Sayfayı yazdır | Close Window

ÜniESES Yaz Etkinliği

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: ÜniESES
Forum Açıklaması: Üniversiteli Şimşekler
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=1163
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 06:06
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: ÜniESES Yaz Etkinliği
Gönderen: MuratHoca
Konu: ÜniESES Yaz Etkinliği
Gönderi tarihi: 18/Haz/2008 saat 10:08
Sevgili Üniversiteli arkadaşlar uzun bir aradan sonra birlikte olup hasret gidermek ve bizi bir araya getiren Eskişehirsporluluk ruhunu sonraki nesillere aktarımında öncü organizasyonumuz olan ÜniESES hakkında her türlü düşüncenin paylaşılacağı muhabbet ortamına davetlisiniz.
Tarih:25 Haziran Çarşamba Saati 19:30
YER: Hacıbaba Çay bahçesi.
Gündem: Birlikte olmak üzerine serbest konuşma ve Süper ligde yapılması gereken org.'lar.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Yanıtlar:
Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 18/Haz/2008 saat 14:46
Yaz okulu nedeniyle katılamayacak benim gibi arkadaslar vardır. Etkinlikten sonra konusulunlar hakkında foruma bir özet gecerseniz sevinirim.

Gönderi tarihi: 18/Haz/2008 saat 16:57
Alıntı yapılan AhmetTarik

Yaz okulu nedeniyle katılamayacak benim gibi arkadaslar vardır. Etkinlikten sonra konusulunlar hakkında foruma bir özet gecerseniz sevinirim.

Yaz okulları genelde daha başlamadı ama Esk.'de olanları bekliyoruz.

-------------

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 18/Haz/2008 saat 17:39
Eskişehirdeyim. Şimdiye kadar katılma fırsatım olmadı ama bu sefer geliyorum(bir aksilik çıkmazsa).

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderi tarihi: 20/Haz/2008 saat 14:32
Alıntı yapılan delibasozi

Eskişehirdeyim. Şimdiye kadar katılma fırsatım olmadı ama bu sefer geliyorum(bir aksilik çıkmazsa).

Görüşüp tanışmak için iyi bir fırsat. Üniversiteli arkadaşları bekleriz.

-------------

Gönderen: Özgür
Gönderi tarihi: 20/Haz/2008 saat 14:49
Bolu deplasmanında  üzerinde montuyla heyecan yaşaşayanlara,çay varsa gelirim LOL

Gönderen: scarface_hkna
Gönderi tarihi: 20/Haz/2008 saat 14:54
finaler dolayısıyla istanbul dayız :)

-------------
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.

Gönderen: oxax
Gönderi tarihi: 20/Haz/2008 saat 14:55
25 Haziran da görüşürüz

-------------

Gönderi tarihi: 20/Haz/2008 saat 21:21
Alıntı yapılan Özgür

Bolu deplasmanında  üzerinde montuyla heyecan yaşaşayanlara,çay varsa gelirim LOL

Çaylar hocalardan Özgür Clap

-------------

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 21/Haz/2008 saat 01:07

çarşamba günü görüşmek üzere..

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderen: nero-rosso
Gönderi tarihi: 21/Haz/2008 saat 20:35
Orada olacağım Wink

-------------
Kampüsten gelen sES uniESES
www.unieses.org

Gönderi tarihi: 23/Haz/2008 saat 09:04
Alıntı yapılan nero-rosso

Orada olacağım Wink

Askerliğini yapmış bir arkadaşda aramızda olacağından bayağı güzel bir muhabbet ortamı olacağını düşünüyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 24/Haz/2008 saat 01:11
Evde tadilat başladı. İki gündür 7-8'den önce bitmedi. Bırakıp çıkamıyorum. Gelemezsem çarşamba günü bu sayfaya yazarımUnhappy

-------------

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 24/Haz/2008 saat 01:29

Daha önce katılmadım ama orda olacağım.Umarım aksilik çıkmaz.

-------------

Gönderen: jam26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2008 saat 02:40
allahtan yaz okulu daha baslamadı inş bi terlik olmaz da gelirim....bu arada hacıbaba çay bahçesi nerde?Confused

Gönderen: jam26
Gönderi tarihi: 24/Haz/2008 saat 02:48
yanlış olmuş, terslik olcakLOL

Gönderen: must-ang
Gönderi tarihi: 24/Haz/2008 saat 14:25
Anadolu tayfası ayık olsun kral ESOGÜTongue

orada olacağız, maç içinde bişeyler yapalım mekanda yayın varmı?

-------------
Contro il Calcio Moderno
http://eseseskikiki.blogspot.com/

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 11:12
Alıntı yapılan jam26

allahtan yaz okulu daha baslamadı inş bi terlik olmaz da gelirim....bu arada hacıbaba çay bahçesi nerde?Confused

İstasyona giderken solda. (ortasında havuzu olan)

-------------

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 11:13
toplantı çok güzel bir gün ve saatte gerçekleşecek. milli maçı açık havada, rahat rahat izleyeceğiz, hep beraber. Eses, Türkiye atkılarımızla, formalarımızla buluşmak dileği ile. 

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 11:17
Alıntı yapılan gakkos26

toplantı çok güzel bir gün ve saatte gerçekleşecek. milli maçı açık havada, rahat rahat izleyeceğiz, hep beraber. Eses, Türkiye atkılarımızla, formalarımızla buluşmak dileği ile. 
miili maçı isteyen istediği yerde izler. Bu toplantı başka maç başkadır. Bizim toplantımız milli maçtan çok önceleri kesinleşmişti.

-------------

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 11:22
ya sen ne ters adamsın LOL, illaki bizlemi izlesin diyorum her gelen. koca koca adamlar, istediği yerde izler maçını ama birlikte maç izlemenin keyfide başkadır, hırvatistan maçında test etmişliğim vardır, duyurulur Wink

-------------

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 17:34
Benim gelmem çok zor ihtimal. Evdeki işler şu an öyle görünüyor ki 1-2 saate bitebilecek cinsten değil.. Sizlere iyi eğlenceler. Kısmet başka toplantıya..

-------------

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 17:41
Eses çekmeyi özledik,Erkan'la MSN'den Eses çekmekten sıkıldık,19:30 da ordayız!!!Zaten çay da beleşmiş, Murat Hoca'dan LOL

Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 18:12
Bu arada pazar günkü yürüyüşle ilgili yapabileceklerimizi de konuşacağımız umuyorum...

Gönderen: mr zenco
Gönderi tarihi: 25/Haz/2008 saat 19:21
toplantının saatini 18.00 diye konuşmamışmıydık ilk başta? sonradan saatin degiştigini farketmemişim çarşıdayken saat 6 da gittim  hacıbabaya baktım kimse yok dedim iptal oldu heralde:D neyse kısmet degilmiş verimli bir toplantı olur insallah.

-------------
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!

Gönderi tarihi: 26/Haz/2008 saat 14:58
Sözlerime Hacıbaba (istasyon çay bahçesi)'nın tarihi günlerinden birini yaşadığını ifade ederek başlamak istiyorum.
Katılımın yüksek olması benimle birlikte gelen herkesi sevindirdi.
Pamukkale, Adnan Menderes, Abant İz.Baysal, Gülhane, Sakarya ve bizim ESOGÜ ve Anadolu ünv. birlikte mezun arkadaşlar ve hocalar 25-30 kişi vardık.
Şu konularda görüş birliğine varıldı:
1)Eskişehirdeki Pazar günü yapılacak yürüyüşe taraftar oluşumumuz olarak en yüksek katılımla yer almak
2)Eskişehirdeki iç saha maçlarında Açık tribünde üniversitelilerin bir arada olmasını devam ettirmek, daha da güçlendirmek (Ayrı bir başlıkta neler yapılacağı tartışılabilir)
3)Kitap kampanyası tarzında İlköğretim okullarında "Eskişehirspor Tanıtımı" yapmak
4)Oluşumu örgütlemek. Bu noktada ben arkadaşların ön plana çıkmasını istiyorum. Önerim Eskişehirdeki oluşumun bir KOORDİNATÖRÜ, BAŞKANI vs. olsun bir de GURBETTEKİ arkadaşlarımızın bir KOORDİNATÖRÜ, BAŞKANI vs olsun. Bu kişiler kendileri istediği yardımcı seçebilirler.
5)Site'nin daha etkili ve daha çok kişiye hitap etmesi içi Emrah arkadaşımıza destek istiyoruz. Kendisi bir arkadaşla görüştü. Burada bize paylaşabilir.
aklıma gelenler bunlar, unuttuğum varsa bu konudan devam edelim.

-------------

Gönderen: esaf
Gönderi tarihi: 26/Haz/2008 saat 17:47
dün (uzun zamandır çok istememe ragmen) ilk defa üniesesin toplantısına katılabildim. güzel bir paylaşım oldu. katılan arkadaşlara teşekkür ederim. ünieses bu genç ve dinamik kadrosuyla ilerleyen zamanlarda çok daha iyi yerlere gelecektir.

murat hocama bir ilave daha yapmak istiyorum. dün konuşulan önemli konulardan biriside yeni sezonda birlikte deplasman otobüsü kaldırma istegiydi. eminim bu sene bizi çok sayıda ünieses deplasman organizasyonu bekliyor.(özellikle bu bilet fiyatlarıyla deplasman daha cazip hale geliyorTongue)

-------------

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?

Gönderen: techal
Gönderi tarihi: 26/Haz/2008 saat 17:57
eskişehirde olsaydım kesinlikle katılırdım :(

-------------

Gönderi tarihi: 26/Haz/2008 saat 20:10
Murat Hocam çok güzel özetlemiş,bundan sonra çok daha aktif bir Unieses olacak.İlk icraatımız pazar günkü tepki yürüyüşüne tam destek...

Gönderi tarihi: 27/Haz/2008 saat 09:45
1 otobüsümüz şimdiden dolu ama tekrar hatırlatayım bizim otobüslerimizde sigara ve alkol kullanımı kesinlikle ve kesinlikle yoktur. başkalarının haklarına sonuna kadar saygılı olduğumuz için her saat yolda durarak sigara içen arkadaşlarımızın ihtiyaçlarının görülmesi de sağlanır. yani tertemiz deplasman organizasyonları bizleri bekliyor Wink

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2008 saat 10:24
Katılan arkadaşların ayağına sağlık.
Temmuz ayında gelemeyen arkadaşları da düşünüp Bizim üniversitenin konferans salonunda bir toplantı daha yapalım. Ciddi bir toplantı olsun.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Haz/2008 saat 10:57
Alıntı yapılan gakkos26

1 otobüsümüz şimdiden dolu ama tekrar hatırlatayım bizim otobüslerimizde sigara ve alkol kullanımı kesinlikle ve kesinlikle yoktur. başkalarının haklarına sonuna kadar saygılı olduğumuz için her saat yolda durarak sigara içen arkadaşlarımızın ihtiyaçlarının görülmesi de sağlanır. yani tertemiz deplasman organizasyonları bizleri bekliyor Wink

Ayrıca bunlara ek olarak,sandviç ve meyve suyu servisinde sınır tanımayız LOL

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com