eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bahçeşehirde Es Es Rüzgarı

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Bahçeşehirde Es Es Rüzgarı
    Tarih: 20/Şub/2008 saat 14:48

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
haşhaşlı Liste gör
Yazar

gökhan
Yer: Turkey
  Alıntı haşhaşlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 14:54
bahçeşehir belediyesinin göstemiş olduğu ilgi ve alakaya çok teşekkür ediyorum  sunmuş olduğu hizmetten kısaca  bahsedeyim bize ayırdıkları 2 adet bilbord var  bu bilbordları şampiyonluğumuza yakın bi zamanda kullanabiliriz yada gelecek olan iyi fikirler ve sıcağı sıcağına yapalım dersek hemen haftaya  koyabiliriz bu sadece eses reklamı olacak  2 en 3,5 boy ebadında bilbord olup hazırlanması gereken reklamlar hakkında bilginize başvuruyorum eses rüzgarı bahçeşehirde esmeye devam edecek istanbuldan sevgiler bazılar sever biz ölürüz bayraktaki gibi...
haşhaşlı
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2008 saat 17:04
kiraz26 nick li arkadaşımız çok güzel bir fotoğraf yapmış ondan izin alınıpda o fotoğraf kullanılabilir ben o fotoğrafı buraya alacağım ama fotoğrafın tamamı kiraz26 ya ait bir çalışma olup kendisini ayrıca bu çalışmasından ötürü tebrik ediyorum.

fotoğrafı ondan izin gelirse buraya aktarayım ama sen bakmak istersen

adresinde mevcut
kiraz26 başlığındaki fotoğraf hem geçmişimizi, hemde bu günümüzü anlatan iyi bir çalışma ClapClapClap
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 09:50
Ben kiraz26 yapmış olduğum çalışmaları KİRAZ LOGOSUNU korumak şartıyla istediğniz yerde kullanabilirsiniz.

Anadolu Efsanesi'ni ait olduğu yerde görmek dileği ile Allah'a emanet olun...
CANIMSIN ES ES
Yukarı
Sato26 Liste gör
Deneyimli Yazar

yıldırım
Yer: Cuba
  Alıntı Sato26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 09:57
Gökhan bayrağımız sakın hafta sonuna kadar kirletme..Big%20smile
Kartal stadına ben asacağım o bayrağımızı...Wink
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...
Yukarı
haşhaşlı Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı haşhaşlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Şub/2008 saat 12:43
kiraz 26 ,kahvaltı evi reklamı nı silmemiz lazım aksi halde bizim bilbord uygulamamız eskişehirspor dışına çıkar razı değilsen başka çalışmalara bakarız bilbordu işini ben hallettim ama altına gökhan die yazmıyorum mesela
haşhaşlı
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır