eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Akhisarspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2020 saat 17:41
Takımda orta saha namına birşey yok ben anlamadım Mehmet Özcan'la Furgan oynayacak diye bir kural mı var ? 3-4 maçtır sahada yok özellikle Mehmet.
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2020 saat 17:45
Takımın en kötü ismi Furgan. Erdal'ın bence bir daha kadroya girmemesi lazım u17 den birisini alalım daha iyi. Tolga, Onur(sevmesem bile), Metehan daimi 11 oyuncuları olmalıdır. Düşüp, düşmemek değil olay artık mücadele gerekiyor düşeceksek de adam gibi düşelim
Yukarı
genç26 Liste gör
Yazar

ENVER
  Alıntı genç26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2020 saat 21:15
Matematiksel olarak düşme sekte bu yenilgiden sonra artık ligte kalmamız bir mucizeye bağlı. Bu mucizede artık bu takımdaki oyuncuların yerine oynayacak genç oyuncuların yapacağı bir çıkışla gerçekleşe bilir. Ama yönetimin bundan sonraki maçlarda 21 yaş ve üstü 4 oyuncudan fazla oynatamayacağını teknik ekibe bildirmesi gerekir. teknik ekipte hangi dört oyuncuyu oynatacaksa diğerlerini 20 yaş ve altından oynatmalı hiç olmazsa gelecek seneye avantajlı bir kadromuz olur.bu oyuncular havlu atmış daha karagümrük maçında belliydi.
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Şub/2020 saat 23:36
 3 puanlık sistemde 6 puan kapanmayacak fark değil diye düşünülebilir fakat malesef  o ışık ve o görüntü yok. 5 maç çok iyi giden bir takım, hemen arkasından 4 maç üst üste mağlup olan ve neredeyse gol bile atamayan bir takım. Tuhaf..
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2020 saat 00:33
takim top falan oynamıyor ya rehavete kapildilar yada dustuk diye havlu atti lar Giresun osmanlI maclarini yensek ligde kaliriz ama takim pas dahi yapamiyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
karamürsel-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Bülent
  Alıntı karamürsel-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2020 saat 09:09
Bir onceki Şubat'ı 29 çeken artık yilda(2016)süper ligden düşmüştük,bu yılda artık bir yıl ve sanırım bu lig ile veda vakti.Ben yaşadıkça 2008'de ki süper lige çıkış sevincimizi,halil ünal ve hoscann bu şehire ihanetlerini hiç untmayacagm.tum taraftarın vebali bu heriflerin üzerine olsun.Hoscakal Anadolu futbolunun önderi can EsEs..
karamürselden..
Yukarı
OZELES Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZEL
  Alıntı OZELES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2020 saat 09:54
Olan şu büyük kulübe ve büyük taraftara olacak. İşin en üzücü ve en iğrenç tarafı ise, tüm bunlara sebep olan Halil ve Mesut kansızları hiçbir bedel ödemeyerek dalgslarına bakmaya devam edecek, en çok da bu duruma kahroluyorum. Ulen Halil, ulen Mesut, ben sizin var ya taa !!!!!!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Mar/2020 saat 22:17
kalede melih forvette h.ibo maç kazanacaksın   bu hoca bu takımı küme düşürüyor.
rakip takımın kalecisi 45 numara melih o da 45 numara. daha ilk 2 top gol oldu sanki kalede hiç yok.
rakip uzun serbest vuruş kullanıyoruz hoca erdalı ileri yolluyor kafa topu atıyoruz alamamız vurmamız imkansız yerden organizasyon yapmamız gerekirsek   topu rakibe veriyoruz ve stoper ilerde kaldığı için dönen toptan gol yiyoruz. Belli değil miydi stadta bas bas bağırdım kafaya atmayın diye . Devamında golü yiyince mustafa hoca istifa diye bağırdım ama ben tek kişiyim.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2020 saat 10:18
Aut atışlarında ısrarla oyuncularımız taç çizgisi yanına kümelenip kaleilerimiz topu kenarlara atıyorlar.Nerdeyse sene başından beri aynı taktik deneniyor ama bu şekilde top bizde kalmıyor ya rakibe ya taca gidiyor top.Hoca değişti ama bu taktik değişmedi neden ısrarla bu deneniyor anlamış değilim.Akhisarın attığı 2.gole bakın.Aut atışı direk ortaya kullanıldı top onlarda kaldı ve defansı ortadan delip golü buldular.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır