eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor - K.Erciyesspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 17:08
Arkadaslar niye keyfinizi bozuyorsunuz. Kimin geldigi kimin gelmek istemedigi belli. Ordu macinda 20 bin kisi mactan once Serdar, Ferhat, Doga gibi futbolculara tek tek tezahurat yapar. Diger 4 tane futbolcuya yapmaz. Boylece en guzel tepkiyi vermis oluruz. Ama ben butun acigin macin 90inci dakikasinda Sergen diye bagirdigini duydum. Maalesef adam yuzumuze tukuruyor, biz hala Allaha Sukur diyoruz.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 17:16
Alıntı yapılan anadoluyildizi

Arkadaslar niye keyfinizi bozuyorsunuz. Kimin geldigi kimin gelmek istemedigi belli. Ordu macinda 20 bin kisi mactan once Serdar, Ferhat, Doga gibi futbolculara tek tek tezahurat yapar. Diger 4 tane futbolcuya yapmaz. Boylece en guzel tepkiyi vermis oluruz. Ama ben butun acigin macin 90inci dakikasinda Sergen diye bagirdigini duydum. Maalesef adam yuzumuze tukuruyor, biz hala Allaha Sukur diyoruz.

Maalesef bazı abilerimiz zaten normalde de tvden veya radyodan maçı takip edip hem Eskişehirspor hem de diğer sözde üç büyükleri tuttukları için ara sıra maçlara geldikleri için   bunun üzerine Sergen gibi yıldız(!) bir oyuncuyu da karşılarında bulduklarında önce ya kolasını yudumlayıp ya da çekirdeğini çıtlatıp ardından da Sergen demesi doğaldır.
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 18:32
lütfen bizde artık sergen yokmuş gibi davranalım benim bu iş çok canımı sıkıyor. adam koca ESKİŞEHİRSPOR dan üstün tutuyor kendini. sen kimsin ya!!! anadoluyildizi nın dediği gibi maç başlamadan önce ısınmada iken sadece gönüllü futbolcuları çağıralım. ve bu gönülsüzlere 4 hafta daha katlanalım. daha sonra taraftar-yönetim-futbolcu bölünmesine sebep olan bu bi kısım topçular defolup gitsinler.
ES-ES
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 21:08
Alıntı yapılan kırmızı26

Bursa' da 2 2 lik macta nasıl olaylar cıkmıstı taslar koltuklar havada ucusuodu ama sımdı dost olmusuz :S  

siz yanlış hatırlıyorsunuz herhalde, bursadaki maçta öyle birşey olmadı artı bursalılar ankaraya play of maçlarına dahi gelip destek verdiler. lütfen dost kazanmak varken  düşman kazanmayı istemeyiniz                               
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
sezginsecil Liste gör
Deneyimli Yazar

Sezgin Seçil
Yer: Eskişehir
  Alıntı sezginsecil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 21:32
Alıntı yapılan akçelik26

Alıntı yapılan kırmızı26

Bursa' da 2 2 lik macta nasıl olaylar cıkmıstı taslar koltuklar havada ucusuodu ama sımdı dost olmusuz :S  

siz yanlış hatırlıyorsunuz herhalde, bursadaki maçta öyle birşey olmadı artı bursalılar ankaraya play of maçlarına dahi gelip destek verdiler. lütfen dost kazanmak varken  düşman kazanmayı istemeyiniz                               

Geçmişte başlarda yaşanan olaylardan sonra aramızda dostluk rüzgarları esmiş hatta şuan tam hatırlayamayacağım ama eski tarihli bir maçta Eskişehirspor - Bursaspor maçını Bursasporlular açık tribünümüzde bizlerle beraber izlemişlerdir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yukarı
eskhan2626 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı eskhan2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 21:42
Alıntı yapılan eskhan2626

Alıntı yapılan huso_26

Alıntı yapılan anadoluyildizi

Maalesef bazı abilerimiz zaten normalde de tvden veya radyodan maçı takip edip hem Eskişehirspor hem de diğer sözde üç büyükleri tuttukları için ara sıra maçlara geldikleri için   bunun üzerine Sergen gibi yıldız(!) bir oyuncuyu da karşılarında bulduklarında önce ya kolasını yudumlayıp ya da çekirdeğini çıtlatıp ardından da Sergen demesi doğaldır.
    aman dikkatli olalım hassas bir dönemden geçiyoruz  Sergen in bu takıma hakikaten ihtiyacı var şu ligten bir kurtulalım hele
     DÜZELTME  aman dikkatli olalım hassas bir dönemden geçiyoruz  bu takımn sergene hakikaten ihtiyacı var şu ligten bir kurtulalım hele
Yukarı
akçelik26 Liste gör
Deneyimli Yazar

gürol akçelik
  Alıntı akçelik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 21:55
Alıntı yapılan blackandred

Alıntı yapılan EsEsliyim

[QUOTE=dayz26]takıma küfür et sonra neden gelmedi de hakmı bu sen protesto etmek hakkınsa takımda etti sonunda 15 dk seyircisiz gibi oynandı mac birlik içinde olmamız lazım kenetlenmelıyız hersey bızım elımızde takımı yuhalamakla olmaz bu iş daha bilinçli olmalıyız bu konuda

Madem taraftarı protesto edecekler neden hafta içi gazetelere çıkıp birlik olalım bize destek olun yalanını dolanını atıyorlar ? Açıklama yapma o zaman çık taraftarı protesto et...

Bırakın arkadaşlar kraldan çok kralcı olmayın, diğer takımlar 300-500 kişi maçlarına gelince dolu tribünlere oynadık derlerken karda,yağmurda çamurda bu stadda en az 10.000 kişi vardı..

İster şampiyon olsunlar ister olmasınlar ister oynasınlar ister oynamasınlar ama özellikle altını çiziyorum Eskişehirspor Taraftarına kimse posta koyamaz, tavır takınamaz herkes haddini bilecek, bu kulüpten bu yıla kadar yüzlerce futbolcu geldi geçti ben böyle bir olay hatırlamıyorum..

Sahadakiler bazı değerlerini kaybetmiş olabilirler gözleri paradan başka birşey görmüyor olabilir ama biz kendi kendimizi suçlayıp kendi değerlerimizi kaybetmeye
bırakın kardeşim bunları sen kendi futbolcuna o.....çocuğu diye teza hürat yapacaksın sonra trübüne gelmedi diye elştireceksin olmaz böyle şey, tamam bizleri çok üzdüler ama bundan başka eskişehir yok başarı istiyorsan herşeye rağmen destek vereceksin şurada kaldı dört hafta. yazılanları okuyorum hayretler içinde kalıyorum sergene ve çoşkuna okadar çok eleştiri varki onlarda bu siteyi takip ediyorlardır yazılanları okuyunca etkilenmezlermi şimdi eleştiri değil destek zamanı çünkü henüz herşey bitmedi inşallah ilk iki, olmazsa playof sonuna kadar destek. 
Ölüm, bazen bir ceza, bazen bir armağan, bazen de bir iyilik olur SENİN İÇİN ESESİM
Yukarı
blackman_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı blackman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2008 saat 22:11

Şu futbolcular nedense hep kötü yorumlardan etkileniyorlarda,niye yapılan iyi yorumlardan veya yapılan o kadar destekden etkilenmiyor anlamış değilim.Eleştiriyoruz eleştirmeyin adam buraya girer bakar olumsuz etkilenir.Eee bundan etkilenen adam sakarya maçındaki atmosferden etkilenip sakaryaya 3 tane niye çakamıyo.Bırakın allah aşkına şu takımda belirli adamlar dışında hiçbiri bişeyden etkilenmiyo.

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 525354

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır