eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yönetim; Bu Nasıl Saha??

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 252627
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 10:28

Bizim tarftarımız her konunun kompedanıdır. En iyi teknik direktör de biziz, en iyi branda uzmanı da...

İş sadece bir pazarcı çadırını sahanın üstüne örtmek değil arkadaşlar. Standart bir branda örtüldüğünde çimler yanıyor. Saha kullanılamaz hale geliyor. Evet kar yağmadan önce bu fikirler alınsaydı, çalışmalar yapılsaydı daha iyi olurdu. Ama olmadı...Zararın neresinden dönülse kardır deyip eleştirmeyi bırakalım arkadaşlar.
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
Yer: Turkey
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 23:48
Hafta başından beri yağan kar ile içimiz kararmıştı ancak bugün meteorolojiden güzel haberler geldi. Yağışlar yarından itibaren buradan kayıyor ve hafta sonuna doğru daha sıcak günler bizleri bekliyor.

Umarım bu fırsat iyi değerlendirilir ve ilk maçtaki hüsranı bir daha yaşamayız.

ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Oca/2008 saat 23:59
branda konusu tamam çok önemli ama çok heyecanlı arkadaşlar var nedense busene bi havaya girmedik ve başta kendi aramızda daha sonra futbolcular-medya-taraftar-şehir bütün olamadık. sporx deki yazı çok doğru. demekki bu halimiz dışardan bile belli olavak kadar abartı durumda. aman biraz daha dikkat.                                                                                http://www.sporx.com/detail.php?Type=24&yazar=33&go=4797
ES-ES
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
  Alıntı gitarcıES-ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 00:54
Arkadaşlar bu kadar sorun varken neden taktınız bu branda olayına 1 defa olmuş bi daha bi daha olursa herkes koysun tepkisini asıl önemli konu takım şampiyonluğa oynerken neden hava yakalayamıyoruz...Bu takım 12 yıldır büyük bi fırsat yakalamış biz birbirimizi yiyoruz yazık ya...
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 01:30
Alıntı yapılan matador

Hafta başından beri yağan kar ile içimiz kararmıştı ancak bugün meteorolojiden güzel haberler geldi. Yağışlar yarından itibaren buradan kayıyor ve hafta sonuna doğru daha sıcak günler bizleri bekliyor.

Umarım bu fırsat iyi değerlendirilir ve ilk maçtaki hüsranı bir daha yaşamayız.

yağış var diye içiniz kararmasın arkadaşlar.. bu yağan felaket değil berekettir..
daha düne kadar barajlarımız kuruyor diye sızlanırken iki damla kar yağması bizi sıkmasın..
icab ederse antalyada oynansın maç.. ama yağışlar dinmesin..
antep maçı bir iş kazasıydı geldi ve geçti.. elbette zeminin takımımıza olumsuz etkileri olmuştur ancak çözümüde bulması gereken yönetimdir..
sivas-fener maçında zemin nasıldı herkes gördü.. demekki üstüne düşülürse ve yapmak istenirse yapılabilirmiş.. hiç bahaneye gerek yok, ogün zemin berbattı ve önlem alınmamıştı..
bu konuda neler yapılabilirdi ben bilmiyorum ancak yönetimin bende bilmiyorum deme lüksü yoktur.. ben bu konuyuda yönetimin tecrübesizliğine veriyorum ve inşallah bu onlar için bir deneyim olmuştur diyorum...
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
Mehmet_Ali Liste gör
Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Mehmet_Ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 12:47
Clapbenim sorum şu ilk yarıda olsun sonrası olsun eskişehir sporumuz neden hiç cumartesi veya pazar maç yapmıyor arkadaş diger sakarya ve antalyaya bakıyoruz cumartesi ve pazertesi oynuyor bu da bir gün daha fazla dinlenmek demek sayın başkan nebi hatipoglu sizinleve yaptıklarınızla gurur duyuyorum birde bu konu da bir lobicilik yapsanız hem eskişehir sporumuz içinde bir degişiklik olur havası falan degişir. belki daha çok gol atar ve kondisyonumuz daha iyi olur.eskişehir spor herzaman şampiyondur ve şampiyon kalacaktır gerisi tefferruat dan ibarettir.Clap ClapClapClapSmileClap   
Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Oca/2008 saat 13:27

[/QUOTE]

yağış var diye içiniz kararmasın arkadaşlar.. bu yağan felaket değil berekettir..
daha düne kadar barajlarımız kuruyor diye sızlanırken iki damla kar yağması bizi sıkmasın..
icab ederse antalyada oynansın maç.. ama yağışlar dinmesin..
antep maçı bir iş kazasıydı geldi ve geçti.. elbette zeminin takımımıza olumsuz etkileri olmuştur ancak çözümüde bulması gereken yönetimdir..
sivas-fener maçında zemin nasıldı herkes gördü.. demekki üstüne düşülürse ve yapmak istenirse yapılabilirmiş.. hiç bahaneye gerek yok, ogün zemin berbattı ve önlem alınmamıştı..
bu konuda neler yapılabilirdi ben bilmiyorum ancak yönetimin bende bilmiyorum deme lüksü yoktur.. ben bu konuyuda yönetimin tecrübesizliğine veriyorum ve inşallah bu onlar için bir deneyim olmuştur diyorum...
[/QUOTE]

Yağışların bereket olduğunu hatırlattığınız için çok teşekkür ederim, öğrenmiş olduk.

Gerçekten ilginç konulara değinmişsiniz. Ancak sadece konu başlığına bakarsanız burada sarf edilen cümlelerin bereket veya başka konularda değilde sadece saha zemini düşünülerek yazıldığını anlamak sanırım güç olmayacaktır.

Ayrıca yağış nedeni ile ben hiçbir zaman takımımızın Antalya'da maç oyanadığını dahatırlamıyorum.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 252627

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır