Sayfayı yazdır | Close Window

BursaESES

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Bursa ESES
Forum Açıklaması: Bursa'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1402
Yazdırma tarihi: 23/Nis/2024 saat 15:31
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: BursaESES
Gönderen: tayfun26
Konu: BursaESES
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2008 saat 21:19

Merhabalar Bursa'da yaşayan Eskişehirspor sevdalısı dostlarım

sevgili modaretör dostumuz sayesinde başlığımız ana sayfada,bundan sonra daha kolay irtibata geçebiliriz ve buradan birçok organizasyonlar gerçekleştirebiliriz.tüm bursada yaşayan dostlarımızın yorumlarını bekliyoruz

-------------
BursaESES

Yanıtlar:
Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2008 saat 01:36
Ben de yarı zamanlı olarak Bursa'dayım, organizasyonlarda görüşmek üzere ....

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2008 saat 15:26
Alıntı yapılan Fatee

Bursadan kuzenimle birlikte maçların çoğuna gidiyoruz. Deplasmanda dahil. Bursaspor hazırlık maçındada oradaydık. Gençler maçınada gittik. Genel olarak kendi hususi aracımızla gidiyoruz. Ama yaptıgınız organizasyonlarada katılıp beraber hareket etmekte isteriz.
Fatih'cim en kısa zamanda tanışmak ve organizasyonlarda buluşmak dileğiyle

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2008 saat 23:07
Bursadan kayseri maçına gidecek arkadaşlar varmı acaba..?

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2008 saat 13:15

Bursada yaşayan tüm Eskişehirspor sevdalısı dostlarımızın ve ailelerinin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar sağlık mutluluk ve eskişehirsporumuz her zaman başarıları günlerini görmeyi dilerim

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 13:47
Merhabalar Bursa'da yaşayan eskişehirspor sevdalısı dostlarım.12 yıl sonra tekrar bir süper lig müsabakasında kardeş ve komşu şehir,sevdiğimiz ve yaşadığımız kentin takımı olan Bursaspor ile 7.haftada üç puan mücadelesi yapıcağız bu maçı benim gibi sizlerde heyecanla bekliyordunuz.Milli maçlar dolayısı ile lige verilen bir hafta ara yüzünden biraz gecikmelide olsa bu maçtaki yerimizi alıcağız inşallah.
    Sizlerinde desteği ve önerileri ile çeşitli karşılama ve trübün organizasyonları yapmayı ve eskişehirspor'umuzun her zaman her yerde yanlız kalmadığını,tekrar bir defa daha herkese göstermek istiyoruz.Görüş ve isteklerinizi bekliyoruz..!!

-------------
BursaESES

Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:37
tayfun26  sanırım senden başka es es li yok bursada kimse  mesaj atmıyor Cry

-------------
DSİ Es Es

Gönderen: eroncel
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:42
Alıntı yapılan cresadur

tayfun26  sanırım senden başka es es li yok bursada kimse  mesaj atmıyor Cry
Maalesesf hep tayfun26 yazıyor...
Yinede Tayfun'u alkışlıyorum...ClapClapClapClapClapClapClap

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:44
ben gecen hafta iş görüşmesi için bursada nilüfer deydim çok güzel ve büyük bir şehir kesin bir çok Es Es li abimiz kardeşimiz var ama tayfun26 baya calısıyor sagolsun

-------------
DSİ Es Es

Gönderen: Baba
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:52
MARMARA'NIN ŞİMŞEKLERİ (BKŞ+TKŞ+KKŞ+SAKŞ) olarak gerçekleştirilmesi planlanan Bursa maçı organizasyonunda; Bursa'nın göbeğinde Heykel'de Bursalı yaşlı teyzelere, amcalara ve bayanlara 100 karanfil uzatmayı öneriyorum. "Bıçakla değil, çiçekle geleceğiz!" düşüncesiyle atacağımız bu adımı, Bursa'nın ulusal da yayın yapan Olay Tv, gazetesi, AA, DHA ve CHA'ya yapacağımız davetle taşıyabiliriz. Bursa'da uzun zaman önce yaşanan gerginliğin artık iki kentin taraftarları arasında dostluğa dönüştüğünün duyurum ve gösterimi olacak hareketin, bize yakışacak belki bir ilk(daha önce yapıldı mı bilmiyorum) olacağı kanaatindeyim.

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:52

görüşleriniz için çok teşekkür ederim.bu yapmaya çalıştıklarım sadece birlik ve beraberliği sağlamak için ve yılmadan usanmadan devam edeceğim çünkü ben eskişehirli ve eskişehirsporlu olmanın ayrıcılığını yaşıyorum ve yaşatmaya çalışıyorum

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 14:57
Alıntı yapılan Baba

MARMARA'NIN ŞİMŞEKLERİ (BKŞ+TKŞ+KKŞ+SAKŞ) olarak gerçekleştirilmesi planlanan Bursa maçı organizasyonunda; Bursa'nın göbeğinde Heykel'de Bursalı yaşlı teyzelere, amcalara ve bayanlara 100 karanfil uzatmayı öneriyorum. "Bıçakla değil, çiçekle geleceğiz!" düşüncesiyle atacağımız bu adımı, Bursa'nın ulusal da yayın yapan Olay Tv, gazetesi, AA, DHA ve CHA'ya yapacağımız davetle taşıyabiliriz. Bursa'da uzun zaman önce yaşanan gerginliğin artık iki kentin taraftarları arasında dostluğa dönüştüğünün duyurum ve gösterimi olacak hareketin, bize yakışacak belki bir ilk(daha önce yapıldı mı bilmiyorum) olacağı kanaatindeyim.

sevgili alper abicim medya işini ben ayarlamaya çalışacağım.ve dünde bursa trübün liderleriyle görüşmelrimizde olumlu  ve çok güzel süprizlerimiz olacak herşey bu iki güzel komşu kentin dostane bir şekilde anılması için yapılacak.

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 15:31
Sevgili Tayfun işin medya ayağına siz girmeyin, Olay TV'nin o cici haber spikeri Gülşah, benim zaten kardeşim.. Ajansları da ben hallederim. Dediğim gibi ama; maç cumartesi olursa gelir olaya bizzat onur duyarak katılırım, pazar olursa gelemem(çalışıyorum).
Ancak, MARMARA'nın ŞİMŞEKLERİ saat kaçta Heykel'de olacaksa buradan 100 karanfili teslim eder, Heykel'de de basının orada olması için emek sarfederim. Bu önemli bir adımdır ve girişim sadece Bursa'ya özgü olmamalıdır; biz kimine seçkin kimine kopuk davranacak taraftar değiliz. Uygulama Bursa'da inşallah hayata geçer; aynı şekilde Kocaeli'nde de yapılmalıdır. Açıkçası Bursa ES ES kardeşliğini gönülden istememe rağmen, bu jestin hiç kimse tarafından da yanaşma tarzı algılanmamasının BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR taraftarının en temel düşüncesi ve hassasiyeti olduğuna inanıyorum.
Biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ ve üç büzük dışında İpsala'dan Şemdinli'ye ANADOLUYUZ...
EStanbul'dan sevgilerle

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: sağlığın gülü
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 16:46
çookkkkkkkk güzel bir düşünce  yaaa varyaaa  helal olsun yaa bırakın olay tv butun kanallar gelir çeker  yaaa  

-------------
AntiBizansss!!!aşkı- DEPLASMAN

SAĞLIĞIN GÜLÜ 26 HAYAT KURTARMAK O KADAR ZEVKLİKİ ANLATILMAZ...

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 16:57
tamamdır güzel abicim ben sadece yardımımız olurmu diye söylemiştim ama senin ayağının bir ucu zaten bursadaymış hem olay tv de çalışan bir hemşerimiz olması ve öğrenmemizde iyi oldu.diğer sarf ettiğin kelimelerede aynen katılıyorum biz eskişehirliyiz ve eskişehirliliğimizi her zaman her yerde böyle güzel davranışlarla göstermeliyiz.inşallah tarih uyarda tanışma fırsatımızda olur

-------------
BursaESES

Gönderen: kertem
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 17:06
herkese selamlar,
bende eskişehirli biri olarak bursa inegöl de yaşayan ve çalışşan biriyim
BURSAESES hakkında bilgi alabilirmiyim
organizasyon,toplantı vs düzebleniyormu ve katılabilirmiyiz

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 17:17
Alıntı yapılan kertem

herkese selamlar,
bende eskişehirli biri olarak bursa inegöl de yaşayan ve çalışşan biriyim
BURSAESES hakkında bilgi alabilirmiyim
organizasyon,toplantı vs düzebleniyormu ve katılabilirmiyiz

ilk olarak hoşgeldin kardeşim
evet bu oluşumumuz zaten 10 kişilik bir çekirdek kadromuzla her zaman vardı.biz bunu bursa geneline yaymak ve bütünlüğü sağlamak için son zamanlarda  büyük uğraş içindeyiz senin ve senin gibi bursa ve çevre ilçelerde yaşayan arkadaşlarımızda bu güzide forumuzda birlik olmaya davet ediyoruz.biz içerideki her maçta eskişehirdeyiz ve gidebildiğimiz diğer yakın deplasmanlara aile ortamında gayet güzel ve seviyeli organizasyonlar yapmaya çalışıyoruz.bu tür organizasyonlarımızda sizleride aramızda görmekten gayet mutlu oluruz

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 17:31
Alıntı yapılan tayfun26

tamamdır güzel abicim ben sadece yardımımız olurmu diye söylemiştim ama senin ayağının bir ucu zaten bursadaymış hem olay tv de çalışan bir hemşerimiz olması ve öğrenmemizde iyi oldu.diğer sarf ettiğin kelimelerede aynen katılıyorum biz eskişehirliyiz ve eskişehirliliğimizi her zaman her yerde böyle güzel davranışlarla göstermeliyiz.inşallah tarih uyarda tanışma fırsatımızda olur

İnşallah kucaklaşmak kısmet olur Tayfunum, varlığınızı bilmek hepimize güç veriyor.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 18:01
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan tayfun26

İnşallah kucaklaşmak kısmet olur Tayfunum, varlığınızı bilmek hepimize güç veriyor.

eğer siz gelemesenizde diğer arkadaşlarla irtibatı koparmayalım her konuda burda yardım etmeye çalışalım

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 18:08

Özeline cebimi yazdım Tayfun, inşallah o gün geldiğinde en güzelini orada olsam da olmasam da yapacağız tabii Marmara'nın Şimşekleri olarak...

-------------

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 19:03
mesajını aldım bende irtibat numarımı yazdım.Birde ricam imzana bursaESES'ide sığdırımısın

-------------
BursaESES

Gönderen: kesdal
Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 19:31
Çok güzel düşünceler bunlar.İlave etmek istediğim bir şey var.Eğer Eskişehir'den kalkan otobüsler de Merinos kavşağından stada dönüldüğünde kaldırımda yürüyenlere kapılardan karanfiller atarlarsa olay tamamdır.Bu hareketle birlikde heykel'de çiçek dağıtma işi bütünlük kazanır.

-------------
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.

Gönderi tarihi: 07/Eki/2008 saat 21:07
Alıntı yapılan kesdal

Çok güzel düşünceler bunlar.İlave etmek istediğim bir şey var.Eğer Eskişehir'den kalkan otobüsler de Merinos kavşağından stada dönüldüğünde kaldırımda yürüyenlere kapılardan karanfiller atarlarsa olay tamamdır.Bu hareketle birlikde heykel'de çiçek dağıtma işi bütünlük kazanır.

zaten şehir girişinde güzel bir karşılama töreni düzenleceğiz bu isteğinizide yaparız çok güzel görüntüler bekliyor bizi

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 08/Eki/2008 saat 14:46

bursaya gelecek tüm eskişehirspor sevdalısı arkadaşların her türlü görüş ve isteklerine açığız ve BursaESES olarak emrinizdeyiz

-------------
BursaESES

Gönderen: gokhan261965
Gönderi tarihi: 08/Eki/2008 saat 16:26
Bende geliyorum abi bursaya eskişehirden Kardeş Bursa maç günü herkes bizi konuşacak

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 14:56
sevgili mehmet abicim bursa-eses hazırlık maçındaki istediğin fotoğrafı nihayet foruma koydum inşallah istediğin gibi olmuştur.Yeğenimizi inşallah bu hafta tribünde görürüz.
Sevgiler saygılar;
img374/5921/mehmetabi1uu8.jpg

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:02

Darısı Ligde De İnşallah

http://imageshack.us/?x=my6&myref=">img374/1729/bursaesesjc4.jpg
Bursa-ESES Hazırlık maçında bursalılarla tribünde yanyana izledik maçımızı
http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/">img522/3513/trbngn2.jpg

-------------
BursaESES

Gönderen: OIdCiTy
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:19

bende bursada yasayan fanatik es-eslilerdenim maç gunu es-esliler nerede karşılanıcak acaba tayfun abi bi sölermisin NEDEN SORDUM: bursada bulundugumuzdan mac gunu sadece maca gitmek deil maca gelicek grupla birlikte olmak istiyorum Wink

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:30

düzeltme aşağıdadır

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:31
Alıntı yapılan OIdCiTy

bende bursada yasayan fanatik es-eslilerdenim maç gunu es-esliler nerede karşılanıcak acaba tayfun abi bi sölermisin NEDEN SORDUM: bursada bulundugumuzdan mac gunu sadece maca gitmek deil maca gelicek grupla birlikte olmak istiyorum Wink

program yeni açıklandı anılcan'cım bu hafta sonu yapacağımız görüşmeler sonucunda takımımızı ve taraftarlarımızı karşılama törenilerini kararlaştırıp buraya yazıcam.gelişmeleri takip edersin yine buradan

-------------
BursaESES

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:32
bursa terminalden hangi otobüsler stadın oraya gider? yardımcı olursanız sevinirim.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:33
tamamdır abicim gelişmeleri burdan bakarım bide bu imzandaki ESES nası kırmızı oluo sölersen ii olcak

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:36
Bursa Atatürk stadı altıparmakta bulunuyor terminalden altıparmağa giden tüm otobuslerle ulasabilirsin

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan darknESS

bursa terminalden hangi otobüsler stadın oraya gider? yardımcı olursanız sevinirim.

96 numara tam stadyumun önünden geçer sarı belediye otobüsleri ama binmeden önce bukart almayı unutma şimdiden hayırlı yolculuklar

-------------
BursaESES

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:45
Sanıyorum herkes kendi imkanlarıyla gidecek gibi.Daha vakit var Milli maçtan sonra organizasyonlar başlar işallah.Olmazsada bir şekilde gideceğiz.Unhappy

-------------
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:50
Alıntı yapılan OIdCiTy

tamamdır abicim gelişmeleri burdan bakarım bide bu imzandaki ESES nası kırmızı oluo sölersen ii olcak

profilinden,imzanın altında BBcodes'i tıkla oradan,Font Colours,[ COLOR=RED]Red Yazı tipi[/COLOR ]

istersen hazırını al kopyala yapıştır imzana burdan [ B]Bursa[ COLOR=RED ]ESES[ /COLOR ][/B ] yapıştırdıktan sonra parantez boşluklarını sil

-------------
BursaESES

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:50
teşekkürler yardımlarınız için...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:54
saol yardımın için

-------------

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 15:57
Alıntı yapılan darknESS

teşekkürler yardımlarınız için...

Alıntı yapılan OIdCiTy

saol yardımın için

önemli değil arkadaşlar herşey eskişehirspor ve eskişehirspor sevdalısı dostlarımız için

-------------
BursaESES

Gönderen: wolfalone38
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 16:11
Alıntı yapılan eses şahin

Sanıyorum herkes kendi imkanlarıyla gidecek gibi.Daha vakit var Milli maçtan sonra organizasyonlar başlar işallah.Olmazsada bir şekilde gideceğiz.Unhappy
şahin abi ben sensiz gitmem telefonum var sende aynı otobüsteyiz unutma.eğer organizasyon olursa beni yazarmısın.ben okulda pek msn açamıyorum.

-------------
bana ESmeyi anlat..ESip geçmeyi anlat..ezip geçmeyi anlat.

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 16:42
Birşey soracağım ; Cuma Akşamı Bilecikte dayım evleniyor.Bilecikten-Bursaya direk geçsem Otogar-Stadyum arası zorlanır mıyım acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 16:44
Alıntı yapılan Volkan

Birşey soracağım ; Cuma Akşamı Bilecikte dayım evleniyor.Bilecikten-Bursaya direk geçsem Otogar-Stadyum arası zorlanır mıyım acaba ?
Yardımcı olursanız çok sevinirim

bazı arkadaşlarada tarif ettim volkancım 96 numaralı otobüsler terminalden stadyumun önüne kadar gidyor bilgin olsun

-------------
BursaESES

Gönderen: mgd
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 17:26

Tayfun cum resim için çok teşekkür ederim.Kızım çok sevinecek daha görmedi. Bursa maç organizasyonunda görüşmek üzere hoşçakal.

-------------
MGD

Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 17:32
Alıntı yapılan mgd

Tayfun cum resim için çok teşekkür ederim.Kızım çok sevinecek daha görmedi. Bursa maç organizasyonunda görüşmek üzere hoşçakal.

rica ederim abicim ne demek,maç ile gelişmeleri ve  programları bildiririm sana.
Saygılar;

-------------
BursaESES

Gönderen: 26eses1965
Gönderi tarihi: 09/Eki/2008 saat 17:51
tayfun merhaba sana özelden mesaj attım  irtibata gecelim....

-------------
BursaESES

Karşılıksız sevmedik mi biz seni senelerce...

Gönderi tarihi: 12/Eki/2008 saat 15:17

Bursaya gelecek tüm eskişehirspor sevdalısı arkadaşların her türlü görüş ve isteklerine açığız ve BursaESES olarak hizmetinizdeyiz

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 14/Eki/2008 saat 11:04
DUYURU....!!!
Bursada yaşayan Sevgili Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlar bu haftaki süperlig müsabakamızın Bursada oynanması sebebi ile Eskişehirsporumuzu biz misafir edeceğiz.Bununla ilgili organizsyonları görüşmek üzere çarşamba akşamı Milli maçı izlemeyi vede toplantı yapmayı düsünüyoruz.Katılımcıların benimle irtibata geçmesini önemle rica ediyorum...
Bilgilerinize.; Saygılar..

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 13:31
DUYURU..!!!!
Bursada yaşayan Sevgili Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlar bu haftaki süperlig müsabakamızın Bursada oynanması sebebi ile Eskişehirsporumuzu biz misafir edeceğiz.Bununla ilgili organizsyonları görüşmek üzere 16 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'da Soykan Restaurant'da (Orhaneli kavşağı Carrefour karşısı) toplantı tertip edilecektir.Tüm Eskişehir ve Eskişehirspor sevdalısı dostlarımızı bekliyoruz
TOPLANTI GÜNDEMİ
1.Takımımızın karşınlanması
2.Maç günü tarafların karşılanması ve taraftar gruplarıyla irtibat
3.Maça gidiş organizasyonları
4.Pankartlar ve maç sonu organizasyonlar

-------------
BursaESES

Gönderen: mgd
Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 14:32
Sevgili   Tayfun  toplantı  perşembeye ertelendi yanlışlık yok degilmi  birde soykan restoran adresi yazılırsa yerini bilmeyenler için iyi olur.İyi çalışmalar.

-------------
MGD

Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 14:44
evet mehmet abicim toplantı perşembe günü olarak belirlendi adreside toplantı duyurusunun içine yazıyorum

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 17:06
Alıntı yapılan tayfun26

DUYURU..!!!!
Bursada yaşayan Sevgili Eskişehirspor sevdalısı arkadaşlar bu haftaki süperlig müsabakamızın Bursada oynanması sebebi ile Eskişehirsporumuzu biz misafir edeceğiz.Bununla ilgili organizsyonları görüşmek üzere 16 Ekim Perşembe akşamı saat 20:00'da Soykan Restaurant'da (Orhaneli kavşağı Carrefour karşısı) toplantı tertip edilecektir.Tüm Eskişehir ve Eskişehirspor sevdalısı dostlarımızı bekliyoruz
TOPLANTI GÜNDEMİ

-------------
BursaESES

Gönderen: OKTAY061626
Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 17:17
katılımın cok olması guzel bır organızasyonu getırır dıye dusunuyorum tayfun kardesıme  emekleri icin tesekkurler

-------------
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com

Gönderen: AnadoluYıldızı
Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 22:37
Bursa'da yaşayan ESES sevdalısı dostlar.

Eskişehirsporumuz 17 Ekim Cuma öğleden sonra şehrimize geliyor.
Kamp oteli, Uludağ Ün. kampüsündeki Holiday Inn dir.

Takımımız 14.oo gibi Eskişehir'den hareket ediyor, tahminen saat 16.oo gibi Bursa'da olacak.

Takımımızı otele girişte karşılıyor, hoşgeldiniz ve başarılar dileklerimiz sonrasında otelden ayrılıyoruz.

Organizasyonun detaylarını perşembe akşamki toplantımızda konuşuruz.

Gönderi tarihi: 15/Eki/2008 saat 23:57
Çabanız mutlululuk verici...
Cumartesi günü Bursa'da görüşmek dileğiyle...
EStanbul'dan sevgiler...

-------------

Gönderen: esesim
Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 00:04
BKŞ'den selamlar sevgiler... Gayretlerinizden dolayı tesekkürler...

-------------
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!

Gönderen: 26eseses1965
Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 00:09
Alıntı yapılan AnadoluYıldızı

Bursa'da yaşayan ESES sevdalısı dostlar.

Eskişehirsporumuz 17 Ekim Cuma öğleden sonra şehrimize geliyor.
Kamp oteli, Uludağ Ün. kampüsündeki Holiday Inn dir.

Takımımız 14.oo gibi Eskişehir'den hareket ediyor, tahminen saat 16.oo gibi Bursa'da olacak.

Takımımızı otele girişte karşılıyor, hoşgeldiniz ve başarılar dileklerimiz sonrasında otelden ayrılıyoruz.

Organizasyonun detaylarını perşembe akşamki toplantımızda konuşuruz.

Bursamıza hoş ve sefa geleceksiniz,holiday inn üniversitenin hemen yanındadır,öğrenci olan eskişehirliler ilgi gösterecektir.Otel Bursa'ya (stada) yaklaşık 20 km uzaklıktadır.

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 08:23
Bursadaki gönüldaşlarımıza çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.Cumartesi görüşmek üzere Tekirdağdan selamlar.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: ugur26
Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 08:55
Kestel civarından toplantıya gidecek olan arkadaş olursa bereber gidebiliriz. 3 kişilik yer müsaittir.

-------------
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 09:35
Öncelikle hakkımızdaki düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz.Bizler Eskişehirspor sevdalısı insanlar olarak bu sevda bize dedelerimizden,babalarımızdan miras kalmıştır.Bizler bu mirası en iyi şekilde sahip çıkıp korumaya ve yeni nesillerimize taşımakla yükümlüyüz.Gurbette olsakta bu sevdadan asla vazgeçmeyeceğiz ve şanlı tarihimizi heryerde yaşatmaya devam edeceğiz.

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 11:40
Alıntı yapılan OKTAY061626

katılımın cok olması guzel bır organızasyonu getırır dıye dusunuyorum tayfun kardesıme  emekleri icin tesekkurler
Oktaycım ne yaptın ayarlayabildinmi işlerini akşam görüşüyoruz değilmi..? Arkadaşlarıda çağırdın inşallah...!!!

-------------
BursaESES

Gönderen: Rasputin
Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 12:52

Bursa'da değilim bende şu an yarın gece itibariyle Bursa'da olacağım, artık maçta görüşmek üzere, verimli bir toplantı olur umarım.

-------------
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 14:30
Alıntı yapılan tayfun26

DUYURU..!!!!
TOPLANTI GÜNDEMİ

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 16:23
Tayfuncum, Tolga ile görüşebildiniz mi? Bilet fiyatı nedir bu arada?
BursaESES'e ilgi ve emeği için teşekkür ederiz...

-------------

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 16:38
061626 olarak bu aksam orada olacagız hem arkadaslarımızla murat celen abımızle tanısmıs oluruz yakından 

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 16/Eki/2008 saat 19:24
Alıntı yapılan Baba

Tayfuncum, Tolga ile görüşebildiniz mi? Bilet fiyatı nedir bu arada?
BursaESES'e ilgi ve emeği için teşekkür ederiz...

maç bilet fiyatları
AÇIK KALE ARKASI: 6,00 YTL (bitmiştir)
KAPALI A - C: 55,00 YTL
KAPALI B: 82,50 YTL
KAPALI KALE ARKASI: 11,00 YTL
MARATON: 22,00 YTL
RAKİP TRİBÜN: 6,00 YTL
VIP A- B: 110,00 YTL
VIP C: 82,50 YTL
YENİ MARATON: 22,00 YTL

açık kale arkası bitmiştir ztn yaklasık 6000 e yakın kombine dağıtıldı (ESKİŞEHİR YÖNETİMİNE DUYRULUR) bursada diğer yerlerle ilgili bi fikrim yok ama sanırım cuma günü bilet satılmayacak sadece maç günü satılır dediler ES-ES biletleri de maç günü sabah cıkacak bildiğim kadarıyla 10.00'da

-------------

Gönderen: bursAnkaraESES
Gönderi tarihi: 17/Eki/2008 saat 00:02

Heykelde yapılacak organizasyonla ilgili ne karar alındı.Bende katılmak isterim.Saat kaç mesela.Bursalı arkadaşlarımla beraber gelebilirim.

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Gönderi tarihi: 17/Eki/2008 saat 00:45
bu aksamkı topolantı ıcın tesekkurler murat okan abıyle tanısma fırsatı buklduk ve dıger arkadaslarlada cok gzuel bır geceydı
ee tabıkı tayfun26 ayrıca tesekkurler

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 14:19
Selamlar gönüldaşlarımız BursaESES olarak yeni organizasyonlar,planlar ve eylemler düşünüyoruz ilk olarak tişört ve sweet yaptırmaya karar verdik hiç bir kar güdmeden maliyetine vereceğiz amaç tek renk tek tip olmak Eskişehirliliğimize ve Eskişehirsporluluğumuza yakışanı en iyisini yapmaya mecburuz.Görüş ve isteklerinizi bekliyoruz

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 14:35
Alıntı yapılan tayfun26

Selamlar gönüldaşlarımız BursaESES olarak yeni organizasyonlar,planlar ve eylemler düşünüyoruz ilk olarak tişört ve sweet yaptırmaya karar verdik hiç bir kar güdmeden maliyetine vereceğiz amaç tek renk tek tip olmak Eskişehirliliğimize ve Eskişehirsporluluğumuza yakışanı en iyisini yapmaya mecburuz.Görüş ve isteklerinizi bekliyoruz
bu yoldakı calısmlarınızda bsarılar elemızden gelen bırseyler olursa yardımcı olmak ısterız yanındayız
061626

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: Endy
Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 14:40
Fikir vermesi açısından;

Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 15:12
resimler için çok teşekkürler kapşonlu sweet gayet güzel üzerine Eskişehirspor ile ilgili ibareler konulduktan sonra başarılı olabilir.Birde Oktaycım bursaspor'a yaptığınIz çalışmalardan ve firmalardan yaralanabiliriz

-------------
BursaESES

Gönderen: Endy
Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 15:17

BursaESES olduğuna göre kolda yada omuzda küçük bir timsah figürüde hoş olur bence.

Çalışmalarınızda başarılar.

Gönderi tarihi: 26/Kas/2008 saat 19:09
Alıntı yapılan Endy

BursaESES olduğuna göre kolda yada omuzda küçük bir timsah figürüde hoş olur bence.
Çalışmalarınızda başarılar.
ender abicim bu ayrı bi çalışma olacak sadece Eskişehirsporumuzu temsilen bir çalışma.Ama verdiğin örnek daha ileri günlerde gündeme gelebilir.BursaESES sadecde bursadaki Eskişehirsporlu gönüldaşlarımızın toplandığı bir çatıdır.Diğer dost oluşumlar zaten bellidir..!!

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 27/Kas/2008 saat 13:00
Cumartesi oynacak Denizlispor maçına Bursa'dan gidecek olan arkadaşlar benimle irtibata geçsinler beraber gidiş-dönüş organizasyonu yapalım

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 05/Ara/2008 saat 14:15
Antalya deplasmanına gidecek arkadaşlar varsa ben bu akşam 21:00 otobüsüyle Eskişehire ordanda gece antalyaya gidyorum gelecek arkadaşlar varsa irtibata geçelim

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Ara/2008 saat 21:21
Bursa'da yaşayan ve bu mesajı okuyan tüm Eskişehirspor sevdalısı dostlarımın mübarek kurban bayramını kutlarım

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 07/Ara/2008 saat 21:26
Eskişehirspor TAraftarlarının mübarek kurban bayramı kutlu olsun...

-------------
DSİ Es Es

Gönderi tarihi: 15/Ara/2008 saat 15:25
Cumartesi oynacak Tarbzonspor maçına Bursa'dan gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler.Biz 5 kişi Eskişehir'den yapılacak organizasyonla Cuma gecesi yola çıkacağız.Bilgilerinize;

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 17/Ara/2008 saat 21:56
Alıntı yapılan tayfun26

Cumartesi oynacak Tarbzonspor maçına Bursa'dan gitmeyi düşünen arkadaşlar varsa benimle irtibata geçsinler.Biz 5 kişi Eskişehir'den yapılacak organizasyonla Cuma gecesi yola çıkacağız.Bilgilerinize;
Eskişehir organizasyonu iptal olmuştur.Maça 4 kişi cumartesi sabahı İstanbul-Sabiha Gökçen Havalimanından uçakla gideceğiz.Gelmek isteyen arkadaşların en kısa zamanda benimle irtibata geçmesi gerkmektedir.Dönüş pazar sabahı olup bir gece Trabzonda konaklananacaktır.

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 18/Ara/2008 saat 23:08

Bursada yaşayan sevgili Eskişehirli ve Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız,gönüldaşlarımız.TSL 16.Haftada oynayacağım trabzonspor maçını izleme organizasyonu düzenlemek istiyoruz.Malum bizler stadyumdaki yerimizi alacağız ama bu maça çeşitli nedenler dolayı gidemeyecek olan gönüldaşlarımıza bu organizayonu düzenlemeyide ihmal etmek istemiyoruz BursaESES oluşumumuz adına birlik ve beraberlik içinde Bursa'da kalıp maçı izlemek isteyen arkadaşlarımızın benimle irtibata geçmelerini rica ediyorum.Bilgilerinize; Saygılar;

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 18/Ara/2008 saat 23:51
calısmaların ıcın cok tesekkurler tayfun her ılde takımına sahıp cıkan taraftarların artması lazım daha cokClap

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderi tarihi: 22/Ara/2008 saat 23:24
SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR...!!!
Sevgili Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız son zamanlarda yaşanan olaylar nedeni ile 28 Aralık Pazar 15:00'de İstanbul'da yapılacak Tff binasında toplanma organizasyonuna katılma kararı aldık.Tüm Eskişehirspor sevdalısı dostlarımızı bu organizasyonda görmeyi canı gönülden istiyoruz.

-------------
BursaESES

Gönderen: ÇerkEs
Gönderi tarihi: 22/Ara/2008 saat 23:53
ıspartanın kırmızı şişekleri olarak bizde bu organizasyona katılmak istiyoruz..tabi maddiyat elverirse..

-------------
NeFeR//ESparta

Gönderen: tkolca
Gönderi tarihi: 23/Ara/2008 saat 00:03
Alıntı yapılan tayfun26

SEVGİ EYLEM GEREKTİRİR...!!!
Sevgili Eskişehirspor sevdalısı dostlarımız son zamanlarda yaşanan olaylar nedeni ile 28 Aralık Pazar 15:00'de İstanbul'da yapılacak Tff binasında toplanma organizasyonuna katılma kararı aldık.Tüm Eskişehirspor sevdalısı dostlarımızı bu organizasyonda görmeyi canı gönülden istiyoruz.
Tayfun canı gönülden tebrik ederim. bursaESES olarak yine size yakışanı
yapıyorsunuz...

-------------
BKŞ

Gönderen: omer26
Gönderi tarihi: 28/Ara/2008 saat 20:57
Organizasyonumuza kötü hava koşullarına rağmen katıldığı için BursaESES'e teşekkür ederiz. Tayfunum, ayrıca üşenmeden her anı fotoğrafladığın için emeğine sağlık. 

-------------
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com - http://esesim.blogspot.com/

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 28/Ara/2008 saat 21:04
Sevgili tayfun ayaklarınıza sağlık..bunca hava koşularına rağmen yanımızda olmanız cok guseldiClap

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderi tarihi: 28/Ara/2008 saat 22:52
BursaESES adına bu organizasyonda emeği geçen tüm Eskişehirspor sevdalılarına ben teşekkür ederim

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 29/Ara/2008 saat 00:40
bende bursasporlu olarak ve arkadaslarım adına emeklerıne yureklerınıze saglıkClap

-------------
BIR GUN MUTLAKA

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 29/Ara/2008 saat 00:42
BursaESES ayaklarınıza yüreğinize sağlık..

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderen: saint
Gönderi tarihi: 29/Ara/2008 saat 00:57
Tayfun tekrar teşekkürler

-------------
Yiğitsen Uslandır Beni

Gönderi tarihi: 31/Ara/2008 saat 16:10
Bursa'da yaşayan  tüm Eskişehirspor sevdalısı dostlarımın Yeni Yılını kutlarım

-------------
BursaESES

Gönderen: metinyalin
Gönderi tarihi: 02/Oca/2009 saat 11:04
BursaESES;
Yeni yılınız kutlu olsun.Çalışmalarınızda başarılar dilerim...

-------------
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmarisESES.Org - http://www.marmarisESES.Org

Gönderen: travolta
Gönderi tarihi: 02/Oca/2009 saat 15:34
Başta  Murat  çelen  ve  Okan  kardeşim  olmak  üzere  tüm  Bursa  ESES;li   yeni  yılını  kutlar.  Sağlık, mutluluk  ve  huzur  dolu  yıllar  dilerim.

-------------
TARİHLERE SORUN BİR, BÜYÜKSÜN ESKİŞEHİR

Gönderi tarihi: 15/Oca/2009 saat 23:14
bu akşam yaptığımız halı saha maçında formallarımızla duruşumuzu gösterdik ve maç bitiminde sahanın ortasında üçlümüzü çektik

Maç sonucu belli  Smile

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 16/Oca/2009 saat 00:00
Rakipin neredeyse çogu trabzonluydu maç biter bitmez rövanşını istediler  maç sonuda güzeldi şaşırdı herkes.   bursada es es sesleri Smile

uykum gelmiş belli LOL

-------------
DSİ Es Es

Gönderi tarihi: 17/Oca/2009 saat 20:22
Eskişehirspor Eşya Piyangosu gelmiştir isteyenlerin bana ulaşmaları rica olunur

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 20/Oca/2009 saat 14:30

Sevgili BursaESES'liler 21 Ocak Çarşamba akşamı saat 21:30-22:30 arası ORHANELİ yolu mevkii Odunluk mah. Metropol tesislerinde halı maçı organize edilmiştir katılacak arkadaşların benimle irtibata geçmeleri rica olunur

Listemiz kısa bir sürede tamamlanmıştır.Eğer maçı izlemek isteyenlerde olursa bekleriz.Bu vesile ile tanışamadığımız arkadaşlarla tanışma fırsatımız olur.Ayrıca Oynayacak arkadaşlarında Eskişehirspor formasıyla oynama mecburiyeti vardır önemle duyurulur.Saygılar;

-------------
BursaESES

Gönderi tarihi: 21/Oca/2009 saat 16:23
Tayfun ordayız demi dostum msn de göremedim seni tam  mı takımlar  Smile

-------------
DSİ Es Es

Gönderen: ugur26
Gönderi tarihi: 21/Oca/2009 saat 16:50
Tayfuncum, burası Orhaneli yolu üzerinde olabilir mi?  Odunluk mahallesi o taraflarda sanırım.

-------------
es es es ki ki ki eski eski es / rüzgar ol, fırtına ol / kaleden kaleye es...

Gönderi tarihi: 21/Oca/2009 saat 17:13
Alıntı yapılan ugur26

Tayfuncum, burası Orhaneli yolu üzerinde olabilir mi?  Odunluk mahallesi o taraflarda sanırım.
Abi çok haklısın yaa Orhanlar karışmış,tabilkide Orhaneli yolu alışacaz bursaya abi kusuruma bakma artık muhakkak bekliyorum akşama,sahanın ortasında üçlü sensiz olmaz

-------------
BursaESES

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com