eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Başın öne eğilmesin,aldırma ESES'im aldırma

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2007 saat 09:07
Eskişehirsporumuz bu sene şampiyon olacaktır.Fakat içimizin yandığı,şampiyon olamama korkusu değil çok basit puan kayıpları yapmamız,bir türlü rahatlayamamamız.
SİZLERE GÜVENİYORUZ(bazılarınız hariç onlar üzerine alınmasın)
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
es_gokhan_es Liste gör
Usta Yazar

Gökhan Çelik
Yer: Ankara
  Alıntı es_gokhan_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2007 saat 09:22
Es-Es'imiz tüm şanssızlık ve olumsuzluklara rağmen ligi zirvede bitirecektir.
Es - Es
Yukarı
yusufs Liste gör
Deneyimli Yazar

yusuf
Yer: Turkey
  Alıntı yusufs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2007 saat 12:56
   ESES imin her maç günü büyük bir heyecanla sabah yatağımdan mutlu bir şekilde uyanıp eşim ve biricik kızımla birlikte heyecanla maç saati beklenir ve tv yayını varsa tv başına yoksa bilgisayarın başına geçilir maç başlar attığımız her golde birlikte sevinir hep beraber sevgiyle kucaklaşılır bu yüzden ESESim mutlulk kaynağım

Ancak sen gol yedikçe yenildikçe üzülür kahrolur hırçınlaşır agresifleşirm önce bağırır çağırırım çevremi kırarım sonra telefonlar çalmaya başlar öylede gol yenirmi adam 90 a taktı gibi kafa kırmalar sonra ne olur telefon yüzüne kapanır Pazartesi olur işe gelinir  tabi bende surat mahkeme duvarı  ESES yenildi ya şu surata bak derler aynı teraneler baştan başlar

Biliyorum suç benim ama seni çok ama çok seviyorum senin yenilmeye kötü oynamaya hakkın yokmu elbetteki var ancak pisipisine puan kaybetmeni istemiyorum

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 567

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır