eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > İzmir Eskişehirspor'lular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İzmir-ESES alemin kralını karşıladı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sulo2635 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

süleyman ulug
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı sulo2635 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2008 saat 18:27
es_es_emrah BEN malasef kendi nickimle giremıyorum bu videoyuda sıze cok daha onceden atacaktım ama kendı nıckımle gıremıyorum siteye.Saolsun arkadas nıckını ve sıfresını verdı ordan gırdım attım Dün karşıyaka macı oncesı takımımızı karşıladık o videolardan sadece 1 tanesi iyi seyirler KIZILCIKLI EMRAHHH !!!!!

Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2008 saat 18:47

istanbul'dan İZMİR ES ES'e sevgilerWink

takıma moral olmuştur, düşünen şanlı taraftarımıza teşekkürler...Clap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2008 saat 19:09
takımımızı orda 5 kişide karşılasa helal olsun 5000 kişide karşıla helal olsun

ama neden bazı arkadaşlar hala neden hiç birinizde atkı yok forma yok neden 5 kişi karşıladınız demeye ihtiyaç duyuyor anlamadım..

tek tek helal olsun arkadaşlarımıza...

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
b.ali Liste gör
Yazar

Ali
Yer: Manisa
  Alıntı b.ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/May/2008 saat 21:56

Yaklaşık bir haftadır siteyi eksiksiz takip ediyorum , bilen vardır, ben manisadan EsEs imizin bu taraflardaki maçlarına sürekli giderim, ama bu hafta oynayacağımız karşıyaka maçıyla ilgili ne İzmirEses den ne de diğer gruplardan bir haber var, zaten karşıyakalı arkadaşlara da soruyorum onlarda da işi olmayan gelecek gibi bir durum var, Ama bizim için kritik bu hafta da neden kimse maça gelmek istemez anlayamıyorum, Bildiğim Eskişehirden 8 otobüs = o da 400 kadar taraftar , buradakilerle beraber 600-700 olunur diye düşünüyorum,Bir çok çevre illerdeki dernekler(antalya- Afyon vb. ) neden böle hayati hemde ligin son deplasmanına gelmez anlayamıyorum.Neyse yarın artık kendi başıma giderim , stadda yerimi alırım.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır