Sayfayı yazdır | Close Window

Eskisehirsporumuzun Avusturya kampi

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Avrupa ESES
Forum Açıklaması: Avrupa'daki ESES'liler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1236
Yazdırma tarihi: 20/Nis/2024 saat 10:53
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Eskisehirsporumuzun Avusturya kampi
Gönderen: Adnan26
Konu: Eskisehirsporumuzun Avusturya kampi
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 04:04
Tüm Avrupa'da yasayan hemserilerimin dikkatine ;

Bilindigi gibi Eskisehirsporumuz 22 Temmuz ve 06 Agustos arasi Viyanada kamp dönemi gecirecektir. Avrupada Süperlige hazirlanacak olan kirmizi simseklerimizi yalniz birakmamak boynumuzun borcudur. Dernegimiz, AED, bu tarihler arasinda takimimizi 700 km uzaktaki Viyanada ziyaret edip hazirlik maclarinda moral vermek niyetindedir. Bu sabah bizzat Halil baskanimizla konusup kendisinden kamp programini aldim. Asagida programi ve mac tarihlerini bulabilirsiniz. Bu tarihlerde Viyanaya organizasyon düzenlenecektir. Bu tür ziyaretlere katilmak isteyenler bu sayfalardan veya http://www.es26.eu/ - www.es26.eu sayfasindan bizlere katilabilir. Eskisehirsporluk ruhu sadece klavye basinda degil, is basa düstügünde gösterilir. Sizlere güveniyorum.

Ayrica , muhtemelen, 02 ve 03 Agustos günlerinde, Frankfurtta, bizim ve yönetiminde bulundugum Frankfurt Türkgücü takiminin organizesi ile, Eskisehirspor futbolcu secmeleri yapilacaktir. Yakinda gazete ve tv lerde reklamlarini bulabilirsiniz. Sizlerden ricam, etrafinizdaki yetenekli, üst liglerde oynayan, karakteri düzgün olan genclerimiz bu tarihlerde bizlere ulastirmaniz. Secmelerde ESkisehirspor teknik heyeti ve baskan bulunacaklardir.

Kamp programi :

20 Temmuz , Pazar , Istanbulda bulusma
22 Temmuz , Sali , Viyanaya hareket
23 Temmuz, Carsamba, Idman
24 Temmuz, Persembe, Idman
25 Temmuz, Cuma, Idman
26 Temmuz, Cumartesi, ESES - Sofia , Viyana'da
27 Temmuz, Pazar, Idman
28 Temmuz, Pazartesi, Idman
29 Temmuz, Sali, ESES - Energie Cottbus (Alm. Bundesliga) , Münih veya Innsbruck'ta
30 Temmuz, Carsamba, Idman
31 Temmuz, Persembe, Idman
01 Agustos , Cuma , ESES - Senek (Slovak) Viyana'da
02 Agustos, Cumartesi , Idman
03 Agustos , Pazar , Idman
04 Agustos, Pazartesi, Idman
05 Agustos, Sali , ESES - _____ son mac, rakip acik
06 Agustos , Carsamba, Türkiye'ye hareket
..
10 Agustos, Pazar , Atatürk Stadyumu, sezon acilisi , ESES - Ankaragücü

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Yanıtlar:
Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 04:25
Şimdiden kutluyorum AED'i,Avrupa da takımımızı yanlız bırakmayacakları için Thumbs%20UpClap

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: sinaneses
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 08:47
açılış maçımız ankaragücü ylemiymiş hollanda takımlarından biri deniyodu.

-------------
polatlı eses

Gönderen: Semih26
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 09:33
Hic bir menfaat karsiligi olmaksizin sadece Eskisehir ve Eskisehirspor sevgisinden ileri gelen duygulariyla bu tür Organizasyonlarin Avrupada  öncüsü olan Adnan Erden Baskanimiza tesekkürü bir borc biliyor ve Dernegimizin Baskani olmasindan ötürü gurur duyuyorum!

-------------
Bizimkisi MEMLEKET MESELESİ..!
Avrupali Eskisehirliler Dernegi

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 13/Tem/2008 saat 10:08
Adnan bey harikasınız..

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 12:11
Alıntı yapılan esmaris

Adnan bey harikasınız..

Mehmet Ali bey, marmaris eses derneginin yaptigi mac organizasyonlari bizlere örnek olmustur.
Bizim Eskisehire veya bir deplasmana bir organizasyon yapmamiz kisitli oldugu icin yakaladigimiz bu firsati degerlendirip, takimimizi yalniz birakmayalim diye yola cikacagiz...

-------------

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 12:21
Sezon öncesi son kamp en iyi şekilde değerlendirip sezona iyi başlamak dileği ile.
En az 2-3 tane daha transfer edip takım belirlenmeli.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: esmaris
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 12:35
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan esmaris

Adnan bey harikasınız..

Mehmet Ali bey, marmaris eses derneginin yaptigi mac organizasyonlari bizlere örnek olmustur.
Bizim Eskisehire veya bir deplasmana bir organizasyon yapmamiz kisitli oldugu icin yakaladigimiz bu firsati degerlendirip, takimimizi yalniz birakmayalim diye yola cikacagiz...

Allah yardımcınız olsun...Çok güzel hareket bunlarClapClapClap

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm

Gönderen: Waddle1
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 12:55
Bu programda 1 Ağustos EsEs-Senec diyor, başka yerde EsEs- Kocaeli diyor, hangisi doğru acaba?

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 13:13
Helal Olsun sizlere...
Esesimizi hiç bir yerde yalnız bırakmayan bir taraftarı var.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: mete26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 13:39

Adnan abi öncelikle selamlar uzun zamandan beri haberlesemiyoruz. Düsünceniz cok güzel zaten bende burdan gitmeyi düsünüyordum ayni zamanda gidersek daha iyi olur toplu olarak takimimiza destegimizi sunariz. Ayrica diger hazirlik macida bizim buralarda olacagini gördüm o da bizim icin avantaj tabiki o hazirlik macindada bulunacagiz.

Saygi ve selamlar.

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 13:47
Helal oLsun Sizlere qercekten...Fikstür cıksın Afrikaya Ceza Maçımız Kuzey Irak'a Gitmeyen Şerefsizdir EsEs'imin Uğruna...

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: Valdez 26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 14:21
Adnan Bey başta olmak üzere Organizasyona katılacak Arkadaşlara  şimdiden sonsuz teşekkürler.

-------------
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 15:28
helal olsun size ama 4 oyuncu lazım bize beyler bu 4 oyuncu işi çok ciddi

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 17:21
Alıntı yapılan Waddle1

Bu programda 1 Ağustos EsEs-Senec diyor, başka yerde EsEs- Kocaeli diyor, hangisi doğru acaba?
Bugünkü sakarya gazetesinde de avusturyada kocaeli ile hazırlık maçı yapacağımız yazıyordu.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: inadına_eses
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 17:36
Alıntı yapılan MuratHoca

Helal Olsun sizlere...
Esesimizi hiç bir yerde yalnız bırakmayan bir taraftarı var.
HER ZAMAN HER YERDE ENBÜYÜK ESES ClapClapClapClap

-------------
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 17:37
Para yok diye ağlıyorlar Avusturyaya kampa gidiyorlar ne o avusturyada ne var anlamış değilim,sadece orada yaşayan arkadaşlarımız için iyi olacak o kadar ; memlekette yer mi kalmadı? ( yurdışındaki arkadaşlar alınmayın lütfen ) para para diye dilenciyi geçtiler  , yada ben yanlış biliyorum avusturyada kamp sudan ucuza mal oluyor:...

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 18:31
Alinmak diye bir sey olmaz. Aslinda yurtdisinda kamp daha pahaliya mal olur. Yönetimin bir düsündügü vardir muhakkak. Ama madem yurtdisi, keske taraftarimizin bol oldugu Almanya veya Belcika olsaydi....

-------------

Gönderen: trap26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 20:00
Adnan Bey mesajını aldım cok tesekkur ederım,yapacagız bu organızasyonda kalbım sızlerle. ESES'ımız ıcın her guzel olay alkışı hakeder sızı tebrık edıyorum,Eskısehırım de ızınde oldugumdan dolayı maalesef gelemeyecegımı uzulerek belırtıyorum.Saygılar Sener Yılmaz

Gönderen: zekeriya26
Gönderi tarihi: 16/Tem/2008 saat 20:18

Bu yurtdisi kampi ucuz veya pahali diye yapilmiyor cünkü su anda Türkiye  de 30 derecenin altinda olan bir yer yoktur zannediyorum büyük olasilikla bunun icin avusturya secildi galiba

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 20/Tem/2008 saat 15:36
Alıntı yapılan Essfor

Para yok diye ağlıyorlar Avusturyaya kampa gidiyorlar ne o avusturyada ne var anlamış değilim,sadece orada yaşayan arkadaşlarımız için iyi olacak o kadar ; memlekette yer mi kalmadı? ( yurdışındaki arkadaşlar alınmayın lütfen ) para para diye dilenciyi geçtiler  , yada ben yanlış biliyorum avusturyada kamp sudan ucuza mal oluyor:...

Para konusu baska Halil baskan basa gecerken bunlari bildigini tahmin ediyorum.
Gecen sene ilk agizdan yurt disi kamp masaraflarinin Türkiyeyle pek farki olmadigini ve yurt disinda yapilan kampin oyunculari daha iyi motive edecegini söylenmisti.

Diger faydasi bazilarinin yazdigi gibi Türkiyedeki hava sicakliklari buralar simdi 20 derece
Hatirlanacak olursa kisin Avrupa takimlari Antalya iklimi yüzünden türkiyeye geliyorlar.

Digeri ise o mevkinin yüksekligi.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: anadolu_fatihi
Gönderi tarihi: 20/Tem/2008 saat 16:58
Kamplar sadece masraf yapılan yerler olarak görülmemeli. Kamp sırasında iştirak edilen turnuvalar sonucu iddia vb. gelirler elde ediliyor.

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 11:08
ilginç bi işe imza atmışız gene vizeler geciktiği için takım istanbulda kalmış eğer yetişirse yarın sabah gidiceklermiş kampa. acemilik dedikleri bu olsa gerek...

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 11:14
Alıntı yapılan darknESS

ilginç bi işe imza atmışız gene vizeler geciktiği için takım istanbulda kalmış eğer yetişirse yarın sabah gidiceklermiş kampa. acemilik dedikleri bu olsa gerek...

Gerçekten ilginç olmuş. Ya intertoto maçına gidiyor olsaydık!

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 11:18
belki de bugün bi futbolcu daha alıcaz takımı beraber göndermek istedikleri içinde böle bişey söylemiş olamazlarmı (çok mu hayalci oldu LOLLOL)

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 22/Tem/2008 saat 15:41
Vize sorunu Avusturya Büyükelçiliği'nde çalışan bir kısım insanların tam anlamı ile keyfiyetinden  kaynaklanmış. Bizim kulübün bir suçu yok. Kulüp istenen tarihte istenen evrakları teslim etmişti. Avusturya Dışişleri Bakanlığı'na şikayet edilmesi gerek aslında bu keyfi davranışın. Vizeler bugün alınmış, takım yarın sabah gidiyor, problem yok.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 00:17

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 00:50
Alıntı yapılan Adnan26

Alinmak diye bir sey olmaz. Aslinda yurtdisinda kamp daha pahaliya mal olur. Yönetimin bir düsündügü vardir muhakkak. Ama madem yurtdisi, keske taraftarimizin bol oldugu Almanya veya Belcika olsaydi....

Benim bildiğim menejerler aracılığıyla yapılan kamp dönemi yapılan hazırlık maçlarıyla bedavaya geliyor ama bu benim bildiğim yalnışda olabilirim.

-------------
S.nalbant

Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 12:19
Eskisehirsporumuzun kaldigi otelin ismi ve adresi asagida bulunmaktadir. Calismalarida yakindaki Vösendorf spor merkezinde yaptigini düsünüyorum. Otel cok büyük bir tesis, her türlü imkan var. Karsisinda avrupanin en büyük alisveris merkezi bulunmaktadir. Viyananin güneyinde, Vösendorf semtinde bulunuyor. Gitmek isteyen arkadaslara bildirilir.

Dün Halil baskanla telefonla görüstüm. Kendisi bugün oraya hareket edecek. Aslinda yarin otelde bulusup sohbet edip yemek yiyecektik. Sanirim bizim oraya gitme organizasyonumuz katilimdan dolayi birkac gün gecikecek....

Austria Trend Eventhotel Pyramide, Parkallee 2, 2334 Vösendorf
Tel.: +43 (1) 699 00   |  Fax: +43 (1) 699 00-692
http://www.austria-trend.at/epw/ - http://www.austria-trend.at/epw/    |  e-mail mailto:eventhotel.pyramide@austria-trend.at - eventhotel.pyramide@austria-trend.at

-------------

Gönderen: Ender26eses
Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 14:32
Cok güzel hotel her imkanlari var,baya iyi energie toplayip geri dönecek EsEs..

-------------
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!

Gönderi tarihi: 25/Tem/2008 saat 14:46
Topladiklari enerjiyi yine ayni otelde harcamasinlarda........ Wink

-------------

Gönderi tarihi: 27/Tem/2008 saat 00:01
Arkadaslar, takimimizi desteklemek icin Cuma günü , 01 Agustos, Viyanaya gidiyoruz. Katilmak isteyenler haber versinler lütfen.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Tem/2008 saat 21:20
Avrupanin Kirmizi Simsekleri Takimimizi yanliz birakmadi bu güzel resimler icin deepersky nickli kardesimize tesekkürler.

Resimler www.es26.eu adresimizden alintidir.

Adnan abi baskan ve yönetimin selamlari var.
En yakin zamanda seninle görüsmek istiyorlar.
Hemserimiz menajer Ceylan Caliskaninda selami var.

yeni transferlerden Anderson Santos Brasil

tecubeli oyuncumuz Serdar

http://www.es26.eu/forum/viewtopic.php?t=546#top - Başa dön
http://www.es26.eu/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=46">Kullanıcı%20bilgilerini%20göster http://www.es26.eu/forum/privmsg.php?mode=post&u=46">Kişisel%20mesaj%20gönder < ="" ="text/"> 

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 27/Tem/2008 saat 23:07
Resimler icin tesekkürler Mutlu.  Bizde nasip olursa Cuma günü gidiyoruz. Eger gelmek istersen arbada yer var, belki sizin oradan Öner ile Ömerde gelecekler....

-------------

Gönderen: mete26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2008 saat 16:16
Adnan abi yarinki macla ilgili bir gelisme var mi? Nerede ve kiminle oynanacak?

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 28/Tem/2008 saat 16:19
Resimler ve Takımımızın Yanında Bulundugunuz İçin Teşekkürler...

-------------

Gönderen: esesosman26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2008 saat 17:17

resimler çok kaliteli çok teşekkürler burdan viyanaya gidecekelre ayrı teşekkürler tezahurat yapıcasınız demi

-------------
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz

Gönderen: Ender26eses
Gönderi tarihi: 28/Tem/2008 saat 17:56
Bi türlü fotolari 640*480 ögrenemedinizBig%20smile sayfa cok bozuluyor,yinede iyi fotolar sagolun..

-------------
3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!

Gönderi tarihi: 28/Tem/2008 saat 23:58
Alıntı yapılan mete26

Adnan abi yarinki macla ilgili bir gelisme var mi? Nerede ve kiminle oynanacak?

Mete baskanimizla en son konustugumda yarin Energie Cottbus ile oynacakti. Ama internet sayfalarinda hic bahsedilmiyor. Sabah belli olur.

En iyisi sen cuma günü bizimle gel Smile

-------------

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 29/Tem/2008 saat 00:53
Energie Cottbus maçı Almanya'da kendi evinde oynamak istemiş. Onun için 400 km yol yapmak gerekiyormuş. Git gel 800 km. Bizimkiler ortada bir yerde buluşalım demiş ama Energie Cottbus kendi evinde oynamak için ısrarcı olmuş. Bu yüzden bizimkiler de rakibi değiştirmiş.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderi tarihi: 29/Tem/2008 saat 13:12
Alıntı yapılan banner

Energie Cottbus maçı Almanya'da kendi evinde oynamak istemiş. Onun için 400 km yol yapmak gerekiyormuş. Git gel 800 km. Bizimkiler ortada bir yerde buluşalım demiş ama Energie Cottbus kendi evinde oynamak için ısrarcı olmuş. Bu yüzden bizimkiler de rakibi değiştirmiş.

Tesekkürler Müjdat....   birde su Cuma günkü Kocaelispor macinin saatini  ve sahasini ögrenirsen mükemmel olacak. Baska irtibatim olmadigi icin zirt pirt baskana telefon acmak istemiyorum.

-------------

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2008 saat 23:30
Avrupalı Es-Es’lilerden destek

Eskişehirspor'un Avusturya'nın Viyana şehrinde yaptığı yeni sezon hazırlıklarında, Avrupalı Eskişehirliler takımını yalnız bırakmıyor. Her fırsat antrenmanları ve özel maçları izleyen gurbetteki Eskişehirliler, son oynanan Kocaeli maçında da tribünlerdeydi.
Siyah Kırmızılı futbolcuların, Avusturya Viyana Kampında Kocaelispor ile oynadığı hazırlık maçını Almanya'dan (Avrupa Eskişehirliler Derneği) ve Avusturya'nın çeşitli bölgelerinden gelen yaklaşık 35 kişilik grup izleyerek Es-Es'e maç boyunca destek verdi. Taraftarlar, futbolcularımız ve teknik kadromuzla hatıra fotoğrafı çektirip, formalarına imza attırdılar.
Diğer taraftan FCA Sports Austaria Organizasyon Şirketi Müdürü Mücahit Oktan, ilk defa Anadolu Kulüplerinden birinin yurtdışındaki bir hazırlık maçında bu kadar fazla seyirci gördüğünü ifade etti.
Sakarya Gazetesi

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: aztek26
Gönderi tarihi: 02/Ağu/2008 saat 23:38
Alıntı yapılan EsEsliyim

Avrupalı Es-Es’lilerden destek

Eskişehirspor'un Avusturya'nın Viyana şehrinde yaptığı yeni sezon hazırlıklarında, Avrupalı Eskişehirliler takımını yalnız bırakmıyor. Her fırsat antrenmanları ve özel maçları izleyen gurbetteki Eskişehirliler, son oynanan Kocaeli maçında da tribünlerdeydi.
Siyah Kırmızılı futbolcuların, Avusturya Viyana Kampında Kocaelispor ile oynadığı hazırlık maçını Almanya'dan (Avrupa Eskişehirliler Derneği) ve Avusturya'nın çeşitli bölgelerinden gelen yaklaşık 35 kişilik grup izleyerek Es-Es'e maç boyunca destek verdi. Taraftarlar, futbolcularımız ve teknik kadromuzla hatıra fotoğrafı çektirip, formalarına imza attırdılar.
Diğer taraftan FCA Sports Austaria Organizasyon Şirketi Müdürü Mücahit Oktan, ilk defa Anadolu Kulüplerinden birinin yurtdışındaki bir hazırlık maçında bu kadar fazla seyirci gördüğünü ifade etti.
Sakarya Gazetesi
Helal olsun size. ESESim her yerde sevdan tüm dünyaya yayılmış bundan büyük mutluluk varmı?ClapClapClapClapClapClapClapClap

-------------
ŞAMPİYON ESESİM NE İSTERSEN İSTE BENDEN

Gönderen: deepersky
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 01:09
26.07.2013, Cuma: Buradan Wien SK (Viyana Spor Kulübü) Eskişehirspor hazırlık maçı bilgileri bulunmaktadır

http://www.wienersportklub.at/web/servlet/Start?select=7&sub=2&id=4438 - <<<Buradayi tikla>>>

Güzel bir Organizationuna benziyor    
kaçırmamak lazim

-------------
Avrupali Eskisehirliler

Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 01:14
Pazar günü oynanacak Kasımpasa maçının yer ve saati belli mi. Bilgisi olan var mi?

-------------
Avrupali Eskisehirliler

Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 01:47
24.07.2013, Çarşamba FK Austria Viyana - Eskişehirspor hazirlik maci bilgileri Buradan %20 - http://www.fk-austria.at/NEWS-LISTE.407+M582072ec4b5.0.html

-------------
Avrupali Eskisehirliler

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 03:16
Sanarsınız barça geliyor şu pankarta bakın :)

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 10:05
Canlı olarak Dede'yi izleyecek adamlar , epey sevinmişler demekki :)

Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 19:16
Cagri artik mactan canli yayin yaparsin.....   Smile 

-------------

Gönderen: esgulen26
Gönderi tarihi: 23/Tem/2013 saat 20:58
Maç eksiğini de tamamladık mı ya allah bismillah deyip hücum:)))

-------------
Eskişehirli olmasam da ES ES imi tutardım.Sevda değil tutku bizimkisi...

Gönderi tarihi: 24/Tem/2013 saat 23:40
Alıntı yapılan Adnan26

Cagri artik mactan canli yayin yaparsin.....   Smile 

Adnan abi hayirdir gelmiyormusun???

-------------
Avrupali Eskisehirliler

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com