eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Acil Kan Aranıyor

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Acil Kan Aranıyor
    Tarih: 25/Kas/2007 saat 08:55
 Kardeşimiz Mehmet Ali Sarıkaya (MASK 26)  Ankara Hacettepe Üniversitesi Kulak Burun Boğaz bölümünde Acil olarak ameliyata girecektir,6 ünite kana ihtiyacı vardır,kan grubu önemli değil,Hacettepe hastanesi C kapısında bulunan kan ünitesi bölümünde Mehmet Ali SARIKAYA adına kan verilmesi gerekmektedir, TEL no:05062052980,
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 09:48
Hacettepe yakınında oturan arkadaşımı aradım işten 10:00 gibi çıkıyormuş eve gelmeden hastahaneye uğrayacağını söylediAcil şifalar dilerim.
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2007 saat 13:32
Kardeşimiz Mehmet Ali Sarıkaya'nın kan ihtiyacının karşılanmasında ; süratle tüm işlerini bir tarafa bırakarak Hacettepe Hastahanesine giderek bizzat kan veren Demiryolları Meslek Okul Mezunları Derneği Genel Başkanı Sayın Ünal SAYINER beyefendiye,
TCDD Malzeme Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Sayın Tamer ÖZGÖÇ Beyefendiye,TCDD Ankara Gar Müdürü Sayın Talip ÜNAL beyefendi olmak üzere Ankara'da bulunan tüm Eskişehirlilere ve ES-ES taraftarına,ayrıca İstanbul'dan organizasyonu sağlayan ESYİAD Genel Sekreteri Sayın Cemal Yaşar Tangül Beyefendiye teşekkürlerimizi sunar ,Eskişehirli ve ES-ES li olmanın ayrıcalığını ve gururunu bize yaşattıkları için kendilerine minnettarlığımızı iletiriz...
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 02:10

Dün Fatih maçta söylemişti, yarın bana hatırlat demiştim, bugün işte bütün gün internet kesikti, mesajı daha yeni okuyorum, bu iş aklımdan uçup gitmişti. Neyse ki kan hemen bulunmuş yoksa kendimi suçlu hissederdim.

SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
mustafa çavdar Liste gör
Yazar

Mustafa çavdar
  Alıntı mustafa çavdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 07:21
rabbim acil şifalar versin
eskişehirlilerin yardım anlayışları çok farklı
sanki örnek aile
ilgilenen bütün hemşehrilerime teşekür ederim
Karaoğlan
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Kas/2007 saat 07:55

Sevgili kardeşimize geçmiş olsun der;
Hastamıza Allah'tan hayırlı şifalar dileriz...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 15:09
başda orhan abim olmak üzere Talip abime ve diğer arkadaşlarıma gösterdikleri ilgi ve duyarlılıktan dolayı çok tşk ederim

hala ameliyat olmamama rağmen şuanda çok iyiyim tekrardan çok teşekkür ederim

GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
  Alıntı burjuvaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Kas/2007 saat 15:15
Büyük geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.
Seninle...
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Ara/2007 saat 21:14
Abilerim arkadaşlarım bugün hastaneden çıktım şimdi eskişehirdeyim, durumum gayet iyi tekrardan teşekkür ederim,

Birkere daha eskişehirli olmam ve  bizzat tanımasam bile böyle çok dostumun olması beni gerçekten çok sevindirdi ve gururlandırdı...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır