eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Zonguldakspor da Amatöre Düştü..

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 21:51

Akınım maç başlamadan sahaya mağden işçisi kıyafetli biri çıktı. Eli yüzü kömür tozlarıyla bezenmiş. Hem kentin tam takımın sembolü bir maden işçisi yani... Tribün liderimiz Tatar Mustafa alkışlayın dedi, 300-400 kişi saygımızı alkışlarımızla gösterdik. Alkışladık, en küçücük olumsuzluk yapılmamıştı o maçta. Ama ne taşlamışlardı anlatamam. Emeğin kenti olduğu konusunda hemfikiriz. Ama tribün namına bir şey yok abim... Üç kardeşim yediği taşın etkisiyle yemin olsun diyorum ağrı şokuna girip, patates çuvalı gibi yığılmıştı... O yüzden Zonguldak küme düştüğü için üzülmedim. Yoksa maden ocağında çalışan emekçinin her sabah helalleşip madene inmesi elbet de kutsal, çok kutsal bir iştir.

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 22:20

ES ES e bulaşan iflah olmaz prensibi aynen devam ediyor.İyi olmuş hiç üzülmedim.

TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
skinhead Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı skinhead Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 22:29
Alıntı yapılan Baba

Akınım maç başlamadan sahaya mağden işçisi kıyafetli biri çıktı. Eli yüzü kömür tozlarıyla bezenmiş. Hem kentin tam takımın sembolü bir maden işçisi yani... Tribün liderimiz Tatar Mustafa alkışlayın dedi, 300-400 kişi saygımızı alkışlarımızla gösterdik. Alkışladık, en küçücük olumsuzluk yapılmamıştı o maçta. Ama ne taşlamışlardı anlatamam. Emeğin kenti olduğu konusunda hemfikiriz. Ama tribün namına bir şey yok abim... Üç kardeşim yediği taşın etkisiyle yemin olsun diyorum ağrı şokuna girip, patates çuvalı gibi yığılmıştı... O yüzden Zonguldak küme düştüğü için üzülmedim. Yoksa maden ocağında çalışan emekçinin her sabah helalleşip madene inmesi elbet de kutsal, çok kutsal bir iştir.

ClapClapClap
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Mar/2009 saat 22:48
Alıntı yapılan Baba

O dönemler zaten bütün tribünler Eskişehirspor'dan prim yapma peşindeydi . Hangi şehire deplasman yapılsa , küfürle , taşla karşılanıyordu taraftarımız . Çünkü bütün tribünler reklam ve sıçrama peşindeydi . Bunun için de büyük Eskişehirspor'umuzu basamak olarak görüyorlardı . Tarafarı hakkında çok da fazla bilgim yok . Bahsettiğinize göre antipatik bir tribün . Fakat şehre saygım sonsuz .
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2009 saat 03:32
Alıntı yapılan Cumhuriyet

BUGSAŞ Spor’un devri konusunda mutabakat sağlandı. BUGSAŞ artık ZONGULDAKSPOR oldu.

Zonguldak spor kamuoyunda merakla beklenen gelişme dün akşam mutlu sona ulaştı. İlimize profesyonel bir takım kazandırma adına uzun süredir yapılan görüşmeler Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca’nın imzaladığı protokol sonrasında kesinlik kazandı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Köksal Toptan’ın büyük çabası, Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen ile Fazlı Erdoğan’ın girişimleri, Belediye Başkanı Secaattin Gonca’nın ısrarlı çalışmaları sonrasında TFF 2. Lig 1. Klasman Grubu'nda mücadele eden BUGSAŞ Spor’un devri konusunda mutabakat sağlandı. Bu doğrultuda dün Ankara’ya giden Zonguldak Belediye Başkanı Secaattin Gonca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile akşam saatlerinde protokol imzalandı. Bu haber Zonguldak kamuoyunda büyük sevinçle karşılanırken, TFF 2. Lig 1. Klasman Grubu'nda mücadele eden BUGSAŞ Spor’un isim değişikliğine gidilerek önümüzdeki sezon Zonguldak’ı temsilen profesyonel liglerde yer alacağı belirtildi

23/03/2009

Ak Partinin seçim vaadi gerçekleşiyor..

Takımın ismi Zonguldakspor olacak ancak takım Zonguldak'ta mı yer alacak yoksa Ankara'da mı? Ben profesyonel kulüplerin adlarının değiştirilebileceği ancak bulunduğu şehri değiştiremeyeceği şeklinde bir ifade duymuştum. Acaba yanlış mı hatırlıyorum?
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
Yer: Turkey
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2009 saat 04:08

İsim,Renk, Spor Dalı ve Tüzük Değişikliği Yapan Spor Kulüplerince Yapılacak İşlemler

Madde 13 –Spor kulübü olarak tescil edildikten sonra isim, renk, spor dalı ve tüzük değişikliği yapan spor

kulüpleri, aşağıda belirtilen belgeleri iki dosya halinde hazırlayarak bağlı bulundukları il müdürlüklerine müracaat ederler.

İl müdürlüklerince oluşturulan komisyon marifetiyle başvurular incelenerek tescil işlemi sırasında yapılan işlemler

uygulanır. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra değişiklikler belirtilerek hazırlanan bilgi formları (EK-2) yapılan işlem

ıklanarak bir üst yazı ile Genel Müdürlüğe gönderilir.

İli Değişen Spor Kulüpleri

Madde 16 – Spor kulüplerinin bulunduğu ilçe, kasaba ve köyün başka bir il’e bağlanması veya ilçenin il olması

halinde kulüplerin, spor sezonunun bitimine kadar eski il’deki spor faaliyetleri ile ilgileri devam eder.

Ayrıca, kurum ve kuruluşların ve özel şirketlerin bünyesinde kurularak Teşkilatça tescil edilen spor kulüplerinin,

bağlı bulundukları kurum veya kuruluşların merkezlerinin başka bir il’e nakledilmesi halinde, tüzüklerinde gerekli

değişiklikler yapılmak suretiyle kulüp merkezleri de yeni il’e nakledilebilir.

Bunun dışında 2908 sayılı Dernekler Kanununa göre kurularak tescil edilen kulüplerin hiçbir surette nakilleri yapılamaz.

Kulübün kuruluş tüzüğünde ne yazıyor onu bilmek lazım sevgili ömer

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2009 saat 16:32
Müjdat abinin bilgisi vardır sanırım bu konuda. Yoksa bunuda mı kitabına uyduracaklar.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
hakankara Liste gör
Yazar

hakan
  Alıntı hakankara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2009 saat 17:55
Bir il takımının küme düşmesi iyi değil tabiki ama bu iş en çok ak parti ye yarıyor kazanan onlar oluyor Angry
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır