Sayfayı yazdır | Close Window

2008/2009 Sezonu Bülent Ertuğrul

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1254
Yazdırma tarihi: 08/May/2024 saat 22:55
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2008/2009 Sezonu Bülent Ertuğrul
Gönderen: Cumhuriyet
Konu: 2008/2009 Sezonu Bülent Ertuğrul
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:28

Eskişehirspor, Futbol yaşamına Denizlispor'da başlayan ve uzun yıllar yeşil siyahlı takımın formasını terleten sol orta saha oyuncusu Bülent Ertuğrul ile el sıkıştı.
Dün öğle saatlerinde Eskişehir'e gelerek Başkan Halil Ünal ile görüşen tecrübeli futbolcu ile her konuda anlaşma sağlanırken sağlık kontrolünün bugüne kalması nedeniyle imzada yapılmadı. Bugün sağlık kontrolünün ardından 3 yıllık imzayı atacak olan Bülent kısa aralıklarla ise Hatayspor, Nazilli ve Manisaspor takımlarında forma giyen ve efendiliği ile dikkati çeken istikrarlı bir futbolcu.

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=69437&kategori=6 - http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber.asp?id=69437&kategori=6

Yanıtlar:
Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:29
Hayırlı olsun inş takıma katkı saglar öbür bülenti daha cok istiorum ben inş oda gelir..

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:30
İnşallah faydalı olur...Bir an önce kampa katılması lazım...Uyum süreci çok önemli...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: gimp
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:30

Futbolcu Bilgileri

Adı Soyadı :Bülent Ertuğrul
Oynadığı Takım :Denizlispor
Forma No :20
Doğum Yeri :Denizli
Doğum Tarihi :17.09.1978
Boy :181
Kilo :76
Mevki :DEFANS
A Milli :-
Sözl. Bitiş Tarihi :31.05.2008
Ülke :Türkiye
Oynadığı Takımlar :Nazillispor, V.Manisa, Hatayspor

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:31
Gereksiz gibi duruyor .... Ama hayırlı olsun bakalım... Denizlideki suskunluğunu bizde bozması dileği ile ...

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: tango26tr
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:32
hayırlı olsun

-------------
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..

Gönderen: ahmet26dt
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:35
bonservısı elınde olan bı futbolcu.. yedek olarak alındıgı gorusundeyım.. arkadaslar denızlıde forma sansı bulamayan bırıyle bu lıgde tutunmak zor.. daha akılcı transferler yapmalıyız iliç lovrek kalıtelı oyuncular boyle oyuncular almalıyız! aldıgımız oyuncuların cogu yetersız! umarım sezon baslayınca mahcup olurum ama rakıplerımızın kadrosuna gore bence durumumuz vahım ancak taraftarımızla iş yapabılırız die dusunuyorum

Gönderen: REDBLACK26ES
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:36
Az önce de yazmıştım.Rıza hocanın eski talebesi.Alınması ile ilgili bi muhalefeti yoksa vardır bi bildiği.Hayırlı olsun.İnşallah faydalı olur.

-------------
TOPÇU değil FUTBOLCU

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:37
alternatif olarak iyi........

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:41
Hoşgeldin Bülent Ertuğrul kardeşim takımımıza faydalı olacağın inancındayım çünkü süper lig tecrübesi oldukça çok olan(Türkcell süper liginde 143 maç oynayan, 22 kez Türkiye kupası)   bu sevgili kardeşimizin takımımza katkı saglayacağından eminim.. Bence yapılan transferimizin hakkında olumsuz eleştiriler yapmamız gerekir artık o bizim futbolcumuz ve bizim formamızı terletcektir...

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:42
Daha şimdiden öbür Bülenti istiyorum gibi yazıları lütfen yazmayalım.Şu andan itibaren Bülent Ertuğrul'da Eskişehirspor kulübünün sözleşmeli futbolcusudur.
Ayırım ve mukayese yapmayalım lütfen.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:49
Hem Efendi bir Kişilik hem de Göreve Hazır bir Oyuncu.

Hoşgeldin

-------------

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 23/Tem/2008 saat 23:51

oynamaya hazır ligi bilen tecrübeli bir alternatif olacaktır bülent. sonuçta bize en az 15-16 tane oynamaya hazır adam lazım. denizlidekinden daha iyi bir performans bekliyorum bülentten burda.

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 00:00
Rıza hocaya güvenmekten başka çaremiz yok umarım ne yaptığını biliyordur . Hoş geldin Bülent umarım katkı sağlarsın bize .

-------------

Gönderen: MeHmEteses
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 00:08
hayırlı olsun...

-------------
KABUL ETSİN ARTIK HERKES BU ALEMDE KRAL ESES DAHA HERŞEY BİTMEDİKİ SALDIR ESES SALDIR ESES

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 00:15
hoşgeldin bülent ertuğrul..umarım sana burun kıvıranları utandırırsın ..transferin sana ve şanlı camiamıza hayırlı olsun...

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: hanibal
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 00:46
hoşgeldin.bülent denizlide çoğunlukla ilk onbir başlayan bir oyuncuydu.yedek olur demek bir hata olur.
başarılı olman dileğiyle.
hoşgeldin.
BU SENE TAKIMI TARAFTAR OYNATACAK!!!!

-------------
şampiyon es es

Gönderen: yasan26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 01:46
sağ bek ve ön libero mevkilerinde oynayabilen başarılı bir futbolcu Bülent Ertuğrul..  Başarılar diliyorum  kendisine...  EsEs ime  hayırlı  olsun...

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 01:55
Ben bu Bülent'i,bizim Mustafaya benzetiyorum.
Yetişme tarzı ve büyüme olayında bizim Sevgi den biraz büyük ama  gözden çıkarılışıyla hırs yapacaktır.
İyiki bizim Sevgi bizde duruyor ve bırakmadığı için Rıza hocaya teşekkürler,hocada pişman olmayacaktır. (Gitmiş olsa fazla tepkide çekmezdi aslında...Ama iyiki kaldı.O bizim 26'mız)

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 02:08
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Hoş geldin,safa geldin,kardeşim,kim ne derse desin...yıllar önce bize efsaneyi yaşatanlardanda (Şevki gelmişti,Halil gelmişti,Ender gelmişti)Efsaneyide yaşatmışlardı.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 02:37
Bu adam güzel oynayacaktır,kesinlikle.

-------------

Gönderen: Z.Burnu_EsEs
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 08:36
denizlide yedek kalıor  lafları yanlıs
gecen sezon ve önceki sezon sakat olmadıkca banko cıktı maclara
süslü bir futbol oynamaz o yüzden oynadıgı futbolu iyi anlamak gerekir
bence yararlı bir transfer olmus
hayırlı olsn..

-------------
Eskişehirsporlu olmak ayrıcalıktır! Kıymetini bilmeyenler adını ağzına bile almasın!

Gönderen: Parsel
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 08:42

Bülent Abi hoşgeldin..Bu camiada oynayacağın maçlarla kendini göstereceğine eminim..Biz taraftarlar biraz sabırsızız Smile herkesde de iyi niyetli korku var bu ligin çiçeği burnunda takımıyız..Takımımızda çok iyi performans göstereceğini düşünüyorum..Başarılar

Gönderen: mersahin
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 08:58
takım sırf defans oldu valla. hayırlısı olsun. sanki yedek kalır gibi geliyo ama yedeklerin de kaliteli ve iyi olması avantaj tabii ki. ama iliç ve lovrek tranferleri bizim için daha hayati transferler olacaktır. 

-------------
Eskişehirde doğmadım,doymuyorum da ama Eskişehir sevdası sınır tanımaz...

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 09:23

hayırlı olsun bülent abi hoşgeldin bence takımda abilik görevini üstlencek bir oyuncu efendi bir oyuncu her zaman takımın yararınadır

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: hayalet
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 09:32
önce hosgelldin bülent   bu takıma gelen futbolcular artık bizim  onlar bizim canımız cok elestirdik gelenleri yapmayalım artık eminim ki bülentte  ve diger trans ferlerde takıma cok faydalı olacak   herzaman heryerde en büüyük eses

-------------
hayalet

Gönderen: Oldcity26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 09:33
Ne transfer yaptık beaaa, aldığımız bu kadar oyuncudan hangisi oynıyacak acaba. Es-Es lig başlamadan tam bir kara kutu oldu bana göre. Hayırlısı umarım düşündüğümüzden daha başarılı olur Es-Es'im.

Gönderen: 34_26_34
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:26

"3-4 nokta transferimiz kaldı takımın %80'i tamam" diyenlere sormak gerekiyor nokta transfer bumudur,bu adam direk mi oynayacakt (ki nokta transfer ise direkt oynar) yoksa alternatif bir oyuncumu,sizcede nokta transfere benziyormu sayın Forum yazarları fikirlerinizi yada bildiğiniz bir şey varsa yazmanızı bekliyorum

-------------
KADERİMSİN ES_ES'İM

Gönderen: yenirakı 26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:29

süper lig tecrübesi olan çok faydalı bi transfer.hayırlı olsun.........

-------------
sevdan bir ateş
k.no:0601
bedava bilete hayır.............

Gönderen: meT1n26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:42
hoşgeldin Bülent kesinlikle EsEs'imize faydası olacak süper lig tecrübesi olan efendi bir futbolcu umarım başarılı olursun

-------------
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:42
Alıntı yapılan 34_26_34

"3-4 nokta transferimiz kaldı takımın %80'i tamam" diyenlere sormak gerekiyor nokta transfer bumudur,bu adam direk mi oynayacakt (ki nokta transfer ise direkt oynar) yoksa alternatif bir oyuncumu,sizcede nokta transfere benziyormu sayın Forum yazarları fikirlerinizi yada bildiğiniz bir şey varsa yazmanızı bekliyorum

herkes biliyo bi bizim teknik kadro bilmiyo bu işi,transfer transfer diye ağlıyoruz yapılıncada beğenmiyoruz,elbet teknik kadronun bi bildiği vardır,yoksa almazlardı kimse karamsarlığa kapılmasın ve moral bozmasın...

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: Burakızılcıklı
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:56
kadro genişliği açısından iyi transfer.hayırlı olsun.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi

Gönderen: eskisehir 26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 10:58
Hoşgeldin Bülent.Camiamıza hayırlı olsun.

-------------
Kimsenin yalakası değil, şehrimizin sevdalısıyız.

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:14
Büyük başkan bomba transferlere devam ediyor. Söze gerek yok ki alınanalar ortada.Smile

-------------

Gönderen: dentist
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:28
Alıntı yapılan esesreha

Büyük başkan bomba transferlere devam ediyor. Söze gerek yok ki alınanalar ortada.Smile
ya başkanın o sözlerini boşverinde ben faydalı olacağına inanıyorum en azından kaliteli bi
yedek

-------------
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum

Gönderen: mechul
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:29
çok kaliteli eefndi bir ftbolcu camiyamıza hyrlı olsun inş basarılı olarHug

-------------
MECHULL

Gönderen: arslan
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:38
Vaybe ne hocalar varmış bizde. Canım gönüldaşlarım biraz sabır. Adam alınmış yahu bir hayırlı olsun. hoş geldin deyin . Bu ne karamsarlık bu ne acelecilik ve en önemlisi bu nezaketsizlik. Biz Anadoluyuz diyoruz. Anadolu beyle yapmaz evine gelene önce hoş geldin der. Sonra eleştirir

Hoşgeldin Bülent Kardeşim. Yolun açık olsun. İnşaallah sende ESES'imde başarılı olur

-------------
Alem bilsin sen bu yürekte teksin
Bırak bu yürek başkasını sevmesin

Gönderen: berko26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:45
ne diyelim hayırlı olsun

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 11:55
Bülent inşallah faydalı olursun.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 12:02
Hayırlı olsun. İnşallah ESES'ime faydalı olursun.

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 12:15
Hayırlı olsun Rıza hocanın eski oyuncularında vardır bir bildiği.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 12:30
arkadaşlar külüpde pra yok parasız pulsuz adamlarıda başkan yaprsn olcağı bu. Kadro genişliği açısından değerlendirilecek bir topçu.

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 12:43
arkadaşlar, bülent ismi  belki flaş bir transfer değil ama...yıllardır süper ligde oynamış olması ile bize faydası olabilecek bir futbolcu...
çok önyargılı olmamak gerekli...bazı arkadaşlar denizli spor un başarısızlığından bahsetmişler...
ben buna katılmıyorum...denizli spor belki 2-3 yıldır düşmemeye oynuyor...ama bir şekildede ligde kalıyor...
zaten bizde bu sene şampiyonluğa oynamıyoruz...bizimde ilk amacımız ligde kalmak...gerçekçi olmak gerekli...vede ayağını yorganına göre uzatmalı...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 12:48
      Denizlili arkadaşlardan aldığım bilgiye göre Denizlinin Mustafa Sevgisi.Düz,sade bir oyuncu.Görev adamı olarak başarılı ama teknik olarak zayıf.Denizlili olduğu için Denizlispor da kredi ile oynamış bir futbolcu.Geçen sene ki Denizlispor da paramızı alamıyoruz isyanında bulunan oyuncular içinde yer aldığı için denizli yönetimi tarafından gözden çıkarılmıştır.
      Eskişehirspora hayırlı olsun.Başarılı olması dileğiyle.

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: privacymanes
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 14:00
İnşaLLah bizde güzeL bir performans gösterir.. HayırLı oLsun..

-------------
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN "ES ES"

Gönderen: zetone26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 16:16
Arkadaşlar Ön yargıları kaldıralım Futbolcu Süperlig tecrübesi olan ve Rıza Hocanın Eski Talebesi bir bilinen vardır Bütçemizde malum ama İnşallah Herşeyin Parayla Pulla olmadığını göstericez. Bülent Kardeşimiz Es Es imize hayırlı olsun...

-------------
Biz Eskişehirliyiz...

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 16:20
Bizim taraftarımız ölüyü bile diriltir, bizde daha canla başla oynayacağını düşünüyorum

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 18:42
hayırlı olsun bize yararlı olacak futbolculardan biri hoşgeldin BÜLENT ERTUĞRUL

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 19:44
Bülentler%20imzaladı!

-------------

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 20:37
Alıntı yapılan inadına_eses

Bülentler%20imzaladı!

Hoşgeldiniz.

-------------
kalender

Gönderen: escem
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 20:45

İnşallah yeni transferler faydalı olur,kimse başkandan yıldızlar beklemiyo,kafama tek takılan bu aldıklarımız yolladıklarımızdan iyimi?

Gönderen: Anatolian_Legend
Gönderi tarihi: 24/Tem/2008 saat 20:56
tam bi savaşçı görev adamı...

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 15:00
camiamıza hayırlı olsun bu transfer.bülent  yıllardır süper ligde oynuyor.tecrübesi çok.defans özelliğiyle takıma faydası çok olacaktır.kendisine başarılar diliyorm

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 02:02
Kendisine yeni sezonda başarılar camiyamıza hayırlı olsun dileklerimi letiyorum..

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 10:18
Bence alınan oyunculardan kalitesi en belli oyunculardan biri. Yıllarca denizlide başarılı oldu ve denizlinin de lig deki konumu ortada bence gayet iyi bir transfer ve banko oynar bu yıl transferler oldukça yerinde biz de zaten isimsiz ama takımlarında başarılı olmuş oyuncular istemiyormuyuz.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: escem26
Gönderi tarihi: 26/Tem/2008 saat 10:37
Alıntı yapılan güven

arkadaşlar külüpde pra yok parasız pulsuz adamlarıda başkan yaprsn olcağı bu. Kadro genişliği açısından değerlendirilecek bir topçu.

Topçu mu???

-------------
En Büyük Sevdamsın...

Gönderen: runo20
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2008 saat 13:18
Mükemmel Bir Transfer Ben Bu Bülent Ertuğrul uda oynadığı Futbolu da Çok Beğeniyorum Yönetime ve Başkanımıza Bravo Çok Yerinde Bir Transfer  

Gönderen: esesliates
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2008 saat 14:34
evet ben yakından tanıma fırsatı buldum çok efendi bir adam hakan şükür kadar efendi

-------------

Gönderen: scetintas
Gönderi tarihi: 11/Ağu/2008 saat 16:19
Alıntı yapılan esesliates

evet ben yakından tanıma fırsatı buldum çok efendi bir adam hakan şükür kadar efendi

Hakan Şükür'ü de mi yakından tanıyorsun...LOL

-------------
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2008 saat 02:10
                      Maçta sıfır hata ile müthiş  oynadı.Tebrikler...

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2008 saat 13:23
Görev adamı, orta sahanın hamallığını yapıyor, başarılı.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 01/Eyl/2008 saat 13:53
  iyi bir ön liberomuz olsa, Bülentte sağ bekte oynayabilir..Bülent in çok etkili ortaları var, hem sağ hem sol ayağını kullanabiliyor...

ön liberoda görevini yerine getirdiğine inanıyorum..Kesemediği bazı hava toplarını Vucko çok iyi şekilde karşıladı...

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderi tarihi: 24/Eyl/2008 saat 16:45
             İlk 4 haftanın belki de en iyisi.Gösterişsiz,hatasız,tam bir görev adamı.Kadroya adı,İvesa dan sonra ilk yazılacak adam.

Gönderen: dentist
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2008 saat 16:51
kesinlikle katılmıyorum bence 4 hafta çok kötübir performans gösterdi eğer iyi olsaydı orta sahamız bu kadar kötü olmazdı.bence yerine kesinlikle bülent kocabey oğuz gibi isimler denenmeli

-------------
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2008 saat 17:05
Bülent Ertuğrul'a çoğumuz burun kıvırdık ama bana göre de maliyet/fayda açısından şu ana kadar en verimli transfer. Gösterişsiz, sağlam, canını dişine takarak oynuyor. Yerinde müdaheleler yapıyor. Ofansif olarak biraz daha iyi olsa, uzun pas atabilse süper olur ama o zaman da bu paraya bizde işi ne. Sivas maçında bir pozisyona ölümüne girdi. Ardında da sakatlandı. Sakatlanma pahasına Sivasspor'lu futbolcunun ayaklarına yatmasa muhtemelen gol olurdu o pozisyon. O pozisyondan dolayı hala sakat.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2008 saat 17:17
    Bülent benim de beklediğimden iyi çıktı.zaten Bülent süper ligden yaptığımız tek transfer.diğerleri küme düşen takımlardan.Bülent için zaten Denizlisporlu arkadaşlar tam bir görev adamı demişlerdi ama ekstra işler beklemeyin demişlerdi Bülent için gerçekten doğruymuş. Denizli de paramızı alamıyoruz diyerek ayaklanan grup içinde gösterildiği için denizlispordan ayrıldı.Ama ölümüne topa girip takımı için her türlü fedakarlığı yapabilecek bir karaktere sahip birisiymiş.Eskişehirspor taraftarı Bülent'e sahip çıkmalı.

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 24/Eyl/2008 saat 17:59
evet sakat olduğu içinde bugün büyük olasılıklla diyarbakır maçında dinlendirilecek!!!

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderi tarihi: 18/Eki/2008 saat 19:08
Bugün sahanın en etkili ismi Bülent Ertuğrul du Yusufa adım attırmadı Denizliden Yusufu çok iyi tanıyordu ona göre oynadı tam bir görev adımı..

-------------

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 00:14
onun için söylenecek tek bir söz var: tam bir görev adamı... faydaları yokluğunda hissedilecek bir topçu...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 00:26
Derinden ve gizliden sahanın görünmeyen yıldızı idi.Mükemmeldi bu gün.TŞk.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: skinhead
Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 00:28
Takımın gizli kahramanı, tek top ve çok yararlı oynadı...

-------------

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 00:28
sezon başı gereksiz bir transfer,yedek olur ,iyi olsaydı denizli bırakmazdı gibisinden laflar edenlere inat tam bir süper lig topçusu ve ve tam bir görev adamı olduğını kanıtladın..ayaklarına sağlık kardeşim..başarılarının devamı dileklerimizle..

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 09:01
İnanılmaz derecede faydalı top oynuyor. Gösterişsiz, sade ama son derece etkili. Ayağına sağlık Bülent.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 19/Eki/2008 saat 10:26
Yusuf'u kilitleyerek Bursa'yı bozmamızı sağlayan adamdı.Helal olsun Bülent aynen devam

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: RossoNero
Gönderi tarihi: 20/Eki/2008 saat 01:39
Bravo     BÜLENT ERTUĞRUL..........

-------------
Sadece ES ES...gerisi hikaye...
http://eseses-kikiki-eski-eski-es.tumblr.com/

Gönderen: cresadur
Gönderi tarihi: 20/Eki/2008 saat 01:41
sıradan bravo :)

Allah modların yardımcısı olsun

Gönderen: black_26
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 10:29
Tek kelimeyle maçın görünmeyen kahramanı...

-------------
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 11:30
Mükemmelsin eses'in efsaneleri arasına girdin

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 11:42
Gerçekden ortasahada uyguladığı presle GeSe'lileri canından bezdirdi..Hani derler ya "itin taştan yıldığı gibi" yıldılar Bülent'in elinden..Helal sana..Hep böyle devam...Smile

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 11:48

ortasahanın görünmez kahramanı çok koşuyor pres yapıyor sade ve risksiz futbol uynuyor başarılarının devamını dilerim helal sana

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 20:33
           Her zamanki gibi sıfır hata bir maç oynadı.Hele hele bir pozisyonda mutlak gol pozisyonunda Milan Baroşun önünde jet gibi bitti.Söylenecek tek söz var.Helal olsun.. 

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 21:07
Gizli kahraman... Takımın en istikrarlı isimlerinden.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 21:45
Dün yine harikaydı.Emeklerine sağlık.

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 23:33
Koçum benim.Aleme ibret olsun futbolun.Hepsi öğrenecek.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 23:39
Tam bir gizli kahraman.Orta sahada rakibe en çok basan oyuncumuz.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: ahmet26dt
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 23:39
haftayada şu alexi durdur be bulentım.. hepınıze guvenımız sonsuz yeterkı calısın,koşun,inanın..

Gönderen: erman123
Gönderi tarihi: 27/Eki/2008 saat 23:46
takım savunmamızın atardamarı bülent kutluyorum seni canı gönülden hep böyle oynamanı dilerim.

-------------
Yeter ki sen yürekten oyna..

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 28/Eki/2008 saat 00:16
bak bülent kardeşim fener maçındada yine en önemli isimlerden birisi sen olacaksın alexide kilitler birşey yaptırmassan biz bu maçıda alırız gerekirse bülent kupa maçında dinlendirilsin hafta sonu çok zor bir görev bekliyor

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 28/Eki/2008 saat 00:21
bülent kesinlikle görünmeyen kahramandır.. Haftaya verilen görevi en iyi şekilde yapacağına kuşkumuz yok..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: kadirgulen
Gönderi tarihi: 29/Eki/2008 saat 08:27
takıma katıldığı gün, denizlisporun kadrosunda düşünmediği bir oyuncu bize ne kadar yardımcı olabilir diye düşünmüştüm üstelik aynı mevkide doğa, birol ve emre toraman gibi alternatiflerimiz varken. ama ligde takımımız adına şimdiye kadar öyle bir performans gösterdi ki ben ve benim gibi düşünenlerin hepsinin yüzünü kara çıkarttı.

teşekkürler bülent ertuğrul beni mahçup ettiğin için. umarım şimdiye kadar gösterdiğin performansın üstüne koyabileceğin nice güzellikler vardır futbolunda. teşekkürler.. teşekkürler... 

-------------
KKŞ

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 02/Kas/2008 saat 23:05
Dün yine her zamanki gibi çok iyiydi,istekliydi.Dün bir de maçtan önce futbolcuları tek tek çağırırken Bülent bize "oley oley oley" diye çektirirken sanki uçuyordu.Bu kadar hırslı oley çektiren görmemiştim.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 03/Kas/2008 saat 16:53
               Alexi penaltı pozisyonunda kaçırması tek hatasıydı.Ama karşısındaki de Alexti.Her zamanki gibi takımı rahatlatan itfaiye eriydi.

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 03/Kas/2008 saat 17:21
açıkçası senelerce denizlisporda oynadıktan sonra bizdede 40 yıllık esesli gibi oynamasını beklemiyordum helal olsun sana bülent ertuğrul bu sezon eskişehirsporda yıllanmış şarap gibisin allah nazardan korusun

Gönderen: hanibal
Gönderi tarihi: 03/Kas/2008 saat 17:34
helal olsun bülent kardeşim.böyle devam et.bu taraftar daima arkanızda.sizde bu yürek oldukça her sonuçtan sonra alkışlanırsınız.
tebrikler.maşaallah.

-------------
şampiyon es es

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 09/Kas/2008 saat 23:35
Bülent sanırım bizde sezon sonuna kadar sözleşme imzalamıştı. Bence sözleşmesi sezon sonu beklenmeden uzatılmalı.

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 11/Kas/2008 saat 12:32
Seviyoruz

Eskişehirspor'un başarılı futbolcularından Bülent Ertuğrul tam bir Atatürk hayranı. Atatürk ile ilgili eserlere büyük ilgisi olduğunu söyleyen Bülent, " Geleceği gören, Türk ulusunun kenetlenmesinde büyük rol oynayan Atatürk çok yönlüymüş."diyor.
Sözü Eskişehirspor'a getirdiğimizde ise Bülent, " Burası tam bir futbol kenti. Denizlispor'da oynarken burayı biliyor ve imrenerek takip ediyordum. Nasip oldu sezon başında buraya geldik. İyi bir ortam var. Müthiş bir seyirci potansiyeli ve spor kültürü var burada " diye konuştu.
30 yaşındaki Bülent, " Yaklaşık 10 yıl Denizlispor'da görev yaptım. Acı, tatlı günlerim oldu. Ancak burada herkes takıma düşkün. Uzun yıllar burada futbol oynamak isterim " diye konuştu.
10.11.2008

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: eskimahalle
Gönderi tarihi: 12/Kas/2008 saat 00:49
30 yasinda Bülent Ertugrul, ayni Tugay Kerimoglu gibi 20 yasindaymis gibi oynuyor. 3 yilligina burada, iyiki biz almisiz kendini. Defansif anlamda super maclar ortaya koyuyor.

-------------

https://twitter.com/EskisehirsporNY - https://twitter.com/EskisehirsporNY

İyi Günde Kötü Günde Hep Yanındaydım - Eskişehir Sen Benim Herşeyimsin

Ölümüne ES-ES liyim

Gönderen: mmt26
Gönderi tarihi: 12/Kas/2008 saat 02:01
cumhur out
bülent always in

:)

-------------
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 12/Kas/2008 saat 11:47
emre toraman,cumhur < bülent ertuğrul

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: akanber
Gönderi tarihi: 12/Kas/2008 saat 11:53

Bu kutsal formaya yakışan bir oyuncumuzsun tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

-------------
AVRUPA BEKLE BİZİ ESESLER GELİYOR.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com