eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Körfezin Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bolu deplasmanı (bir KKŞ organizasyonudur)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 23:13
bence  Mustafa sevgi  karşıyaka  maçın da çok  güzel oynadı. Ama bolu karşışında  pek güzel  oynayamadı. AngryÇünkü  bolu,Eses karşılaşmaşı çok  gergindi.Baksana  Sergene  Mustafa senden 35 yaşındayken bile senden 1000 kat daha iyi oynuyor.
Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 23:19
Mustafa niye karşıyakaaaaaaaaaa    maçı  sana kolaymı  geliyo*

Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 23:28

Araçta ben olaydım, son numaramız, hareket halindeyken lastik değiştirmek olurdu.
Allah allah allah allah saldır ESESim,allah allah allah allah saldır ESES im, stepne nerede başkan ?
# Direnmüdavim....

Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 23:33
Alıntı yapılan kubilay

videoda izledim SUAT sigaran varmış. maç boyu neden benden içtin?

suat,

misafirden gaftilediğin sigara paketini ne yaptın o zaman? LOL
KKŞ
Yukarı
aritmal Liste gör
Deneyimli Yazar

adem
Yer: ESTANBUL
  Alıntı aritmal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 23:48
Alıntı yapılan hüsnü

Araçta ben olaydım, son numaramız, hareket halindeyken lastik değiştirmek olurdu.
Allah allah allah allah saldır ESESim,allah allah allah allah saldır ESES im, stepne nerede başkan ?
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Yukarı
şimşek65 Liste gör
Usta Yazar

YILDIRAY
  Alıntı şimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 00:06
Alıntı yapılan şimşek65

bence  Mustafa sevgi  karşıyaka  maçın da çok  güzel oynadı. Ama bolu karşışında  pek güzel  oynayamadı. AngryÇünkü  bolu,Eses karşılaşmaşı çok  gergindi.Baksana  Sergene  Mustafa senden 35 yaşındayken bile senden 1000 kat daha iyi oynuyor.
özür dilerim arkadaşlar bu mesaj ve onun altındaki mesaj benim forum nikimi çalan bir sıpayaOuchait.yani 7 yaşındaki oğluma ben şu anda nöbetçiyim ve odamdaki bilgisayardan forum konularını incelerken bir baktım bana ait mesajlar var.bizim eses hastası ufaklık arkadaşlarla yaptığımız eses muhabbetlerinden esinlenerek evdeki bilgisayardan saçmalardan seçmeler yapmış kendince.şimdi hemen evi aradım ama kabahatini bildiğinden telefondanda kaçıyor.tekrar özür dilerim.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 00:10
Alıntı yapılan şimşek65

Alıntı yapılan şimşek65

özür dilerim arkadaşlar bu mesaj ve onun altındaki mesaj benim forum nikimi çalan bir sıpayaOuchait.yani 7 yaşındaki oğluma ben şu anda nöbetçiyim ve odamdaki bilgisayardan forum konularını incelerken bir baktım bana ait mesajlar var.bizim eses hastası ufaklık arkadaşlarla yaptığımız eses muhabbetlerinden esinlenerek evdeki bilgisayardan saçmalardan seçmeler yapmış kendince.şimdi hemen evi aradım ama kabahatini bildiğinden telefondanda kaçıyor.tekrar özür dilerim.

Yıldıray bey

Sanırım forum şifrenizi değiştirme zamanınız gelmiş...Wink
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 07:55
[QUOTE=şimşek65]
özür dilerim arkadaşlar bu mesaj ve onun altındaki mesaj
benim forum nikimi çalan bir sıpayaOuchait.yani 7 yaşındaki oğluma ......

Yedi yaşındaki delikanlı,
KKŞ mize hoşgeldin aslanım.
Yürü koçum, sen doğru yoldasın.

Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2007 saat 13:24
Yıldırım bey 7 yaşında ama daha şimdiden hazırlıklı bazı şeylere.Eleştirisinide yapmış övgüsünüde.
Ne mutlu size ve bize ki 7 yaşında istanbul takımlarının forumlarının yerine bizim forumumuzda sizin şifrenizlede olsa yazmış bi şeyler.
Clap
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 91011

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır