eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 14. Hafta Eskişehirspor-CG Ümraniyespor

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2019 saat 17:38
Alıntı yapılan ypeker

6. ile aramızda 15 puan fark var, ligin bitmesine 20 hafta var, kapanmayacak fark değil, 60 puan yapar, 5 te elde var, toplam 65. Matematiksel olarak olur mu, olur! Her maçımızı alalım, devre arasında takımdan ayrılan olmasın, primler maaşlar ödensin! Ligde kalırız, bundan şüphem yok ta Pinto'dan bir kazık daha yeyip küme düşürmesinler yeter ki!

Ortalama 56-57 puanla takımlar play offa kalıyor bu ligde. Bizim 5 puanımız var 60 puanın 51-52sini toplamak net şekilde imkansız gibi. Düşme potasıyla aramızda 6-7 puan var ve bu bile bence çok yüksek o yüzden kalma ihtimalimiz hala zor. Devre arasında takımlar takviyeler yapabilir, biz ise eldekileri kaybedebiliriz olaylara bu açıdan bakınca önümüzdeki 3 hafta çok ama çok önemli minimum 7 puan almamız gerekiyor ligde kalmak için. 9 alırsak 2. yarı lige yeniden başlarız inş. ligde kalabiliriz fazlası beklemek bence hayal olur
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
  Alıntı furemen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2019 saat 00:28
Bence hayal bile değil gerçekçi olalım.Bu sene ligde kalmak çok çok büyük bir başarı olur zaten.İki galibiyetle hedef büyütüp sene sonu hayal kırıklığı yaşamanın anlamı yok.Ben şahsen kendi adıma ligde kalırsak şampiyon olmuş kadar sevineceğim.Şakası yok daha düşme hattı ile 6 puan farkımız var ve ligin yarısı bitti.
Eskişehirspor Halkın Takımıdır
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2019 saat 11:07
Güzel bir galibiyet oldu.. Ligin güçlü ekiplerinden birine karşı aldığımız bu puanların değeri lig sonunda daha da iyi anlaşılacak.. 90+3'te kaybettiğimiz Erzurumspor maçına hala içim yanıyor.. Eğer oradan da 1 puan çıkartmış olsaydık son 5 haftada hiç mağlubiyet almamış olacaktık..

Maça gelecek olursak tüm oyuncularımız özveri ile oynadılar.. Kaleci Ekrem çok şaşırttı ve kusursuz bir oyu çıkarttı.. İnşallah önümüzdeki maçlarda da aynı çizgiyi korur ve takımın direncinin artmasına destek verir.. Berkay'ın cezalı duruma düşmesi iyi olmadı.. Çok formda ve sağlam oynuyor.. İstanbulspor deplasmanında onu aramayız umarım..

Teknik direktörümüz Coşkun Hoca'yı ise oyunu okuyamamasından dolayı hala anlayamıyorum.. Takım ileride güzel pres yapıyor.. İyi de oynuyor.. Fakat şu oyuncu değişiklikleri türübünde herkesi kanser ediyor.. 126. Blokta maçı izledim ve bir tek ben değil etrafımdaki herkes, skor 2-0 iken yediğimiz baskıda hocaya çok sinirlendi.. Orta saha düştü.. İyi bir oyun ortaya koyup ilk golde enfes bir orta yapan Ferhat gerek maç eksiğinden gerek aldığı darbelerden gerekse yorulduğu için sol kanattan geldi sürekli rakip.. Bu da Ferhat'ı hataya sürükledi.. 55-60. dakikalarda bunu görüp soksa Alperen'i ne Ferhat türübünlerden tepki görecekti ne de kulübe karışacaktı.. Alkışlatıp çıkartacaktı adamı ama tam tersi oldu.. Orta sahaya Kıvanç'ı daha erken alsa, tecrübesiyle Kıvanç orayı karıştıracak ve yukarıda bir arkadaşın dediği gibi (Hürriyet'in takıma kattığı agresiflik) oyuna bir hırçınlık katacak.. Ama yok arkadaş adam oyuncu değişikliği işini beceremiyor.. Neyse ki adamlar o baskı yediğimiz süreçte 1 tane gol bulabildi ve 3. golü attıkta rahat bir nefes aldık.. Ama her maç böyle olmaz..

Bir eleştirim de oyuncularımız yeterince agresif değil.. Ligin en az kart gören ekiplerindeniz.. Tamam kart görmek matah birşey değil fakat küme düşme potasındaki bir takımın bu kadar yumşak oynamaya da hakkı yok.. Biraz daha sert oynarsak rakip çekinerek oynamaya başlayacaktır..

Kalan maçlarımızdan içeride oynayacağımız Balıkesirspor maçı çok önemli.. Onu kazanıp Bolu'dan da en az 1 puan alırsak bence iyi bir iş yapmış oluruz.. Bolu rakibimiz olabilir ileriki haftalarda.. Kaybetmemek lazım.. Tabi 3 maçı da almak gönlümüzden geçen şey ama biraz zor.. İnşallah daha da iyi günler göreceğiz..

Her maç yorumuma yazıyorum; Jesse'nin alacakları ödenip boşa çıkmasının önüne geçilmeli.. Bu sezon sonu sözleşmesi bitiyor bildiğim kadarıyla.. Bedavaya gitmemesi için sözleşme yenilenmeli.. 90+3 programında söylendi, bir sürü menajer oyuncuların kapısında yatıp kalkıyormuş.. Aman dikkat!!!
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2019 saat 13:50
Eskişehirspor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, 95.8 Radyo Gol’de yayınlanan Levent Ümit Erol’un hazırlayıp Cem Yılmaz’ın sunduğu Doğru Tektir’e gündeme özel önemli açıklamalarda bulundu. “Bu süreçleri daha önce geçirdim o sebeple kendimden eminim, bizim kadar bizim yönlendirdiğimiz insanlarda bizim kafamızda mücadele edecekler futbolcularda fedakarlıkları gördüm, Eskişehirspor’lu futbolcularda savaşma azmini gördüm, biz Eskişehirspor’u ligde tutacağımıza eminiz!
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,405 saniyede hazırlanmıştır