Club
http://www.facebook.com/group.php?gid=28754507780 - http://www.facebook.com/group.php?gid=28754507780

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: toci26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2009 saat 12:59
Artık transfer beklemeye gerek yok!
Elimizdeki oyuncuların değerini bilelim artık!
Her gün transfer için haber bekliyoruz ama elimizdeki oyuncuların kıymetini bilmiyoruz!
Bu sene her birine daha çok güven aşımalıyız onlara güvendiğimizi göstermeliyiz...
Bunlardan biride Kaptanımız Sezgin Çoşkun ona çok güveniyorum bu sene eminim elinden gelenden daha fazlasını yapmak için çabalıyacak!

-------------
SADECE SİYAH KIRMIZI!

Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 15:33
Bana göre idmanlarda Nadarevic ile birlikte en çok öne çıkan isimlerden biri Sezgin. Yapılan çift kalelerde bir kez olsun topu hatalı olarak oyuna soktuğunu görmedim. Ayrıca defansif gereksinimleri yerine getiriken çok çabuk düşünüp seri haket edebiliyor. Bence Rıza hocanın aradığı seri stoper Sezgin olmalıdır.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 16:21
Sezgin'in stoperde kullanılması gerektiği konusunda herkes hemfikir sanırım. Hızlı, mücadeleci bir yapısı var Sezgin'in. Bu özellikleri o mevkide çok işimize yaracak eminim. 

-------------

Gönderen: sdt_eses
Gönderi tarihi: 30/Tem/2009 saat 17:07
konyadaki maçta hatasız oynadı hızlılıkta serhat akından bile üstün olduğunu gözlerimle gördüm...en fazla aksayan bölgemiz defansımızda elsakadanda nadarevictende hızlı bence stoperde el sakanın tecrübesi sezginin hızı ilaç olur diyorum.

-------------
Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 10:57
dünkü maçın en kötüsü sezgin coşkuna oynadığı futbolu hiç yakıştıramadım..  bu defans kurgusuyla bol bol gol yeriz gibi.. acilen sol bek ihtiyacımız giderilmeli... arkadaşlar sezginin mevkisi orası değil ön liberoda desede ben orayada yakıştıramıyorum sezgini..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 12:03
Galiba Sezgin, artık solbek oynamak istemiyor. Dün çok isteksizdi.

Sanki hocasına bunu belli etmeye çalışıyordu...

-------------

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 12:38
Tam bir hayal kırıklığıydı dünkü maçta maalesef.Thumbs%20Down

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 13:28
Dünkü maçta Sezginin kötü oynamasının sebebi kendisi değil Rıza Hoca ve yönetimin hatasıdır..!
Transfer sezonu başladığından beri taraftar bas bas bağırıyor sol bek alalım diye ama ne Rıza Hoca Sol bek istiyorum dedi nede yönetim Sol Bek arayışlarımız var dedi...

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 13:33

Dün savunmamızda oynayan 4 isminde asıl mevkisi stoper. Gördük ki bir stoper beke çekildiği zaman nasıl zorlanıyor. Bana göre stoperde oynayabilecek en iyi iki isim Nadarevic ve Sezgin dün savunmanın sağında ve solunda kötü bir performans çıkardı. Sezgin Bank Asya'da oynadığımız senede stoperde ve sağ bekte iyiyken sol bekte bu hataları yapıyordu. Bunu göre göre sol bek oynatıp adamıda harcamaya gerek yok. Bana göre stoper bulmak yerine sol bek bulup Sezgin'i asıl mevkisinde oynatmak gerekir.

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: kyperan26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2009 saat 13:45
Ömere katılıyorum sol beke yapılacak bir takviye ile sezgin stopere çekilerek defansif sorunlar azaltılabilir, ama dünkü maçta sezgine yüklenilmesini anlamıyorum o kanadı tek başına savundu. sürekli değişmeli oynadıkları için burak veya bülent hangisi olursa olsun yardıma gelmedi. sonuçta önünde oynayan arkadaşları basmadığı için oda kaçan adamı değil topla gelen adamı takip etmek zorunda kaldı, bunu geçen senede çoğu maçta gördük.
ayrıca dünkü defans kurgusunda sol beke kimi koyarsan koy sorunlarımız düzelmez. nadereviç ve vuckonun ilk 11 oynadığı maçlarda bu sorunları hep yaşarız.sonuç olarak;
koray - nadereviç - sezgin - transfer ( murat )

Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 12:01
Sezgin, inanılmaz bir şekilde kötü oynuyor.Sebebi de daha önce söylediğim gibi solbekte oynamak istememesi olabilir...

-------------

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 12:09
Sezginin bir stoper olduğunu herkez biliyor yönetimin duyarsız ve basiretsizliğinden dolayı sezgin kardeşim bu sol kanat mevkiinde zorla oynatılıyor. bu sezginin hatsaı değil yönetim hatasıdır. Yap kardeşim sol tarafa AngryAngryTRANSFERAngryAngry bak seyret sezgini sonra stoperde. Daha sonra sezginimi gör milli takımda. Sezgin bu kadronun olmassa olmazlarındandır aynı youla gibi...

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 12:12
bi kere de stoper denemedi sezgini gözünü seveyim rıza hocam koray-el saka-sezgin-m.önür  bi de böyle defansı bakalım nasıl olacak

Gönderen: KIRMIZIŞİMŞEK26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 12:14
Alıntı yapılan h.tamer

bi kere de stoper denemedi sezgini gözünü seveyim rıza hocam koray-el saka-sezgin-m.önür  bi de böyle defansı bakalım nasıl olacak
yapmaz hocANın saplantıları ve bazı oyuncuları takıntısı var herhalde..

-------------
ESKİŞEHİRSPORLUYUM..
TARAFTARIM...
DOĞRU BİLDİĞİMİ YAZARIM....

Gönderen: loading
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 21:29
"Sol bekte oynamak istemiyor" gibi saçma bir gerekçe olabilir mi? Adam bu işten ekmek kazanıyor. Kaleye geç deseler kaleye geçecek. Biraz mantıklı yazalım. Sezgin'in kapasitesi bu. Her zaman söylüyorum, süper lig futbolcusu değil. Sayemizde Süper Lig gördü, çocuklarına anlatacak anıları oldu, kaptanımız oldu, eyvallah. Ama, Sezgin'e bel bağlamayı bırakalım.

-------------
Buenos Aires'in kırmızı şimşekleri...

S.S.LAZIO

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 22:00
LigA kadrosundan Sezgin,Doğa ve Serdar var sadece.
3ü de süperligde zorlanıyor,belki Doğa biraz daha forma giyerse daimi olabilir.

Gönderen: modifiyeli_26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 22:02
Alıntı yapılan Banderas_26

LigA kadrosundan Sezgin,Doğa ve Serdar var sadece.
3ü de süperligde zorlanıyor,belki Doğa biraz daha forma giyerse daimi olabilir.

Korayı unutma abi. Bu adam 2 ligte oynayamaz dedik. Süper ligte üzerine 5 koydu. Bu sene daha gelişmiş bir Koray bekliyorum açıkçası...

-------------
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 23:09
Alıntı yapılan modifiyeli_26

Alıntı yapılan Banderas_26

LigA kadrosundan Sezgin,Doğa ve Serdar var sadece. 3ü de süperligde zorlanıyor,belki Doğa biraz daha forma giyerse daimi olabilir.

Korayı unutma abi. Bu adam 2 ligte oynayamaz dedik. Süper ligte üzerine 5 koydu. Bu sene daha gelişmiş bir Koray bekliyorum açıkçası...

Haklısın Koray'ın da hakkını teslim etmek gerekir.

Gönderi tarihi: 02/Ağu/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan loading

"Sol bekte oynamak istemiyor" gibi saçma bir gerekçe olabilir mi? Adam bu işten ekmek kazanıyor. Kaleye geç deseler kaleye geçecek. Biraz mantıklı yazalım. Sezgin'in kapasitesi bu. Her zaman söylüyorum, süper lig futbolcusu değil. Sayemizde Süper Lig gördü, çocuklarına anlatacak anıları oldu, kaptanımız oldu, eyvallah. Ama, Sezgin'e bel bağlamayı bırakalım.

Ya sevgili kardeşim de git ya sende bu futboldan anlıyorsan bişey demiyorum sana. Sezgin gibi bir futbolcuya süper lig futbolcusu değil diyosan sen kızma sevgili kardeşim bu futboldan hiç anlamıyorsun. Demek sezgine kaleye geç derlerse kalede oynacak öylemi biraz mantıklı yorum yap sevgili kardeşim ozaman bende rıza hocama rica edecem youlayı kaleye alsın. Verdiğin örneğe bak ya. Sezgin bu kadronun olmassa olmazıdır..

-------------

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2009 saat 00:00
Takımın ihtiyacı olan; çabuk ve mücadeleci stoperin Sezgin olduğunu düşünüyorum. Sol beke bir oyuncu alıp, artık Sezgin'i gerçek yerinde oynatmalıyız.

-------------

Gönderen: emre26es
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2009 saat 00:00
Sezgin bence sağ bekte daha verimli oluyor. Lig A dayken sol bekte oynardı ve bir çok kez gol yedirmişti penaltı yapmıştı ama bence geçen sene B.Kocabeyle birlikte takımın en başarılı kontratlı futbolcusuydu.

Gönderi tarihi: 03/Ağu/2009 saat 00:06
Alıntı yapılan emre26es

Sezgin bence sağ bekte daha verimli oluyor. Lig A dayken sol bekte oynardı ve bir çok kez gol yedirmişti penaltı yapmıştı ama bence geçen sene B.Kocabeyle birlikte takımın en başarılı kontratlı futbolcusuydu.

Haklısın emre kardeşim. Birde sezgin için şunu söylemek istiyorum allah korusun sezgine birşey olursa sezgin hakkında  olumsuz görüşler söyleyen arkadaşlarımız ozaman sezginin nasıl bir futbolcu oldugunu yoklugunun nasıl hissedildiğinigörebilirler. Hatırlayalaım sezgin bolu maçında sakatlandı çıktı takım nekadar zor durumlara düştü. Bence bankasya değip geçmemek lazım bank asyada süperligten kalitesiz bir lig değil yani.

-------------

Gönderen: karizmancan
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2009 saat 00:13
koray gelistirmis futbolunu hem koridor hemde defas yerini saglama almıs tsyd turnuvasında gördüm ve artık dik kordiorda gidip geliyor orta sagdan iceride girebiliyor ve ice pas verip verkac yapıyor fbli gökan gönül gibi zaten sagda türkiye liginde koray- gökhan- ve ekrem dağdan basaka sag da okadar etkili oyuncu yok

-------------
tamer

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 03/Ağu/2009 saat 01:03
Sezgin deyince herkesin aklına antalya maçı geliyor.Adamı ısrarlar sol bek oynatıyorlar.Siz hiç mi futbol oynamadınız.Halısahada bile ters tarafta insan hareket yapamıyor.Adam 1 sezon sol bek oynadı neredeyse.Ayrıca en istikrarlı futbolcumuzdu.Bana bitane maç söyleyin sezgin yüzünden yenildik deyin.Ayrıca bizi ligde tutan maçlardan biri olan gese maçında golün gelişine iyi bakın.Youla da Youla.O top oraya nasıl gelmiş iyice izleyin.Sezgin stoperde ve sağbekte çok iyi.Ama sol bekte maalesef bariz hatalar yapıyor.Bu onun kötü futbolcu olduğunu göstermez.2 tane hazırlık maçına bakıp adamı 2. lig topçusu yapmayın.Gerçi 2 tane maçta da milli futbolcu yaparsınız ya..

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderi tarihi: 11/Ağu/2009 saat 02:15
TFF kayıtlarına göre Sezgin sakatlanarak oyundan çıkmış. Acaba durmunu nedir?

Geçmiş olsun...

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2009 saat 02:20
Alıntı yapılan omerbihlar

TFF kayıtlarına göre Sezgin sakatlanarak oyundan çıkmış. Acaba durmunu nedir?

Geçmiş olsun...

Ömer, bunu Trt radyo spikeride yayın sırasında söylemişti.Ayrıca Doğada sakatlanarak oyunu terk etmiş.Son durumları nedir ne değildir bilmiyorum inşallah önemli bir sorun yoktur.

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2009 saat 02:37
valla sezgin çarşıda geziyodu bugün...sanırım bi  şeyi yok:))

-------------
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!

Gönderen: barises
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2009 saat 04:05
Sezgin Topu Sol Kanatta Taşırken Rakip Sahada Taç Çizgisi Yakınlarında Hiçbi Darbe Almadan Yere Düştü Koşarken.. Ciddi Bişey Olduğunu Sanmıyorum Çünkü Bileğini Tutuyordu. Genelde Baldır Bölgelerinde Darbe Almadan Sakatlanmak Çok Tehlikeli Olur..

Gönderen: yasan26
Gönderi tarihi: 22/Ağu/2009 saat 15:31

büyük kaptan oleeeeeeeeeeey

Gönderi tarihi: 24/Ağu/2009 saat 16:15
Doğum günün kutlu olsun...

-------------
Ömer Bıhlar

Gönderen: cotuk
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2009 saat 16:28
İyi ki doğdun kaptan. Mutlu yıllar...

-------------
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar

Gönderen: melih_es26
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2009 saat 16:53
doğum günün kutlu olsun kaptan

-------------
£s £s liyiz £fsaneyiz

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 12:05
bu adam hala nasıl bizim takımımızda anlamıyorum Confused

Gönderen: lokerenli-esesli
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 12:53
insallah yarin savunmanin gobeginde oynarsin kaptan sezgin

-------------
ANTI BIZANS

Gönderen: Emrah.b
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 13:02
Alıntı yapılan lokerenli-esesli

insallah yarin savunmanin gobeginde oynarsin kaptan sezgin
sezgin zaten sakat oynamayacak ama nerdeyse 2 sezondur stoper oynamamış sezgini hemen savunmanın göbeğinde oynasın nasıl diyebiliyorsunuz anlamak mümkün değil.bu bizim oyunculara duygusal olarak yaklaşmamız biraz abartı olmaya başladı.

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 15:12
Sezgin'in cuk diye stopere tekrar oturtulması iyi olmaz.Antremanlarda üzerinde çok çalışması lazım.Çünkü ne zamandır stoper oynamıyor.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: Rio
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 15:14
Stoperde daha iyi oynar inşallah

-------------
Forever Es-Es

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 15:16
Stopere sezgini muhakkak adapte etmek lazım yoksa bu iş 36 lık el saka ile çok uzun gitmez. Sezgin vucko ikilisi bence ideal olur ve defansımız kolay gol yemez. Elsaka malesef 50. dakikadan sonra yaşı gereği performansı düşüyor. Ağır kalıyor. Hava topları yok.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: egunduz
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 15:34
Sezgin'in sakatlığı nedeniyle idman eksikliği sürüyor. Bu hafta salı ve çarşamba günlerindeki idmanlarda yoktu.  Belirli bir süre daha takım kadrosunda görebileceğimizi düşünemiyorum.  İnşallah, en kısa sürede eski sağlığına kavuşur da takımımız savaşan bir oyuncu daha kazanır ve kendisinden fazlası ile yararlanılabilir.

Gönderen: nekati
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 16:53
Dün hemen hemen bu saatlerde Sezgin ve Serdar'ı Sakarya Caddesinde gördüm.Sezgin bir abiyle konuşuyordu..Serdar da cep telefonuyla konuşuyordu.. ''Daha iyi yapcaz inşallah abi'' dediğini duydum Sezgin'in..Herhalde takımla ilgilidir bu konuşma..Benim de o an boşluğuma geldi,durup konuşamadım..

-------------
-Black and Red- / Ötesi YOK !

Gönderen: Abdullah Palaz
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2009 saat 17:41
zafer şahin'den sonra kaptanlık sezgin'e çok yakışmıştı. keşke ümit karan'a vermeseydi. sezona da oynayarak başlamasına sevindim ama sakatlıktan sonra tekrar formayı kapması sanırım kolay olmayacak. sol bek te volkan yaman ve yükselen formuyla murat önür ile forma savaşında olacak. stoperde oynaması bence de son derece mantıklı ama iki senedir göbekte oynamıyor olması sorun olabilir. ayrıca rıza çalımbay'ın orada vucko, el saka, nadareviç, üçlüsünden sonra sezgini düşüneceğini tahmin ediyorum. aslında geçen sezonun başlarında olduğu gibi sağ bekte oynadığında daha etkili olduğunu düşünüyorum. savunma konusunda zaten başarılı ama hücum konusunda sol kanatta oynadığında yetersiz kalabiliyor. oysaki sağda oynadığında ters ayakta kalmıyor ve daha etkili olabiliyor. 
savunmanın her yerinde oynayabilen böyle bir oyuncuya sahip olduğumuz için şanslıyız. şimdi tek yapması gereken kendini her an hazır tutması gerekiyor, er ya da geç tekrar formayı alacak.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 25/Eki/2009 saat 00:46
haftalar sonra takıma dönüp ön libero, zaman zamanda stoper gibi hiç sırıtmadan oynadı. takımdaki ilk sezonuna kıyasla en çok gelişim gösteren oyuncu. ilerleyen zamanlarda forvet olarakta izleyebiliriz.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 25/Eki/2009 saat 01:35
        Takımda ayakta kalan isimlerdendi.Tebrikler kaptan...

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 25/Eki/2009 saat 01:43
Forumda belkide Sezgin'i en çok savunan 3-5 kişiden biriyim geçen sene nerdeyse hatasız oynamasına rağmen ona Bank Asya topçusu diyen futbol ulemaları çıkmıştı artık maçları nasıl izliyorlarsa . Stoper olarak transfer edilmesine rağmen sağ bekte de sol bekte de bugün orta alanda da elinden geleni yapan bir oyuncu . Bana göre ilk 11 oynaması gerekir . Vucko-Sezgin ikilisini merak ediyorum acaba yan yana oynasalar iyi bir 2'li olabilir mi diye Sezgin'e çok güveniyorum .

-------------

Gönderen: Tolga26
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:38
sezgin bugünün ve belkide son 2-3 haftanın en kötülerindendi.kendisine yakışmayan amatörce hatalar yaparak oynuyor.Ben sezginin bu takımı hakeden bi oyuncu olduğunu düşünmüyorum

-------------
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...

Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:50
Gösterdiği ''ÇABA'' bile daha fazla düşünmemi engelliyor.

-------------

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:55
   Sezgin konusunda şudur,budur bilemem ama tek bildiğim ön liberö Sezgin'e göre değil.

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:56
Sezgin'den önlibero olmayacağını anlamıştır artık Rıza Hoca bugün. Koy savunmanın neresine koyarsan oynasın ama çekme işte önliberoya... Hem takıma zarar hem kendi özgüvenine zarar...

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:56
Sezgin bu takımda en azından ruhu ile oynuyor koşuyor mücadele ediyor bu takımda ragıp burak gibi adamlar varken en son eleştirceğim adamdır sezgin. 

-------------

Gönderen: Ati_Kaan
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 00:57
Mevzubahis Sezgin'se herkes iki kere düşünüp yazmalı.Adam geçen yıl hangi mevkiye koyulduysa hakkını verdi.Bu yıl daha zor yerlerde yeni yeni deneniyor.Hatalar yapıyor ama sahada gücünü sarfettiğini görebiliyoruz.

Daha iyi olacaktır.Sezgin'le nereden nereye gelindiğini unutmasın kimse...

-------------
Nefer

Gönderen: Tolga26
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 01:29
Futbol ahde vefa yeri değildir.Bi oyuncu geçen senelerde çok iyi diye bundan sonraki senelerde yaptığı hatalar görmezden gelinecek diye bişeyde yoktur.Yaptığı hizmetleri tabiki kimse görmezden gelemez ama aynı performansı sergileyemiyosa yapıcakta bişey yok.denizli maçında da bugünde tamamen amatörce hatalar yaptı.Futbolcularında arkalarına bakıp hatalarını görüp kendilerine çeki düzen vermeleri gerekiyo.Bu bütün takım için geçerli.Kimse Eskişehirspor'dan büyük değil...

-------------
NEYLEYİM KIRMIZI DEDİĞİMDE SİYAH DEMEYEN YARİ...

Gönderen: KuRBaN
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 01:32
Sezgin'in, sakatken aldığın fazla kiloların farkında olan ve bu kiloların Sezgin Kaptan'ı nasıl etkilediğini fark eden var mı?

-------------

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 30/Kas/2009 saat 01:38
Sezginin sözleşmesinde 'her mevkii de oynar maddesi var sanırım'3 senedir adamı her yerde oynattılar.Kötü oynayınca kötü oldu.Adam sağbekte döktürdü işte bugün.İki pozisyonda da ne yapsın daha.

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 13/Ara/2009 saat 22:25
Bugün yediğimiz ikinci golün gelişiminde ne yapmaya çalışıyordun?

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: eseryılmaz26
Gönderi tarihi: 13/Ara/2009 saat 23:44
canla başla oynuyo oda insan hatalar yapabilir 14 haftadır gol atmayan youla ya geldiğinden beri hiç bişi yapmayan ümite febeyi yendiğimize sevinemedim diyen burak a kimse bakmıyo helal olsun sana sezgin kaptanlığıda aldılar senin elinden ama daha sesini çıkarmadan hakkını vererek oynuyorsun Allah yolunu açık etsin

-------------
Türkiye'ye taraftarlığın ne demek olduğunu öğreten şanlı ESES in bir parçası olmaktan gurur duyuyorum tek büyük ESES

Gönderen: samm_es
Gönderi tarihi: 13/Ara/2009 saat 23:52
adam gibi adam sahadada elinden geleni yabıyo her futbolcunun hatası vardır sezgininde olucaktır 

Gönderen: eses_serkan
Gönderi tarihi: 13/Ara/2009 saat 23:57
Kaptanım seni seviyoruz..

Gönderen: eses-meltem
Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 01:49
arkadaşlar sezginin sözleşme bitiş tarihi bazı yerlerde 2010 bazı yerler de 2011 bu konuda bilgisi olan var mı bilgilendirirse sevinicem?

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 01:51
Alıntı yapılan eses-meltem

arkadaşlar sezginin sözleşme bitiş tarihi bazı yerlerde 2010 bazı yerler de 2011 bu konuda bilgisi olan var mı bilgilendirirse sevinicem?

SEZGİN COŞKUN  
SEZGİN%20COŞKUN
Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : ÇILDIR
Doğum Tarihi : 23 Ağustos 1984
Uyruk : TC
Futbolcu Temsilcisi :
Lisans Bilgileri
Lisans No : 861043
Kulüp : ESKİŞEHİRSPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 29 Ağustos 2008
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2011
Kaynak: TFF Resmi Sitesi

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: eses-meltem
Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 01:57
teşekkürlerrrSmile

Gönderen: EsEsli_yeltin
Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 01:57
Sezgin bu takıma gelmiş ve gelecek en büyük nimettir benim gözümde.. Beyefendiliği, takıma olan bağlılığı, Eskişehirspor sevdalılığı, insanlarla müthiş iletişimi örnek alınacak cinsten.. Sezgin bazen iyi bazen kötü olabilirsin.. Ama biz senin her zaman arkandayız.. Yürekli Sezgin Kardeşimize Selam Olsun..

-------------
...Sevdan Bir Ateş...

Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 03:04
geçen seneye kıyasla ciddi bir düşüş içinde. ilk yılımızda belkide en istikrarlı oyuncuyken bu sene o istikrardan pek eser yok. tabi ligin ilk maçında sakatlanmak defansta diğer oyuncuların iyi performans göstermesi sonucu pek oynayamamasıda buna etkendir ama ben sezginin biraz kendine dikkat edip performansını en az geçen yılki seviyesine çekmesi için fazladan uğraşması gerektiğini düşünüyorum.

-------------

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 05/Oca/2010 saat 05:54

evet bu sene gercekten bir düsüs var..ama unutulmaması gerekir ki sezonun basında sakatlıga ugraması bunun en önemli nedenidir..performansını biraz daha artırırsa yeniden kaybettigi formayı rıza hocadan alabilir

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderen: efsane_eses
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 22:43
Gerçek kaptanımızı bugünkü mücadelesinden dolayı kutluyorum. Bize böyle oyuncular lazım.

-------------
Benim sevdam KIRMIZI!

Gönderen: Murat1965
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 22:46
bugün çok iyiydi umarım hep böyle devam eder daha da artırır performansını

Gönderen: eses_serkan
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:02
Kaptan iyiki varsın

Gönderen: onialanya
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:24
helal olsun o pazubandını sen takmalısın aslında senden almaları zaten hataydı hala sana vermeyıpte umıte takılması en buyuk hata cok ıyıydın bugunde 

-------------
yonetıme destek

Gönderen: FtH26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:31
Alıntı yapılan onialanya

helal olsun o pazubandını sen takmalısın aslında senden almaları zaten hataydı hala sana vermeyıpte umıte takılması en buyuk hata cok ıyıydın bugunde 
ClapClap

-------------
Ağızlardan ve Yüreklerden Haykırırcasına ; 1 Kere değil 1000 Defa :
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es..!

Gönderen: ES ES ES
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:47
Sezgin uzun zamandır bu kadar etkili oynamamıştı adeta yeni transferimiz gibi oldu .İnşallah hep böyle devam eder.

-------------
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒

Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:47
Seni hiç bir zaman eleştirmedim biliyordum çünkü senin ruhunla yüreğinle oynadığını sana herzaman inanlardan biriyim herzamanda inanıyorum sevgili kardeşim sezginim.. Sen zaferden sonra bu takıma yakışan 2. kaptansın seni çok seviyorumsezginim aynen böyle devam..

-------------

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 10/Oca/2010 saat 23:54
     Maçın gizli kahramanı.Özellikle yediğimiz golden sonra çok risk aldı ama hiç hata yapmadı.Müthiş bir maç oynadı. 

Gönderen: curva_sud
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 00:05
Kamp dönemi yaramış gibi, mükemmele yakın oynadı

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 00:46
Gerçek mevkisinde oynadığı için olmasın :)

Tebrikler Sezgin

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 00:47
Bandonun ön kısmındaki setin oradaydım ve çevremdekiler Sezgin'in olumlu hareketlerine ''Ne varsa eskilerde var'' demekten alamadılar kendilerini.

Tebrikler Sezgin Coşkun Thumbs%20Up

Ümit poh yesin en büyük sensin Tongue

-------------

Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 00:51
Alıntı yapılan olumune_eses

Sezginin bir stoper olduğunu herkez biliyor yönetimin duyarsız ve basiretsizliğinden dolayı sezgin kardeşim bu sol kanat mevkiinde zorla oynatılıyor. bu sezginin hatsaı değil yönetim hatasıdır. Yap kardeşim sol tarafa AngryAngryTRANSFERAngryAngry bak seyret sezgini sonra stoperde. Daha sonra sezginimi gör milli takımda. Sezgin bu kadronun olmassa olmazlarındandır aynı youla gibi...

2 ağustosda böyle bir yorum yapmıştim en başından beri sezginin stoper olduğunu bilmeyen yok ama ısrarla başka yerlerde oynatıldı sezginim.

-------------

Gönderen: hacım
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 00:56

eski sezgini izleyerek gözümüzün pasını sildik bugün,

görmeyen gözlerde görmüştür insallah senin asıl yerini
tebrikler sezginClap

-------------
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: sarıcakayalı
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 03:00
takımın en iyisiydi bügün helal sana gerçek kaptan....

-------------
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...

Gönderen: EsEsli_yeltin
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 03:15
Süper performans sergiledi.. Gerçekten Sezgin bizim değişilmezimiz..

-------------
...Sevdan Bir Ateş...

Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 03:33
defans olarak alık sezgini kendiside mevkiisini o yön bilebilir ama bizi sezo artık bence ön libero. gayet güzel bir süpürücü. doğa ve sezgin denenmeli. 

-------------

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 03:48
Sezgin süper bir performans sergiledi gerçekten Emre dediğin gibi ne varsa eskilerde var canla başla ESESLİ ruhuyla oynuyolar çünkü ADAMLAR.

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: Argon18
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 05:00
tebrikler sezgin gerçekten takım en iyisi ve gerçek kaptanı olduğunu gösterdin. Umarım aynı performansla devam edersin. emeğine sağlık.

-------------
Küme düşmesek iyi!

Gönderen: sedefes
Gönderi tarihi: 11/Oca/2010 saat 08:21
sezgin çok  iyiydi helal olsun sezgin. 

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com