eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor :1 Sakaryaspor :1

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 09:13
Alıntı yapılan eses260

Bazıları hala farkında değil yada metin diyadin takıntısı var .Diyadinin sergeni alıp almaması hiç önemli değil bu takım şampiyon olacaksa sergensizde şampiyon olur.Ama malesef ulaşsız,zafersiz ve sol beksiz ve bu anlayıştakıi orta sahayla şampiyon olması imkansız playof bile zordur.

Metin Diyadinde gitsin sergende kendini kanıtlamış bir teknik direktör kesin bu takımı şampiyon yapar. Diyadini savunanların anlayamadığı yada düşünemediği bir nokta var şu saatten sonra diyadinde bu takımın şampiyon olcağına inanmıyor ve kendini kovdurmak için elinden geleni yapıyor.Bu saatten sonra ulaş,zafer ve muhakkak ersinin kadroya alınıp sol beke monte edilmesi lazım çünki transfer yapamayız . orta alanda emre  formunu bulması lazım Diyadinle bu futbolcuların uyuşması artık mümkün değil ve şu anda oynayan ancak yedek olan bazı futbolcularda istemiyor diyadini. Yani olay sergen meselesi değil sadece sergen olsaydı  sergeni bjk genç takımından beri bilirim alınmasına da karşı çıktım (Tahminimden çok katkısı oldu ayrı)  ama oynadığı takımlarda katkısı 3 maçı geçmez zaten.Mesele sergen değil takımla diyadinin uyuşmama sorunudur ve bunun sebebini temmuzdan beri anlatırken ellerim kırıldı. Çünki diyadin aynı oftaşdaki gibi genç bir takım kuracak ve  küme düşmemeye oynayacaktı. Hedeflerde tutarsa 3 yıl sonraya idi tutmazsa gene lig B ye yolculuk başlayacaktı. Ama bakan işe el atınca  tamamen diyadinin dışında (Görünürde o) transferler yapıldı. ve zaten diyadin takımı terk etti terk etmesinin sebebi o zaman herkesin sandığı gibi sergen filan değil hedefin büyütülmesi idi ama yönetim bunu bastırdı ve ikna etti. Bence burda suçlu asıl yönetimdir .Diyadin ben başaramam demesine rağmen yönetim ama gerçekten ona inanarak ikna etti ve takımı kurdu işte sorun budur bu takım diyadinin takımı değildir ve kendiside zaten ta baştan böyle bir yolculuğu kaldıramayacağını bilmektedir. Şimdi Yönetim eğer yönetimse diyadini gönderir ve bu sitresi kaldıracak takımı toparlayacak bir antrenör bulması gerekir. ve de ersinin mutlaka as kadroya alınarak sol beke monte edilmesi ve ulaşla zafer yada tufan la bu yola devam edilmelidir. Boş hayaller kurupta milleti boşa heveslendirmeyin. Görünen köy klavuz istemez ve fikstürümüzün zorluğu da ortada.

Yukardakilere direk katılıyorum .Çok güzel özetlenmiş.Ancak kemal olmasa idi biz gene playoff oynardık diye düşünüyorum en azından 7. filan bitirirdik.Sabah radyodan dinledim Diyadinin gönderildiğini çok güzel oldu.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
baadii Liste gör
Yazar

İBRAHİM
  Alıntı baadii Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 10:39
maç görüntüleri yokmu arkadaşlar
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 18:47
Alıntı yapılan omerbihlar

Eğer Ulaş form düşüklüğü sebebiyle kadroya alınmadıysa Emre Toraman'ın bu takımda ne işi var. Sergen ve Ulaş'ın yokluğunda ki ilk 11'im...

Ferhat

Koray          Tufan          Sezgin          Gökhan

Doğa            Birol

Serdar                                                Serkan

Ömer             Coşkun

Metin hoca ile aynı kadroyu kurmuşuz ama malesef üç puanı alamadık.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2008 saat 21:04
http://www.esesfutbol.com/esestv/?catID=&cat=&vid=181
Şu pozisyonlara bir bakın yaa allahım çıldırmak içten değil yaaa.Hala o anları yaşıyorum sanki.Spiker ne güzel bağırıyor ama.
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
remmer Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı remmer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 12:47
Hem kızdım, hem yadırgadım.
Biz yıllardır bazı şeylerin düzeltilmesi için boşu boşuna yazıp çizmişiz.

Ekonomide bir kural vardır.
Ekonomi bilimi, kıt kaynaklarla ilgilenir. Herkes için bedava olan hava gibi kavramlar ekonominin konusuna girmez. Çünkü ölçülebilir bir değeri yok.

Adama bedava bilet vereceksiniz de ne olacak, bu tür maçlarda giriş hakkını paraya tevdii edecek.

Düşük fiyatlı, örneğin 5 ytl gibi deseydin eyvallah. Ama bize 90 değil, 190 dakika bağırsa bedavacı lazım değil.

Bu çekirdekçi söylemini de anlamam. Ben daha iyi taraftarım, sürekli bağırıyorum, siz kakasınız, çekirdekçisiniz. Yok yahu. Bu takıma deplasmanlarda zarar veren tipler kim? Çekirdekçiler mi?

Sezon sonu gelince herkes transfer diye bekliyor. Hangi parayla. Ben söyleyeyim çekirdekçi dediğiniz adamların çoluk çocuğunun rızkından kestiği parayla.  Buraya dikkat bedavacının cebinden çıkarmaya kıyamadığı 2 paket sigara parasıyla değil.

O zaman yaşasın çekirdekçiler.

Birde bunları (çekirdekçi olamayan taraftarı) deplasmanlara göndereceğiz. Niye? Geçmişte götürdük te ne oldu?

Artı bu takıma diğer takımları örnek vermeyelim. Onlar yaptı diye aynısını yapacaksak adımızı da değiştirelim isterseniz. Adam şirret taraftarın tepkisinden çekinip bu işi yaptı diye bizde mi yapacağız?

Ben de demokratik hakkımı kullandım.

Son söz: İngilizdeki supporter kelimesi, zamanında yanlışlıkla dilimize taraftar olarak çevrilmiş. Gerçek anlamı "destekçi" dir. Ne desteği? Ben salt bağırma desteği olmadığını düşünüyorum.

Alıntı yapılan yarimceli

arkadaşlar maça girişte çekilen rezaleti yazmışsınız katılıyorum polis malesef bize hiçte hoş davranmadı nedeni girişte kargaşalık oldu bu yüzden olay çıktı bu  bedavacılar konusuna değineceğim ben ve diğer arkadaşlarda biliyoruz  malesef onlarada bu takımın ihtiyacı var diye düşünüyorum kızılcıklıda olsun neferde olsun altes te olsun bunlar girişte toplu halde baska taraftarın biletine ortak olarak giriyorlar ve en çokda takıma bu insanlar destek veriyorlar çekirdekçi dediğimiz gurup maç seyrederken bu bedavacı arkadaslar takıma 90 dakika destek veriyorlar aslında bunlar belirlenip fenerbahcenin yaptığı gibi (kale arkası) özel giriş kartı verilip takıma destek olmalarını beklemeliyiz tamam benim içimede sinmiyor sezon başı 250 ytl verip kombine alacağım ama bileceğim ki bu gurup taşkınlık yapmamak şartı ile destek versinler hatta bunlar deplasmanlarada takıma destek amaçlı gönderilsinler ben razıyım bizim gibi çalışan insanlarımız deplasmanlarda takımımızı yalnız bırakıyoruzz ve deplasmanlarda sürekli olmak sartı ile kalabalık bir taraftar destek versinler her sey eses için...

biliyorum bazılarınız beni yadırgayacak hatta kızacak ama ne yapayım ben böyle düşünüyorum  bu ülkede demokrasi varmış (yeni öğrendim)
Amatör kümede de olsan hep seni, tek seni seveceğim.
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 13:07
Taraftarın bağırma hizmeti karşılığı bilet parasının alınmamasıShocked

Rammstein'e para verelim, adamlar gelsin Almanyadan maçımızda bağırmayaDead

Kabul ediyorum ben de Sakarya maçına gittim. Bilet kalmamış olduğundan alamadım, zaten kombinesiyle maça gelmek için ta Samsundan çıkıp gelen arkadaşımı görmeye gelmiştim. Ama biletleriyle, kombineleriyle maça gelip de kapıdan giremeyen onca taraftarı görünce cüzdanımın duasını işittim bana iyi ki bilet almamışsın diyen.

Evet demokrasi, evet ilerlemek..

İşin ilginç yanı, taraftarı kapıların olduğu bahçeye biletlere ve kombinelere bakarak alan polis varken, nasıl öyle bir yığılma oldu?? Ve onca insanın yenen hakkını, üstüne üstlük terörist muamelesi görerek daha da ezilmesini kim savunacak??? Beleşçilerden beleşçi yönetim mi???

Başkanı Açık tribünde görmek istiyoruz, yarım saat kuyruk çilesi çektikten sonra güç bela girdikten sonra. Yönetenler, yönetilenleri anlamadıkça, koltuklarına daha da gömülürler ta ki koltuğun en derinindeki sivri kazığa kadar....
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
kozakcı Liste gör
Usta Yazar

Özkan KOZAKÇI
  Alıntı kozakcı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 13:38

Eğer Ulaş form düşüklüğü sebebiyle kadroya alınmadıysa Emre Toraman'ın bu takımda ne işi var. Sergen ve Ulaş'ın yokluğunda ki ilk 11'im...

Ferhat

Koray          Tufan          Sezgin          serkan

engin          emre

Serdar                                                mustafa

coskun             gökhan(Ömer)

Bu kadroda  gökhan oynayamaz gökhan demirsporda zor oynar gerçi benim düzelttiğim kadroda zor ama galibiyet şansı olurdu
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.
Yukarı
guessman26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır TOKEL
Yer: Eskişehir
  Alıntı guessman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 15:07
Alıntı yapılan kozakcı

Ferhat

Koray          Tufan          Sezgin          serkan

engin          emre

Serdar                                                mustafa

coskun             gökhan(Ömer)

Bu kadroda  gökhan oynayamaz gökhan demirsporda zor oynar gerçi benim düzelttiğim kadroda zor ama galibiyet şansı olurdu
Yanlış anlaşılma olmasın bu yazılan sanırım Gökhan Bozkaya sizin bahsettiğiniz Gökhan çalışal !! Gökhan Bozkaya sakatlığı olmadıkça her kadromuzda her türlü oynayabilecek bir oyuncu.
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HERŞEYİ OLANA ACIRIM.
Yukarı
byeses Liste gör
Yazar

byzicoes
Yer: eskişehir
  Alıntı byeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Mar/2008 saat 15:43
sakarya maçına bileti olduğu halde giremeyenlerden(girmeyen) biriyim ,ne zaman büyük maç olsa böyle oluyor, turnikelerin çalışmaya başladığı gün çocuğumla  o hengamede sıkışmış az kalsın belkide  eses uğrunuada ölecektik.o günden beridir kombinemide başka bir arkadaşa hediye ederek birdaha maçları dışarıdan takip ettim o günde birçok kişi biletsiz olarak stadın çitlerini kırarak girmişti bu günler geçer eğer süper lige çıkarsak o zaman ne yapacak yönetim yıllardır süper lig maçlarına hasret şehrimin insanlarını nasıl oraya insanca sıraya girerek ,herkezin birbirine saygı göstererek girmesini sağlayabilecekmi hiç zannetmiyorum  o zaman tv den ve radyodan maça devam
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 124125126

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır