eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

16 Mayıs'da Tüm İşyerleri Tatil Olsun

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242526
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TARIK ES 26(eskidi) Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

tarık
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı TARIK ES 26(eskidi) Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 11:16
ben ve ben ekip inşallah aracımla ordayızzzzzzzz.
nasıl olsa araç plakam 34 .
UYUYAN DEV UYANDI....BEŞİKTEN MEZARA
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 14:15
ben türk telekomda çalışıyorum kuruma valilikten maç günü maça gitmek isteyenler için idari izinli sayılabilmemizle  ilgili ne bir fax ne bir telefon nede bir yazı gelmiş..
valilikte özel kalem müd. kadar görüştüm yazı fax v.s gibi birşeyin kurumlara gönderilmesi yönünde bize birşey söylenmedi dediler..
dün toplantının ne kıymeti kaldı o zaman anlamadım Confused
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 14:28
Alıntı yapılan enES26

ben türk telekomda çalışıyorum kuruma valilikten maç günü maça gitmek isteyenler için idari izinli sayılabilmemizle  ilgili ne bir fax ne bir telefon nede bir yazı gelmiş..
valilikte özel kalem müd. kadar görüştüm yazı fax v.s gibi birşeyin kurumlara gönderilmesi yönünde bize birşey söylenmedi dediler..
dün toplantının ne kıymeti kaldı o zaman anlamadım Confused

Öyle resmi bir yazı ya da fax gönderilemez zaten yasal olarak. Sayın Valimiz herkesten maça gideceklere kolaylık gösterilmesini "rica" etmiş, yapabileceği de bu kadardır yasal olarak. Kolaylık göstermeyenleri telefonla arayarak bir kez daha "rica" eder Sayın Valimiz, problem kalmaz. Mesele kolaylık göstermeyenlerin valiliğe iletilmesinde. Aslında Kolaylık Göstermeyenler İhbar Hattı kurulsa fena olmazLOL
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
beafirt Liste gör
Yazar

Emre Çelik
  Alıntı beafirt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 14:30

valimiz gerekeni yapmıştır.sonuçta yasaları çiğneyemez

eses ulannnnnnnnn
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 14:37
konya maçı haftaiçiydi hatırlarsınız, o zaman maça gitmek isteyenlere izin için kolaylık sağlanmıştı ama yazılı birşey gene yoktu. şimdi gene işlerin aksamıyacağı kurumlarda kolaylık gösterirler ama heryerde bunun olması zor.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 21:44
Ne kadar çok istesemde Cuma günü gelemiyorum. Fabrikada molalarda herkes bu maçı konuşuyor ( Mühendisler bile ) ve hiçbiri gidemiyor :(  Ben Cuma günü için izin istemeye çalıştım ama Ustabaşımız maça gitmek isteyen bir çok kişi olduğunu ve bir kişiye izin verirsek diğerlerinede vermek zorunda kalırız dedi. Hatta kendisi bile gitmek istediğini söyledi.. Bunun için Cuma gününden vazgeçtik. Pazar günü için hazırlık yapıyoruz.  Kiminle konuşsam Pazar günü otobüslerin kaçta kalkacağını nasıl gideceğimizi soruyor. Tabiki ama ilk önce Dİyarbakır'ı yenmemiz gerekiyor. Oraya giden herkes takımı sonuna kadar desteklesin şartlar ne olursa olsun , unutmayalım maç 90 dakika... Umarım kazanırız ve Pazar günü Akın var akın :)
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
  Alıntı FoRZa26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 14:30
Okullar tatil değilmi veya izin durumu fln varmı ?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 242526

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır