Sayfayı yazdır | Close Window

Ankaragücü

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Rakipler
Forum Açıklaması: Rakiplerimiz hakkında son haberler, bilgiler ve gelişmeler,deplasman bilgileri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2125
Yazdırma tarihi: 08/May/2024 saat 22:35
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Ankaragücü
Gönderen: Cumhuriyet
Konu: Ankaragücü
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 13:23

Ankaragücü ile ilgili her türlü haberleri bu başlıkta toplayalım

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 15:24
ELYASA, MALAGA İLE ANLAŞTI!..     

Ankaragücü'nün savunma oyuncusu Abdullah Elyasa Süme'nin, İspanya'nın Malaga kulübüyle anlaştığı öğrenildi.

Hürriyet'in haberine göre, Orta saha oyuncusu Semavi Özgür'ün Bursaspor ile anlaşmasının ardından Abdullah Elyasa Süme de takımdan ayrılıyor.

Almanyı'nın Köln ve Hannover kulüplerinden de teklif alan Elyasa'nın, İspanya'nın Malaga kulübü ile prensip anlaşmasına vardığı öğrenildi.

Kaynak: Maraton.com.tr

-------------

Gönderen: santi
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 16:18
elyasa nereli?

-------------
fethi , nihat , ender filelere gönder

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 09/Haz/2009 saat 16:25
elyasa almanyada yaşayana gurbetçi bir ailemizin oğluSmile1 kez 21 yaş altı milli takımxda oynamış
Verein (RN): http://www.transfermarkt.de/de/verein/868/mke-ankaraguecue/uebersicht/startseite.html - MKE Ankaragücü 3
Position: Abwehr
Positionsdetails: rechter Verteidiger
Länderspiele: 1 Spiel für Türkei%20U21 http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/9568/tuerkei-u21/uebersicht/startseite.html - Türkei U21
Vertrag bis: 30.06.2009
Marktwert: 1.200.000 €
Spielerberater: http://www.transfermarkt.de/de/berater/1466/berater/uebersicht/beraterdetails.html - Soccerxchange
Debüt (Team): http://www.transfermarkt.de/de/spielbericht/77633/ankaraspor_mke-ankaraguecue/spielverlauf/index.html - 11.08.2007 *

-------------

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 10/Haz/2009 saat 14:05

Ankaragücü taraftar gruplarından Anti-x, transfer konusunda yaşanan gelişlmelere rağmen umudunu koruyor ve başkan Cengiz Topel Yıldırıma destek çıkıyor...

İşte Hakan Toka'nın http://www.since1910.net/ - www.since1910.net sitesinde yaptığı açıklama:

"Arkadaşlar, bazı  gazeteler ve internet sayfalarında sürekli olarak Ankaragücü yönetimi aleyhinde haberler ve yazılar çıkmaktadır.Bunları yakından takip ediyoruz. Beraberce görüyoruz ki; abartılarla dolu bu haberlerin derinliği ne olduğu nasıl geldiği  ve kimlerin hataları olduğu hiç vurgulanmayarak, adeta vurun abalıya misali yorum yapmaktalar. Bunun altında çok farklı şeyler var.  Bu sözlerimi takip etmenizi istiyorum. Ankaragücü çok farklı ve herkesin sahip çıkması gereken bir konudur.

Arkadaşlar şunu bilsinler ki; gruplarla beraber gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve güzel gelişmeler olacağını tahmin ediyor, buna inanıyoruz. Aramızda felaket tellaları çok fazla var. Onların psikolojilerini çok iyi anlıyoruz. Senelerdir kandırıldılar ve artık olumlu düşünemiyorlar.

Bana göre Ankaragücü 'nde salı (bugünden itibaren) günü hareketli günler yaşanır.

Maddi konularda uzlaşma sağlanır hocamızın istediği tüm sporcular kalır ve takviyeler yapılır.  Ankaragücü'nün artık adı düzgün anılmaya başlar ve buda yavaş yavaş başarıyı getirir.

Federasyona baş vuran futbolcu haberleri ise daha önceki   yapılan hatalardan kaynaklıdır ve göreceksiniz başkanımız bu konularıda çözecek ve herkes yoluna devam edecek. Önümüzdeki günler herşeyi gösterecektir.Lütfen sakin ve sabırlı olalım. Ortada iyi niyetli bir başkan var.

Gerekli hamleler yapılmazsa zaten hep beraber neler yapacağımızın kararını veriririz.

Ama önce  yüreğini ortaya koyan  başkana destek  verelim"

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderi tarihi: 12/Haz/2009 saat 14:24
A.GÜCÜNDE KAYIP DOSYA KRİZİ
Yeni sezon öncesinde sessizliğin hakim olduğu Ankaragücü'nde, 3 oyuncunun dosyasının kayıp olduğu haberi şok etkisi yaptı. Ara transferde Fenerbahçe'ye giden Abdülkadir Kayalı ve Vestel Manisaspor'a transfer olan Tolga Doğantez ile bu sezon sonunda sözleşmesi bittiği ileri sürülen El Yasa Süme'nin, bazı evraklarının kulüpte bulunamadığı, yeni yönetimin de bu durumdan şikayetçi olduğu öğrenildi.

Sarı-lacivertli ekipte, Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın sözleşmesi devam ederken, yerli ve yabancı 11 oyuncunun sözleşmelerinin tek taraflı feshi için Futbol Federasyonu'na başvurmalarının sıkıntısı yaşanırken, kayıp dosyalar Beştepe'de yeni bir gerilime neden oldu.

Abdülkadir Kayalı, Gökhan Emreciksin'in transferi sırasında gündeme gelmiş ve bu futbolcu ile birlikte Fenerbahçe'ye verilmişti. Uzun tartışmalara yol açan ve Boluspor ile Ankaragücü kulübü arasını açan bu transfer girişiminden çok sonra ortaya bir iddia atıldı. Abdülkadir'in Ankaragücü ile sözleşme yaptığı ancak bu mukaveleyi içeren dosyanın ortadan kaybolduğu ileri sürüldü. O dönemde, Fenerbahçe'nin bu transferi, Abdülkadir'in yetiştirme parasını ödeyerek bitirdiği belirtilmiş, ancak Gökhan Emreciksin ile aynı anda kulüp değiştirdiği için Ankaragücü'nün aldığı bonservis bedelinin ne olduğu açığa kavuşmamıştı. Gökhan Emreciksin'in ise sözleşmesindeki özel maddeye dayanarak 250 bin TL ödeyip mukavelesini feshettiği iddia edilmişti.

Kulüpte kaybalon ikinci dosyanın ise Tolga Doğantez'e ait olduğu belirtildi. Ara transferde Vestel Manisaspor'a giden tecrübeli oyuncu, daha sonra Ankaragücü'nü futbol federasyonu şikayet etmiş, federasyon da kendisine 185 bin TL ödenmesi yönünde karar almıştı. Bu ödeme ile ilgili belgelerin, kulüpte bulunamaması, soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

Ankaragücü'nde en çarpıcı iddialardan biri de El Yasa Süme ile ilgili. Sözleşmesi biten ve İspanya'nın Malaga takımı ile anlaştığı ileri sürülen El Yasa'nın devre arasında sözleşme uzattığı ancak uzatılan bu sözleşmenin şu an ortada olmadığı ileri sürüldü

A.GÜCÜ AFRİKALI DENEYECEK
Transferdeki sessizliğini bir türlü bozamayan ve iç ve dış transferde görüşme masasına bile oturamayan Ankaragücü Afrikalı futbolcu denemeyi kararlaştırdı
20 Haziran'da deneme kampı düzenleyecek sarı lacivertliler Senagal ve Nijerya'dan getireceği 3 futbolcu ile birlikte PAF Takım oyuncuları ile başka takımlarda kiralık olarak forma giyen futbolcularını da 1 haftalık kampa alacak.

Kampta, Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın beğenisini kazanan futbolcular A Takım kadrosuna alınacak

EMRECİKSİN DÖNÜYOR MU?

Fenerbahçeye devre arasında büyük umutlarla gelen ancak bir türlü yeterli forma şansı bulamayan Gökhan Emreciksin, Ankaragücü'nün kendisini istediğini söyledi

Fenerbahçe'ye devre arasında büyük umutlarla gelen ancak bir türlü yeterli forma şansı bulamayan Gökhan Emreciksin, Ankaragücü'nün kendisini istediğini söyledi.

Transfer döneminde Fenerbahçe'nin takasta kullanacağı iddia edilen Gökhan içini döktü.

Hakkında sürekli yalan-yanlış haberler yapıldığını söyleyen genç oyuncu, üç aydır evden dışarı çıkmadığını ancak sürekli olarak her gece sabahlara kadar eğlenen bir kişiymiş gibi gösterilerek yıpratılmaya çalışıldığını söyledi. Fenerbahçe'ye geldiği ilk günlerde bir-iki kez dışarı çıktığını söyleyen Emreciksin, daha sonra kendisini yalnızca işine verdiğini söylerken, yeterli forma şansı bulamamaktan şikayet etti.

"F.BAHÇE'DEN AYRILMAK İSTEMİYORUM"

Emreceksin sözlerini şöyle sürdürdü: "Sanki her gece dışarı çıkıp eğlenen bir insanmışım gibi gösterilmeye çalışıyorum, üç aydır evden dışarı çıkmıyorum, ailemle birlikte yaşıyorum. Bu haberlerde artık art niyet arıyorum. Kimsenin bu yönde haberler yapmaya hakkı yok. Ben Fenerbahçe formasını bırakmamak için elimden geleni yapıyorum, bundan sonra da yapacağım. Takımımdan ayrılmayı asla düşünmüyorum. Transfer döneminde adım takas edilecek oyuncular arasında gösteriliyor. Ben tekrar söylüyorum, Fenerbahçe'den ayrılmak istemiyorum. Fenerbahçe'de oynamak benim hayalimdi, buraya gelmeyi çok istedim ve ayrılmayı asla düşünmüyorum. Fenerbahçe'de de yeterli forma şansı bulduğumu düşünmüyorum.

Kayserispor, Bursaspor, Ankaragücü ve bir kaç takımın daha beni istediğini biliyorum. 4,5 yıllık sözleşmem var. Ancak kulübüm gitmem yönünde kesin bir karar verirse de yapabileceğim bir şey yok. Sonuçta profesyonel bir oyuncuyum."

Birleşme başka bahara

Ankaragücü ile Ankarasporun birleşmesi bu sezon için askıya alındı

Ankaragücü Baskanı Cengiz Topel Yıldırım ile Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek, basına yaptıkları ortak açıklamada, birleşmenin bu sezon için askıya alındığını söylediler.

GÖKÇEK: "BİZ DAHA ÇOK İSTİYORUZ"
Ahmet Gökçek, bu birleşmeyi Ankaragücü'nden daha fazla istediklerini belirterek, ''Biz, Ankaragücü ile birleşmekten onur ve gurur duyarız. Bu birleşmenin Ankara için çok faydalı olacağına da inanıyoruz. Birleşmeyi daha fazla isteyen taraf biz olduğumuz için, sezonun ikinci yarısından itibaren daha fazla yıpranan taraf da bizdik'' dedi.

Gökçek, birleşmedeki tek şartlarının eşit sayıda delege ve yöneticinin olması olduğunu ifade ederek, ''Ancak, bu tek şartımız da Ankaragücü tarafından destek görmedi. Biz de daha fazla beklemeden, bu birleşmenin bu sezon olamayacağı kanaatine vardık ve hocamızı aramaya başladık. Transferlerimizi de bu kapsamda gerçekleştireceğiz'' diye konuştu. Ahmet Gökçek, kendileri için bu birleşmede zaman mefhumu olmadığını da vurgulayarak, ''Bizim için bu birleşmede zaman mefhumu yok. Bugün yarın, 10 gün sonra veya bir kaç ay sonra gerçekleşebilir. Her şeyi zamana bıraktık, ancak birleşmenin gerçekleşmesi için de temaslarımızı sürdüreceğiz'' dedi.

YILDIRIM: "BİRLEŞMEDEN YANAYIZ AMA..."
Ankaragücü Kulübü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım ise birleşme sürecinin uzamasının kendilerini de Ankaraspor kadar yıprattığını dile getirerek, şöyle konuştu: ''Bu yıpranmanın tek taraflı olduğunu düşünmek hata olur. Biz de en az Ankaraspor kadar yıprandık. Elbette ki bizim de düşüncemiz birleşmeden yana. Ancak, gördük ki bunun bu sezon olması pek mümkün değil. Biz de transfer çalışmalarımıza hız verdik. Şunu da unutmamak gerekiyor, birleşme belki 1 ay belki 5 ay belki de sezon ortasında gerçekleşebilir. Onu o zaman düşünürüz

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: toci26
Gönderi tarihi: 12/Haz/2009 saat 15:20

Birleşme gerçekleşmiyor!

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım ve Ankaraspor Futbol Şube Sorumlusu Ahmet Gökçek iki kulüp arasındaki birleşmenin şimdilik gerçekleşmeyeceğini açıkladılar.

Ahmet Gökçek, Ankaragücü ile birleşmeye her zaman hazır olduklarını belirterek, "Ama bugün ama yarın ama 5 ay sonra. İkinci yarıda düştüğümüz durumun nedeninin de birleşme haberlerinin futbolcularımızın kafalarının karıştırmasından kaynaklandığını düşünüyoruz. Artık işimize bakıyoruz. Bugünden itibaren hoca ve transfer çalışmalarına başlıyoruz. Ama biz her zaman delege ve yönetici konusunda eşitlik olduğu sürece Ankaragücü ile birleşmeye hazırız" dedi.

Cengiz Yıldırım ise birleşmenin gerçekleşmeyeceğini, ilerleyen günlerin neler göstereceğini bilmedeklerini ifade ederek, "Artık iki takımda kendi transferine döndü. İki takımda lig içerisinde birleşme konusunun gündeme taşınmasından dolayı kötü yönde etkilenmiştir" şeklinde konuştu.

12.06.2009
Kaynak : DHA

-------------
SADECE SİYAH KIRMIZI!

Gönderi tarihi: 13/Haz/2009 saat 12:42
A.GÜCÜNÜN TRANSFER DOSYASI
İşte takımdan ayrılacak futbolcular ve transferi gündemdeki futbolcuların isimleri

Ankaragücü'nde çok para isteyen Ismael Bouzid ile yollar ayrılıyor... Yerine Trabzonspor'dan Erdinç Yavuz alınacak....

Hikmet Karaman, Konyaspor'dan Fahri Tatan ve Veysel Cihan'ın alınmasını istedi... Bu konuyla ilgili çalışmalar başladı...

De Nigris ile devam edilmiyor... Meksikalı golcü Ankaraspor'a dönecek...

Sözleşmesi sona eren Leonardo Iglesias ile sözleşme yenilenmeyecek....

Savunmanın bel kemiği olan De Santos ise yeni sezonda takımdaki yerini almaya devam edecek....

CEYHUN ERİŞ KALIYOR

Kaptanıyla bir görüşme yapan Ankaragücü yönetimi büyük oranda anlaşma sağladı

Ankaraspor ile olan birleşmenin ardından transfer çalışmalarına hız veren Ankaragücü yönetimi, sözleşmesi sona eren kaptanı Ceyhun Eriş ile masaya oturdu...

Ceyhun Eriş'in menajerini kulübe çağıran yönetim burada yaptığı görüşmede büyük oranda anlaşma sağladı. Bir aksilik olmazsa taraftarın sevgilisi kaptan Ceyhun, Ankaragücü'nün 100. yıl kadrosunda yer alacak....

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: ESkisigibiES
Gönderi tarihi: 13/Haz/2009 saat 15:30
Yine kurtarmazlarsa bu sene Bank Asya'nın en büyük adayı.

-------------
“Herşeye rağmen Eskişehirspor kurulacaktır.''
M.Aziz BOLEL...

Gönderi tarihi: 15/Haz/2009 saat 10:23

100. YIL MARŞI GELİYOR

Yeni sezonda 100. yılını kutlayacak Ankaragücü'nde 100.Yıl Marşı geliyor

Başkan Yardımcısı Yetginer Erdoğan'ın hazırlattığı 100. Yıl Marşı'nın demo çalışması tamamlandı. 

100. Yıl Marşı'nın orjinal metni önümüzdeki günlerde tam olarak hazır hale gelecek.

GECEKONDUDAN 100. YIL AÇIKLAMASI

Ankaragücü taraftar gruplarından GECEKONDU, 100. yıl beklentilerine ilişkin bir açıklama yaptı

İşte Ali İmdat imzasıyla yapılan açıklama:

"2008-09 Sezonu camiamız için tam bir kabus şeklinde geçti sezonun başından sonuna kadar hep mücadele hep sıkıntıyla bitirdik.Herkesin küme düşer dediği bir takımı yılmadan susmadan yağmur kar demeden her yerde destekledik ve ligde kalmak adına üstümüze düşen her şeyi yaptık.Diğer takım taraftarları takımlarının her mağlubiyetinde futbolcularına yüklenirken bizler camia olarak binlerce kişi takımımızı maçlardan önce meşalelerle karşıladık.Bu zorlu süreçte de sayın başkanımız Cengiz Topel Yıldırımı'n ve hocamız Hikmet Karaman'ında yaptığı fedakarlıklar ıda unutmuyoruz.

Şimdi en önemlisi olan ve yıllardır koskaca bir şehirin beklediği 100.yıl geldi ve çattı bundan yıllar önce yüzüncü yıl gelir mi takımımız şampiyonluğa kupalara oynar mı diye düşünürken beklenen zaman geldi.Bizlerin ne kadar büyük bir baskı altında olduğumuzu düşünürsek yönetimin baskısının çok daha büyük olduğunu söylemek lazım.En küçük kardeşimizden en büyüğümüze kadar herkes 100.yılın sorumluluğunu bilmesi lazım gelecek nesillere bakın biz 100.yılı gördük şöyle başarılar yaşadık demek zorundayız ve bunu da takımımız bize dedirtmek zorundadır.Yaşanan sıkıntıları klübümüzün neler yaşadığını çok iyi biliyoruz ve çoğunu üzülerek takip ediyoruz ama şu gerçeğide çok iyi biliyoruz 100.yılın şerefini sayın başkan ve yönetimi taşıyacaksa klübümüzüde bu zorluklardan ve sıkıntılardan kurtarmak zorundalar başka çareleri yok bu taşın altına elini herkes fedakarlık yaparak sokmak zorunda.

Şunuda çok iyi biliyoruz yönetim çok zor bir süreç yaşıyor basından üzülerek okuyoruz yok şuna haciz geldi yok futbolcular sözleşmelerini alacaklarına karşılık fes ettiler vs vs. yeter artık bizler artık bu haberleri değil Ankaragücü şu futbolcuyu aldı şu futbolcuyu takip ediyoru görmek istiyoruz ve bu heyecanı yaşamak istiyoruz.Aslında şu an ki yönetim çok şanslı her şey istediğiniz gibi camiada çatlak ses hiç yok herkes size güveniyor tüm taraftarlar tüm camia tek yumruk olmuş yapacağınız icraatları dört gözle bekliyor.

Camianın hele hele 100.yılda hiç sabrının kalmadığını unutmamak lazım başarısızlığa hiç ama hiç kimsenin tahamülü olamaz insanlar sabredelim takımımız iyi olacak gibi şeyleri duymak istemiyorlar ve sizler bize bunu dedirtmemek zorundasınız.

Kimse yanlış anlamasın Ankaragücü kimsenin babasının çiftliği değil giden futbolcuları tekrar takımda görmeyi kesinlikle istemiyoruz bi yerlere gidipde yok hayalimin takımına gelidm yok doğuştan böyleydim diyen hiç bir futbolcuyu kesinlikle klubümüzde istemiyoruz onlar ancak klubün kapısında bekçi olurlar bu konuda da hikmet hocaya güvenimiz sonsuz.

Artık harekete geçme zamanı Ankaragücümüz artık şaha kalkmalı bu kadar büyük bir potansiyeli olan şehir başarı yakalamak zorunda kesinlikle başarısızlığa tahamülümüz yok başarı gelmek zorunda başka seçenek yok ve sayın başkan Cengiz Topel Yıldırımı'nda bu konuda üstüne düşen neyse biran önce hakerete geçip takımı şaha kaldırmak için elinden geleni ve üstüne düşeni yapması lazım eğer harekete geçilmezse 100. yıldada takımımız aynı sıkıntıları yaşıyacaksa zararın neresinden dönerse kardır.

Tüm camiamıza saygı ve sevgilerimle..."

Ali İMDAT

ŞOK GELİŞME

Ankaragücünde başkan Cengiz Topel Yıldırım ve onursal başkan Cemal Aydın arasında beklenmedik bir diyalog yaşandı...

Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın, mevcut yönetimden görevi bırakmalarını istedi...

Ankaragücü'nde geçtiğimiz gün ilginç bir gelişme yaşandı ve Cemal Aydın, Cengiz Topel Yıldırım yönetiminden görevi bırakmalarını istedi. Hürriyet Ankara ekinde yer alan habere göre, Ankaragücü'nün başkan vekili Musa Demir'in lokantasının açılışına futbol federasyonu eski yöneticilerinden Kemal Ünsal ile gelen Cemal Aydın, burada karşılaştığı Cengiz Topel Yıldırım ve arkadaşlarına sert bir çıkış yaptı. Aydın'ın, "Transfer başlayalı bir hafta oldu.  Siz sözleşmesi bitenlerle bile bir şey yapamadınız. Bu takımın transfere ihtiyacı olduğu ortada. Hiç kimseyi alamadınız. Sadece oyuncu izliyoruz diyorsunuz. Piyasaya bir sürü borç var. Bunlar hala ödenmedi. Ankaragücü böyle yönetilemez. Böyle yöneticilik olmaz" sözleri bir anda soğuk rüzgarlar estirdi.

Cemal Aydın'ın bu tepkisine soğukkanlı yaklaşan Cengiz Topel Yıldırım, sorunları çözmek için yoğun bir çaba içinde olduklarını ve önümüzdeki hafta yapılacak yüklü bir ödeme ile borcun büyük bir bölümünün kalkacağını ifade ederek, "Biz, iyi niyetle, iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Başaramadığımıza inanırsak sizin söylemenize gerek kalmadan bu görevi yapabileceğine inandığımız kişilere bırakır gideriz. Bu yönetimdekilerin çoğu ömrünün büyük bölümünü tribünde geçirmiş insanlar. Ankaragücü'nün kötü olmasını istemez ve kabu etmez. Siz böyle şeyleri dert etmeyin. Biz işimizi yapıyoruz merak etmeyin" dediği öğrenildi.

Yaşanan bu tartışmanın Cengiz Topel Yıldırım'ın Ahmet Gökçek ile yaptığı görüşmede "Birleşme işi bitmiştir" açıklamasının önemli rol oynadığı ileri sürüldü.

ELYASA KALIYOR MU ?

Ankaragücünün Elyasanın sözleşmesini uzattığı öğrenildi

Ankaragücü ile olan sözleşmesi sona eren ve yurtdışından teklifler alan Elyasa'nın sözleşmesinin uzatıldığı ortaya çıktı...Ankaragücü yönetiminin, daha önce 2+1 yıllık sözleşmeye imza atan Elyasa için sözleşmedeki opsiyon maddesini kullandığı ve sözleşmesini uzattığı öğrenildi... Ankaragücü yönetiminin uzatılan sözleşmeyi futbol federasyonuna gönderdiği kaydedildi...

Elyasa'nın sözleşmesindeki opsiyon maddesini kullanan Ankaragücü yönetiminin başarılı savunma oyuncusuyla hafta içinde biraraya geleceği ve bir görüşme yapacağı öğrenildi... Elyasa'nın bu duruma nasıl yaklaşacağı ve gelecek sezon Ankaragücü forması giyip giymeyeceği hafta içinde netleşecek...

KAPTAN İMZAYI ATTI TATİLE ÇIKTI

Ankaragücü iç transferde ilk imzayı kaptan Ceyhun'a attırdı

Ankaragücü iç transferde ilk imzayı kaptan Ceyhun'a attırdı.

Geçen sezon ikinci yarıda transfer edilen ve Ankaragücü'nün ligde kalmasını sağlayan futbolcular arasında yer alan Ceyhun bugün yapılan son görüşmede anlaşma sağladı ve kulüpte kalan imzayı atıp tatile çıktı.

Sarı lacivertli yönetim iç transfer görüşmelerini hafta içinde sürdürecek ve hafta sonuna kadar bitirecek.

ABDULLAH ÇETİN ANKARAGÜCÜ'NDE

Ankaragücü Ceyhun ile anlaşmasının ardından dış transferde de ilk bombayı patlattı ve Antalyaspor'dan Abdullah Çetin'i renklerine kattı

Ankaragücü Ceyhun ile anlaşmasının ardından dış transferde de ilk bombayı patlattı ve Antalyaspor'dan Abdullah Çetin'i renklerine kattı.

Antalyaspor'a sezon başında Diyarbakır'dan gelen 25 yaşındaki Abdullah Çetin orta sahada oynuyor.

Abdullah Çetin geçen sezon antalyaspor'da 17 maçta forma giydi ve 1076 dakika süre adlı. Abdullah Çetin Antalyaspor forması altında gol atamadı

MEHMET YILMAZ'A ES ES KANCASI

Forvet arayışlarını sürdüren kırmızı-siyahlı takım, başkent ekibinin tecrübeli oyuncusu, Mehmet Yılmaz'ı takibe aldı

Forvet arayışlarını sürdüren kırmızı-siyahlı takım, başkent ekibinin tecrübeli oyuncusu, Mehmet Yılmaz'ı takibe aldı.

Transferde sessizliğini sürdüren Eskişehirspor, bombaları bu hafta içinde patlatmak istiyor. Kırmızı-siyahlılar, öncelikle golcü sorununu çözmek istiyorlar. Yöneticiler, Ankaragücü forması giyen Mehmet Yılmaz'ı yakın takibe aldı. Bu oyuncunun takıma çok faydalı olacağı düşünülüyor

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 17/Haz/2009 saat 09:59

ŞİKAYETLERİ GERİ ÇEKME ATAĞI

Ankaragücü yönetimi alacakları nedeniyle federasyona başvuran futbolcuların ödemelerini yapıp şikayetlerini geri almaları için atağa geçiyor

Ankaragücü yönetimi alacakları nedeniyle federasyona başvuran futbolcuların ödemelerini yapıp şikayetlerini geri almaları için atağa geçiyor.

Bugün personele yüklü bir ödeme yapan sarı lacivertli yöneticiler 2-3 gün içinde alacakları nedeniyle federasyona başvuran futbolcuların ödemelerini halledecek ve şikayetlerini geri almalarını sağlayacak.

Hikmet Karaman'ın takımda kalmasını istediği El Yasa, Mehmet Yılmaz ve Bursaspor'un transferden vazgeçtiği Semavi ile kesin olarak anlaşmak isteyen başkent ekibi yöneticileri iç transferi hafta sonuna kadar sonlandıracak.

EL YASA VE İLKEM DE TAMAM

Ankaragücü iç transferde hız kazanmaya başladı. Transfer komitesi El Yasa ve İlkem ile yaptığı görüşmeden olumlu sonuç aldı.

Daha önce telefonla yöneticilerle görüşen ve anlaşma sağlanan El Yasa bugün masaya oturdu ve yönetimle tam olarak anlaşma sağladı.

İlkem'de ilk görüşmede anlaşma sağlanan futbolcular arasına katıldı.

İlkem Özkaynak ve Elyasa Süme ile görüşen sarı-lacivertli kulübün yöneticileri, 2 futbolcuyla da anlaştıklarını açıklarlarken, resmi sözleşmenin ilerleyen günlerde imzalanacağı öğrenildi.

Gelecek sezon 100. yılını kutlayacak olan sarı-lacivertliler, daha önce de takım kaptanı Ceyhun ile Antalyaspor'dan Abdullah Çetin'i renklerine bağlamıştı.

CEYHUN UMUTLU KONUŞTU

Ankaragücü ile sözleşmesini 1 yıl uzatan Ceyhun Eriş takımda kaldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Ankaragücü ile sözleşmesini 1 yıl uzatan Ceyhun Eriş takımda kaldığı için çok mutlu olduğunu söyledi.

Önümüzdeki sezon Ankaragücü'nün 100. yılını  kutlayacağı için önemli bir sezon geçireceklerini söyleyen deneyimli futbolcu, "Taraftarımız rahat olsun. Geçen sezonki sıkıntıları onlara yaşatmayacağız. Bize inansınlar" şeklinde konuştu

BARBOROS'DA GÜÇLÜ KALDI

Ankaragücü yönetimi iç transferde Barboros Barut'u da güçlü bıraktı

Birleşme dedikoduları yüzünden zaman kaybeden Ankaragücü yönetimi iç transferde tüm pürüzleri teker teker çözüyor.

Önce Ceyhun daha sonra bazı haber kaynaklarınca olması imkansız olarak duyrulan El Yasa ve İlkem transferlerinden sonra Cengiz Topel Yıldırım iç transferde Barboros ile de anlaşmaya vardı.

Kulüpler Birliği toplantısı için İstanbul'da bulunan YIldırım'un Barboros ile her konuda anlaşmaya vardığı ve seneye yine Ankaragücü forması ile mücadele edeceğinin kesinleştiği öğrenildi

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 17/Haz/2009 saat 10:06

Ankaragücüne ingilizmi geliyor

Hikmet karamanın yakın arkadaşı olan arsen vengerin tavsiyesi üzerine bazı ingiliz sporcuların isimleri transfer gündeminde ön plana çıktığını duyuyoruz

Akıcı mücadlecei futboldan yana olan hikmet karaman her zaman ingiliz futbolunu beğendiğini ifade edişi ile transfer haberinin doğru olabileceği kanısı insanlarda oluşmaya başladı  http://www.since1910.net/ - Ankaragücü nde her an ingiliz transferi olabilir.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 18/Haz/2009 saat 14:18

DOS SANTOS VE İGLESİAS DA BİTTİ

Ankaragücü iç transferde Ceyhun, El Yasa, Barbaros ve İlkem'den sonra İglesias ve Dos santos ile de sözleşme yeniledi

ANKARAGÜCÜ'NDEN YALANLAMA

Ankaragücü Spor Kulübü Yerel bazı gazetelerde yer alan Ankaragücünün 550.000 EURO ceza aldığına dair haberi yalanladı

Ankaragücü Kulübü Basın Sözcüsü Fatih Mert, Gökhan Emreciksin'in Fenerbahçe'ye transferiyle ilgili olarak Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Uyuşmazlım ve Çözüm Kurulu'nun kendilerine 550 bin Euro ceza verdiğine dair haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Fatih Mert, kamuoyunda Gökhan Emreciksin'in transferi nedeniyle 'Ankaragaücü Boluspor'a 550 bin Euro para cezası ödemeye mahkum edildi' şeklinde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı. Fatih Mert, konuyla ilgili alınmış bir karar olmadığının altını çizdi. Konunun Uyuşmazlık ve Çözüm Kurulu'nda görüşüldüğünü belirten Fatih Mert, "Süreç halen devam ediyor. Kulüp olarak 19 Haziran'a kadar savunmamızı vereceğiz. Henüz alınmış bir karar yok. Basında yer alan haberler doğruyu yansıtmıyor" ifadelerini kullandı.

Bilindiği gibi Gökhan Emreciksin, devre arası transfer döneminde Ankaragücü'nden Fenerbahçe'ye transfer olmuştu. Gökhan Emreciksin'in bir önceki kulübü Boluspor ise, ellerinde bulunan sözleşmede 'Gökhan Emreciksin 1 milyon Dolar'ın üzerinde bir miktarla başka bir kulübe verilirse, bonservis bedelinin yarısını Boluspor alır' şeklinde bir madde bulunduğunu ifade ederek, TFF Uyuşmazlık ve Çözüm Kurulu'na başvurmuştu. Bu transfer, Cemal Aydın başkanlığındaki Ankaragücü'nün eski yönetimi döneminde yapılmıştı.

AMANSIZ TEHDİT

İlhan Mansız ile Ankaragücü kulübü arasında karşılıklı olarak açılan alacak davası, Mansız'ın lehine sonuçlandı. Ankaragücü, eski futbolcusuna parayı ödemediği takdirde transfer yapamayacak

Yaşadığı sakatlıklar nedeniyle futbola veda etmek zorunda kalan milli futbolcu İlhan Mansız ile Ankaragücü kulübü arasında karşılıklı olarak açılan alacak davası, Mansız'ın lehine sonuçlandı. Ankaragücü, eski futbolcusuna parayı ödemediği takdirde transfer yapamayacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Ankaragücü'nün Mansız'a, yasal faizi hariç net 75 bin lira ödenmesine karar verdi. Tahkim Kurulu'nun vereceği kararın ardından, ceza kesinleşmiş olacak. Ankaragücü Kulübü'nün eski futbolcusuna bu parayı ödememesi halinde, herhangi bir transfer yapması da mümkün olmayabilecek.

Ankaragücü ile 2005-2006 sezonu için maç başına 10 bin dolar üzerinden sözleşme imzalayan ünlü futbolcu İlhan Mansız, 10 resmi maçta oynadıktan sonra geçirdiği sakatlık sonrası tedavi için Almanya'ya gitti. Tedavi sırasında trafik kazası geçiren Mansız'a, bu tarihlerde Ankaragücü, kulübü terk ettiği gerekçesiyle 120 bin lira para cezası kesti.

Kulüpten 80 bin dolar alacağı olduğunu iddia eden Mansız ile Mansız'ın kendilerini zarara uğrattığı iddiasında bulunan Ankaragücü Spor Kulübü, konuyu 2008 yılında Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'na taşıdı. Kulüp, Mansız'dan 25 bin lira manevi, 30 bin dolar maddi tazminat ve 160 bin dolar bonservis bedeli talep etti.

Her iki başvuruyu inceleyen kurul, İlhan Mansız'a, 12 günlük devre arası kampına katılmadığı gerekçesiyle, günlük 10 bin liradan 120 bin lira para cezası veren Ankaragücü Spor Kulübü'nün bu durumu ispatlayamadığını, aksine futbolcunun kulübün bilgisi dahilinde transfer çalışması yaptığının anlaşıldığını belirterek, Ankaragücü'nün tazminat talebini reddine karar verdi.

Kurul, Ankaragücü Kulübü'nün eski futbolcusu İlhan Mansız'a, yasal faizi hariç net 75 bin 401 lira ödemesine oy birliğiyle karar verdi. Kararı Tahkim Kurulu'na taşıyan Ankaragücü Kulübü, son kararı bekliyor. Ankaragücü, eski futbolcusuna parayı ödemediği takdirde transfer yapamayacak

SEMAVİ DE 'DEVAM' DEDİ

Ankaragücü'nde Cengiz Topel Yıldırım iç transferde fire vermeden devam ediyor. Semavi de kendini 1 yıl daha Ankaragücü'ne bağlayan imzayı attı

Ankaragücü'nde Cengiz Topel Yıldırım iç transferde fire vermeden devam ediyor. Semavi de kendini 1 yıl daha Ankaragücü'ne bağlayan imzayı attı.

Bugün Cengiz Topel Yıldırım ile masaya oturan Semavi ve menajeri ile anlaşma sağlandı ve Semavi de görüşmeden mutlu ayrılan taraf oldu.

İç transferi firesiz atlatan Cengiz Topel Yıldırım'ın dış transfer için Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın raporunu beklediği öğrenildi.

MUSTAFA ÖZKAN DARBESİ

Ankaragücü'nde İlhan Mansız'dan gelen haberin şoku geçmeden ikinci olayla büyük hayal kırıklığı yaşadı

Ankaragücü'nde İlhan Mansız'dan gelen haberin şoku geçmeden ikinci olayla büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Uyuşmazlık Çözüm Kurulu'nun Mustafa Özkan'a 350 bin TL ödemeye kararına itiraz eden Ankaragücü'nün başvurusuna olumsuz yanıt verdi.

Böylece İlhan Mansız'a 75 bin TL ödemek zorunda kalan sarı lacivertlilerin önüne 350 bin TL'lik bir fatura daha çıktı.

100. yıl için bir yandan transfer yapmaya bir yandan da eski borçları ödemeye çalışan Cengiz Topel Yıldırım ve ekibinin sıkıntısı bir kat daha arttı.

Ankaragücü amatör branşları 5'ledi

Ankaragücü Spor Kulübü, voleyboldan sonra 4 amatör branşta daha faaliyet göstermeye başladı

Alınan bilgiye göre, kulüp masa tenisi, güreş, bowling ve dart branşlarında altyapı faaliyetlerine start verdi. Masa tenisi takımının Afyon'da yapılan 2. Lig'e terfi müsabakalarına katıldığı belirtildi.

Yıldızlar kategorisinde faaliyet gösterecek bu branşlarda takım kadrolarının henüz netleşmediği ve sporcu alımlarının devam ettiği kaydedildi.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 19/Haz/2009 saat 15:20

Ankaragücü'nü şikayet ettiler

Ocak ayında işine son verilen Masör Hüseyin Şimşek, Çalışma Bakanlığına işe dönüş ve Ankaragücü Kulübü'nden alacağı olan 110 bin TL için dava açtı.

Ankaragücü'ne işe dönüş ve alacakları için dava açan Şimşek'in davadan vazgeçmemesi üzerine davanın sürdüğü ve bu yüzden alacaklarının ödenmediği öğrenildi. Çalışma Bakanlığı davayla ilgili dosyayı inceliyor, kararın ise önümüzdeki günlerde verilebileceği belirtiliyor.

Öte yandan; yardımcı antrenörlerden Hakan Keleş, Hakan Çobanoğlu ve Yılmaz Bal'ın ise yaptıkları şikayet üzerine kulüp defterlerinin incelenmesinin ardından, üç antrenörün toplam alacağı olan 210 bin TL tutarındaki ödemelerin yapıldığı ifade edildi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11903654.asp - http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/11903654.asp

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderi tarihi: 19/Haz/2009 saat 18:25

A.GÜCÜ FIRAT'A ABAYI YAKTI

Turkcell Süper Liginin köklü takımlarından Ankaragücünün Fırat Sezerin transferi konusunda Giresunsporun kapısını çalacağı iddia edildi

Turkcell Süper Liginin köklü takımlarından Ankaragücü’nün Fırat Sezer’in transferi konusunda Giresunspor’un kapısını çalacağı iddia edildi.

Yeni sezonda genç sol kanat oyuncusunu kadrosuna katabilmenin hesaplarını yapan başkent temsilcisinin Fırat konusunda son derece ısrarcı olduğu da kaydedildi.

Bu arada Ankaragücü’nün Giresunspor’un bir başka orta saha oyuncusu Aykut Akgün’ü de transfer gündemine aldığı öğrenildi.

Ankaragücü’nün Aykut konusunda gelişmeleri takip edeceği de gelen bilgiler arasında yer alıyor.

MEHMET YILMAZ VE METİN AKAN DA KALDI

Ankaragücü, iç transferde Mehmet Yılmaz ve Metin Akan ile yeniden anlaşırken, Akçaabat Sebatspor'dan Emre Aygün'ü de renklerine bağladı

Alınan bilgiye göre, Mehmet Yılmaz ve Metin Akan ile bugün yapılan görüşmeler sonunda yeniden anlaşma sağlanırken, iç transfer görüşmelerinin en kısa sürede tamamlanacağı ve dış transfere hız verileceği öğrenildi.

CEYHUN SEMAVİ RESMİ İMZAYI ATTI

Ankaragücü'nde imza günü yaşandı. Daha önce karşılıklı görüşmelerle anlaşmaya varılan Kaptan Ceyhun ve Semavi ile resmi sözleşme imzalandı

Ankaragücü'nde imza günü yaşandı. Daha önce karşılıklı görüşmelerle anlaşmaya varılan Kaptan Ceyhun ve Semavi ile resmi sözleşme imzalandı.

Eski ismi ile Gökçe Karataş Tesislerinde yapılan imza töreninde Abdullah Karaata "100 yılda Ankaragücümüzü en iyi yerlere getirmek için çalışmalarımız sürüyor. İç transferde kaptanımız Ceyhun ve Semavi ile sözleşmeyi imzalıyoruz. Hocamızın belirlediği isimler üzerine çalışmalara devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde ses getirecek dış transferlerimizi de yapacağız" dedi.

Ankaragücünde iç transferde önümüzdeki günlerde Jaba ile de anlaşması bekleniyor

EMRE AYGÜN ANKARAGÜCÜ'NDE

İç transfer görüşmelerini firesiz sürdüren Ankaragücü dış transferde de gelecek vaad eden oyuncuları kadrosuna katıyor

İç transfer görüşmelerini firesiz sürdüren Ankaragücü dış transferde de gelecek vaad eden oyuncuları kadrosuna katıyor.

Akçaabat Sebatsporlu 24 yaşındaki forvet Emre Aygün ile de anlaşan sarı-lacivertli kulübün yönetimi, golcü futbolcunun gelecek sezon Ankaragücü forması giyeceğini açıkladı

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 23/Haz/2009 saat 22:36

Kamp Tarihleri Belli Oldu

2009-2010 sezonuna hazırlanacak ekibimizde yaz dönemi kamp programı belli oldu

25 Haziran'da Ankara'da toplanacak ekibimiz Teknik Direktörümüz Hikmet Karaman yönetiminde çalışmalara başlayacak. 9 Temmuz tarihinde Avusturya - Seefeld 'e geçecek ekibimiz çalışmalarını burada sürdürecek. Antrenman ve Hazırlık maçlarını 26 Temmuz'da tamamlayacak ekibimiz ardından Ankara'ya dönüş yapacak

ANKARAGÜCÜ: 3 ANKARASPOR: 0

Aydın'da devam eden Türkiye Masa Tenisi 2. Ligi'ne terfi maçlarında Ankaragücü fırtınası esiyor

tur gruplarında Burdur Gençlik Spor, Kırıkkale Tikveşli Spor ve Ritimspor'u 3-0'lık sonuçlarla geçen Ankaragücü Masa Tenisi Takımı, grubunu lider tamamlayarak yarı final grubuna kaldı...

Ankaragüücü, yarı final grubunun ilk maçında ise Ankaraspor ile karşılaştı...

Futbolda defalarca karşı karşıya gelen iki ekibin mücadelesinden galip ayrılan taraf 3-0'lık sonuçla Ankaragücü oldu... Ankaragücü'nün 2. Lig'e yükselip yükselemeyeceği yarın (Pazar) yapılacak final maçlarından sonra belli olacak...

MASA TENİSİNDE 2. LİG'DE

Türkiye Masa Tenisi 2. Ligine terfi maçlarında Ankaragücü Erkan Hocaoğlunun sakatlanarak oyuna devam edemeyip hükmen yenilmesine rağmen 2. Lige çıkmayı başardı

Ankaragücü'nün Amatör Branşlarda başlattığı atılım ilk meyvesini verdi. Afyon'da gerçekleştirilen Türkiye Masa Tenisi 2. Ligi'ne terfi maçlarında Ankaragücü Erkan Hocaoğlu'nun sakatlanarak oyuna devam edemeyip hükmen yenilmesine rağmen 2. Lig'e çıkmayı başardı.

Ankaragücü Masa Tenisi takımının gelecek sezon için 1. Lig'e çıkarmak için yoğun çaba sarfedeceklerini belirten, Kulüp Genel Sekreterliğinin yanında takım kaptanlığını da üstlenen Osman Gençtürk "Sadece Masa Tenisinde değil tüm branşlarda Ankaragücü bayrağını başarı ile sallandıracağız" dedi

KIRINTILI ANKARASPOR'LA ANLAŞTI

Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı Ankaraspor ile anlaştı

Yeni sezon öncesinde transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, Ankargaücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı ile anlaşmaya vardı.
Alınan bilgiye göre, transfer çalışmalarını sürdüren Ankaraspor, başkentte büyük ses getirecek bir transfere imza atıyor. Ankaraspor'un Ankargücü'nün 24 yaşındaki file bekçisi Serkan Kırıntılı ile el sıkıştığı öğrenildi. Serkan Kırıntılı'nın Ankaragücü ile olan sözleşmesi 6 ay sonra bitiyor. Bosman kurallarına göre görüşmekte yapmakta serbest olan Serkan Kırıntılı, Ankaraspor ile anlaşmaya vardı. Bu transferle ilgili olarak ise gözler Ankaraspor ile Ankaragücü arasında yapılacak görüşmelere kaldı. Ankaragücü, Ankaraspor'a 'evet' diyen Serkan'ın bonservisini hemen verirsen genç file bekçisi Mavi-beyazlı ekiple sözleşme imzalayacak ve sezon öncesinde takımdaki yerini alacak. Ankaragücü, Serkan'ın bonservisini Ankaraspor'a vermeye yanaşmazsa Serkan Kırıntılı, devre arası transfer döneminde bedelsiz olarak Ankarapor'a geçecek

DE NİGRİS DÖNECEK Mİ?

Ankaragücü'nde devre arasında Ankaraspor'dan alınan De Nigris'in durumu açıklık kazandı

İç transferde fire vermeyen ve dış transferde de sadece 2 oyuncu ile anlaşan Ankaragücü De Nigris'i yeni sezonda kadroda düşünmüyor.

De Nigris'in Ankaraspor'a dönmesi beklenirken sarı lacivertli yöneticilerin yabancı hakkını daha kaliteli bir oyuncu için kullanacağı ifade edildi.

Cihan Haspolatlı Ankaragücü'nde

Ankaragücü, Konyaspor'dan Cihan Haspolatlı'yı renklerine bağladı.. Başkan Cengiz Topel Yıldırım, tecrübeli oyuncuyla 1 yıllığına anlaştıklarını belirtti

Sarı-lacivertli kulübün başkanı Cengiz Topel Yıldırım, 29 yaşındaki orta saha oyuncusu Cihan Haspolatlı ile yaptıkları görüşme sonrası 1 yıllığına anlaştıklarını açıkladı.

Galatasaray ve Kocaelispor formalarını da giyen Cihan Haspolatlı, geçen sezon Konyaspor ile 31 maçta ilk 11'de sahaya çıkmıştı. Haspolatlı'nın Konyaspor forması altında 2 golü bulunuyor.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: OGK26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 14:08

Ankaragücü, Cihan Haspolatlı, Arminia Bielefeld forması giyen Suat Baş,Güney Arika'lı futbolcular Calvin Sosibo ve Kagiso Senamela ile sözleşme imzaladı.

Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde düzenlenen imza töreninde,en son Konyaspor'da forma giyen Cihan Haspolatlı ile 1 yıllık sözleşme imzalayan sarı-lacivertliler,Almanya'nın Arminia Bielefeld takımından 20 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Suat Baş'ı da kadrosuna kattı.Ankaragücü,Güney Arikalı 2 futbolcuyla da sözleşme imzaladı.Güney Afrika'nın Bidwest Wits takımından 24 yaşındaki Sosibo ile Golden Arrows takımından 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Senamela da resmi sözleşmeye imza attı.İmza töreninin ardından konuşan Ankaragücü Kulübü Başkanvekili Musa Demir, transferlerin hem kulübe hem de futbolculara hayırlı olmasını diledi.Cihan'dan yüksek beklentiler içinde olduklarını belirten Demir, şunları kaydetti:''Cihan,Ankaragücü'ne önemli bir değer katacaktır.Yeni transferlerimizin de katılımıyla Ankaragücü daha güçlü bir kadroya sahip olacak.Transferde biraz suskun kaldık. Bunun nedeni de Ankaraspor ile olası bir birleşmeydi.Ancak bu birleşme rafa kalktı. Ankaragücü artık önüne bakacak ve üst sıralarda olacak.100. yılda şampiyon olmak istiyoruz. Ama maddi imkanlarımız da belli. Şampiyon olacaksanız bütçeniz en az 20-30 milyon dolar olması gerekiyor.Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz.Hedefimiz ligi ilk 6 takım arasında bitirmek olacak.''Cihan Haspolatlı ise 100. yılını kutlayan Ankaragücü'nde oynayacak olması nedeniyle çok mutlu olduğunu belirterek,''İyi bir kadroya sahibiz. Yapılacak transferle daha da güçleneceğiz.Biz futbolcuların konuşacağı yer sahadır.Bu transfer her iki tarafa da hayırlı olsun'' dedi.

-------------
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 18:46

Ankaragücü Vassel'in peşinde

Yeni sezon da iddialı bir takım kurmak isteyen Ankaragücü, dünyaca ünlü bir yıldızın transferi için harekete geçti.

Başkent ekibi daha önce Kayserispor'un da transferi için çaba sarf ettiği, Manchebter City ve İngiltere Milli Takımı'nın yıldız ismi Darius Vassell'i kadrosuna dahil etmek için harekete geçti. Sarı lacivertli kulübün 29 yaşındaki golcü futbolcuya yaptığı 1 yıllık teklif yıldız oyuncu tarafından da prensipte kabul edilirken, Vassell'in Ankaragücü ile görüşmek için gelecek hafta Türkiye geleceği öğrenildi.

26.06.2009
Kaynak : DHA

http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=100&go=157875 - http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&takim=100&go=157875

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: kardelen
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 18:52
100.yıl'a layık bir kadro kurmaya çalısıyorlar herhalde Ama ben pek sanmıyorum.Maddi durumları pek iyi değil.Kayseride bu adama kafayı takmıştı ama olmadı.izleyip göreceğiz bakalım.

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES

Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 19:57

TARAFTARI SEZON AÇILIŞI İSTİYOR

Ankaragücü taraftarının büyük bir bölümü 100.yıla görkemli bir sezon açılışı ile girmek istiyor

Ankaragücü taraftar sitelerinden Anti-x'de yapılan ankette sezon açılışı yapılması için ezici bir üstünlük ortaya çıktı.

Kullanılan 1601 oydan 1462'si sezon açılışı yapılmasını istiyor.

İşte o anketin sonucu

Evet : 1462

Hayır : 139

GİTMEK İSTİYORUM

Ankaragücü'nün milli kalecisi Serkan Kırıntılı, Ankaraspor'a transferi için bonservis sorununun çözülmesini bekliyor

Milli kaleci Kırıntılı, futbol hayatına Ankaraspor'da devam etmek istediğini belirterek, ''Bonservisim Ankaragücü'nün elinde. Futbol hayatımda bana çok şey veren sarı-lacivertli kulüpten istemesem de ayrılmak zorundayım, çünkü ben profesyonelim ve geleceğimi düşünmeliyim'' dedi.

Kendisine büyük emekleri geçen teknik direktör Hikmet Karaman ile görüşeceğini ifade eden milli kaleci, ''Ankaraspor ile hiçbir pürüz kalmadı, tek sorun Ankaragücü'nde 6 aylık daha sözleşmemin bulunması. İki kulüp yöneticilerinin biraraya gelerek konuya bir çözüm bulmaları halinde gelecek sezon Ankaraspor forması ile mücadele edeceğim'' diye konuştu.

100.YIL HEDEFİ AÇIKLANDI

Ankaragücü Başkan vekili Musa Demir "Transferde biraz suskun kaldık. Bunun nedeni de Ankaraspor ile olası bir birleşmeydi. Ancak bu birleşme rafa kalktı. Ankaragücü artık önüne bakacak" dedi

Ankaragücü Başkan vekili Musa Demir "Transferde biraz suskun kaldık. Bunun nedeni de Ankaraspor ile olası bir birleşmeydi. Ancak bu birleşme rafa kalktı. Ankaragücü artık önüne bakacak ve üst sıralarda olacak. 100. yılda şampiyon olmak istiyoruz. Ama maddi imkanlarımız da belli. Şampiyon olacaksanız bütçeniz en az 20-30 milyon dolar olması gerekiyor. Sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz. Hedefimiz ligi ilk 6 takım arasında bitirmek olacak'' dedi.

İNGİLİZ YILDIZ

Yeni sezonda iddialı bir takım kurmak isteyen Ankaragücü, İngiltere Milli Takımı'nda da forma giymiş yıldızın transferi için harekete geçti

Başkent ekibi daha önce Kayserispor'un da transferi için çaba sarf ettiği, Manchebter City ve İngiltere Milli Takımı'nın yıldız ismi Darius Vassell'i kadrosuna dahil etmek için harekete geçti. Sarı lacivertli kulübün 29 yaşındaki golcü futbolcuya yaptığı 1 yıllık teklif yıldız oyuncu tarafından da prensipte kabul edilirken, Vassell'in Ankaragücü ile görüşmek için gelecek hafta Türkiye geleceği öğrenildi.

SALİM TÜRKER AYRILDI

Ankaragücü'nde Kulüp doktoru Salim Türker görevinde istifa etti

Salim Türker'den boşalan göreve daha önce Ankaragücü'nde çalışan Ateş Şendil başladı.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 20:32
Vassell mi ?  LOL

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 20:34
Darius Vassell i alsınlar ben bişey demiyorum, nerden bulacaklar bu parayı , bulsalar bile gelirmi :)

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: tmac26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 20:39
Vassell geçen sene full sakattı. Artık eski Vassell değil. Gelse bile pek faydalı olacağını sanmıyorum. Sadece İngiltere'de 1-2 gazetede Ankaragücü'nün ismi çıkar.Smile

-------------
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..

Gönderen: modifiyeli_26
Gönderi tarihi: 26/Haz/2009 saat 20:46
Alıntı yapılan OKTAY061626

Ankaragücüne ingilizmi geliyor

Hikmet karamanın yakın arkadaşı olan arsen vengerin tavsiyesi üzerine bazı ingiliz sporcuların isimleri transfer gündeminde ön plana çıktığını duyuyoruz

Akıcı mücadlecei futboldan yana olan hikmet karaman her zaman ingiliz futbolunu beğendiğini ifade edişi ile transfer haberinin doğru olabileceği kanısı insanlarda oluşmaya başladı  http://www.since1910.net/ - Ankaragücü nde her an ingiliz transferi olabilir.

LOLLOLLOL  Vasseli arsen wengere sormaya gerek yoktu sokaktaki çocuğa sorsa sölerdi zatenLOLLOLLOLLOL

-------------
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI

Gönderen: desperadomt
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 09:59
A.Gücü'nde 4 bombaA.Gücünde%204%20bomba
Ankaragücü, Konyaspor'da forma giyen Cihan Haspolatlı, Almanya'nın Bielefeld ekibinden 20 yaşındaki forvet Suat Baş, Güney Afrika'nın Bidwest Wits takımından 24 yaşındaki Sosibo ve Golden Arrows takımından 23 yaşındaki orta saha oyuncusu Senamela ile sözleşme imzaladı. Başkan vekili Musa Demir, transferlerin hem kulübe hem de futbolculara hayırlı olmasını

dileyerek şöyle konuştu: "Ankaragücü daha güçlü bir kadroya sahip olacak ve yeri üst
sıralarda olacak."
Fotomaç Gazetesi.

-------------
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderen: MoribunD
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:12

Vassell alınabilr zaten m.city de onun mevkisnde robinho gibi adamlar onynuyo.ama gelse bile yatar yatar gider gibime gelioBig%20smile

-------------

Gönderen: ziYa Es-Es
Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:54
vasselli su an alabilirler mi  bilmemde fotomaçın yazdığı haebere göre aldığını futbolcular bi tutarsa seneye vassell gibi adamları almak için paraları olabilir en azından..

-------------
Sampiyonluk bize yakışır...

Gönderi tarihi: 27/Haz/2009 saat 11:56

BİSİKLET TAKIMINDAN 2 MADALYA

Gelecek sezon 100. yılını kutlayacak Ankaragücü'nde yeni kurulan amatör branşlar katıldıkları ilk turnuvalarda madalyaları toplamaya başladı

Geçen Hafta Isparta'da 2. lig'e yükselen Masa Tenisi Takımının ardından, Ürgüp'de yapılan Uluslararası Kapadokya Dağ Bisiklet Kupasının ilk etabı Ürgüp'de yarışan Ankaragüçlü Bisikletçilerden Genç Erkekler'de Uğur Çelik 2. olurken aynı zamanda takım antrenörlüğünü üstlenen Ahmet Akyürek Master 50+'da 1. oldu.

Altı sporcu ile katıldıkları ilk turnuvada iki madalya alan Ankaragüçlü sporcular pazar günü Kapadokya Kupasının 2.etabıbında Göreme'de yarışacaklar..

PORTEKİZLİ YILDIZIN PEŞİNDE

100. yılını kutlayacak olan Ankaragücü yıldız avından vazgeçmeyecek gibi görünüyor

Sarı laciverliler önümüzdeki hafta Ankara'ya davet ettiği İngiliz yıldız Darius Vassell ile anlaşamama durumunu göz önüne alıp  alternatifini de hazırladı.

Sarı lacivertliler Darius Vassell'de bir pürüz çıkması halinde Atletico Madrid ile sözleşmesini fesheden ve bonservisi elinde olan Portekizli yıldız Nuno Maniche ile temasa geçecek. 

32 yaşındaki tecrübeli futbolcu daha önce bir çok büyük takımın transfer listesinde yer almış, ancak transfer gerçekleşmemişti. 

AYKUT ERÇETİN GELİYOR

Ankaragücü yönetimi Serkan Kırıntılı'nın yerine kaleci arayışına geçti ve Galatasaray'dan ayrılması beklenen Aykut Erçetin'e teklif götürüdü

100. yılda güçlü bir kadro oluşturmak isteyen sarı lacivertli yönetimin önümüzdeki günlerde bitirmesi bekleniyor.

Aykut Erçetin kimdir?

14 Eylül 1982'de Almanya'nın Göppingen şehrinde doğan Aykut Erçetin, futbola Stuttgart alt yapısında başlamıştır. Kendini geliştirerek A takıma gelip 2003 yılında Galatasaray'a transfer olmuştur. Lakabı penaltı kurtarma ustasıdır. Refleksleri ve yer tutmadaki başarısıyla beğenilmektedir. Yan toplarda sorun yaşamaktadır. Latince, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Ünlü sanatçı Candan Erçetin'in yeğenidir

NECATİ'DEN HABER BEKLİYOR

Ankaragücü' yönetimi 100. yılda güçlü ve geniş bir kadro ile mücadele etmek için çalışmaları sürdürürken İspanya'da kötü sezon geçiren Necati Ateş'e teklif götürdü

Necati Ateş'in Ankaragücü yönetiminden düşünmek için süre istediği ve önümüzdeki günlerde teklife cevap vereceği öğrenildi.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 28/Haz/2009 saat 13:08

GENÇ YILDIZ EMRE AKTAŞ İLE ANLAŞTI

Gelecek sezon için iddialı bir kadro kurmak için yoğun bir çaba sarfeden Ankaragücü Yönetim Kurulu dış transferde bir genç yıldızı daha sarı lacivertli renklere bağladı

Geçen sene Adanspor'da gösterdiği performans ile birçok Süper Lig takımının transfer listesine giren genç yıldız Emre Aktaş ile 1 yıllık sözleşme imzalayan Ankaragücü'nde dış transferde Teknik Direktör Hİkmet Karaman ile birlikte belirlenen diğer transferler için çalışmalarını sürdürüldüğü belirtildi

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 00:09

DARİUS VASSELL SALI GÜNÜ GELİYOR

Ankaragücü'nün prensip anlaşmasına vardığı Darius Vassell Salı günü Ankara'da olacağı öğrenildi

Gelecek sezon 100. yılını kutlayacak Ankaragücü, taraftarlarının beklediği transferi gerçekleştiriyor. Başkent ekibi İngiltere Premier Ligi takımlarından Manchester City'nin milli futbolcusu Darius Vassell'i transfer etmek için Ankara'ya getiriyor.

Kulüpten alınan bilgiye göre, yarın İstanbul'a gelecek siyahi futbolcu 30 Haziran Çarşamba günü transfer görüşmesi yapmak üzere Ankara'da olacak.

İngiltere milli formasıyla mücadele ettiği 22 maçta 6 golü olan futbolcunun Türkiye'ye karşı da bir golü bulunuyor.

30 Haziran Salı günü Manchster City ile sözleşmesi bitecek olan forvet Darius Vassell ile büyük ölçüde anlaşılacağı ve 100. yılda güçlü kadro kurmak için transferlerin devam edeceği öğrenildi.

İngiliz milli futbolcu Vassell daha önce de Aston Villa forması giymişti.

Bu arada Ankaragücü taraftarları uzun bir aradan sonra yıldız bir oyuncu transfer etmenin mutluluğunu salı günü saat 19.00'da Darius Vassell'i havalanında karşılayarak yaşayacak

MİNİK YETENEĞİN PEŞİNDE

Seçildiği Hatay il karmasında sergilediği futbolla dikkatleri çeken İskenderunlu 11 yaşındaki Sabahattin Gizlen'i transfer etmek için bir çok kulübün harekete geçtiği bildirildi.

Seçildiği Hatay il karmasında sergilediği futbolla dikkatleri çeken İskenderunlu 11 yaşındaki Sabahattin Gizlen'i transfer etmek için bir çok kulübün harekete geçtiği bildirildi.

İskenderun Gani Bahadırlı İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Sabahattin Gizlen'in, geçen yıl seçildiği Hatay il karmasında sergilediği futbolun ardından yıldızı parladı.

Sabahattin'in babası Nihat Gizlen yaptığı açıklamada, yurt dışından Werder Bremen'in yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş ve Ankaragücü'nden yöneticilerin kendilerini arayarak transfer teklifinde bulunduklarını söyledi.

Oğlunun yeteneklerine çok güvendiğini ve ileride çok önemli bir futbolcu olacağına inandığını belirten Nihat Gizlen, 'Hangi kulübün altyapısına giderse gitsin, başta eğitim olmak üzere onun yeteneklerine çok güveniyorum. İleride çok önemli bir futbolcu olacağına inancım sonsuz. Ancak, hangi kulübün altyapısına giderse gitsin, başta eğitim olmak üzere şartlara bakacağız” dedi

ŞAMPİYON KADRO FİRE VERDİ

Aroma Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nin şampiyonluktaki iddialı takımlarından Eczacıbaşı Zentiva, Ankaragücü'nün başarılı liberosu Sevinç Dalgıç'ı renklerine bağladı.

Lacivert-beyazlıların, daha önce, Gazi Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi formalarını da giyen 28 yaşındaki Sevinç Dalgıç ile 1 yıllığına anlaştığı öğrenildi

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 10:26

TARAFTAR ESENBOĞA'YA AKACAK

Ankaragücü İngiliz yıldız Darius Vassel'i karşılamak için Esenboğa Havaalanı'na akacak

Ankaragücü İngiliz yıldız Darius Vassel'i karşılamak için Esenboğa Havaalanı'na akacak.

100. yılda takımda bir yıldız oyuncu görmek isteyen ve yıllardıt bir yıldız oyuncu transfer edememenin sıkıntısını yaşayan sarı lacivertli taraftarlar yarın 19.00'da Ankara'da olacak İngiliz yıldız Darius Vassell'e muhteşem bir karşılama yapacak.

Anti-x ve Gecekondu taraftar grupları Darius Vassell'i karşılamak için kolları sıvadı.

Sarı lacivertliler yarın saat 19.00'da Atatürk Havaalanı'nı meşalalerle festival yerine çevirecek.

Esenboğa Havaalanına nasıl gidilir?

kartından tek çekimde 3.4 YTL gidiyor Havaşa alternatif olarak daha ucuz.

Esenboğa Havaalanı –Turgut Özal Bulvarı– İrfan Baştuğ Caddesi – 19 Mayıs Bulvarı (Samsun Devlet Yolu) – Turgut Özal Caddesi –Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) – AŞTİ

DURAK YERLERİ :
1-Esenboğa Havaalanı
2-ORSAN Mobilya
3-MAN Fabrikası
4-Sarayköy
5-Pursaklar
6-Fruko
7-Aydınlıkevler Ticaret Lisesi
8-Fatih Köprüsü altı
9-Akköprü - Migros önü
10-AŞTİ
11-İnönü Bulvarı - Sayıştay önü
12-Bakanlıklar
13-Ulus - PTT önü

AŞTİ’denServis saatleri: 03.00 - 21.00 arası her yarım saatte bir, 21.00 - 03.00 arası uçak kalkış saatlerine göre günlük ayarlanmaktadır.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 12:12
Hayırlı olsun süper bir transfer yapmış Ankara gücü faydalı olur inşallah.

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 12:18
Umarım kocaelinin Davids olayı gibi olmaz...

-------------

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 13:03
Alıntı yapılan esessinan

Umarım kocaelinin Davids olayı gibi olmaz...
Bi gidiyorlar kimse yok Big%20smile
amma olur Tongue
Ama eğer transfer gerçekleşti ise helal olsun ..
Umarım başarılı olur

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: EsSerdar26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 13:33

Darius Vassel geçen sezon ağır bir sakatlık geçirmiş,aslında kalite olarak iyi bir kumaşı var ancak soru işaretleri ile dolu bir transfer,Vassel kalitesinde bir futbolcu normal şartlar altında İngilterede rahatlıkla takım bulabilir ve yurt dışındada isimli takımlara giderler,bana biraz fos bir transfer olacak gibi geliyor ama hayırlısı olsun ne diyelim..........

-------------
Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...

Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 13:52

EDİNHO SESLERİ

Ankaragücü'ne 100. yılda yıldız yağdırmak isteyen Cengiz Topel Yıldırım ve ekibi şimdi de Portekiz Milli Takımı'nda forma giyen Arnaldo Edi Lopes Da Silva ile görüşmeye başladı.

yunanistan aek takımında oynayan sporcu portekiz milli takımında yer alıyor

görüşme yapmak için Ankaraya gelmesi bekleniyor

http://www.goal.com/tr/teams/portugal/23/portugal - Portekiz

İsim: Arnaldo Edi Lopes da Silva
Doğum Tarihi: 07.07.1982
Doğum Yeri: Aveiro
Uyruk: Portugal
Boy: 185 cm.
Kilo: 74 Kg.
Mevkii: Forvet
Forma: 13

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 21:43

VASSEL AÇIKLAMASI

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, "Darius Vassell, yarın Ankara'ya gelecek. Oyuncuyla gerekli ön görüşmeleri tamamladık, inşallah Vasselli kadromuza katacağız" dedi

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, “Darius Vassell, yarın Ankara’ya gelecek. Oyuncuyla gerekli ön görüşmeleri tamamladık, inşallah Vassell’i kadromuza katacağız” dedi.

Radyospor’da “Aydın Cingöz’le Gündem” programına katılan Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, transfer gündeminde büyük yankı uyandıran İngiliz futbolcu Vassell’in transferine ilişkin önemli bilgiler verdi.

100. YILDA BÜYÜK BİR İSİM ALACAĞIZ

100. yılda büyük hedeflerle yola çıktıklarını vurgulayan Yıldırım, “Darius Vassell ile gerekli ön görüşmeleri yaptık. Yarın İstanbul’a oradanda Ankara’ya gelecek. 100. yılımızda büyük hedeflerimiz var. Dünyaca ünlü bir futbolcuyu kadromuza katarak bu hedeflerden birini gerçekleştirmek istiyoruz. Transfer henüz bitmedi ancak Ankaragücü taraftarları yarın Vassell’i karşılamak için çalışmalara başlamışlar” dedi.

PARASAL KONULARDA ANLAŞTIK VASSEL ŞEHRİ GEZECEK

Ünlü futbolcuyla yarın son görüşmeleri yapacaklarını belirten Yıldırım, “Ekonomik şartlarda bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Vassell, Ankara’yı ve tesisleri görmek, bilgi sahibi olmak istiyor. Bundan dolayı transfere bitti gözüyle bakamıyoruz. Son kararı bir iki gün içinde karşılıklı görüş, alışverişini yaptıktan sonra vereceğiz. Umarım büyük bir futbolcuyu kadromuza katarız” diye konuştu.

VASSEL OLMAZSSA BAŞKA BİR İSMİ GETİRECEĞİZ

Vassell’in transferinin gerçekleşmemesi halinde başka alternatiflere yöneleceklerini söyleyen Yıldırım, “Eğer Vassell’in transferi gerçekleşmezsse, görüşme halinde olduğumuz dünyaca ünlü bir başka futbolcuyu kadromuza katacağız” dedi.

Bu arada Darius Vassell’in 30 Haziran Salı günü Manchster City ile olan sözleşmesi sona eriyor.

BİRLEŞME NEDEN OLMADI BEN DE BİLMİYORUM

Öte yandan Ankaraspor ile Ankaragücü birleşmesine de değinen Yıldırım,şunları söyledi: “Bu birleşme olmayacaktı. Sadece ortak bir yönetim kurulu oluşturulacaktı. Bu birleşmeninin neden olmadığını bende bilmiyorum ama böyle bir birliktelik için zamana ihtiyaç var” 

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: cihantamsu
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 23:19
Desenize ankaragücü rüya takım kurma telaşında

-------------
kIZ ARkADAşIMdaN öNcE eSeS sEVgiSİ gELir..

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 29/Haz/2009 saat 23:37
Alıntı yapılan EsSerdar26

Darius Vassel geçen sezon ağır bir sakatlık geçirmiş,aslında kalite olarak iyi bir kumaşı var ancak soru işaretleri ile dolu bir transfer,Vassel kalitesinde bir futbolcu normal şartlar altında İngilterede rahatlıkla takım bulabilir ve yurt dışındada isimli takımlara giderler,bana biraz fos bir transfer olacak gibi geliyor ama hayırlısı olsun ne diyelim..........

Çok mantıklı bir yorum olmuş, vardırdır bu transferin altında birşeyler.

-------------

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:03
vasselde kim ya?bizim youla 10 tane vassel eder.gelir imza atar devre arası ilk uçakla döner memleketine...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: Rio
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:09
Her ne kadar Anadolu kulüpleri ve rakiplerimiz olsalar da Veron'un Bursaspor'a, Vassell'in Ankaragücü'ne gelmesini isterim. Ligimizde kaliteli futbolcular olması, dünyaca tanınan futbolcular olmasıve bu futbolcuların sadece büyük diye anılan takımlarda değil Anadolu takımlarında da oynaması Türkiye için her yönden olumlu olaydır.

-------------
Forever Es-Es

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:17
vasseli bilmiyorum ama juan sebestian veron bursaya gelmez

-------------

Gönderen: ESESLİTURGUT
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:22
Alıntı yapılan tepebaşılı26

vasselde kim ya?bizim youla 10 tane vassel eder.gelir imza atar devre arası ilk uçakla döner memleketine...
aynen katılıyorum...bizim youla onu vazelin diye kullanır LOL

-------------
BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:44
vassel in ahı gitmiş vahı kalmış. ellerinde patlar

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 00:49
İstikrarsız sağı solu belli olmayan bi futbolcu. Ama sağlam şekilde uyum sağlarsa iş yapabileceğini düşünüyorum. Hayırlı olsun.

Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 09:24

BU TRANSFER DE BAŞKANIN

Transfer döneminin en hareketli kulübü Ankaragücü boş durmuyor

arı gibi çalışan Başkan Cengiz Topel Yıldırım ve yetenekli ekibi, dünyanın dört bir yanında arayış içindeler.

İngiliz Vassell, Portekizli Maniche'dan sonra şimdi de göz koydukları Ukraynalı Nazarenko'un işini bitirmek üzereler.

Bu transferin en belli başlı özelliği Ukraynalı Serhiy Nazerenko'nun transfer iyşinin bizzat başkan Cengiz Topel Yıldırım tarfından yürütülmesi..Futbolcu seyretme işini de bizzat üstlenen başkan Yıldırım'ın önümüzdeki hafta Ukrayna seyahati kesinlikle transferle noktalanacak.

Evet Cengiz Topel Yıldırım'ın üstlendiği bu transferi bir kez daha hatırlayalım. Ukrayna’nın Dnipro takımında forma giyen Serhiy Nazarenko 29 yaşında hücuma dönük orta saha futbolcusu... 1999 yılından beri Dnipro forması giyiyor. 37 kez Ukrayna milli takımınında formasını giyen Nazarenko, attığı 10 golle, Rebrov ve  Shevchenko’dan sonra milli takımda en çok atan isim konumunda. Ayrıca Nazarenko 2006-2007 yılında Ukrayna Premier Lig’inin en iyi oyuncusu seçilmişti

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 14:59
Darius Vassell Türkiye'de

Öğlen saatlerinde menajeriyle birlikte Atatürk Havalimanı'na gelen İngiliz oyuncu akşam saatlerinde ise uçakla Ankara'ya geçerek Ankaragücü yönetimiyle görüşecek. 29 yaşındaki futbolcu başkent ekibinin ilk yaptığı teklifi prensipte kabul etmişti.

Hürriyet

-------------

Gönderen: Panzerfaust26
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 15:01
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Darius Vassell Türkiye'de

Öğlen saatlerinde menajeriyle birlikte Atatürk Havalimanı'na gelen İngiliz oyuncu akşam saatlerinde ise uçakla Ankara'ya geçerek Ankaragücü yönetimiyle görüşecek. 29 yaşındaki futbolcu başkent ekibinin ilk yaptığı teklifi prensipte kabul etmişti.

Hürriyet

Premier Lig'de çok rahat oynayabileceği takımlar varken Ankaragücü'ne gelmesi çok ilginç...

Tebrik edelim o zaman.

-------------
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!

Gönderen: AcemoĞLu
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 15:05
Türkiye ligin de rahatça oynuyabilecek bir futbolcu hayırlı olsun

-------------
......

Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 15:07
Bu adam az paraya gelmez A.gücü ne kadar ücret ödüyecek merak ediyorum..

-------------

Gönderen: Sephodyrm
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 15:23
Bu sene 100. yılları açsınlar biraz kesenin ağzını :)

-------------
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 30/Haz/2009 saat 15:24
İyi transfer. Piyasası hala varken Türkiyeye gelmesi ilginç.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: gecekondu_erkan
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:12
vassell eğer anlaşma olursa yıllık 800 bin euro alacak..!

-------------
1000 900 10..!! Şampiyon Yap Bizi CEHENNEMDE Yak Bizi

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:14
Alıntı yapılan gecekondu_erkan

çok yükü para bence...

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:27
Çok para çok...

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:27
Alıntı yapılan Onur26

çok yükü para bence...

800 Bin Euro, bir Premier lig oyuncusu için çerez parasıdır.Hangi takımda olursa olsun, Premier ligde oynayan bir futbolcu, sadece birkaç ay içerisinde bu kadar bir para alıyor.Yani Vassell'in gelişi, geliş değil...

Büyük ihtimalle bir yıllık sözleşme imzalayacaktır.Yani kendini burada hazırlayacaktır.

Seneye tekrar İngiltere'deWink

-------------

Gönderen: Salih Ersin
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 01:46
Los Galackticos Ankaragücü :)

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 10:46

VASSEL ANKARA'YI SALLADI

Ankaragücü, İngiltere Milli Takımı forması da giyen Manchster City'den Darius Vassell'i, transfer görüşmeleri yapmak için Ankara'ya getirdi

Ankaragücü, İngiltere Milli Takımı forması da giyen Manchster City'den Darius Vassell'i, transfer görüşmeleri yapmak için Ankara'ya getirdi.

İstanbul'dan 1 saatlik rötar sonrası Ankara'ya gelen İngiliz futbolcuyu havaalanında çok sayıda taraftar karşıladı. Vassell'in Ankaragücü yöneticileriyle birlikte havaalanı iç hatlar kapısından çıkması üzerine taraftarların coşkusu bir kat daha arttı.

Ellerindeki meşaleler ve bayraklarla İngiliz futbolcu lehine tezahüratlarda bulunan sarı-lacivertli takımın taraftarları, Vassell'in bindiği arabayı konvoylar halinde izlediler. Yaklaşık 300 araçlık konvoy, yöneticilerin ve Vassell'in bulunduğu aracı İngiliz futbolcunun kalacağı otele dek izlediler.

Burada da sevgi gösterilerinde bulunan sarı-lacivertli taraftarlar, kulüp başkanı Cengiz Topel Yıldırım, teknik direktör Hikmet Karaman ve yıldız futbolcu Vassell lehine uzun süre tezahürat yaptılar. Vassell'in, yarın sabah Ankaragücü Kulübü Tesisleri'ni gezeceği öğrenildi.

http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1031-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">

http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1032-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1033-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1034-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1035-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1036-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1029-Vassellin_Ankaraya_gelisi.html#foto">

SIRA MENAJERDE

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, Ankara'ya getirdikleri Manchester Cityli Darius Markus Vassell ile prensipte anlaştıklarını söyledi

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, Ankara'ya getirdikleri Manchester Cityli Darius Markus Vassell ile prensipte anlaştıklarını söyledi.. Transferde menajeriyle ilgili birkaç detayın kaldığını söyleyen Yıldırım, sorun çıkması durumunda alternatiflerinin de hazır olduğunu söyledi..

Cengiz Topel Yıldırım, Darius Vassell'in kaldığı otelde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ünlü futbolcuyla prensipte anlaştıklarını belirterek, ''Menajeriyle ilgili birkaç detay kaldı. Ankaragücü'nün prensiplerine uyulursa bu transferde sorun olmaz. Ancak bizim çizgimizin dışına çıkılırsa bu transfer gerçekleşmeyebilir. Listemizde, Vassell dışında 3-4 alternatif futbolcu daha var. Ankaragücü bu sene gereğini yapacak'' diye konuştu.

İç transferlere de değinen Yıldırım, şunları kaydetti:

''Ankaragücü, kiminle çalışmak istiyorsa hepsiyle sözleşme yeniler. 17 futbolcumuzun sözleşmesi bitmişti. Hocamızın verdiği liste doğrultusunda iç ve dış transferde gerekeni yapıyoruz. Ankaragücü, geçen sezonun son 9 haftasının yıldız takımıydı. Bundan dolayı futbolcularımıza talepler çok oldu. Ama çalışmak istediğimiz futbolcuların hepsi bugün antrenmandaydı.''

Yıldırım, Ankaraspor'a transferi gündemde olan kaleci Serkan Kırıntılı ile ilgili gelişmelerin ise birkaç gün içinde netleşeceğini sözlerine ekledi

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 13:02
eğer gelirse vassell 3+1 yıllık sözleşme imzalayacak şu an da angora evlerinde ev bakıyomuş kendisi menejeride yumuşamış bugün kesinlik lazanacak transfer

-------------

Gönderen: kabako74
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 13:50
parasını melih gökçek den mi alıyor ki?

-------------
Biz ESkisehirliyiz işte farkımız...

Gönderen: bozüyüklü26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:02
gayet güzel bir transfer... çok para denmiş 800 euro çokmu??Ermm

o kalitede biri gayet ekonomik bence premier ligden adam geliyor yahu...

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:06
Alıntı yapılan Onur26

çok yükü para bence...

800 bin euro'ya çok diyorsunuzda Youla ne kadara geldi onu biliyormusunuz? Aralarında pek para farkı yok...

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:08

Alıntı yapılan kabako74

parasını melih gökçek den mi alıyor ki?

Melih gökçek olayı tamamen bitti federasyonun mali genel kurulunda başkanımız '' herkes kendi yoluna diyerek '' gereken cevabı verdi.. ortada bi sponsor bulundu dedikoduları var ama hala açıklanmadı

-------------

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:11
bu arada sol campbellla da görüşmelere başlanmış..! 

-------------

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:14
Alıntı yapılan EsEsliyim

Alıntı yapılan Onur26

çok yükü para bence...

800 bin euro'ya çok diyorsunuzda Youla ne kadara geldi onu biliyormusunuz? Aralarında pek para farkı yok...

youla 3 seneliğine geldi diye biliyorum ben ama arkadaşın belirttiği gibi vassel senelik 800 bin euro alıcak 3 sene imzalasa 2.4 milyon euro eder....

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:19
Futbolcu 3 yıllık gelsede her sene tekrar oturulur o sezon alacağı para pazarlığı yapılır.Hiç bir futbolcuya sen 3 yıllık şu paraya alacaksın denmez...Her yıl ücret tekrar belirlenir..

3 yıl esprisi, bonservisinin 3 yıl boyunca kulüpte olacağı ve almak isteyen olursa kulübe bonservis bedeli ödemesi gerektiğidir...Başkada bir esprisi yoktur..

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 14:29

YÖNETİM-DENETİM SAVAŞI

Cengiz Topel Yıldırım'ın Başkanlığa seçildiği son kongrede göreve getirilen Denetleme Kurulu'nun defterleri inceleme çabalarının sonuçsuz kaldığı ve bu nedenle suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi

BEŞTEPE'de yönetim ile denetim kapıştı. Ankaragücü kulübünde, Cengiz Topel Yıldırım'ın Başkanlığa seçildiği son kongrede göreve getirilen Denetleme Kurulu'nun defterleri inceleme çabalarının sonuçsuz kaldığı ve bu nedenle suç duyurusunda bulunduğu öğrenildi.

Ankaragücü'nde son üç aydır, Yıldırım yönetimi ile Onursal Başkan Cemal Aydın arasındaki gerginlik, Olağanüstü Genel Kurul toplanması için üye toplam sayısının yüzde yirmisinin imzasını alma kampanyasıyla son döneme damgasını vurmuştu.

Bu girişim öncesi, sarı lacivertli kulüpte 27 Mart tarihinde göreve gelen Cengiz Topel Yıldırım başkanlığındaki yönetim kurulunun, göreve başladıktan 40 gün sonra denetim kurulu baskınına uğradığı ve bunu geçiştirdiği ortaya çıktı.

Beştepe'deki ilginç olay şöyle gerçekleşti:

Denetim Kurulu'nun üyesi Metin Veziroğlu, 18 Mayıs tarihinde Beştepe'deki kulüp binasına giderek, kendisine defterlerin incelemek üzere verilmesini istedi. Kulüp çalışanlarından, kendilerinden talep edilen karar defteri, evrak defteri, alındı makbuzları, üye kayıt defteri, 25.3.2009 ile 6.30.2009 tarihli mizanları ve faturaları istedi. Veziroğlu, el yazısıyla düzenlediği tutanak ile bulamadığını beyan ettiği bu belgelerin en geç 20 Mayıs günü saat 10.00'da hazır bulundurulması tebligatını yaptı.

Kulüpte inceleyebilirsiniz

Yıldırım yönetimi, bu talebe 20 Mayıs 2009 tarihli yazısıyla cevap verdi. Yazıda, Denetleme Kurulu'nun Ankaragücü Başkanlığı makamına yönelik böyle bir talebi bulunmadığı, konuya ilişkin el yazısı tutanakta Metin Veziroğlu'nun belgeleri kendi adına mı yoksa Denetleme Kurulu adına mı istediğinin belirsizliğine vurgu yapılıp, Kurul adına istediği takdirde 20 Mayıs'tan sonraki bir tarihteki en kısa sürede "Kulüp binasında incelenmek üzere hazır edileceği" garantisi verildi.

Üye Kayıt Defteri bulundu ama yine kayıp

Veziroğlu, 20 Mayıs tarihinde ve sonrasında gittiği Ankaragücü kulübüne, teslim ettiği 27 Mayıs 2009 tarihli tutanakta, sadece Üye kayıt defteri, Nisan 2009 tarihle mizanı ve bazı banka ekstrelerini inceleyebildiğini açıkladı. Bu arada denetçilerin, Cengiz Topel Yıldırım yönetiminin seferber olmasına karşın bir türlü bulamadığı üye kayıt defterini nasıl incelediği merak konusu oldu. Bu defterin eski başkan Cemal Aydın'da olduğu ve böylelikle incelendiği iddia edildi. Ancak yine de üye kayıt defterinin nerede olduğu konusunda bir açıklama yapılmadı.

Veziroğlu, hazırladığı belgede Gelen-Giden evrak defteri, Karar Defteri, Alındı Belgesi kayıt defterinin yanı sıra, 25.03.2009 tarihli detay mizanı, bazı banka ekstreleri, alındı makbuzları, gider makbuzları, alt hesap gruplarını inceleme imkanı bulamadıklarını kayda geçirdi.

Tutanakta, bu belgelerin incelenmesinin engellendiğini ileri süren Metin Veziroğlu, 4721 sayılı Türk Medeni Kanunu, 5253 sayılı Dernekler Kanunu, Dernekler Yönetmeliği, Gençlik ve Spor Kulüpleri Yönetmeliği ile Ankaragücü Tüzüğü'nün verdiği yetkilerin kullanılmaması nedeniyle yaşanan bu fiili durumun, Ankara Valiliği ile Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na bildirileceğini Cengiz Topel Yıldırım yönetimine "ihtaren" bildirdi

VASSEL ANKARA'DA EV BAKIYOR

Ankaragücü'nün transfer etmek için Ankara'ya getirdiği İngiliz futbolcu Darius Vassell, yöneticilerle birlikte tesisleri gezdi

Kaldığı otelden Ankaragücü Kulübü yöneticileri ile tesislere gelen İngiliz futbolcu, kulüp binasını ve odaları dolaştı. Daha sonra kulüpten ayrılan Vassell'in ev bakmaya gittiği öğrenildi.

Darius Vassell ile prensip anlaşmasına varan Ankaragücü'nün, futbolcunun menajeriyle olan pürüzleri gidermeye çalıştığı bildirildi.

FUTBOLCULAR TAİ BOKS YAPTI

Bu arada yeni sezon hazırlıklarına tesislerde devam eden sarı-lacivertli futbolculara, sabah antrenmanında değişik bir çalışma programı uygulandı. Kondisyoner Teoman Eren yönetiminde çalışan futbolcuların, müzik eşliğinde tai boks hareketleri yaparken oldukça neşeli oldukları gözlendi.  

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 01/Tem/2009 saat 22:24

VASSEL BİLKENT'TE OTURACAK

Dün Ankara'ya gelen ve yönetimle anlaşmaya varan Vasssel bugün antrenmanı izledikten sonra ev beğenmeye çıktı

Dün Ankara'ya gelen ve yönetimle anlaşmaya varan Vasssel bugün antrenmanı izledikten sonra ev beğenmeye çıktı.

Angora Evleri'nde ev bakan Vassell Bilkent 3'de kendisine gösterilen evi beğendi ve tutulmasını istedi

ANTİ-X'DEN DELEGELERE ÇAĞRI

Birileri tarafından düğmeye basılmışcasına delegelerin bir kısmının kongre talebine 1910 Ankaragüçlüler Derneği tepki gösterdi

Birileri tarafından düğmeye basılmışcasına delegelerin bir kısmının kongre talebine 1910 Ankaragüçlüler Derneği tepki gösterdi. Kukla resmini koydukları  "Delegeler artık adaletli olmalı" başlıklı haberde

Ankaragücünün bazı delegelerinin kulübe fax çekerek kongreye gidilmesini istediğini üzülerek duyuyoruz.

aldıkları talimat ile kongre istemeyi hiç bir şekilde adaletli bulmuyoruz.

Bizim hayallerimiz süsleyen delege olabilmek arzusu farkına varsınlarki onlara nasip olmuş durumda bunun kıymetini bilerek Ankaragücünün değerini bilerek hareket etmeleri gerekiyor.

Türkiyenin başkentinin takımı olan Ankaragücü üzerinden yarar sağlamaya çalışanların süreleri sona erdi,bir enkaz bıraktılar ve herkesin gördüğü gibi sn: Cengiz Topel Yıldırım Başkanımız en kazı toparlamayla uğraşıyor kimse buna engel olmaya kalkmamalı hatta yardımcı olmalı.

Ankaragücünün düştüğü durumda herkes gibi sizinde çok büyük payınız var herşeye evet denmez kaldırdığınız elin salladığınız başın bir gün vebali ödenir ilahi adalet bunu kimsenin yanına bırakmaz.

neden derseniz çoluk çocuğunun rıskını bu takım için harcayanlar, eşinden,işinden olanlar var çok büyük manevi değer Ankaragücünde kongre artık adam gibi yapılmalı bunuda şimdiki başkan istediği zaman olmalı ve iyi işler yaptıkçada bu başkan başımızda olmalı unutmayınki şuanda sizinde başkanınız ve iyi işler yapan başkanınıza sahip çıkmak zorundasınız

17 futbolcusunun sözleşmesi bitmiş geriden hepsinin alacağı var taliplileride çokca ama hepsi takımda kaldı

başkan bunu başardı ve ilk defa 3000 kişi ilefutbolcu karşıladık bunların sizce bir anlamı güneşli günlere doğru bakışın adımları değilmi.

gerçek Ankaragüçlüler kongreyi cengiz başkan istediğinde yapılmasını istiyor,Marka değerinin arttığını görüyor umutla bakmaya başladı herkes sizde buna saygı duyun elinizi vicdanınıza koyun ve öyle hareket edin.

meriç abimiz delege ve kongre talebine sessiz kalındığını yazıyor abimiz merak etmesin hiç sessiz kalmıyoruz güzel yapılan herşeyin yanındayız nasıl diğerinin gitmesinde çok etkin rol oynadıysak iyi işler yapan başkanında burda olması için herşeyi yapacağız hiç mağlup olmadık

bu konudada çok idddalıyız cengiz başkan yoluna devam edecek.

BAŞKANIMIZA SESLENİYORUZ

SEN İNANDIĞIN YOLDA YOLUNA DEVAM ET

KİM NE YAPABİLİYOR GÖRELİM 10.000 KİŞİYİ TESİSİN ÖNÜNE YIĞAR ANKARAGÜCÜNE İHANET ETTİRMEYİZ YETERKİ BAŞKAN SEN GÜZEL İŞLER YAPMAYA DEVAM ET GÖRECEKSİN HİÇ KİMSE HİÇ BİR ŞEY YAPAMAYACAK ANKARAGÜCÜ ASALAKLARDAN KURTULACAK.

SON SÖZ İSE DELEGELERİN ARTIK EYRİYİ DOĞRUYU AYIRMASIDIR.

ifadelerine yer verildi.

İŞLER YOLUNDA GİDİYOR

Ankaragücü'nün yeni transferi Cihan Haspolatlı 100. yılımızda ligi çok iyi bir yerde bitirmek istiyoruz

Ankaragücü'nün yeni transferi Cihan Haspolatlı, ''Burada önceden de tanıdığım arkadaşlarım var ve bundan dolayı adaptasyon sorunu yaşayacağımı zannetmiyorum. 100. yılımızda ligi çok iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Önemli olan kamp döneminde önemli sakatlıkların yaşanmaması. Şu ana kadar da herşey iyi gidiyor'' diye konuştu.

FARKLI İŞLER PEŞİNDEYİZ

Ankaragücü'nün orta sahada yükünü çeken futbolculardan olan Barbaros, ''Bu sene 100 yılımız olduğundan dolayı herkes büyük başarılara imza atmak istiyor" dedi

Ankaragücü'nün orta sahada yükünü çeken futbolculardan olan Barbaros, ''Bu sene 100 yılımız olduğundan dolayı herkes büyük başarılara imza atmak istiyor. Bizim için güzel bir sezon olacağından eminiz. Geçen sene takım olarak çok sıkıntı yaşadık ama hiçbir zaman birbirimizi üzmedik. Birbirimize destek olduk ve çok güzel bir şekilde ligde kaldık. Camia olarak bu sene çok farklı işlerin peşindeyiz. Birkaç takviye ile seneye güzel bir sezon geçireceğiz'' dedi.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 02:27
Başkan Cengiz Topel Yıldırım ve yönetici Hikmet Hancıoğlu, bu büyük transferi resmen duyurdu... Vassell ile 2+1 yıllık anlaşmaya varıldı....
Yarın sabah İngiltere'ye dönecek olan Vassell, Almanya kampı öncesi Ankara'ya gelecek ve 19 Mayıs Stadı'nda yapılacak bir törenle resmi imzayı atacak....

Bizde SPORYOLU olarak , bu büyük transfere imza atan Ankaragücü yönetimini, bu transfere yön veren önemli noktalardan biri olan BÜYÜK ANKARAGÜCÜ TARAFTARINI kutluyoruz...

-------------

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 02:29
Hayırlı olsun inşallah seneye Ankaragücü ile birlikte en az uefaya oynarız.Ankaragücü 100.yılına yakışır bir transfer yaptı.

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 10:33
Yönetim-Denetim Savaşı isimli haber gerçekten ilginç.

Bu konuda, Bursaspor'da yaşanan son gelişmelerden sonra şimdide Ankaragücü'nde yaşanan benzer süreçler tüm kamuoyu tarafından dikkatle izleneceğe benziyor. Eğer bu şekildeki örnekler çoğalırsa kulüplerin organizasyon şemasında yer alan 'denetleme kurulu' nun önemi ve amacı çok daha iyi anlaşılacaktır.

Bu nedenle tüm kulüplerin -başta camiamız olmak üzere- yaşananlardan ders çıkararak, bir an önce şeffaflaşma ve kurumsallaşma adına önemli adımlar atma vaktinin çoktan geldiğinin altını bir kez daha çizmekte fayda var.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 10:42

İnşallah bu sene, geçen seneki sıkıntıları yaşamadan güzel bir sezon geçirirsiniz.Bende Ankarada oturduğumdan maçlarınızı zevkle izlerim.Yalnız Eses'imle yapacağınız maçda Eses   tribününde olacam haberiniz olsun.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 16:55

VASSEL "EVET" DEDİ

Ankaragücü'nün prensip anlaşmasına vardığı ve iki gün önce Ankara'ya getirdiği Darius Vassell, gece geç saatlere kadar devam eden pazarlıkların ardından Sarı-lacivertlilerin teklifine 'evet' dedi

Vassell'in bu sabah ülkesine gideceği ve birkaç gün içerisinde eşi ile birlikte tekrar Ankara'ya gelerek resmi imzayı atacağı belirtildi.

Ankaragücü Kulübü yönetiminden yapılan açıklamaya göre, tüm problemlerin aşıldığı, Vassell'in Ankara'yı çok beğendiği ve eşini almak için bu sabah İngiltere'ye gideceği ifade edildi

AYDIN GEMİLERİ YAKTI

Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın, Ankaragücü yönetimini sert dille eleştirdi. Radyospordan Aydın Cingöze konuşan Cemal Aydın: Bir konuşursam canları çok yanar dedi

Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın, Ankaragücü yönetimini sert dille eleştirdi. Radyospor’dan Aydın Cingöz’e konuşan Cemal Aydın: “Bir konuşursam canları çok yanar” dedi.

Aydın, kendisini eleştiren Ankagücü yöneticileri için "Benim yaptıklarımın KDV'sini yapsınlar, onları sırtımda taşırım. Benimle uğraşacaklarına kulübe gelen haciz işlemlerini halletsinler" dedi. Cemal Aydın, ayrıca "Melih Gökçek ile yaptığım tüm görüşmelerin ayrıntılarını Ankaragücü Yönetimine aktardım" dedi.

DEMİR: AYDIN'IN FİKİRLERİ NEDEN DEĞİŞTİ?

Ankaragücü Başkanvekili Musa Demir'in Radyospor'da yaptığı açıklamada, Ankaraspor ile neden birleşilmediğini anlatırken Ankaragücü Onursal Başkanı Cemal Aydın'ın eleştirmiş ve "Onursal Başkan'ın Ankaragücü'nü birleştirmek gibi bir görevinin olduğunu sanmıyorum. Bugün Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba, Beşiktaş'ı birleştirelim, şunu yapalım, şu futbolcuyu alalım diye bir gayret içinde görmedim. Önceden birleşmeye karşı olan Cemal Aydın'dı. ‘Ben bugüne kadar kulübü teslim etmedim, etemeyeceğimde' diyordu. Ne olduda bütün bu fikirler değişti? Cemal Bey'e bunu sormak lazım" demişti. Musa Demir'in bu açıklamaları üzerine Radyospor'da "Aydın Cingöz ile Haber Aktif" programına katılan Cemal Aydın, çok sert açıklamalar yaptı.

İşte Cemal Aydın'ın sözleri:

"BENİM KÜLTÜRÜMÜN KDV'Sİ ONLARA YETER"

"Görevi bıraktıktan sonra hiç bir yere konuşmadım ve hiç bir açıklamaya cevap vermedim. Benim kiminle, ne zaman konuşacağımı kimse belirlemeyemez. O arkadaşın kültürüde yetmez. Benim kültürümün KDV'si onlara yeter. Ben nerde neyi konuyacağımı Ankaragücü Başkanvekili'nden almam. Bir başkanvekili bana diyorki "20 gündür ben kulübe uğramıyorum" , diğer başkanvekili bütün milletin içinde "Başbuğdan sonra ilk defa senin elini öpüyorum" deyip giden birisi. Arkadaşlar 117 oy ile seçilmişlerdi ve 200 oy ile genel kurul yapmaya davet edilmişlerdir. Genel Kurula saygı duyup, onursal başkanlığı genel kurula şikayet edecekler ve ayrıca yönetim genel kurul çağrısı yapıldığı için güvenoyu alması gerekiyor. Benim yaptıklarımın KDV'sini yaparlarsa bu arkadaşlara şapka çıkartırım."

"SÜTE MAMA DİYORLARDI"

"Ben sporun içindeyken o zaman daha süte ‘mama' diye bağıran arkadaşların Cemal Aydın isminden prim yapmalarına gönlüm razı değil. Bugüne kadar hep sustum ama bundan sonra konuşacağım. Bu arkadaşlara önerim benimle ilgili bir sorunları varsa, toplantıya çağırırlar ve dertlerimizi konuşuruz ama Radyospor kanalıyla yalanı şiir yaparak söylemenin bir anmalı yok. Ankaragücü yönetiminin bilgisi dışında birleşme için hiç kimseyle görüşmedim. Yapacağım görüşmeleri Cengiz Topel Yıldırm'a ilettim. Toplantının sonrasında da tüm ayrıntıları aktarmışımdır. Cemal Aydın, ‘Melih Gökçek ile yaptığı görüşmeleri bize anlatmadı, bilgi vermedi' diyorsalar şimdi çıkıp hesabını sorsunlar"

"ÖNCE HİZMETLERİNİ DÜZGÜN YAPSINLAR"

"Önce hizmetlerini düzgün aypsınlar. Bugüne kadar hiç köstek olmadım. Ben 13 sene hem cebimden, hem canımdan vererek, şimdiki oturdukları yerleri bu arkadaşlara hediye eden heyetin başkanıyım. Yalova kaymakamı değilim. Bizim dönemimizde hiç kimse haciz işlemiyle Ankaragücü'nün kapısına gelmemiştir. Bu arkadaşlar benim üzerimden prim yapacaklarına 22 kalem haciz işlemlerini kaldırsınlar. Benim hakkımda konuşacaklarına önce kulübü içinde bulunduğu tablodan çıkarmaları lazım. Ellerindeki kadro Cemay Aydın ve ekibini kurduğu kadrodur. Daha bir çivi bile çakmadılar. Beni daha fazla konuşturmaya yeltenmesinler eğer konuşursam canları acır."

BEN KİMSEYE BENZEMEM

Ankagücü Başkenvekili Musa Demir'in Beşiktaş Onursal Başkanı Süleyman Seba ile kendisini karşılaştırmasına da değinen Aydın, sözlerine şöyle devam etti: "Herkesin yoğurt yiyişi başkadır. Ben bir açıklama yapacaksam önce tanrıdan sonra kendimden icazet alırım. bu da benim yaşam biçimim. Yetkimi genel kuruldan alırım. Eğer bunlarda o koltukta oturmak istiyorlarsa gelsin genel kurul yapsınlar, benim de yetkimi tartışsınlar. Benim Ankaragücüne yaptığımın KDV'sini yapsınlar ben sırtımda taşırım. Oturdukları, telefon ettikleri tesislerin ismini lütfedip Cemal Aydın bile değiştirmediler."

BİRLEŞME AÇIKLAMASI

Ankaraspor ile Ankaragücü'nün birleşmesine de değinen Cemal Aydın: "İki kulübün birleşmesi mümkün değil. Biri kamu yararına dernek diğeri şirket. Ben baştan beri bu konuda her şeye karşıyım. Ama Ankaragücü'nün lehine olacak her hareketin yanında olurum. Ben Gökçeklerle görüşmeleri yaparken yönetime her zaman bilgi verdim. Musa Demir bunun dışında kalmışsa o kendi sorunu. Ankagücü'nde bunları tartışmak yerine, bu arkadaşlar ne kadar katkı yapacaklar, göreve gelirken 3 trilyon hibe etmeleri gerekir ne kadarını hibe ettiler bunları tartışmak gerekiyor. Başkasının mirasının üzerine oturarak çıkıp konuşursan ben burdan daha kötü şeyler söylerim."

GÖKHAN EMRECİKSİN'İN TRANSFERİ

Boluspor Başkanı Neçip Çarıkçı'nın Gökhan Emreciksin'in Fenerbahçe'ye transferi sırasında kendisini suçlamasına da değinen Aydın, "Necip Çarıkçı beni suçlayamaz. Buna kültürü yetmez. Çarkıçı, benim ve Ankagücü'nün muhatabı değildir. Olay uyuşmazlık çözüm kuruluna gitti. Her şey açık. Neçip Çarıkçı eğer hayal görüyorsa biz onu rüyasından uyandıracak yaşı geçirdik. Cemal Aydın'ın adını niye kullanıyorlar. Ben o dönemde başkanda değilim. O transferin hiç bir yerinde olmadım. Cemal Aydın üzerinden prim yapmak istiyorlarsa gelip yanımda eğitim alsınlar"

MUSA DEMİR'DE AYDIN'A CEVAP VERDİ

Bu arada Cemal Aydın, konuşurken Radyospor'da yayına katılan Ankaragücü Başkanvekili Musa Demir de şunları söyledi: "Cemal Aydın ile bir sorunumuz yok. Ben şahsı hakkında hiç bir şey söylemedim. Birleşme olacaksa buna Ankaragücü yönetiminin karar vermesi gerektiğini söyledim. Onursal Başkanlık konusunda da söylediklerimin arkasındayım. Bazı önemli Onursal Başkanlar kulübün iç işlerine karışmıyor. Şahsi sorunum yok olsa da bunu basın önünde tartışmam. Olması gerekin söyledim."

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 17:25
CeMAL efendi Sana 5 6 ay önce bütün taraftar gruplarının ortak bildirisiyle cevap verildi herhangi bi programda tartışalım die ankaragücü spor kulübüne başkan olmadan önce mal varlığın neydi şimdi ne sen önce onu açıkla bu takımı ben kurdum diosun takımın 17 futbolcusunun sözleşmesi bitti bu sezon, 22 tane haciz işlemi var diip yeni yönetime laf sölüyosun yeni yönetim henüz daha haciz gelecek kadar harcama yapmadı ve son olarak MUSA DEMİRİ tanımıyorum diosun telefona bağlanınca evladım diosun.. sen yine nerden hortladın anlayamadık acaba haluk ulusoy yine mi federasyon başkanlığına oynuo tabi abinde bi siyasi partinin genel başkanlığına oynuo az çok gökçeği de arkana aldın ama unutma bu taraftar yine o tesisleri 10 bin kişi basar sende ortada kalırsın..!!

-------------

Gönderi tarihi: 02/Tem/2009 saat 21:33

B rh + kan ihtiyacı

Bir arkadaşımızın yarın ameliyat olucak annesi için B rh +(pozitif) trombosit'e ihtiyaç vardır

Arkadaşımızın ismi Erdem ve telefon numarası: 0535 636 93 71 verebilecek arkadaşlar detaylı bilgiye kendisinden ulaşabilir..Akşam Ankara'ya gelmek üzere yola çıkacağından arayacakların bu akşama kadar yada yarın sabahtan itibaren aramaları rica olunur...

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 18:59

STATTA İMZA YAKIŞIR

Ankaragücü uzun yıllar sonra yıldız bir oyuncuya kavuşuyor. Klasspor öneriyor... Türkiye'nin konuştuğu Daruis Vassell'e statta imza yakışır

Böylece Ankaragücü taraftarı stadı 20 bin kişi ile doldurur ve lign öncesi rakiplerine bir değil iki göz dağı verme şansı yakalar.

Yönetime geldiğinden buyana olumlu işlere imza atan Ankaragücü yönetiminin Ankaragücü taraftarının gönlünden geçen Vassell'e statta imza attırma işine sıcak bakacağına inanıyoruz

SERKAN DÖNÜŞ YOLUNDA

Ankaragücü'nde Ankaraspor'a gitmesi gündeme gelen Serkan Kırıntılı dönüş yolunda

Ocak ayında sözleşmesi bitecek olan Serkan yöneticilerden anlayış istemiş ve Ankaraspor'a gitmek istediğini ifade etmişti ve bu kulüple ön sözleşme imzalamıştı.

Cemal Aydın yönetmine tepkisi nedeniyle Ankaraspor'a imza atan Serkan, yeni yönetimin yaptığı işler sonrasında yeni yönetimin yaptığı işler ve alacağı olan sporculara yaptığı ödemeler sayesinde gitmekten vazgeçtiği öğrenildi.

Serkan'ın menajerine Ankaraspor ile olan sözleşmeyi fesh etmesi için talimat verdiği ve önümüzdeki günlerde Ankaragücü yönetimi ile sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 20:34
vassel den sonra sol campbell'ı gündeme almışlar. sanırım menajerleri aynıymış iki oyuncununda. campbell geçen sene 35 maç oynamış ve 35 yaşında. gerçekten ilginç bir takım olmaya doğru gidiyor a.gücü. iki eski ingiliz yıldız, başlarında hikmet karaman, ceyhun kalede belki serkan. bütün bu insanlar bir araya gelince bakalım nası bir futbol ortaya koyucaklar.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: okyees
Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 21:01
Alıntı yapılan esolimpiyates

İnşallah bu sene, geçen seneki sıkıntıları yaşamadan güzel bir sezon geçirirsiniz.Bende Ankarada oturduğumdan maçlarınızı zevkle izlerim.Yalnız Eses'imle yapacağınız maçda Eses   tribününde olacam haberiniz olsun.

ne ESES tribünü abi babamla ben Ankarada oturmama rağmen gecekondu içinde izledim.solumda kapalının solu tunalı grubu dedikleri adamlar.Ağızları bozuk.YA sabırlar çekmiştik maç boyu

-------------
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES

Gönderi tarihi: 03/Tem/2009 saat 22:47
campbellın menejeriyle vassellin menejeri aynı ayhan yeşilbaş şu anda crowne plaza da pazarlıklar devam ediyomuş büyük ihtimal bu gece olay netleşecek.. cengiz başkanın sölediği iki isim kaldı şimdi biri nazarenko ki onu cengiz başkan kendi transfer edecek biri de nuno maniche..

-------------

Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 00:00
Şaşırdığım nokta İngiliz oyuncular,İngiltere'den başka ülkelere gitmezler genelde.En son Derbyshire,Olympiakos'a gitti.

Campbell'in gelmesi çok yararlı olur zaten 35 yaş defans oyuncuları için geç sayılmaz.Tebrikler.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Tem/2009 saat 16:37

ANKARAGÜCÜ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Yeni sezon hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Ankaragücü sağlık kontrolünden geçt

Medicana Hastanesi'nde gerçekleştirilen Sağlık Kontrollerinde herhangi bir olumsuz bulguya rastlanmadı

VE VASSELL 19 MAYIS STADI'NDA İMZA ATACAK

Ankaragücü'nde beklenen oluyor ve 100. yılın bomba transferi Daruis Vassell statta imza atıyor

Vassell'in transferinde büyük rol oynayan Transfer Komitesi üyesi Hikmet Hancıoğlu, 100. yılın imzasının 19 Mayıs Stadı'nda taraftar önünde atılacağını açıkladı.

Transferi taraftar arasında büyük coşku yaratan ve 3000 bin taraftarın karşıladığı Darius Vassel 7 Temmuz'da düzenlenecek törenle kendisini 3 yıllığına Ankaragücü'ne bağlayan imzayı atacak

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 06/Tem/2009 saat 08:18

KIRINTILI ORTADA KALDI

Ankaraspor ile protokol imzalayan ancak fikir değiştiren Serkan Kırıntılı, Teknik Direktör Hikmet Karaman "İmza işini halletmeden takımla birlikte antrenmana çıkamaz" deyince ortada kaldı

Sözleşmesinin bitimine 6 ay kalan Ankaraspor ile sözleşme imzalayan Serkan için Ankaragücü yönetimin 1 milyon euro bonservis bedeli istemişti.

Buna yanaşmayan Ankaraspor yönetiminden ses çıkmayınca Serkan takımda kalmak için için zemin yoklamaya başlamıştı.

Ancak Hikmet Karaman "Serkan sevdiğim bir kaleci ancak imza işini halletmeden bizimle olamaz. Olursa diğer arkadaşları ile sorun yaşarız. Yapılan çok yalnış" deyip Serkan'ın takımla antrenmanlara çıkmasına izin vermedi.

Serkan şimdi Beştepe'de tek başına çalışıyor.

Ankaragücü'nde durmak yok

Yeni sezon hazırlıklarına tesislerinde yaptığı antrenmanlarla devam eden Ankaragücü, yarın İranın Sepehan takımıyla bir hazırlık maçı yapacak

100. yılını kutlamaya hazırlanan ve yeni sezonda güçlü bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdüren sarı-lacivertliler, teknik direktör Hikmet Karaman yönetiminde hazırlıklarına devam ediyor.

2. etap kamp çalışmaları için 9 Temmuz'da Avusturya'ya gidecek Ankaragücü, yarın saat 17.00'de, İran Birinci Lig takımlarından Sepehan ile tesislerinde bir hazırlık maçı yapacak.

Ankaralı İşadamları Sıra Sizde

Transferde başkentin yıldızı olan Ankaragücü şimdi de 100.yıl için lobi atağına geçti

Cengiz Topel Yıldırım ve genç yönetimi ile adeta çağ atlayan başkent ekibi, önümüzdeki yıl kutlanacak olan 100.yıl için dev bir kampanya için ilk ateşi yaktılar.
Ankara’nın başarılı işadamları ile görüşmelere başlayan yönetim, kendilerinden 100. Yıl Komitesi’nde yer almalarını istiyor.
Bu komitede eski başkanlardan Nurettin Çarmıklı, Güngör Türköz, Nevzat Karataş’ın da yer almasını isteyecek olan Başkan Cengiz Topel Yıldırım, 100.yılın http://www.since1910.net/ - Ankaragücü ’ne ve Başkent Ankara’ya yakışacak bir şekilde kutlaması amacında olduklarını söyledi.
Kurulacak 100.Yıl Komitesinde yer alacak işadamlarının http://www.since1910.net/ - Ankaragücü için neler yapabilecekleri tartışılacak. Örneğin tıpkı Maniche’nin transferini üstlendiği belirtilen bir sponsor gibi herhangi bir yıldız futbolcunun takıma kazandırılması, forma reklamı verilmesi, kulübün eksiklerinin giderilmesi ve en önemlisi de maddi yönden çok güçlü bir http://www.since1910.net/ - Ankaragücü ’nün oluşturulması  için neler yapılabileceği masaya yatırılacak.
Bu konuda çok olumlu görüşmelerin yapıldığını öne süren yöneticiler, “Doğrusu çok umutlandık. Çalışmalarımızı ve görüşmelerimizi kısa sürede tamamlayıp 100. Yıl Komitesini oluşturacağız” dediler.

Geç kalınmış adımları attığı için başkanımıza teşekkür ediyoruz

100.Yıl - Karum da Ankaragücü Mağazası

100. Yılımıza girdiğimiz bu yıl bir güzel haber daha veriyoruz

1910 tarihinde kurulmuş olan http://www.since1910.net/ - Ankaragücü Takımının bugüne kadar yönetim kaynaklı bir ürün mağazası olmamıştı.Bunun kulübümüz için büyük bir ayıp olduğunu her dönem dile getirmiştik ancak zamanın kötü yönetiminden herhangi bir icraat görememiştik.Yıllardır taraftarlar olarak bunu dile getirmiş özlemini kurmuştuk.

İşte şimdi Karum Alışveriş Merkezi içinde 2 İstanbul Takımının mevcut mağazaları yanına, yönetim tarafından http://www.since1910.net/ - Ankaragücü Store açılacaktır. Aldığımız bilgilere göre kişi yada kişilere verilerek açılması teklif edilen mağaza için yapılan teklifi http://www.since1910.net/ - Ankaragücü Yönetimi reddetmiş ve kulüp olarak açılacak mağazanın gelirinin tamamının kulübe gelmesini planlamıştır. Karum Alış Veriş Merkezi'nde 2 İstanbul Takımının mevcut mağazaları bu durumdan oldukça rahatsız olsada, taraftarın sesini dinleyerek, tamamiyle kulübe bağlı olan ve Ankara'nın ilk Alış Veriş merkezlerinden birine Mağazamızı açacak olan yönetimimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Umuyoruz ki darısı diğer Alış Veriş Merkezlerinin başına...

100. YIL KOMİTESİ GELİYOR

100. yılını kutlayacak Ankaragücü yönetiminden den bir atak daha

Transferde başkentin yıldızı olan Ankaragücü şimdi de 100.yıl için lobi atağına geçti.

Cengiz Topel Yıldırım ve genç yönetimi ile adeta çağ atlayan başkent ekibi, önümüzdeki yıl kutlanacak olan 100.yıl için dev bir kampanya için ilk ateşi yaktılar.

Ankara’nın başarılı işadamları ile görüşmelere başlayan yönetim, kendilerinden 100. Yıl Komitesi’nde yer almalarını istiyor.

Bu komitede eski başkanlardan Nurettin Çarmıklı, Güngör Türköz, Nevzat Karataş’ın da yer almasını isteyecek olan Başkan Cengiz Topel Yıldırım, 100.yılın Ankaragücü’ne ve Başkent Ankara’ya yakışacak bir şekilde kutlaması amacında olduklarını söyledi.

Kurulacak 100.Yıl Komitesi'nde yer alacak işadamlarının Ankaragücü için neler yapabilecekleri tartışılacak. Örneğin tıpkı Maniche’nin transferini üstlendiği belirtilen bir sponsor gibi herhangi bir yıldız futbolcunun takıma kazandırılması, forma reklamı verilmesi, kulübün eksiklerinin giderilmesi ve en önemlisi de maddi yönden çok güçlü bir Ankaragücü’nün oluşturulması için neler yapılabileceği masaya yatırılacak.

Bu konuda çok olumlu görüşmelerin yapıldığını öne süren yöneticiler, “Doğrusu çok umutlandık. Çalışmalarımızı ve görüşmelerimizi kısa sürede tamamlayıp 100. Yıl Komitesi'ni oluşturacağız” dediler.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 07/Tem/2009 saat 14:05

VASSELL'İN EŞİNE DE TAKIM BULUNDU

Ankaragücü yönetiminin 100. yol bombası Darius Vassell'in basketbol oynayan eşine de takım bulundu

Bilent'te ev tutan Vassell'in eşi de Çankaya Üniversitesi'nde basketbol oynayacak.

Böylece Çankaya Üniversitesi bir taşla iki kuş vuracak ve Ankaragücü taraftarının desteğini sağlayacak

TARAFTARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ

Ankaragücü Başkanı Cengiz Topel Yıldırım, Vassell'in transferinde mutlu sona yaklaştıklarını söyledi

Yıldırım, Vassell'in transferi gündeme geldiğinde bir çok kişinin "Gerçekleşmesi mümkün değil demişti. Artık şunu herkes bilsin. Ankaragücü istediği oyuncuyu alacak güçtedir. Nokta transferi yapıyoruz. Nokta transferi yapıyoruz. 100. yılda taraftarımızın yüzünü güldüreceğiz" dedi.

VASSSELL'İN BİLETİ YOLLANDI

Ankaragücü'nün Türkiye'yi ayağa kaldıran transferi Darius Vassell yarın Ankara'da olacak. Ankaragücü yönetimi ve taraftarlar muhteşem imza töreni için kolları sıvadı

Ankaragücü yönetimi Darius Vassell'in biletini gönderdi. Daha önce Vassell'e muhteşem bir karşılama yapan sarı lacivertli taraftarlar şimdi de inanılmaz bir imza töreni yapmak için hazırlık yapıyor.

Gergin maç Sepehan'ın

Yeni sezon hazırlıklarını tesislerinde sürdüren Ankaragücü, hazırlık maçında İran'ın Sepehan takımına 2-1 yenildi

Cemal Aydın Spor Kompleksi'nde yapılan ve kalabalık bir grup taraftarın da izlediği karşılaşmada, İran takımının gollerini Aleneme ve Bencear atarken, sarı-lacivertlilerin tek golünü Mustafa kaydetti.

Ankaragücü ile Sepehan arasında yapılan karşılaşmada zaman zaman gerginlikler de yaşandı. Maçın ikinci yarısında İranlı futbolcunun sert hareketi sonucu, iki takım futbolcuları arasında kısa süren bir arbede yaşandı.

Bu arada karşılaşmayı İran'ın Ankara Büyükelçisi Bahman Hüseyin Pur da izledi.

Ankaragücü, sabah yapılan maçta ise Azerbaycan'ın Karabağ takımını 3-1 yenmeyi başardı. Başkent temsilcisinin bu karşılaşmadaki gollerini Metin, Murat ve Emre atarken, Azeri ekibinin tek golünü Efran kaydetti.

TEKNİK DİREKTÖR KARAMAN
Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Sepehan maçı öncesinde yaptığı açıklamada, çalışmaların çok yoğun bir tempoda sürdüğünü belirterek, ''Futbolcularımın çalışma azminden son derece mutluyum. Gerek Ankara'daki çalışmalarda gerekse de ayın 9'unda başlayacak yurtdışı kampında fiziksel ve taktiksel anlamda çalışmalar yapacağız'' dedi.

Takım olma yolunda da adımlar attıklarını ifade eden Karaman, ''Hazırlık kampında yapacağımız maçlarda geldiğimiz durumu görme şansı bulacağız. Gerekirse takıma birkaç oyuncu daha katabiliriz'' diye konuştu.

Bu arada Ankaragücü'nde antrenörlük yapan Reha Erginer, görevinden ayrıldı. Erginer'in, kulüple maddi konular üzerinde anlaşma sağlayamadığı ve bu sabah itibariyle görevini bıraktığı öğrenildi

BİSİKLET TAKIMI KÜRSÜYE ALIŞTI

Gelecek sene 100. yaşını kutlayacak Ankaragücünden Bisiklet Takımı 3 birincilik 1 ikincilik kazandı

Bisiklet Federasyonunun 2009 faaliyet programında yer alan Uluslararası Aksaray Güzelyurt Dağ Bisikleti yarışmasına katılan Ankaragücü Bisiklet takımında sporcular 4 madalya birden alarak turnuvada en çok madalya alan takım oldu.

Yıldız Erkek kategorisinde Uğur Recep Çelik,  Elite B Erkek Kategorisinde İsmail Odabaşı, Master + kategorisinde Ahmet Hidayet Akyürek 1. olurken, Bülent Atlas Master 30+ larda 2. oldu.

Kulüp Resmi Sitesinde Bisiklet Takımının 19 Temmuz'da Manisa'da yapılması planlanan Dağ Bisikleti Türkiye Şampiyonasında Ankaragücünü temsil edecekleri bildirildi

VASSELL RÖTAR YAPACAK

Yarın Ankara'ya geleceği açıklanan Vassell'in avukatı nedeniyle rötar yapacağı öğrenildi

Vassell'in perşembe günü veya kamp dönüşü Ankara'da olacağı ve bir törenle 19 Mayıs Stadı'nda imza atacağı ifade edildi.

YOĞUN TEMPODA ÇALIŞIYORUZ

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, Sepehan maçı öncesinde yaptığı açıklamada, çalışmaların çok yoğun bir tempoda sürdüğünü belirterek

''Futbolcularımın çalışma azminden son derece mutluyum. Gerek Ankara'daki çalışmalarda gerekse de ayın 9'unda başlayacak yurtdışı kampında fiziksel ve taktiksel anlamda çalışmalar yapacağız'' dedi.

Takım olma yolunda da adımlar attıklarını ifade eden Karaman, ''Hazırlık kampında yapacağımız maçlarda geldiğimiz durumu görme şansı bulacağız. Gerekirse takıma birkaç oyuncu daha katabiliriz'' diye konuştu.

Bu arada Ankaragücü'nde antrenörlük yapan Reha Erginer, görevinden ayrıldı. Erginer'in, kulüple maddi konular üzerinde anlaşma sağlayamadığı ve bu sabah itibariyle görevini bıraktığı öğrenildi

İlk maç Diyarbakırsporla

Turkcell Süper Lig 2009-2010 sezonu fikstürü, bugün İstanbulda çekildi

1.Hafta
DİYARBAKIRSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

2.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - MANİSASPOR

3.Hafta
BURSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

4.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR

5.Hafta
ANTALYASPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

6.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - GENÇLERBİRLİĞİ

7.Hafta
GAZİANTEPSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

8.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - GALATASARAY A.Ş.

9.Hafta
KAYSERİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

10.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ANKARASPOR A.Ş.

11.Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

12.Hafta.
MKE ANKARAGÜCÜ - KASIMPAŞA
13.Hafta
ESKİŞEHİRSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

14.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - DENİZLİSPOR

15.Hafta
TRABZONSPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

16.Hafta
FENERBAHÇE - MKE ANKARAGÜCÜ

17.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - SİVASSPOR

18.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - DİYARBAKIRSPOR

19.Hafta
MANİSASPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

20.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - BURSASPOR
21.Hafta
BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
22.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ANTALYASPOR A.Ş.

23.Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ - MKE ANKARAGÜCÜ

24.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - GAZİANTEPSPOR
25.Hafta
GALATASARAY A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

26.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - KAYSERİSPOR
27.Hafta
ANKARASPOR A.Ş. - MKE ANKARAGÜCÜ

28.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - BEŞİKTAŞ A.Ş.

29.Hafta
KASIMPAŞA - MKE ANKARAGÜCÜ

30.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - ESKİŞEHİRSPOR

31.Hafta
DENİZLİSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ

32.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - TRABZONSPOR A.Ş.
33.Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ - FENERBAHÇE

34.Hafta
SİVASSPOR - MKE ANKARAGÜCÜ
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=539&ftxtID=7443 -

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 08:38

HİKMET KARAMAN KORKUTTU

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman korkuttu

Aniden rahatsızlanan Hikmet Karaman İstanbul'da anjiyo oldu.

Kalp kapakçıklarının birinde kireçleme tespit edilen Karaman bugün Amerikan Hastanesi'nde daha geniş kapsamlı testlerden geçecek ve gerekirse ameliyata alınacak

FAHRİ TATAN A.GÜCÜ YOLUNDA

Ankaragücü küme düşen Konyaspor'dan ayrılan Fahri Tatan ile ilgilenmeye başladı.

Geçen sezon başında Beşiktaş'tan Konyaspor'a geçen fakat burada aldığı yüksek ücrete karşı sadece 23 maç oynayan ve başarısız bir sezon geçiren Fahri Tatan ile masaya oturacak sarı lacivertliler anlaşma zemini arayacak.

Fahri Tatan'ı Teknik Direktör Hikmet Karaman'ın istediği ifade edildi

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 12:29

HEDEFİMİZ AVRUPA KUPALARI

Ankaragücü Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 100. yıllarını kutlayacakları 2009-2010 sezonunun kendileri açısından büyük önem taşıdığını söyledi

100. yıllarını kutlayacakları yeni sezonun ilk maçını sahalarında taraftarlarının önünde oynamayı çok arzu ettiklerini, ancak bu isteklerine ligin ikinci haftasında ulaşabileceklerini belirten Karaman, ''100. yılımızda Şampiyonlar Ligi'ne veya UEFA Avrupa Ligi'ne katılma hakkını elde edecek sıralamada yer almak istiyoruz'' dedi.

Mevcut kadrolarına birkaç futbolcu daha takviye edeceklerini anlatan Karaman, ''Lig öncesi yapacağımız kamplarda ve hazırlık maçlarında yeni sezonda oynayacağımız futbol sistemini çok iyi çalışacağız. Hırslı, kazanma arzusu üst düzeyde bir takım olacağız. Yeni sezon tüm takımlara hayırlı olsun'' diye konuştu

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 08/Tem/2009 saat 18:46

CEYHUN ŞOKU SON ANDA ATLATILDI

100. yılda güçlü bir kadro kurmak için çaba harcayan Ankaragüü'nde sıkıntılar bitmiyor.

Yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü Avusturya'da yapacak olan sarı lacivertlilerde kaptan Ceyhun'un parasını alamadığını ileri sürüp kampa katılmayı kabul etmediği öğrenildi. Bunun üzerine harekete geçen yöneticiler parayı kaptanın hesabına yatırıp krizi önlediler ve Ceyhun da kamp kadrosuna dahil oldu.

ANKARAGÜCÜ AVUSTURYA'YA GİTTİ

Ankaragücü, ikinci etap kamp çalışmalarını yapmak üzere Avusturya'ya gitti

Teknik direktör Hikmet Karaman yönetiminde tesislerinde sürdürdüğü çalışmalarına Avusturya kampında devam edecek olan sarı-lacivertli futbolcular, bugün saat 13.30'da tesislerde toplandı. Kafile, saat 16.00 uçağıyla Avusturya'ya hareket etti.

Hazırlıklarını Avusturya'da sürdürecek Ankaragücü, daha sonra Türkiye'ye dönecek ve 30 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında TSYD Ankara Şubesi 4'lü Futbol Turnuvası'na katılacak.

HAMBURG MAÇI İPTAL EDİLDİ

Ankaragücü, yeni sezon çalışmalarını çerçevesinde Avusturya'da 6 hazırlık maçı oynayacak.

Daha önce belirlenen programda yer alan Hamburg maçı iptal edilirken, sarı-lacivertli takım, 11 Temmuz'da Avusturya'nın Axams, 13 Temmuz'da Çek Cumhuriyeti'nden Slovan Liberec, 16 Temmuz'da yine Çek Cumhuriyeti'nden Slavia Prag, 18 Temmuz'da Freiburg, 24 Temmuz'da Yunan takımı AEK ve 26 Temmuz'da da İtalyan Brescia ile hazırlık maçları yapacak.

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 09/Tem/2009 saat 15:47

RADYO ANKARAGÜCÜ GELİYOR

100. yılını kutlayacak Ankaragücü'nde Ankaragücü radyo geliyor

Ankaragücü taraftarlarına internet üzerinden hizmet verecek "Radyoankaragüclüler" sarı lacivertlilerin istek parçalarını çalacak.

http://www.radyoankaragucluler.com/ - www.radyoankaragucluler.com adresinden yayın yapacak Radyoankaragüçlüler Lig Radyo ile birlikte Ankaragücü maçlarının canlı anlatımını da Ankaragüü taraftarlarına sunacak.

Yapım aşamasında olan site pek yakında eksiklerini tamamlayıp yayına girecek

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: MOD Siyah
Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 17:31
Son uyarı. Bu başlık sadece Ankaragücü'ndeki gelişmeleri takip etmek içindir. Farklı şekilde davranan kullanıcı atılacaktır.

Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 18:37
Alıntı yapılan MOD Siyah

Son uyarı. Bu başlık sadece Ankaragücü'ndeki gelişmeleri takip etmek içindir. Farklı şekilde davranan kullanıcı atılacaktır.

nasıl farklı bır sekılde davranıstan bahsettınız?

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 22:08
.GÜCÜNÜN GÜNDEMİNDE İSAAC VAR

Ankaragücü Trabzonspor'un kulüp bulmasını istediği ve Manisaspor'un da istediği İsaac Promise ile ilgileniyor

Trabzonspor'dan yüksek ücret aldığı için ayrılmak istemeyen İsaac Manisaspor ile masaya oturmuş ancak sonuç alınamamıştı.

Bu anda devreye giren Ankaragücü yöneticileri İsaac'a transfer teklifinde bulundu. Daha önce Gençlerbirliği forması giyen ve Ankara'da yaşaması nedeniyle Ankaragücü'ne yakın gözüken Nijeryalı oyuncunun durumu önümüzdeki günlerde açıklığa kavuşacak. Trabzonspor'un İsaac'ı kiralık olarak vermeyi düşünüyor.

VASSELL TRANSFERİ ASKIDA

Ankaragücü’nün büyük umutlarla 2009-2010 sezonu için transfer ettiği İngiliz golcü Darius Vassell'in transferinde pürüzler çıkmaya başladı

Öncelikle Vassell’in basketbolcu olan eşinin hangi takımda oynayacağı Ankaragücü'nde sıkıntı yaratırken, şimdi de futbolcuya ödenecek transfer ücreti kulüpte sorun çıkarttı. Ankaragücü yöneticileri, oyuncunun transfer ücretini nasıl ödeyeceğine karar veremedi.

Ankaragücü, bir diğer yıldız sol Campbell için de transfer çalışmalarına başlamıştı. Ancak Vassell transferi netleşmeyince bu oyuncu için de girişimlerde bulunmadı. Şu an için de bulunulmayacak. Ankaragücü’nün yönetici ve teknik ekibi ise Vassell ve Campbell transferiyle ilgili bütün sessizliğini koruyor.

Vassell’in imza töreni de askıda

Vassell’in ayrıca 19 Mayıs Stadı’nda Ankaragücü taraftarı karşısında yapacağı imza töreni sözü de askıya alındı. Vassell’in Ankara’ya gelip gelmeyeceği netlik kazanmamışken, oyuncunun takımla birlikte Avusturya’daki hazırlık çalışmalarına katılması bekleniyor.

SESSİZLİK ŞİKAYETİ

A.Gücü taraftar grupları, bu yıl 100. kuruluş yıldönümünü kutlayacak olan kulüplerinin transferdeki sessizliğinden şikayet ederek,''Yüzbinlerin hüsran yaşayacağı, bir 100.yıl yaşamak istemiyoruz" dedi

Ankaragücü tribün liderleri açıklamalarında, bu yıl 100. yıllarını kutlayacaklarını, yönetimin şu ana kadar yaptığı transferlerin yeterliği olmadığını ve bu kadro ile 100. yılda başarı beklemenin hayal olduğunu belirterek, başkan Cengiz Topel Yıldırım'ın Ankaragücü'ne yakışan transferler yapması gerektiğini ifade ettiler.

Geçen sezon ligde tutunduklarını ve bunun için de başkan Yıldırım'ı alkışladıklarını ifade eden taraftarlar, açıklamalarında şu görüşlere yer verdiler:

''Bu yıl 100. yıl heyecanını yaşıyoruz. Fakat transferdeki sessizlik hoşumuza gitmiyor. 100. yılımızda daha heyecanlı ve hareketli olmalıyız. Darius Vasell transferi bizi heyecanlandırdı. Ancak kesin olarak sonuçlanmaması nedeniyle sıkıntı yaşıyoruz.''

Onursal Başkan konusuna da değinen tribün liderleri Ankaragücü'nün artık kabuk değiştirmesi gerektiğini ifade ederek, ''Geçmişte kulübümüzde görev yapan başkanların yeni açılan sayfada onurlu bir şekilde yer alıp, köstek değil destek olmalarını istiyoruz'' şeklinde görüş belirttiler.

Seçim dönemlerinde Ankaragücü ürünleri ile seçmenlerinin karşısına çıkan siyasileri de desteğe çağıran taraftarlar, Türkiye'deki sponsorluk uygulamasının da adaletsiz olduğu görüşlerini yineleyerek, Ankara'daki firmaları, öncelikle de Türk Telekom'u bir İstanbul takımını değil Ankaragücü'nü desteklemeye davet ettiler.

AVUSTURYA KAMPI BAŞLADI

2009-2010 hazırlıklarına Avusturya'da devam eden Ankaragücü ilk çalışmasını yaptı

Dün akşam Avusturya-Seefeld'a gelen sarı lacivertliler  Teknik Direktör Hikmet Karaman önderliğinde ilk antrenmanını tamamladı.

Sarı lacivertliler yarın Avusturya'nın Axams, 13 Temmuz'da Çek Cumhuriyeti'nden Slovan Liberec, 16 Temmuz'da yine Çek Cumhuriyeti'nden Slavia Prag, 18 Temmuz'da Almanya temsilcisi Freiburg, 24 Temmuz'da Yunan takımı AEK ve 26 Temmuz'da da İtalyan Brescia ile hazırlık maçları yapacak
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1041-Ankaragucu_Avusturya_kampi_basladi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1042-Ankaragucu_Avusturya_kampi_basladi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1043-Ankaragucu_Avusturya_kampi_basladi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1044-Ankaragucu_Avusturya_kampi_basladi.html#foto">
http://www.klasspor.com/tr/foto_galeri_resim/1045-Ankaragucu_Avusturya_kampi_basladi.html#foto">

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 10/Tem/2009 saat 22:40

Sayın Oktay061626 bizim haberlerimizide kendi sitenizde yada A.gücü sitesinde paylaşıyormusun,merak ediyorum...

-------------

Gönderen: ÜniEsEsEsparta
Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:05
Alıntı yapılan esessinan

Sayın Oktay061626 bizim haberlerimizide kendi sitenizde yada A.gücü sitesinde paylaşıyormusun,merak ediyorum...

:)

-------------

€Sparta

Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:12
Güzel soru Sinan Clap

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderen: esgres26
Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:15
oktay abi 061626 kardeşliğini savunuyorsun fakat neden tek bursa ve ankaragücüne yazıyorsun gel bizim haberlerede yorum yazda kimse eleştiri yapamasın!!!!!!

-------------

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:18
Hala inanmıyorum vassell in ank.gücünde oynayacağına havaalanına indi 300 araç konvoy oldu tahmin ettiğim gibi fiyaskoyla sonuçlanmak üzere. Bir rüzgar yaptılar medya da basında özellikle yabancı medyada isimleri geçti o kadar .

Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:22
Gelir neden gelmesin 800.000 euro garanti para az değil arkadaşlar.Özellikle futboldan bu kadar uzaklaşmış bir isme gerçekten iyi para.İngilterede bunu alabileceğini sanmam.

-------------
M.Aziz BOLEL...

Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:24

Ama şu da var,kaç ay duracak Ankaragücü'nde??

Ben sözleşmemi tamamlarım yeniden İngiltere Milli Takımı'na seçilirim diyorsa takdiri hak ediyor..

-------------

Gönderen: ESCOBAR !
Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:27

Adam ankaraya indi başkanları o kadar umutsuz konuştu ki hiç anlaacak gibi bir halleri yoktu. Bizde Rivaldoyu getirelim bi hafta gezsin sonra yönetim anlaşamadık desin geri yollasın süper reklam olur.

Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 01:39
Yıldız getirmek iyidir,güzeldir,prestij sağlar ama tek oyuncuyla başarının geleceğini düşünmüyorum.Ankaragücü'nden Avrupa Ligi hedefimiz,100.Yıl gibi söylemler geliyor.Ama ne derecede hayata dönüştürecekler?Asıl nokta bu.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Tem/2009 saat 09:05
Alıntı yapılan ÜniEsEsEsparta

Alıntı yapılan esessinan

:)
bu soruyu sorarken arastırmadan sordugun bellı

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com