Sayfayı yazdır | Close Window

Basını abluka altına alma vakti Es Esler

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Boğazın Kırmızı Şimşekleri
Forum Açıklaması: İstanbul'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1806
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 15:46
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Basını abluka altına alma vakti Es Esler
Gönderen: Baba
Konu: Basını abluka altına alma vakti Es Esler
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:16
ESKİŞEHİRSPOR ve ES ES'e gönül veren, EStanbul'daki B.K.Ş...

Taraftar yani taban olarak bütün basın yayın kuruluşlarıyla LOBİ faaliyetini yürütecek olan inanın yönetimimiz değil taraftar, yani bizleriz. Bunu şunun için söylüyorum bize, ES ES taraftarına gerçekten kamuoyu yaratma anlamında büyük iş düşüyor.
Yönetim, TFF'yi etkileyemeyebilir. Gücü, kudreti sınırlı olabilir ama biz etkileriz beyler. Bu hiç de zor bir şey değildir. Kamuoyu yaratmanın anahtarı, yolu "Basın"dır, "Basını kullanmaktır"...

Sevgili Ömer, Adem, Tolga, Mesut, Süha, Tayfun, Levent, Özgür, Türker, Fatih, Melih, Tayfun(BursaESES) ve ismini sayamadığım değerli kardeşlerim, gönüldaşlarım... Hepimiz bir gazete okuyoruz. Yani ES ES'i bir gazetenin spor sayfalarından takip ediyoruz. Beni çok iyi anlayacağınıza eminim. Ricam şudur, sadece Sivas maçı değil, ES ES ile ilgili okuduğunuz gazetenin spor servisi ve beğendiğiniz yazarlarına önce:
"Yazılarınızı ve tarafsızlığınızı ilgiyle takip ediyoruz. Bir ES ES taraftarı olarak başarılarınızın devamını diliyoruz..." tarzında tanışma mailleri atalım.

Bu mailleri düzenli biçimde haftada 2-3 maille besleyelim. Hakem hatası olursa bunu yazalım.  Tribünde karton şov yapılıyorsa bunu gündeme getirelim. Dişi şimşeklerimiz tribünde yar almasını anlatalım. Haftanın Es Es ile ilgili konusu ne ise günün 5 dakikasını ayırarak, kendimizi hatırlatıp başarı ve iyi dileklerimizi iletelim. Bu seslenişler karşı tarafta maili alan basın mensubunda emin olun ilk önce "Bir ES ESli çok güzel bir mail yazmış" diye algılanır.

Ancaaak... Sistemli biçimde peşpeşe ulaşacak maillerin ardından emin olun, bu mailler "sempati yaratmaya" başlar. Takımla, taraftarla ilgili bir haberin linkini bile forwardlamanız oradaki spor muhabirine bir yandan haberimizi yapar mısın demekse diğer yandan sayfan boş kalmasın demektir. Spor medyasının bizdeki isyanın aksine(ES ES'i hiç yazmıyorlar hakkını yiyorlar vb...) bize gerçekten çok güçlü bir sempatisi var, bunu kullanmamız gerekir.

Günün 5 dakikası daha fazla değil inanın... Okuduğunuz gazetedeki beğendiğiniz köşe yazarı ya da spor servisinin ortak mail kutusuna "ES ESler'den havadis" başlığıyla ya da sizin aklınıza gelen daha güzel bir başlıkla düşüncelerimizi, gelişmeleri, eylemlerimizi, tepkilerimizi, yayınlarını zevkle takip ettiğimizi, iki üniversitesi olan okuyan bir kentte daha fazla okur kazanmaları için sayfalarında ES ES'e detaylı yer ayırma isteklerimizi yazmalayız. Es Es'i okumak, gazete sayfalarında görmek isteyenler bir şeyler yapmalıyız..

Akıllara daha çok gelmeliyiz ve akıllara kendimizi daha çok getirmeliyiz. Emin olun spor ve magazin medyası iletişimde en sıcak olanlardır ve istediğimizi yaratırız. ES ES'in gündemde olması lazım, spor sayfalarında daha çok görünmesi lazım. Bunu yapacak olan yönetim mi değil, biz taraftarlar... Ne için Eskişehir için, kim için ES ES için...
Basını abluka altına alma vakti Es Esler...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Yanıtlar:
Gönderen: ersöz
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:28
Çok haklısın Alper Abi.. Daha önce de sadece 40 kişi gittiğimiz federasyon binasına 20 civarı basın mensubu çekmeyi bu yöntemle başarmıştık.. Kendi adıma beğendiğim yazarlara mail atmaya başlıyorum.. Dediğin gibi önce onlara saygı, sonra karşılıklı çıkarlar konuşur ve iki taraf da kazanır.. Sevgiler..Wink

-------------
http://siyahinakirmizina.blogspot.com/ - siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..

Gönderen: durukan
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:30
Trt de en çok mail atan taraftar Trabzonspor ve Eskişehirspor taraftarları dendi ve şu anda mesajlarımız okunuyor devam edelim hakkımızı aramaya bu takımın sahipsiz olmadığını gösterelim

-------------
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi

Gönderen: gennaro gattuso
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:34
alper harıka bır yazı olmus tek kelımeyle elıne yuregıne sağlık ,
hakkımızı her şekilde aramalıyız,ayrıcada kayseri maçı için 3-4 tane anlamlı pankart yapılmasını öneriyorum maddi konuda yardımcı olmaya hazırım yeterki artık şu hırsızlara dur diyelimm....

-------------
Aynı gökte uçarlar ama, kuzgunun dünyası başka, şahinin dünyası başkadır.

Gönderen: turker
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:55
Herkes her yazara mail atmasın, herkes bir yazar seçsin..

Alper abi, fikir desteğin için sağol..

--

Ben Alper Uruş'u seçtim Tongue

-------------
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ

Gönderen: tkolca
Gönderi tarihi: 22/Şub/2009 saat 23:57
Alper abi zaten önceki tff protestosunda herkesin görevli olduğu bi gazete vardı.örneğin  ben milliyetin irtibat numaralarını almıştım senden.
mesaj alınmıştırWink
sezon sonuna kadar milliyet ve fotomaç gazetesiyle bizimle ilgili her konuda belirttiğin şekilde irtibat kurucam.
yazın çok anlamlıClap

Gönderen: Valdez 26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:00

Her zeminde mağduriyetimizi ve de tepkimizi dile getirmeliyiz yoksa bu yalan yanlış işlerin biteceği yok !

-------------
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES

Gönderen: ahmetk49
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:00
önemli yazarların ve kanalların mail adresleri buraya yazılırsa daha çok katılım olur düşüncesindeyim..

-------------
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:23
benimde aklımda iki gazete var Wink
zaten aynı maili yollayacağım için bir kaç gazeteye birden mail yollama ile bir bağ kurmaya çalışacağım,
aklı başında insanlar olarak seviyesi belli yazışmalar yapmaya başlamak lazım...

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:26
Ortak bir karar aldıktan sonra harekete geçelim, herkes kafasına göre bir karar alıp operasyona geçerse ESES'in yararına değil zararına olur..

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 23/Şub/2009 saat 00:37
Bu olayı alışkanlık haline getirsek ve ES ES Lobisi için bir mail diye kampanyaya dönüştürsek ne güzel olur. Ancak Sivas'taki hakem hatası değil, her konuda spor basınına yazsa vizyon sahibi, interaktif taraftarımız basın sırf yazmayalım diye yakasını kurtarmak için sayfada bizle ilgili haberlere ver verir. Bunun adı lobidir, bedavaya lobicilik yapmaktır.

Haydi beyler, ES ES için okuduğunuz gazetenin spor servisine, beğendiğiniz hatta ES ES'e haksızlık yaptığını düşündüğünüz spor yazarına iki satır da olsa yazmaya, "Basın ne görürse onu verir", basını kullanmak, gündemde kalmak, gazete sayfalarına girmek zorundayız. Bunu parayla bir yaparsınız, iki yaparsınız... Bizim aklımız var biz bunu hep yapabiliriz. Azıcık emek, ilgi ve muhabbet, iletişim yani. Spor basınından dostunuz olması hiç kötü bir şey değil.

BURADA SPOR BASININDAN İSİMLERİN VE SERVİSLERİN MAİL ADRESLERİNİ PAYLAŞALIM BEYLER... BİLGİ HAVUZUMUZ BU SAYFA OLSUN VE İSTEYEN GÖNÜLDAŞ İSTEDİĞİ GAZETENİN SPOR SAYFASININ VE YAZARIN BURADAN DA BULABİLECEĞİ MAİL ADRESİNE YAZSIN...
Unutmayın en kötü ihtimalle o mail okunmasa bile karşıdakine "Yine bir Es Esli bir şey yazmış" dedirtir. Bu bile "etki" yaratır. Dilerim şu basını abluka altına alma üzerine elbirliğiyle düşeriz... Bu parayla yapılabilecek bir şey değil, akıl ve gönül işi...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 14:30
Her zaman elimizin altında olması gereken; ES ES ile gelişme, organizasyon ve çalışmaları duyurmamız konusunda iletişime geçebileceğimiz haber ajansları ve gazetelerin telefonları...

Bize yakıştığı biçimde, karşımızdaki basın mensubunu kendimize düşman etmeden, kazanarak ve faaliyetimiz için destek almak için gerektiği zaman kullanmak üzere...

AJANSLAR

- ANADOLU AJANSI (Çetin Bey)
0212 513 10 90
istspor@aa.com.tr
- DOĞAN HABER AJANSI
0212 413 55 76 (Gökhan Bey)
dhaistanbul@dha.com.tr
- İHLAS HABER AJANSI (Eyüp Bey)
0212 454 33 33
spor@iha.com.tr
- CİHAN HABER AJANSI
0212 551 54 41

GAZETELER

- HABERTÜRK (Spor servisinden Hilmi Bey)
0212 313 00 00
- FOTOMAÇ
0212 354 33 68 (Yüksel Gülsoy, Engin Gönen ve Yılmaz Şenol)
- FANATİK
0212 505 61 11
- SABAH (Emrah Kalaylıoğlu)
0212 354 30 00
- HÜRRİYET Spor
0212 677 00 00
0212 449 64 16
- MİLLİYET
0212 505 61 11
- AKŞAM
0212 449 30 00
- ZAMAN
0212 454 14 54 (Serkan Akcan)
- VATAN
0212 354 54 54 (Spor'dan İlker ya da Gökmen Bey)
- CUMHURİYET
0212 343 72 74
- YENİ ŞAFAK
0212 612 29 30

-------------

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 14:47
- Bu telefon numaralarından ikisini gözümüze kestirip ara ara çevirmek, yayınlarından ötürü teşekkür etmek gerekir.
- "ES ES ile ilgili gelişmeleri sizle paylaşmak istiyoruz mail adresinizi rica edebilir miyim?" ricasıyla alacağımız mail adresine zaman zaman atacağımız bilgi, paylaşım, sohbet "İstanbul basını bizi yazmıyor" söylemini aşmamızı sağlar....
- Basını abluka altına almak zorundayız ki, adımızı ARMAMIZI gündemden düşürmeyelim...
EStanbul'dan sevgilerle

-------------

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 14:47

sevgili alper harikasın.bence kayseri maçı sonrası istanbulda bir protesto daha yapmamız gerektiğine inanıyorum.içeirğini bir şekilde tartışırsak yaralı olacağını düşünüyorum.tabiki yuvanında desteği cok onemli,yer taksim olur,yada yine levent binası olabilir.daha sert,daha kalabalık olmamız gerekmektedir.üzerinde düşünmemizde fayda olabilir.saygılarımla

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 24/Şub/2009 saat 15:58
TÜRKİYE SPOR YAZARLARI DERNEĞİ ÜYE LİSTESİ

http://www.tsyd.org.tr/uyeler.asp - http://www.tsyd.org.tr/uyeler.asp

ÜYE LİSTESİNDEKİ İSİMLERİ GOOGLE'DA ARAYARAK HAKLARINDA BİLGİ EDİNEBİLİRSİNİZ..
HERKESE YETECEK KADAR YAZAR VAR Smile

-------------

BKaldırıŞ

Gönderi tarihi: 26/Şub/2009 saat 02:35
BU FORUMDAKİ ÜYE SAYISI KADAR SPOR YAZARI VAR NERDEYSE AMA KONTAK BİLGİLERİ YOK LOL

http://www.sporyazarlari.com/TumYazarlari.aspx - http://www.sporyazarlari.com/TumYazarlari.aspx

-------------

BKaldırıŞ

Gönderen: d0rli0n
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 13:39
bu konu şuan fanatik gazetesinin yaptığı terbiyesizlik ile daha da güncel hale geldi.
herkes üzerine düşenü kontörü yettiğince yapmalı.Stern%20Smile

-------------
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 13:50
Alıntı yapılan d0rli0n

bu konu şuan fanatik gazetesinin yaptığı terbiyesizlik ile daha da güncel hale geldi.

beyler bir takım taraftarları ancak bu kadar rencide edilebilir,
bende arayıp tepkimi dile getireceğim

fanatik :
0 (212) 505 65 43

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 14:26
bende aradım biraz önce benden öncede arayanlar olmuş fanatik gazetesini yarın bu konuyu düzelteceklerini söylediler

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderen: kitapcıES
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 14:30
Aramayı kesmeyelim, söz verip kıvırmasınlar...

Haber düzeltilinceye kadar tepkiye devam...

-------------
"YA BİR YOL BULACAĞIZ YA DA BİR YOL AÇACAĞIZ" HANNIBAL

Gönderen: kerlon
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 14:32
evet abilerim kardeşlerim 3-5 kişinin aramasıyla olmaz bu işler kimler haberi okuyorsa lütfen arasın böyle bir rezalet olamaz.tepki ver tepkisiz kalma büyük ESKİŞEHİRSPOR taraftarı

-------------
herzaman herde en buyuk eses

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 14:41
Bugün farklı bir haberle mi çıktı bunlar?? Nedir olay..

Ben kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntıları dile getirmeleri açısından bilgilendirici nitelikte bir ekonomi gazetesi olan Referans'a mail attım..

Gönderen: d0rli0n
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 14:54
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/ESKC4B0C59EEHC4B0RSPOR-EskiC59Fehirde-taraftar-krizi_4_HDetail_245_134422_1.htm - http://fanatik.ekolay.net/fanatik/ESKC4B0C59EEHC4B0RSPOR-EskiC59Fehirde-taraftar-krizi_4_HDetail_245_134422_1.htm #
işte fanatik bu haberde taraftarımıza hakaret ediyor.
telefonda konuştuğuma göre bedava bilet istiyoruz diye bağırıldığını başkan söylemiş. ben de dedim ki bu yazıdan bunu başkanın değil sizin gözünüzden anlatıyor. falan ama adama gazetecilik, tırnak işaretinin kullanımı ve türkçe öğretecek değilim. muhtemelen hatanın o da farkındadır. beni başından savmak için de anlamamış ayaklarına yatmış olabilir. her neyse. daha fazla tepki verirsek bu terbiyesizlikler asgariye iner belki bir gün yok olur.
o yüzden arayabilecek kadar çok kişi aramalı.

-------------
sar tribünleri haykır öfkeni bizans yenilecek zafer yakında.

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 15:06
aynen farkli konulardada bunu dile getirdik tepkimizi koymaliyiz

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 15:26
sitedeki haberin altına da lisan-ı münasip ile yorum yazmayı ihmal etmeyin.. Maçı izlememiş olanlar en azından yorumları okuyarak yalan haber olduğunu görmeli.. Üyelik gerekiyor siteye yorum yazmak için ama toplam 1 dakika süren bir işlem.. Lüften, üşenmeden dile getirelim haklılığımızı !! 

-------------

Gönderen: olcix
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 15:27
biraz önce aradım ben de. adam sizden önce de çok kişi aradı dedi. "araştırdık yarın gazetede düzeltme yapıcaz" dedi. ama hala internet sitelerinde aynen duruyor haber. onlar düzeltene kadar aramaya devam etmek lazım.

-------------
HOŞCAN İSTİFA...

Gönderen: kujo
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 15:35
Haber altına yorumumu yazdım. telefonda ettim bakalım ne çıkacak.

-------------
Ben beni,kendimi,canımı özümü...

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 15:59
Attığım mail:

Sn. Yetkili

Bugün Eskişehirspor taraftarı ile ilgili gazetenizde çıkan yazı bizleri derinden üzmüştür. Trabzonspor maçında taraftarların yönetime tepkisi, futbolculara alacaklarını ödememelerinden ve amatörce gerçekleştirdikleri uygulamalardan ötürüydü. Eskişehirspor taraftarı her zaman biletini alır maçına gider. Gerekirse bütçesinden kısar, aç kalır, takım dünyanın öbür ucunda maç yapsa dahi maçına gider. Araştırırsanız bu sezon 1 TL’ye maç bileti olan süper ligde Eskişehirspor taraftarı en ucuz bilet fiyatı 50 TL iken bile stadı tam doldurmuştur. “Yönetim istifa bedava bilet istiyoruz.” şeklinde kesinlike bir tezahürat olmamıştır. Bedavacılığın ilk önce takıma zarar vereceğini herkesten çok Eskişehirspor taraftarı bilmektedir. İvedilikle o haberi değiştirerek bu büyük camiadan özür dileyiniz. Aksi takdirde kesinlikle bir daha Fanatik gazetesini almayacak, internet sitenizi dahi ziyaret etmeyeceğim. Rakibiniz olan diğer yayın kuruluşlarını seçeceğim. Şimdiye kadarki gazetenize olan güvenim ne yazık ki bu haberle zedelenmiştir.

Konu hakkındaki cevabınızı bekliyorum.

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderen: isoESES
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:05
Elimizdeki maç biletlerini fakslayalım bence böylelikle başkanımızı daha yakından tanırlar ve kendimizi aklamış oluruz...

-------------
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...

Gönderen: ESESHAN
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:08
fanatiğin telefon numarasını verirmisiniz  yarın ilk sayfada düzeltmeleri lazım herkes arasın

-------------

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:09
Alıntı yapılan mmt26

Alıntı yapılan d0rli0n

beyler bir takım taraftarları ancak bu kadar rencide edilebilir,
bende arayıp tepkimi dile getireceğim

fanatik :
0 (212) 505 65 43

-------------

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:22
Sabah iki tane mail atmıştım, az öncede aradım. Böyle araştırma yapmadan yayınlanan haberler size yakışmıyor dedim. Kimden haber alıyorsanız sizi yanlış yönlendiriyor dedim.

Yarın taraftarın da görüşünü gazetede yansıtacaklarını söylediler. Ama dikkat edin, özür dileyeceklerini söylemediler, taraftarın görüşünü yansıtacaklarını dile getirdiler.

O yüzden aramaya ve mail yağmuruna devam edelim ki yarın küçücük bir haberle geçiştirmesinler.

Ayrıca sesimizi ulusal basında savunabilmek için bir fırsat. Attığını maillerde düzgün bir dille yaşananları anlatırsanız, belki gerçeklerin açığa çıkmasına yardımcı olmuş oluruz.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:37
telefon cevap vermiyor.

-------------
KKŞ

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:44
Alıntı yapılan kadirgulen

telefon cevap vermiyor.

Muhtemelen bunalıp açmıyorlardır. Aramaya devam. Ben tanıdığım herkese haber veriyorum, tepkimizi koyalım, hakkımızı yedirmeyelim diye.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderen: yankee2222
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:49
saat 5 mesai bitmiştir.

-------------
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği

Gönderen: ESPANA
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:51
Bende aradım şimdi fanatiği meşgul çalıyor.

Ya bir renktaşımızla konuşuyorlar yada bunaldılar telefonu açık bıraktılar telefonun çalmaması için bu numaraya başvurdular.

-------------
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

%20https://twitter.com/#!/ESPANAA%20 - https://twitter.com/#!/ESPANAA

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 16:57

Telefonu açmıyorlarsa maillere devam o zaman.

-------------

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:13
Alıntı yapılan Baba

(Yüksel Gülsoy, Engin Gönen ve Yılmaz Şenol)

- FANATİK
0212 505 61 11

Fanatik verilen telefonları açmıyorsa bu numaradan devam edelim.

-------------

Gönderen: NegRO_26
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:22
ben az önce aradım ve karşıma biri çıktıTongue  daha telefon açılır açılmaz aramızda geçen diyalog:
-iyi günler, ben bugün gazetenizden yayınlanan bir haberle ilgili şikayetimi bildirecektim
-evet, daha öncede bir çok kişi aradı (daha hangi haberle ilgili şikayet edeceğimi bile söylemeden adam anladıLOLLOL, fakat ben yinede garanti olsun diye haberin başlığını söyledim), yarınki gazetemizde sizlerinde görüşlerinize yer vereceğiz, bununla ilgili bir düzeltme, bir haber yapacağız
-peki internet sitenizden haber ne zaman düzelecek?
-yarın gazetede çıktığı zaman internet sitesindede düzeltilecektir...

daha sonra vedalaşıp, ayrıldıkBig%20smile

-------------
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:30
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SÜPER-LİG-Eskişehirde-taraftar-krizi_3_HDetail_88_134422.htm - http://fanatik.ekolay.net/fanatik/SÜPER-LİG-Eskişehirde-taraftar-krizi_3_HDetail_88_134422.htm

Sitede haberin sağ tarafında beğendiniz / beğenmediniz kutucuğu var orda beğenmedinizi işaretleyip yollayabilirsiniz.Tek başıma 20 tane yolladım.Hadi biraz yüklenelim.

-------------

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:31
internet haberinin altında yazdığımız olumsuz yorumları yayınlamamakta da inat ediyorlar... Durmak yok Baskıya devam... LOL

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:44
aradım 212 5056111'i .Durumu anlattım ''bize bunu başkan dedi bizde yazdık'' diye söyledi arkadaş.Kendilerine ''yıllardır bu tribünü sizde biliyorsunuz biz öyle beleş bilet beleş kombine bulup sezonu geçirelim zihniyeti yoktur'' dedim.Sizden bu konuda duyarlılık bekliyoruz diye ekledim.'' kendisi bu konuda duyarlılığımızı gördüklerini ve bizden bir basın bülteni istedi.Teşekkür ettim basın bülteni içinde

shardal@fanatik.com.tr
adresini söyledi.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:46
O zaman bir basın bülteni hazırlanıp verilen adrese yollayalım bakalım yayınlayacaklar mı yarın.

Bir abimiz bir yazı hazırlayıp foruma eklerse güzel olur.Herkes aynı yazıyı gönderir.

-------------

Gönderen: zawur
Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:49
2 dakika önce eve girdim siteyi açar açmaz bu olayla karşılaştım şok oldum resmen nasıl bir zihniyet böyle bir haber yapar anlamış değilim .

bende 02125056543 nolu telefonu aradım arkadaşın teki oldukça bunalmış bir şekilde bana gerekli düzeltmeleri yapacaklarını söyledi

-------------

Gönderi tarihi: 26/May/2009 saat 17:51
Alıntı yapılan hamdiozen

aradım 212 5056111'i .Durumu anlattım ''bize bunu başkan dedi bizde yazdık'' diye söyledi arkadaş.Kendilerine ''yıllardır bu tribünü sizde biliyorsunuz biz öyle beleş bilet beleş kombine bulup sezonu geçirelim zihniyeti yoktur'' dedim.Sizden bu konuda duyarlılık bekliyoruz diye ekledim.'' kendisi bu konuda duyarlılığımızı gördüklerini ve bizden bir basın bülteni istedi.Teşekkür ettim basın bülteni içinde

shardal@fanatik.com.tr
adresini söyledi.

Şimdi güzel bir yazı yazmak gerekli, tek bir mail yollamalıyız ve bunu tüm taraftarlar adına yazmalıyız... Herkes önce burda paylaşsın ne yazılacağını daha sonra ortak fikrimiz olan mail yollandıktan sonra telefonla maili aldığını teyit etmeliyiz..

Kalemler fora Wink

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 11:50
Habertürk'ün Spor Gazetesi her gün bir ES ES haberi kullanmak istiyor.
Bununla ilgili olarak spor gazetesi genel yayın yönetmeninin (Halil Özer) de ricası var.
Dün Volkan Yaman'ın transferinden (imzadan 10 dakika sonra) sağolsun  Çağıl(Esesliyim) haberdar etti ve bugün HT Spor'da haber olarak yer aldı.

ES ES ile ilgili her türlü transfer, organizasyon vb.. gelişmeleri lütfen bildirin gönüldaşlar.
250 bin tiraj 1 milyon okur demek ve her gün 1 milyon futbolsevere ES ES'i okutmak, futbolda elde edilecek başarılarla birlikte kamuoyu oluşturmada daha sağlam yürümek demek...
Her şey ES ES için... Medyayı, yazılı-görsel-işitsel her kanaldan zorlayalım lütfen... Sevdiğimiz, sevmediğimiz köşe yazarlarına 1 mail atarak, önyargıları dostluklara dönüştürecek taraftar, BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI'dır. Tabii en özel haberler önce bize lütfenTongue
aurus@cyh.com.tr

-------------

Gönderen: Es es
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 11:51
Alıntı yapılan Baba

Bununla ilgili olarak spor gazetesi genel yayın yönetmeninin (Halil Özer) de ricası var.
Dün Volkan Yaman'ın transferinden (imzadan 10 dakika sonra) sağolsun  Çağıl(Esesliyim) haberdar etti ve bugün HT Spor'da haber olarak yer aldı.
ES ES ile ilgili her türlü transfer, organizasyon vb.. gelişmeleri lütfen bildirin gönüldaşlar.
250 bin tiraj 1 milyon okur demek ve her gün 1 milyon futbolsevere ES ES'i okutmak, futbolda elde edilecek başarılarla birlikte kamuoyu oluşturmada daha sağlam yürümek demek...
Her şey ES ES için
aurus@cyh.com.tr

Keşke şu yürüyüşümüzü de haberdar etseydik.Gelip fotoğraf alırlardı

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 11:58
O da olacak inşallah ama 500-1000 kişiyle yaptığımızda sevgili YiğitWink EStiklal'da oluk oluk akacağımız günler hiiç uzak değil abim. Peş peşe 100'er kişilik gruplarla BursaESES'in, UNIESES'in, Nefer'in, BKŞ'nin, Kızılcıklı'nın, Altes'in, KörfES'in, SAKŞ'nin, 1965LİLER'in ard arda dizilmiş pankartlarıyla yürüyeceğimiz günler uzak mı sence? Değil... Ama az biraz daha sabır... Bizlerde azim ve cesaret oldukça, zafer her zaman ŞANLI ES ESİN ve BÜYÜK TARAFTARIMIZIN'DIR.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 12:08
Yenilsen de Yensen de programının tanıtım videosu değiştirildi. Artık tanıtımlarda bizim de bulunduğumuz bölümden alınan video dönüyor. Ayrıca Siyah-Kırmızı forma da eklenmiş. Ben iş hayatıma kutsal topraklarda devam edeceğim artık. Bundan sonraki hafta içi bölümlerine davet edilecek arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Cumartesi günleri de uygun olduğumda (maç günü vb.) ben katılacağım programa.   

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 12:30
ESKİŞEHİR... CANŞEHİR... TOPRAĞIM... SUYUM... SEVDAM... KAVGAM...
Senin gözün aydın, bize Allah yardımcı olsun...
Eğitimi, kültürü, zekası, efendiliği, hayata karşı duruşu, çalışkanlığı, atılımcılığı, olgunluğu, yüreğiyle yıllardır BKŞ'nin dinamolarından olan ve EStanbul'da şayet bir sancak var ise onu var gücüyle ayakta tutan Ömerimiz, yüksek lisansını da tamamlayarak, yuvamıza dönüyor. Bu bizim için ciddi bir kan kaybı olmakla birlikte yuva için gerçekten taptaze kandır.

Son olarak NTV Spor'da sesimiz olan ve canlı yayında "Bizim şundan başka dostumuz yok" diyen bir futbolsevere, "Biz de zaten herkese eşit uzaklıktayız" cevabını veren Ömerim, yuvaya dönüyor. ES ES'in medyada olması gerektiğine inanıp, kendi çabasıyla bize NTV Spor gibi bir kale kazandıran Ömer, Allahım seni saklasın... Seni sakınsın, yüceltsin... Seni büyüten ana ve babaya hayırlı ömürler versin. Gideceğini duyduğumda nasıl üzüldüğümü anlatamam ama asker, her yerde savaşır. Dualarımız senle, Allah utandırmasın, kavgamızda geri koymasın...
(HOCA ile konuşup, NTV'de sen olmadığında yeni görev kimde olacaksa istişare yapalım bir ara, Özgürümün adında mutabıktık en son karar Hoca'nın, bir de sen hep BKŞlisin...)

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 19:41
Alper Abi çok duygulandım yazını okuyunca. Ağlatacaktın beni, kendimi zor tuttum. Sizin gibi güzel insanlarla dayandım yıllarca bu şehrin zorluklarına. Sizler olmasaydınız gerçekten çekilmezdi bu hasretlik. Memleketime döneceğim için çok mutlu olmakla beraber bu güzel ortamdan uzak kalmanın da acısı yüreğimde olacak her zaman.

Programa gelince, NTVspor benden 3 kişiyi önermemi istedi. Hafta içi programları için BKŞ olarak mutabık kaldığımız isimleri sırasıyla ilettim. Özgür, Süha ve Ufuk ile yakında iletişime geçecekler. Bundan sonraki süreçte dönüşümlü olarak programa çıkacağız büyük ihtimalle. Medyada senin gibi bir kalemiz olduktan sonra sırtımız yere gelmez. Hakkını vermek zorunda medya bu büyük camiaya. Zamanla olacaktır eminim. Spor programlarına çıkan yorumcuların (sahte olmayanların) son zamanlarda bize karşı tutumu da değişmeye başladı. Taraftarımız bunu başardı başaracak. Çok ince bir ipin üzerindeyiz. Medyada güzel organizasyonlarımızla gündeme gelmeye devam edersek her şey çok daha iyi olacaktır eminim. Ama kötü olaylarla gündeme gelirsek tüm çabalarımız boşa gider. Tabi ki burada medyaya göre neyin haber özelliği taşıdığı da önemli. Burada en önemli görev de bizlere düşüyor. Onlara sadece kavgaların, kötü tezahüratların değil oturmuş tribün kültürünün, görsel şovların da haber niteliği taşıdığını anlatmalıyız.

Bu arada geçen programda başımdan geçen bir olayı da anlatmak istiyorum bu vesile ile. Bunu biz söyleseydik bir değeri kalmazdı. Önemli olan dışarıdan bakanların yorumu. Son katıldığım program bitti. Kameramanlardan biri yanımıza yaklaştı. "Vay be ESES" dedi. EStanbul'da 40 yaş üstünün bizi formalarla gördüğünde her zaman söylediği gibi. Sonra "Bursasporlu kardeşim alınma ama Eskişehirspor camiası her zaman Bursaspor camiasından büyük olmuştur. Anadolu'nun öncüsüdür." dedi. Bursasporlulara nazire olsun diye yazmadım bunu. Sakın alınmasınlar. Dışarıdan bakan biri sonuçta. Kendimizi göklere çıkarmamıza gerek yok. Bizi bilen biliyor.

-------------

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 19:50
Alıntı yapılan Baba

Her şey ES ES için... Medyayı, yazılı-görsel-işitsel her kanaldan zorlayalım lütfen... Sevdiğimiz, sevmediğimiz köşe yazarlarına 1 mail atarak, önyargıları dostluklara dönüştürecek taraftar, BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI'dır. Tabii en özel haberler önce bize lütfenTongue
aurus@cyh.com.tr
aurus@cyh.com.tr - aurus@cyh.com.tr
ES ES ile ilgili son dakika haberleri bu maile yollayalım arkadaşlar..

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 23:30
Allah'a şükürler olsun, biz BKŞ'ye gönül birliği diyorduk ve oldu. Ömerim gidiyor, giderken de ardından Özgürümüzü, Sühamızı, Ufuğumuzu NTVspor'a refere ediyor. (Referans oluyor, tanıtım, destek ve kefil..) Kardeş, kardeşe yapmaz belki bunu, ama gönül birliğine varınca oraya kim çıkarsa çıksın, bayrağı düşürmeyeceğini biliyor. Bunun adı aile olabilmek, Allah bu ailenin birliğine, dayanışmasına halel getirmesin. Hepinize de helal olsun. Aldınız götürüyorsunuz, biz artık size ayak uyduruyoruz...

-------------

Gönderi tarihi: 27/Ağu/2009 saat 23:59
Alıntı yapılan Baba

Allah'a şükürler olsun, biz BKŞ'ye gönül birliği diyorduk ve oldu. Ömerim gidiyor, giderken de ardından Özgürümüzü, Sühamızı, Ufuğumuzu NTVspor'a refere ediyor. (Referans oluyor, tanıtım, destek ve kefil..) Kardeş, kardeşe yapmaz belki bunu, ama gönül birliğine varınca oraya kim çıkarsa çıksın, bayrağı düşürmeyeceğini biliyor. Bunun adı aile olabilmek, Allah bu ailenin birliğine, dayanışmasına halel getirmesin. Hepinize de helal olsun. Aldınız götürüyorsunuz, biz artık size ayak uyduruyoruz...

Abi estağfurullah referans olmak da ne haddimize. Bizler bayrağı taşıyabildiğimiz kadar taşımaya çalıştık. Şimdi sıra taşımaya daha uygun olanlarda. Bu bir bayrak değişimidir sadece. Başarı tüm derneklerimizin, tüm tribün gruplarımızın, tüm gurbet oluşumlarınındır. Göğsümüzü kabartan davranışları sergileyen her Eskişehirspor taraftarınındır.

-------------

Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 00:04
Elbette... ES ES için atılan her adım BİZimdir. "Her zaman Her yerde" her adım bize kıvanç verir, mutlu eder. Bizim aldığımız şayet varsa 1 arpa boyu yol, o da ES ES'indir, ES ESlerindir, hepimizindir... Güzel demişsin Ömerim. Bir olalım, iri olalım, diri olalım. İçerde, dışarda... 

-------------

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 03:30
Kim nereye gidiyor, kimden izin aldı bu delikanlı, bak şimdi oldumu yani.
EStanbul uyuma taraftara sahip çık.
Ömerim hayırdır inşallah.

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2009 saat 10:48
Alıntı yapılan metinyalin

Alıntı yapılan Baba

.
´.
aurus@cyh.com.tr
aurus@cyh.com.tr - aurus@cyh.com.tr
ES ES ile ilgili son dakika haberleri bu maile yollayalım arkadaşlar..

Herkes kafasina göre mail atarsa bu is olmaz beyler, zaten bizim taraftarimiz bu konuda vur deyince yikan tipten. Bir iki kisi gönüllü olarak bu görevi üstlenirse, gazetede bizi ciddiye alir.
Saygilar,

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2009 saat 16:42
Adnan abi ben mailin sahibini tanıyorum , gelen mailleri ayıklar öyle verir gazeteye...
O yüzden gazete gelen mailleri ciddiye alır :)...
Ama tabi mailleri ayıklayacak olan abiye yazık , lütfen kimse olur olmaz mail atmasın, vallahi iyi adam ...

-------------

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2009 saat 17:08
Alıntı yapılan otomatikkapi

Selim Abi sık sık ziyaret edeceğim EStanbul'u. İş yerim okul bitince seni oraya gönderelim der demez kabul ettim.

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2009 saat 19:01

Kimsenin bir yere gittiği yok... Yollar mesafeler ayrılıklar bize göre değil... Gönülde uzaklık yakınlık mefhumu yok.... Hep birbirimizin gönlündeyiz.... O kadar yakınız...
Ömer bizim....
Köfte de bizim, yoğurt da Wink

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 29/Ağu/2009 saat 23:31
Başkanım benimkisi kıskançlıkmı acep :)...?...
Ömerim bakma sen bana, benimkisi senin gibi bir hemşehrimin
sanki hep EStanbulda bizlerle olacağını sanmak ve birazda imrenmek olsa gerek...
Gidiş sebebini duyunca çok sevindim senin için, bizede senin adına sevinmek kaldı...
Birde memlekete gittiğimizde çalacak bir kapımız daha oldu :)...

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2009 saat 10:07

Başkanım benimkisi kıskançlıkmı acep :)...?...
Ömerim bakma sen bana, benimkisi senin gibi bir hemşehrimin
sanki hep EStanbulda bizlerle olacağını sanmak ve birazda imrenmek olsa gerek...
Gidiş sebebini duyunca çok sevindim senin için, bizede senin adına sevinmek kaldı...
Birde memlekete gittiğimizde çalacak bir kapımız daha oldu :)...

Kıskanmak güzeldir, kıskanıan  BİZ olunca,
Kıskanılmak güzeldir, kıskanan BİZ olunca..

Evet Sevgili Selim Bey'in de dediği gibi Ömer kardeşimizin iş hayatındaki bu gelişme hepimizi mutlu etti... Onun adına hepimiz sevindik... İnşaallah gelecekte daha güzel gelişmelere ortak oluruz Ömerimle...

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2009 saat 11:39
ÖZELDEN GENELE
TÜM ES ESLERE...
Bugünkü HABERTÜRK'ün Spor Gazetesi'nde, ES ES'imizin Antalya galibiyeti, Kayseri'nin tepesinde sayfa manşeti... (Yıllardır Kayseri Süper Lig'de ve Denizli'yi 3-0 yendi)
"Antalya'ya ES'ti" başlığıyla sunuldu... Haberin içinde geçen 1 cümle kurşun gibi: "Karşılaşmaya taraftarlarının kulakları sağır eden tezahüratıyla başlayan Eskişehirspor..." (HT Spor'un genel yayın yönetmeni Halil ağabey yarın yine aynı cümleyi söyleyecek: "Es Es'i yine sayfa manşeti yaptık" Allah kendisinden razı olsun, yokluğunu göstermesin...)

Değerli gönüldaşlar, 12 yıllık araya rağmen, 45 yıllık şanlı tarihin neredeyse yarısını hakettiği ligde geçirememesine rağmen emin olun ES ESimize karşı bir sempati var.. Demem o ki; BASINA YÜKLENELİM BEYLER, İLİŞKİLERİMİZİ e-maillerle, hal-hatır için yapılan kısa telefon görüşmeleriyle geliştirelim.

BİZİM YÖNETİMİMİZİN AKLINA TÜM SPOR GAZETELERİNİN YÖNETİCİLERİNE 1 FORMA, 1 ATKI GÖNDERİP, "YOĞUN İŞ TEMPONUZDA BAŞARILAR DİLİYORUZ" DEMEK GELMEZ. MÜMKÜN OLDUĞUNCA BU TÜR LOBİ FAALİYETLERİNİ BİZLER GERÇEKLEŞTİRELİM. (En başta BKŞ'ye bu görev düşüyor, candaşlarım...)

Türkiye'de en inter-aktif taraftara sahip olan camiamızın gençleri, en güzel ifadelerle tv ve gazetelerde izleyip, okuduğunuz futbol yorumcularına ES ES'imizi bir kez daha, bir kez daha anlatalım. Parayla elde edilemeyecek şey gönül ise, gönlümüzü ortaya koyup, gönüller kazanalım. Yüksek Eskişehirsporluluk bilinci yarını düşünmektir. Yarını hep birlikte düşünelim.

Es Es için 5 dakika diyerek, bize karşı sempati duyan, duymayan futbol adamlarına "Yazınızı ya da anlatımızını ilgiyle takip ediyoruz. Bir ES ESli olarak başarılar diliyoruz..." mihvalinde ulaşmak beyinleri kuşatmaktır. Beyinleri kuşatalım, kamuoyu oluşturalım ve artık şu kavganın ateşini, sevdanın davasını hakettiği yerlere daha inançlı adımlarla taşıyalım.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

-------------

Gönderen: eseslisultan.26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 13:42
Alper Abi, şu anda inan çocuklar gibi sevinçliyim, en son kendimi oley diye bağırırken buldum koltukta :)
Bu çalışmalara az çok ben de katıldım sen de biliyorsun 3 yere mail atmıştım. "Saygı duruşunda küfür eden bir avuç Antalyalı" yazısını yazan bir yazar, Fanatik gazetesinden. Bana mail atarak cevap vermiş çok sevindim :)

Merhaba Gizem Hanım,

Ben de ilgi ve teveccühünüz için teşekkür ederim. İyi çalışmalar...

Dediğin gibi abicim demek ki üzerlerine gidip kendimizi göstereceğiz, yılmadan onlara kendimizi anlatacağız. Ben bir peyzajcı olarak tohumumu diktim ve ilk ürünümü aldım, bunun devamı gelecek hem de daha bir coşkuyla, daha kendine güvenircesine...
Her şey için teşekkürler...

-------------
Doğuşun ihtilaldi, şampiyonluğun devrim olacak EsEs'im...

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 22:37
Spor medyasında bize o kadar güzel bir bakış, sempati var ki Gizemim... Bu konu başlığının II.mesajında Özgürüm bir şey diyor: "28 Aralık TFF Protestosu'nu 40-45 kişiyle yaptık, 20'ye yakın basın mensubu vardı..." İnan vardı Gizemim ve bunun nedeni de 26 Aralık eylem toplantımızda 5 BKŞ/UNIES'li kardeşimizin gerek mail gerekse telefonla basını harekete geçirmesiydi.

Ne oldu biliyor musun? İrili ufaklı 8 gazetede "Trabzon'da giden 3 puanları için ES ESler (Marmaranın Kırmızı Şimşekleri ve Paşalı kardeşlerin desteğini belirtmek gerekir) tepki gösterdi" biçiminde kamuoyuna sesimizi yükselttik. Kaç kişi? Taksim çıkarmasındaki kitlenin sadece 4'te 1'i diyorum o kadar insanla...

Sen ve senin gibi genç, kültürlü, söylediğini bilen, bilgisiyle yön veren kardeşlerimizin varlığı seni nasıl çocuk gibi sevindiriyorsa bizi de inan öyle sevindiriyor. Bizim kavgamız haklı, mazlum ve masum olan Gizemim... Yani ANADOLU... Yani ES ES... Onun içindir ki mutlak zafer, er geç bizim... Ve Allah, senin gibi eli kalem tutan tüm gençlerimizi saklasın, sakınsın, yüceltsin abim... EStanbul'dan SAKŞ'ye (Sakaryanın Kırmızı Şimşekleri) selamlar...

-------------

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 23:08
zaman her alanda çok aktif olma zamanıdır. yılların ihmal edilmişliğini, acısını çok küçük gayretlerle kısa sürede telafi edebileceğimizi düşünüyorum. sevgili Alperin, basın ile ilgili konulardaki tavsiylerine dikkate alalım ve gereklerini yerine getirelim diyorum.  

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 23:18
Semih Hocam, bu konuda kesinlikle UNIESESlerimizden destek bekliyoruz. Bizim taraftar profilimiz kabul etsek de etmesek de kültürlü, duyarlı, inter-aktif, eğitimli yüz binlerden oluşuyor. Ve UNIESESlerimizin EStanbul spor basının kalbine saplanacak kalemlerinin, bıçaktan çok daha keskin olacağına inanıyoruz... Birlikte çok daha başarılı işler yapacağımızdan kuşku duymuyoruz. Basın demek, sesimizi duyurmak demek. O zaman hep birlikte medyayı inletelim hocam...
EStanbul'dan sevgiler, selamlar...

-------------

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 23:31
sevgili Aller, bizim sitemize üye olup olmadığını bilemiyorum. üye değilsen lütfen en kısa sürede üye ol ve burada paylaştığın düşünceleri arkadaşlarımızla orada da paylaş ki her platformda bu konular dile getirilsin, okunsun ve etkisi artarak devam etsin. 

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 23:38
Sevgili Semih sitenize üye oldum, sağlıcakla...

-------------

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 02/Eyl/2009 saat 23:53
Ben lig radyonun sürekli dinleyicisiyim.Zaman zaman canlı yayınlara katılıyorum.Lig Radyo'nun Eskişehir'den internet dışında dinlenemediğini sürekli dile getirdim.Onlar da kayıplarının farkında olduklarını  ve en kısa zamanda canlı yayına geçeceklerini söylüyorlar. Eses'imizi Lig Radyo'da Bank Asya'dan beri gündemde tutmaya çalışıyorum.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderi tarihi: 03/Eyl/2009 saat 10:20
Her cepheden Mehmet ağabey... Yazılı, görsel, işitsel tüm kanallardan "ES ES" ifadesini, başarı ve güzelliklerle duyurmak, sevdaya hizmet ağabey. Sağolun, varolun...

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com