eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ 8 Mart Toplantısı...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2008 saat 10:06
   Sevgili Ahmet abi bence hiç kızma ve üzülme....seni bilen biliyor...boşver...ben sana uğrarım ikimiz toplantı yaparız....emirhanı öp benim için

Selamlar..saygılar....
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
Yer: Eskişehir
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2008 saat 10:28
Alıntı yapılan sazaklı

Alıntı yapılan tcyx

Daha önce defalarca yapılan toplantı çagrılarına, hatta arkadas sohbetlerimize  iştirak etmeyenlerin bugün çagırılmadığı için sitem etmeye hakları yoktur. Herkes önce kendini sorgulasın, "ben şartlarımı zorlayarak her toplantıya gelmeye çalıştım ve çoguna da katıldım" diyebilenlerin soyleyecekleri herseyin basımın üzerinde yeri vardır. Ama bunu soyleyemiyorsanız hiç sitem etmeyin lütfen. Ayrıca BKŞ'nin kararlarının hatta BKŞ'nin kendisinin sizi baglamadığını daha önce defalarca soylediğiniz halde bugün forumdan bunu yazmak için fırsat kollamaya gerek yoktu. Bu toplantı başlığı boyle bir şeyi açıklamak için önünüze gelen iyi bir fırsat gibi gorunse bile, bunun için tertiplenmedi. Bunu yeni birşeymiş gibi soyleme lütfen Ahmet Abi. BKŞ'nin kararlarının seni baglamadığını acık yüreklilikle soyleyebiliyorsan, senin düsüncelerinin de BKŞ'yi baglamayacagını peşinen kabul etmiş sayılırsın. 

Fatih bey,içiniz ne kadar doluymuş bana karşı.Toplantılara ve arkadaş sohbetlerine iştirak etmediğimden dolayı sitem etmeye hakkım yok öylemi?Katılmadığım toplantıların hepsinde geçerli sebeplerim vardı.Özele girmek çok istemem ama sen benim ne gibi sorunlarla karşı karşıya olduğumu biliyor musun?Bütün toplantılara katılmayı canı gönülden istedim ama çeşitli sorunlardan dolayı çoğu nasip olmadı.Gelelim en önemli konuya;BKŞ'nin beni bağlamadığını defalarca söylemişim.Aynı şeyleri seninle konuştuğumuzda sende defalarca söylemedin mi?Artık hiçbirşeyle ilgilenmeyeceğim,umurumda bile değil demedin mi?Allah için inkar edebilir misin?Sende çok iyi biliyorsun ki;ikimizde bu sözleri birşeyler yapamamanın,durgunluğun ve vurdumduymazlığın bizde yol açtığı kızgınlıkla ve bitkinlikle söylediğimizi.İstanbul eses kurulduğunda;o insanlara yakın oldum diye bana tavır aldınız.Yakın olacağım tabiki onlarda benim arkadaşlarım.Beni onlardan biri yaptınız.Ben onlara sadece'iyi şeyler yaptığınız sürece her zaman destekçinizim ama yanlışınızda da ilk beni görürsünüz karşınızda 'dedim.İyilikler istemek hatamıy dı?Ha şu da var onlardan biri de olabilirdim kimseye hesap vermem.O zamanlar başladı bana karşı olumsuz tavrınız.beni  hain bile ilan ettiniz kendinizce.O zaman bile eyvallah dedim.Ama bu kadarı da fazla.En ağır lafın,bu sözleri söylemek için fırsat kolladığım olmuş.Ben fırsatçımıyım Fatih Bey?Lafını da bil haddini de...Bu çok ağır kaçmış işte.Hem benim fırsat kollamak için ne gibi bir sebebim olabilir söyler misin?BKŞ'den ne gibi bir çıkarım ve beklentim olabilir?Her zaman için tek beklentim  İstanbul'da en iyi şeylerin yapılmasıydı.Ben fırsatçı olsaydım hatta bir çıkarım olsaydı Selahattin Abi'nin bana başkanlık teklifini getirdiği zaman balıklama dalardım.BKŞ,benim ekmek paramı mı kazandırıyor,karnımı mı doyuruyor?Eskişehirsporu ve BKŞ'yi sevenler ne istedilerse bende onu istedim.Ne bir fazlasını ne bir eksiğini.Tutturmuşsunuz bir BKŞ kurucuları.Tamam helal olsun sizlere İstanbul'da sevdamızı temsil etmek adına iyi niyetle bir oluşum ortaya çıkarmısınız.Sorarım sizlere biz bu oluşum için hiç mi birşey yapmadık?Bu kadar da milleti sizlerden daha aşağı sınıf insanlar gibi görüp dışlamayın insanları.Böyle olduğu sürece her zaman dert andığınız gibi 3-5 kşiyle toplantı yapmaya devam edersiniz.Lafı uzatmaya gerek yok.BKŞ'de olmamak bana ne kaybettirir? Koca bir hiç.Sadece gerçekten sevdiğim bir kaç arkadaşımı kaybettirir.Artık ona da katlanacağız.Yolunuz açık olsun.

Ben B.K.Ş dışından bir okadarda B.K.Ş ye yakın biri olarak kendimi sizlere hep yakın hissettim.Hepinizi ayrı ayrı tanıyorum ve hepinizi çok seviyorum.Sevgili Ahmet imzanda yazdığın gibi son nefesimize kadar ortak sevdamız ESES imizin yanında olacağız.Bence forum aracılığı ile daha fazla yazıp birbirimizi kırmayalım.Nisan başındaki toplantıda yüzyüze her şey konuşulur yanlışlar yanlış anlamalar düzelir diye düşünüyorum.Nisan başındaki toplantıya bizlerde gurbetteki sevdalılar olarak Tekirdağdan temsilen katılmayı isteriz.Şampiyonluğuda hep birlikte birbirimize sarılarak geniş katılımla kutlamak en büyük dileğim.Görüşmek üzere her zaman her yerde en büyük ESES
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Mar/2008 saat 11:54

ATEŞ BAŞKANIMIZIN BELİRTTİĞİ GİBİ NİSAN AYI BAŞINDA GERÇEKLEŞTİRECEĞİMİZ TOPLANTIDA BİRARAYA GELMEK DİLEK ve DUASIYLA... İNSAN, SEVDİĞİNE KIRILIR VE 24 SAAT İÇİNDE BU KADAR İNSAN KIRGINLIK YAŞIYORSA BU MUHABBET BENCE BİTMEZLOL YETER Kİ SAYGIMIZI KAYBETMEYELİM. ATATÜRK'E KARŞI AYIP ETMEYELİM. BİZE YAKIŞANI YAPIP, O SEÇKİNLİĞİMİZİ ZEDELEYİP, GÖLGE DÜŞÜRMEYELİM. BU FORUMU BOLULU, AKSARAYLI, DİYARBAKIRLI, BURSALI, ANKARALI VE DAHA SAYAMADIĞIM BİRÇOK KENTTEN O KADAR ÇOK DOSTUMUZ, ARKADAŞIMIZ MERAK EDİP TAKİP EDİYOR Kİ BUNU DA UNUTMAYALIM.

BKŞ/Au

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
Yer: Turkey
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 03:07
         Bazı sayılara nasıl ulaştığımızı merak edenler olabilir.Örneğin 25 sayısı veya diğer sayılar nereden çıkmıştır?Yaklaşık 1 sene önce bu forumda bir çağrıda bulunmuştum.Kendisini BKŞ üyesi olarak kabul edenlerin benim mail adresime kendilerini çok kısa bir şekilde tanıtan bir mesaj göndermelerini rica etmiştim.(Adı soyadı,doğum tarihi,mesleği,mail adresi,forumdaki kod adı,telefon numarası"sakınca görmezse")Benim çağrıma çok az kişi cevap verdi.Ben ince bir defteri üye defteri olarak tutmaya karar verdim.Her sayfaya bir kurucu üyenin adını yazdım.Yukarda söylediğim şekilde mesaj göndererek kayıt yaptıranlara da bir sayfa ayırdım.Böylece 28 sayfayı doldurmuş oldum.Benim o zaman yaptığım çağrıya kısa zamanda cevap verenler arasında "Avrupa yakası","otomatik kapı","altınel87","orba","pop corn",Ömer,Cenker,"kız çocuğu","lönal","aydıner" de vardır.BKŞ ye gösterdikleri ilgi ve bağlılıktan dolayı teşekkür ederim.Biz de bu defteri kaybetmeyeceğiz.Eksik bilgileri tamamlayacağız.Bazı konularda bu 28 kişiye öncelik vereceğiz.Ancak amacımız bu 28 kişinin artmasıdır.Ben 2001 den beri hep "sayımız çoğalmalıdır"diyorum.Herhangi bir kimseyi dışlamak benim için ancak son ihtimal olabilir.Önemli olan,kişisel kırgınlıklar ve görüş ayrılıkları olsa bile kimseye haksızlık etmemektir.Ayrıca sayımız artarsa,birbiri ile anlaşamayanların sayısı da artacaktır.Bu durumları da anlayışla karşılamak gerekir.
Ateş Ülker
Yukarı
habadin Liste gör
Yazar

HBA
  Alıntı habadin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Mar/2008 saat 07:58
Alıntı yapılan AtesUlker

Bazı sayılara nasıl ulaştığımızı merak edenler olabilir.Örneğin 25 sayısı veya diğer sayılar nereden çıkmıştır?Yaklaşık 1 sene önce bu forumda bir çağrıda bulunmuştum.Kendisini BKŞ üyesi olarak kabul edenlerin benim mail adresime kendilerini çok kısa bir şekilde tanıtan bir mesaj göndermelerini rica etmiştim.(Adı soyadı,doğum tarihi,mesleği,mail adresi,forumdaki kod adı,telefon numarası"sakınca görmezse")Benim çağrıma çok az kişi cevap verdi.Ben ince bir defteri üye defteri olarak tutmaya karar verdim.Her sayfaya bir kurucu üyenin adını yazdım.Yukarda söylediğim şekilde mesaj göndererek kayıt yaptıranlara da bir sayfa ayırdım.Böylece 28 sayfayı doldurmuş oldum.Benim o zaman yaptığım çağrıya kısa zamanda cevap verenler arasında "Avrupa yakası","otomatik kapı","altınel87","orba","pop corn",Ömer,Cenker,"kız çocuğu","lönal","aydıner" de vardır.BKŞ ye gösterdikleri ilgi ve bağlılıktan dolayı teşekkür ederim.Biz de bu defteri kaybetmeyeceğiz.Eksik bilgileri tamamlayacağız.Bazı konularda bu 28 kişiye öncelik vereceğiz.Ancak amacımız bu 28 kişinin artmasıdır.Ben 2001 den beri hep "sayımız çoğalmalıdır"diyorum.Herhangi bir kimseyi dışlamak benim için ancak son ihtimal olabilir.Önemli olan,kişisel kırgınlıklar ve görüş ayrılıkları olsa bile kimseye haksızlık etmemektir.Ayrıca sayımız artarsa,birbiri ile anlaşamayanların sayısı da artacaktır.Bu durumları da anlayışla karşılamak gerekir.

Tribünlerde olduğu gibi forumda da yüzlerce kişiyi bir arada tutan ortak payda da; Ateş ağabey gibi neredeyse 60'ına merdiven dayamış bir büyüğümüzü gece saat 03.07'de foruma bir şeyler yazmaya iten neden de hep aynıdır. Herkesin bir şekilde ifade etmeye çalıştığı  ESKİŞEHİRSPOR sevgisi. 
Yapılan, düşünülen, konuşulan ve yazılan her şey sade ve sadece ESKİŞEHİRSPOR sevgisinin bir şekilde dışa yansıtılmasıdır. Hiç kimsenin ESKİŞEHİRSPOR'luluğu bir diğerinden çok daha fazla, veya bir diğerinden çok az DEĞİLDİR.
Dolayısıyla; gelişmelerden maksadı aşan anlamlar çıkarmak, hatta bazen olayları kişiselleştirerek lüzumsuz ve abartılı alınganlıklar göstermek yersizdir.  ESKİŞEHİRSPOR sevgimizi, coşkumuzu birlikte dile getirmek ve yaşamaktır bizleri mutlu eden.
Gerisi teferruattır ...
"Bulutlar birleşmeden şimşek çakmaz !!!"
Yukarı
cagdas_sut_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Çağdaş
  Alıntı cagdas_sut_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 00:37
Angry
ANADOLU YILDIZI GERİ DÖNÜYOR... KIRMIZI ŞİMŞEKLER...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 234

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır