eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 19/20-17H-Boluspor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
liq26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı liq26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2020 saat 13:15
Alıntı yapılan Maverick26

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan liq26

Marko geri gelse bile Jesse kesin olarak takımda olmayacak. Takımda ileri top taşıyacak adam Jesse den başka yok. Deplasmanlarda çok zorlanırız maalesef. Marko ne kadar kaliteli bir oyuncu olsa da temposu yüksek bir oyuncu değil.

sanki tam tersi olacak renkdasim gonul ikiside takim da kalsin istiyor kalsaydi boluyu yenerdik jesse takim da kalacak gibi cunku kampa dahil edildi milinkovicide Giresun istiyor

Olayi söyle anladim, alacaklarina karsi sözlesmesini fesih edebilir Sekidika. Eskisehirspora para kazandirmak isteyen oyuncu, sözlesmesini feshetmiyor ve hala Eskisehirsporun oyuncusu olarak görünüyor. Kadro disi kalma yok. O yüzden kampta ismi görünüyor. Yani transfer olsun olmasin, adama kulüp olarak tabikide sahip cikiliyor.
Yolu acik olsun. Belkide son senelerde en karekterli sattigimiz oyuncu Jesse Sekidikadir.
Insallah Fenerin ve Trabzonun araya girmesiyle bonservisi 1 milyon Euro ya cikar. Takas oyuncu kesinlikle alinmasin. Bu takimlardan gelen her hangi oyuncu, kendisini kulübün üstünde görecek.

Takas olma ihtimali zaten yok tahtamız kapalı olduğu için. Oyuncu 2-3 gün sonra Türkiye'ye gelicek. Para kazandırma olayını da gerçekleşene kadar inanasım gelmiyor nedense çünkü daha önce böyle şeyleri duyduk ama pek gerçekleşmedi. Türkiye'ye geldikten sonra kampa katılmasını da beklerim çünkü kampa katılması beni ya bonservis verip alırsınız ya da ben burdayım, burda oynamaya devam edeceğim demektir bana göre... Umarım hayırlısı olur.
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2020 saat 19:54
Jesse ye kal demişler gitmek istiyormus gazisehir galatasaray trabzon istiyormus
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2020 saat 21:41
coşkun hocayı gönderildikten sonra geri gel marko öyle mi yani, marko öyle gönderilmeseydi 14 puandık ve coşkun hocayı göndermek için bahane bulamıyacaklardı takım saat gibi çalışıyordu.
Herkeste gördü ki marko bu takım için çok önemliymiş o kadar yazdık millet sadece gol atana bakıyor hala futbol bilmeyen çok taraftarımız var.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Oca/2020 saat 23:20
Bugünkü maç için başlık bile açılmamış, birşey yazılmamış!
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2020 saat 07:17
haftanın en flaş sonucu Eskişehir’den geldi. Kırmızı-Siyahlılar, Sekidika, Emre Güral gibi birbirinden önemli isimlerinin ayrılmasına, tahtanın kapalı olmasına rağmen transfer yapamamasına rağmen sezonun dikkat çeken takımı Keçiöregücü’nü tek golle devirdi. Başından sonuna nefes kesen kıran kırana bir mücadeleye sahne olan karşılaşmada Es Es’e zaferi getiren golü 88. dakikada Onur Bayramoğlu attı. 77’de oyuna giren başarılı oyuncu takımını zafere taşırken büyük sevinç yaşadı.Keçiörengücü, 22. dakikada Süleyman Olgun ile penaltı vuruşundan faydalanamadı.

Özbalta bu kez üzüldü

Mustafa Özer’in çalıştırdığı Eskişehirspor 9 puan silme cezası aldığı sezonda hanesine yazdırdığı bu önemli 3 puanla 9 puana ulaştı. Direnişe devam eden Es Es, geçen sezon olduğu gibi yine büyük bir kurtuluş mücadelesi vereceğini gösterdi.

Evinde yenilerek 28 puanda kalan Keçiörengücü ise Play-Off potasındaki yerini tehlikeye soktu. Teknik direktörSerkan Özbalta maç sonunda son derece üzgündü.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Oca/2020 saat 19:14
Radyospor canlı yayınına telefonla bağlanan Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, Salim Manav'a açıklamalarda bulundu.

"Ligde kalma yolunda çok önemli bir galibiyet aldık. Zor bir maçtan 3 puan çıkarmayı başardık. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Eskişehirspor bu ülkenin en önemli spor kentlerinden birisidir. Biz vermiş olduğumuz mücadele ile tüm Türkiye’ye, tüm Anadolu’ya örnek olmaya çalışıyoruz. Mermimiz olmadan, yürekli futbolcularımızla kader birliği yaparak bir kurtuluş mücadelesi veriyoruz. Taraftarlarımız bize çok sahip çıkıyor. Yaşadıklarımız aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor ama aldığımız bir galibiyet ile havaya girdik dersek çok büyük bir hata yapmış oluruz. 

Keçiörengücü maçında yaptığımız 3 oyuncu değişikliği de sakatlıklardan kaynaklı değişikliklerdi. Ekrem’in sağlık sorunu vardı. Furgan ve İbrahim Halil de sakatlıktan dolayı oyundan çıkmak zorunda kaldı. Yerli ve milli bir kadroya sahibiz. Biz bu genç futbolcularla sonuna kadar mücadele edeceğiz. Oyuncularımla iletişimimin çok çok iyi olduğunu düşünüyorum. Daha işimizin yeni başladığını biliyoruz. Bu lig çok zorlu bir lig. Tüm takımlar güçlendi ve takviyeler yaparak daha da güçleniyorlar. İşimizin çok zor olduğunun farkındayız. Eskişehir halkı ve Eskişehirspor taraftarları bize inanmaya devam etsinler. Bir mucize yaratarak ligde kalmak istiyoruz. Dediğim gibi, işimiz daha yeni başlıyor.

Alperen Kocabaş genç ve başarılı bir oyuncu. İlerleyen günlerde çok çok daha iyi bir oyuncu olacak. Mete Kaan Demir Başakşehir’in oyuncusu. Biz de kiralık olarak forma giyiyor. Az forma şansı bulmuştu ama artık direkt olarak oynamaya başladı. Eksiklerini giderip, gelişim sağlamaya devam ederlerse Türk futboluna damga vurabilecek iki isim. Biz diğer oyunculara da olduğu gibi bu isimler içinde ekstra çalışmalar yaptırmaya çalışıyoruz.

Adanaspor’un nerede oynanacağı şuan netlik kazanmış durumda değil. Raporların beklendiğini duydum. İç sahada taraftarımızın önünde mücadele etmek henüz bana nasip olmadı. Ben de çok istiyorum bir an önce açılmasını. Yönetimimiz bu konuda elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor. Bursa, Afyonkarahisar veya farklı bir il fark etmez. Biz takım olarak sahaya çıkıp o 3 puanı kazanmaya odaklanacağız. Elimizden gelen mücadeleyi veririz sonra takdir Allah’ın olur. 

Göreve geldikten sonra iki deplasman maçında 4 puan aldık. Ben göreve geldiğimde en az 28 puan almamız gerekiyor demiştim. 4 puanını aldık. Bu genç kardeşlerimle önümüzde zorlu bir 16 hafta var. İç sahada 9 maçımız var. Eskişehirspor iç sahada ki her maçına 3 puan parolasıyla hazırlanır. Eskişehirspor deplasmanı diğer takımlar için en zor deplasmanlardan birisidir. Dış sahadaki maçlardan da çıkarabildiğimiz tüm puanları kazanmak istiyoruz. Tamamı yerli oyunculardan kurulu bu kadro ile şartlar ne olursa olsun sonuna kadar mücadele edeceğiz.

Alternatifli bir kadromuz yok. Mevlüt Çelik Adanaspor maçı için cezalı duruma düştü. Kadro derinliğimiz hiç yok. 12-13 futbolcuya u17 ve u19 takımından takviyelerle maçlara çıkacağız. Adanaspor maçında Mevlüt’ün yerine kimi oynatacağız bilmiyorum. Ama olabilecek en iyi ismi orada görevlendireceğiz. Günümün 12-13 saatini Eskişehirspor tesislerinde geçiriyorum. Sosyal hayatım neredeyse sıfırlandı. Eskişehirspor’u ligde bırakmayı herşeyden çok istiyorum.

Çok yetenekli genç Teknik Direktörlerimiz var. Yeter ki bu isimlere şans verilsin. Erol Bulut, Sergen Yalçın isimlerini örnek gösterdiniz. Bu isimlere şans verildi ve onlar da değerlendirdi. Türkiye’de yönetimler Teknik Direktörlerinin arkasında dursun bizim yerli hocalarımız çok şeyler başarırlar. Ülkemizde 100-150’ye yakın Süper Lig’de, TFF 1.Lig’de ve diğer liglerde çalışıp, başarı sağlayacak isimler var."
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır