eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2007 Nüfus sayımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 17:06
Eskişehir nüfusu 2013 yılına göre 799.724'dir.
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
DarknEss.v2 Liste gör
Yazar

Onur
  Alıntı DarknEss.v2 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 17:10
Merkezmi toplammi
Dusmanlari kardes yapan EsEs
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 17:14
Alıntı yapılan DarknEss.v2

Merkezmi toplammi

Toplam
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 19:25
Eskisehirimizin nüfusunu yazlik ve kışlık olmak üzere ikiye ayırmaları gerekir..malum kışın en kötümser tahminle 50 bin ögrenci yaşıyor..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2014 saat 21:43
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Eskişehir nüfusu 2013 yılına göre 799.724'dir.

..... ve 18 binlik Atatürk stadyumunu dolduramiyoruz.

Eskisehir il sinirlari icinden 2% si bile Eskisehirspor macini izlemiyor...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
  Alıntı turkkartal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 01:49
Taraftar bilinci yaratacak politikalar yaratmak lazım.sadece Eskişehirli olmak kemik taraftar yaratmıyor.nüfusla alakalı değil.yönetimde sadece oyuncu altyapısı değil taraftar bilincini yaymak için bir birim görevlendirilmeli.bu birime hatırı sayılır bir bütçe ayrılıp ta beşikten bu işi yaymak için stratejiler yürütülmeli.Mesela beşikten kelimesine atfen:Eskişehir de doğan her çöcuğa nüfus idaresi ile anlaşarak eses amblemli yenidoğan giysileri ESESbrövesi gibi onore edici faaliyetler yönetim tarafından finanse edilebilir.Bu tüm yaş gruplarına okullarda uygulanabilir.Başarılı bir takım bunlara ilave edilebilir.Ne bileyim böyle öneriler taraftar tarafından beslenebilir.İstanbul özentisinin önüne böyle geçilebilir.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
nkÜnieses Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı nkÜnieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 03:03
Merkez 686 bin kişi ama nedense bana daha fazla gibi geliyor :)
ES-ES
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
  Alıntı KTÜ_ÜNİESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Tem/2014 saat 08:27
Alıntı yapılan turkkartal

Taraftar bilinci yaratacak politikalar yaratmak lazım.sadece Eskişehirli olmak kemik taraftar yaratmıyor.nüfusla alakalı değil.yönetimde sadece oyuncu altyapısı değil taraftar bilincini yaymak için bir birim görevlendirilmeli.bu birime hatırı sayılır bir bütçe ayrılıp ta beşikten bu işi yaymak için stratejiler yürütülmeli.Mesela beşikten kelimesine atfen:Eskişehir de doğan her çöcuğa nüfus idaresi ile anlaşarak eses amblemli yenidoğan giysileri ESESbrövesi gibi onore edici faaliyetler yönetim tarafından finanse edilebilir.Bu tüm yaş gruplarına okullarda uygulanabilir.Başarılı bir takım bunlara ilave edilebilir.Ne bileyim böyle öneriler taraftar tarafından beslenebilir.İstanbul özentisinin önüne böyle geçilebilir.

ilk, Orta, Lise düzeyindeki okullarda geçmişimizi anlatan, Eseslinin neden Esesli olduğunu anlatan konferanslar verilmeli bence..

Bizim;

>>Bir şeylere karşı dik durmak için,
>>Emperyalizme karşı savaş verdiğimiz için,
>>Dedelerimizin, babalarımızın, amcalarımızın, dayılarımızın başlattığı geleneği sürdürmeye çalıştığımız için,
>>Türkiye'nin en iyi taraftar topluluğu olduğumuzu anlatmak için,
>>Türkiye'ye taraftarlık kültürünü getirdiğimiz için,

bu takımı desteklediğimizi ve bunu yaparken de dışarıda gururlanıp stadyumda, taraftar buluşmalarında, maç önlerinde ve sonralarında nasıl eğlendiğimizi, başarı beklemeden-karşılıksız sevdiğimizi konu edinen ve bunları o çocukların anlayacağı dilde anlatan konferanslar verilmeli..

Bunlar yönetim önderliğinde taraftar iş birliği ile yılda her okula 2 kere gidilerek yapılabilir.. Bunu yapmak için büyük bir bütçe dahi gerekse de taraftarlarımızdan kimsenin "Hayır" diyeceğini sanmıyorum..

Keşke olabilse ama konuyu bu kadar sahiplenen bir yönetim olmadığından (Yönetimi kötülemiyorum, şimdiye kadar gelmedi böyle bir yönetim ve bu yönetiminde yapacağını "Bununla uğraşacağını!!!" düşünmüyorum..) ütopik bir düşünce gibi gözüküyor..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır