Sayfayı yazdır | Close Window

galatasaraydan 3 futbolcu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1631
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 12:28
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: galatasaraydan 3 futbolcu
Gönderen: holigantatar
Konu: galatasaraydan 3 futbolcu
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:07
haberi şuan fox tv deki futbol aterşi programında duydum yeni konu açtığım için özür dileri.

3 futbolcu kiralık olarak geliyor galatasaraydan
sadece tekinin ismini söylediler yaser

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Yanıtlar:
Gönderen: esessinan
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:09
bir tanesi yaser miş

-------------

Gönderen: tatarinho
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:12
Bence 3 oyuncu çok zor ama Yaseri alabilirsek çok iyi olur...Ben Kartalspor'dan biliyorum sprinter,,çalımcı,,gol koklayan bir özelliğe sahip...

-------------
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:13
bilmiyorum gelir mi gelmez mi ama, o futbol ateşi dediğiniz program samet aybabanın ve hayri (soyadını hatırlayamadım papyonlu olan)'nin olduğu programsa muhtemelen yalan olabilir, hayatımda o kadar sıkma program görmedim Tongue

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:14
galatasarayın juninho ve fenerin gökhan emreciksin transferinide söyledi hadi fb ninkini anlarımda galatasarayda lincon varken juninho ya ne gerek vardı anlamadım :)

olabilir neden olmasın sonuçta futbol mu bir kaç gün sonra görürüz bakalım yalanmı doğrumu bekleyip görecez

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:15
Burdan devam etsek daha uygun olur. En azından zor günler yaşayan forumumuz da transfer söylentileri parça parça dağılmasın.

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1632&PID=270959#270959 - http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1632&PID=270959#270959

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: esesim-26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 02:25
Alıntı yapılan samich_backtash

bilmiyorum gelir mi gelmez mi ama, o futbol ateşi dediğiniz program samet aybabanın ve hayri(soyadını hatırlayamadım papyonlu olan)'nin olduğu programsa muhtemelen yalan olabilir, hayatımda o kadar sıkma progmam görmedim Tongue
Hayri Hiçler Big%20smile

-------------
ESKİSEHİRSPOR

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 03:57
Piyasadaki en seviyesiz, en gereksiz, en saçma futbol programı. Oradakilerin tek bir dediğine bile inanmıyorum.

Her gazetede haftada en az bir kez yayınlanan "Juninho GS'de" haberinin, ilk kez kendi programlarında söylendiğini iddia ettiler. Varın siz düşününLOL

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 08:47
Alıntı yapılan samich_backtash

bilmiyorum gelir mi gelmez mi ama, o futbol ateşi dediğiniz program samet aybabanın ve hayri (soyadını hatırlayamadım papyonlu olan)'nin olduğu programsa muhtemelen yalan olabilir, hayatımda o kadar sıkma program görmedim Tongue
Haklısında ''Ateş olmayan yerden,duman çıkmaz demişler.''demişler.Wink

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderen: bozüyük26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 12:20
Yaser Yıldız bu takıma cuk oturur.

-------------

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 16/Ara/2008 saat 13:07
program kolpa ve haber yalandır ama yaser bu takıma süper olur.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 10:51
yaser iyi olurda gs de yaseri zaman zaman oynatıyor. inş. gelir ama bana biraz balon haber gibi geldi.

-------------

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 11:46
Çalımbay, Eskişehirspor tesislerinde düzenlediği basın toplantısında, defans, orta saha ve gol yollarında futbolcu arayışında olduklarını belirterek, belirlenen futbolcular bulunduğunu, ancak herhangi bir anlaşmanın olmadığını kaydetti.

Yönetime sunacağı raporda her şeyin yer aldığını belirten Çalımbay, şöyle konuştu:
''Bugün başkanımız Halil Ünal ile bir araya gelerek hem durum değerlendirmesi yapacağız, hem de transfer gündemini konuşacağız. Takımdan 7-8 futbolcu gidecek. Şu anda takıma

acil olarak 5 futbolcu takviyesi şart. Bunların bilgisini vereceğim. Transfer konusunda kulübün menfaatini düşünmek zorundayız. Eğer bütçemiz yoksa ve bu şekilde devam denirse ikinci yarıyı da böyle sürdüreceğiz. Bizim için önemli olan bu sezon ligi iyi yerde bitirmek ama bir sonraki sezon şampiyonluğa oynayan ekip olacağız. Ara transferde takviye yapmak istiyoruz ama dediğim gibi bütçe yoksa transfer de olmayacak.''

Galatasaray'dan 3 futbolcunun kiralık olarak alınacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirten Çalımbay, şunları kaydetti:
''Biz kimseyle konuşmadık ve anlaşmadık. Konuşmak için önce maddi açıdan iyi olmamız lazım. Bu doğru değil. Hepsi yanlış. Biz kimseyle anlaşmadık. Ne Galatasaray, ne başka bir takımın oyuncusuyla konuşmadık. Konuşmak için önce maddi açıdan iyi olmamız lazım. Biz maddi açıdan da iyi değiliz. Kulüp olarak
gerçekten sıkıntı yaşıyoruz. Şu anda bizim oyuncu almamız zor. Başkan Halil Ünal, şu anda oyuncu alamayacağız derse, transfer yapamayacağız. Takıma takviye şart. Takviyelerimizi de yapabilirsek çok daha iyi bir takım olacağız.''

Ajansspor

-------------

Gönderen: çamyuva
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 11:59
Kiralık Futbolcuya Hayır..................

Gönderen: çamyuva
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 12:01
Kiralık futbolcular Eskişehirsporun geleceği olamazlar. Galatasarayın Arda için Manisaya yaptıkları ortada. 

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 12:11
valla yaser  kumaşı kaliteli bir çocuk  tabikii lovrekten 2 kat faydalı olur ama öyle youlanın yanında oynuyacak hava toplarına hakim vucudunu kullanıp topu bekletecek  daha organize şekilde pozisyona girmemizi sağlıyacak tipte bir futbolcuda değil  bence takıma katılırsa iyi olur neden iyi olur en azından youla olmadığında veya eskişehirde mutlak almamız gereken örneğin ilk yarıdaki ankaragücü ve konya gibi maçlarda  iş yapar  ama birdefa daha söylüyorum şu anda eskişehirspora  ileri uçta youlanın yanına gol vuruşları çok çok iyi olan ayrıca hava hakimiyeti olan top ona geldiğinde  kaybetmeden saklıyabilen vucudunu kullanan akıllı bir santrafor lazım

Gönderen: EsEsmAniA26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 12:40
ben hayatımda o tribün ateşi kadar uydurma , yalan bi program görmedim.. rating uğruna göz göre göre atıp sıkıyorlar. ha bunu diğer kanallar da yapıyo ama bu programda alenen belli :)

-------------
HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES.

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 15:19
Alıntı yapılan EsEsmAniA26

ben hayatımda o tribün ateşi kadar uydurma , yalan bi program görmedim.. rating uğruna göz göre göre atıp sıkıyorlar. ha bunu diğer kanallar da yapıyo ama bu programda alenen belli :)

Naber adaşım benim LOLWink

-------------

Gönderen: LeeSuger
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 15:24
Aldığım duyumu diğer başlıklarda da belirtmiştim..

Oyuncularların; Yaser, Serkan Çalık ve Alparslan Erdem olduğu duyumunu aldım ama
'' doğru mudur ? '' derseniz kesinliğini bilmiyorum.

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 16:24
dün rıza çalımbay kesinlikle yalanladı kesinlikle yalandır dedi

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 16:32
Alıntı yapılan Cumhuriyet

....Galatasaray'dan 3 futbolcunun kiralık olarak alınacağı yönündeki iddiaların asılsız olduğunu belirten Çalımbay, şunları kaydetti: ''Biz kimseyle konuşmadık ve anlaşmadık. Konuşmak için önce maddi açıdan iyi olmamız lazım. Bu doğru değil. Hepsi yanlış. Biz kimseyle anlaşmadık. Ne Galatasaray, ne başka bir takımın oyuncusuyla konuşmadık...

Ajansspor

Hala neyi tartışıyoruz ki?

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 18:14
Bırakalım 3ü 5i kiralılığı bilmemneyi...
Sadece ama sadece 1 tane. Çok genç olmayan ,Teknik kapasitesi yüksek ve lider vasıflı bir transfer bize yeter de artar bile.

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 18:17
Ya da bastıralım parayı getirelim Mehmet Yıldız'ı ,Youlanın yanına, Türkiye ESES show
izlesin. Bizim ödediğimiz maç bileti paralarıyla kimler getirilmez sorarım size.

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: DreaMzzZ
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 18:20
gs bıze futbolcu verıcekse bunun karsılıgında samı yende ona yatmamızı ıstıcek demekdır

Gönderen: kursatland
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 20:09
Ya 3 gelse ne olur 5 gelse ne olur? Oynatmadıktan sonra...

-------------
..::KÜRŞAT::..

Gönderen: nefer_t.t.l
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 20:45
Arkadaşlar asılsız haberlere inanmayalım..Hocamız açıklama yaptı ve bende kanal26da bizzat tanık oldm ..kimseyle anlasılmadı..

-------------
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..

Gönderen: es_bil
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 20:55
12 sene evvel nasıl küme düştüğümüzü hatırlatırım,

Yine Galatasarayın döküntülerini almıştık, Kuzmanovski, Cihat, Sedat, Benhur, kaleci Nezihi(6-0 yenildiğimiz FB maçının kahramanı)

Haber doğrudur değildir, ama yönetim 12 sene evvel ki hataya düşmesin, sadece Galatasaray için değil Beşiktaş ve Fenerbahçe de işe yaramayan futbolcuları Anadolu Kulüplerine kiralamak sureti ile yamamak peşinde, aman dikkat!

Gönderen: işçi
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 21:15
Alıntı yapılan LeeSuger

Aldığım duyumu diğer başlıklarda da belirtmiştim..

Oyuncularların; Yaser, Serkan Çalık ve Alparslan Erdem olduğu duyumunu aldım ama
'' doğru mudur ? '' derseniz kesinliğini bilmiyorum.

Serkan Çalık sezonu kapattı...

-------------
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 21:34
 Oguz Sabankay ne alemde ya gs dedinizde aklıma geldi:)))

-------------
S.nalbant

Gönderen: usanmaz262626
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 14:57
YIL 2015: Fener'den 3 Futbolcu

http://hizliresim.com/RBRo86">

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 15:15
Adas senin isin gücün yokmu yazmak icin vakit harcadigin konularin kullanma tarihi coktan gecmis...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: usanmaz262626
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 15:16
Alıntı yapılan gündüzlerli26

Adas senin isin gücün yokmu yazmak icin vakit harcadigin konularin kullanma tarihi coktan gecmis...

Forum biraz hareketlensin canlansın diye yazmıştım. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 06/Kas/2015 saat 15:25
Alıntı yapılan usanmaz262626

Alıntı yapılan gündüzlerli26

Forum biraz hareketlensin canlansın diye yazmıştım. Yanlışım varsa kusura bakmayın.

Hep ayni konular, hep ayni tartismalar ve ayni haberler...
Renktas foruma renk katmak istedigin icin tsk ederiz

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com