eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Spor İletişimi Sertifika Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 15:00
Sevgili uğurböceği sana destek sağlamamaız gerekiyor mu? Lütfen kendini bize tanıtır mısın? ÖrneğiN, nerede yaşıyorsun? Bu forumda yazan öncel soyadlı kişilerle ilişkin var mı? Spor camiası ve medya dünyası ile ilişkin var mı? Eskişehirpor ile ilişkin ne derece gelişmiş durumda?  Kaç yaşındasın? İleride gerçek anlamda bu alanda çalışmak istiyor musun? Spor programlarından hangilerini takip ediyorsun? Sadece bu sorulara verdiğin cevap ile değil, bunların dışında bize kendini biraz tanıtır mısın?  Elbette bunu yapmak zorunda da değilsin ama sana destek vermemiz için bu şart.  Şimdiden teşekkürler.
Erdin Gündüz  
Yukarı
ugurbocegi Liste gör
Yazar

Uğur ÖNCEL
  Alıntı ugurbocegi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 15:18
Hocam elbette tanıtırım. Size zaten İnegöl'deki İNEGÖL maçı desem hatırlatmak için yeterli olur zannediyorum. Birde geçen düğün davetiyemi göndermiştim size desem:)Herkese de tanıtırım ancak şuan inanın çok meşgulüm bu mesajıda kaçamak yazıyorum. En kısa sürede kendimi tanıtırım isterseniz:)
ONLY FOR LOVE ES-ES...ÖNCEL'S
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 15:33

Ben seni çok iyi tanıdım da sen bu foruma niye bu kadar az sayıda mesaj yazdın ona şaşırdım.  Müracaatın ne oldu? es-be-eses arkadaşımızın verdiği bilgiye göre sınav bir hafta ertelenmiş.  Sen müracaatını ne yaptın? Lütfen bize bilgi ver. İstersen beni üniversiteden arayabilirsin.  

Yukarı
asssadza Liste gör
Deneyimli Yazar

Kerem ATILMAZ
Yer: Barbados
  Alıntı asssadza Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 17:34
Ön kayıt 14-Aralık tarihine kadar uzatılmış.
Bir yaşam biçimidir Es Es...
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 18:42
Kayıt tarihi 14-12-2007 ye kadar uzatılmış, sınav ise bir gün sonra saat 10:30 da. Bilgi için: shaum@khas.edu.tr
tel: 0 212 533 65 32-1451   Sevtap Erler

Kayıtlar için başvuru adresi:

Kadir Has Üniversitesi
Kadir Has Caddesi, Cibali-İSTANBUL
Hukuk Fakültesi Sekreterliği
D Blok, 1. Kat
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2007 saat 17:50
Arkadaşım sınavda 36. oldu, biliyorsunuz ilk 30'a burs veriyorlardı, ancak buna rağmen bir dilekçeyle burs talebini yinelemiş. Soruların zorluğundan yakındı. Futbolla, sporla ve genel kültürle ilgili sorular varmış. İşte sorulardan bazıları:

Aşağıdakilerden hangisinin yazılı anayasası yoktur: Uganda, İngiltere, Almanya, Fransa
Aşağıdakilerden hangi başkent değildir: Tulin, Krakow, Vilnius, Bern, Riga
1972 olimpiyatı nerede yapılmıştır?
Futbolda kuralları yapma yetkisi kimdedir? FİFA, UEFA...
Aşağıdakilerden hangisi 1936 olimpiyatlarında hangi atlet 100 m. de dünya rekoru kırmıştır?
Hangisi İngiltere Premier League takımlarından biri değildir?

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...

Bu arada bizden sınava giren arkadaş ne yaptı acaba?
Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır