eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 30. Hafta Ümraniyespor-Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222324
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2019 saat 13:50
Afjet Afyonspor maçının bilet satış programı belli oldu.

Spor Toto 1.Lig'in 31.haftasında 29 Nisan 2019  pazartesi  günü saat 19:00’da Eskişehir Yeni Stadyum'da oynayacağımız, Afjet Afyonspor  maçının bilet fiyatları belli oldu.

Biletler, 24 Nisan  Çarşamba saat 14:00’de PassoLig internet kanallarında ve  PassoLig gişesinden satışa sunulacaktır. Doğu,Güney ve Kuzey bloklar 17 Yaş ve altına maç bileti 1 TL olarak belirlenmiştir.

1.Kategori (Batı alt tribünü)       : 50 TL
2.Kategori (Doğu alt tribünü)    : 10 TL
3.Kategori (Doğu üst tribünü)   : 10 TL
4.Kategori (Güney alt tribünü)  :   5 TL
5.Kategori (Güney üst tribünü) :   5 TL
6.Kategori (Kuzey alt tribünü)   :  5 TL
7.Kategori (Kuzey üst tribünü)  :  5 TL
8.Kategori (Misafir tribünü)       :  6 TL

Not: Doğu - Kuzey ve Güney üst bloklar, alt blok biletleri tükenmeden satışa sunulmayacaktır.Ayrıca, müsabaka günü Passolig Kart basımı yapılmayacaktır.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2019 saat 15:36
​ES TV’de Arif Anbar’a konuşan Ay, “Bu sözleşme benden önce yapılmış. ESPARK şehrimizin önemli bir markası ve halkımızın en fazla uğradığı yerlerden birisi. Eskişehirspor’u düşündükleri için teşekkür ederiz. Ancak 5 bin liralık meblağ Eskişehirspor’u tatmin eden bir meblağ değil. Orada büyük bir sirkülasyon var bundan tabi ki orası da yararlanacak ama madem Eskişehirspor’u düşündüler bu rakamın biraz daha yükseltilmesi gerekiyor. Eskişehirspor’un delikli kuruşa ihtiyacı var. İnşallah Eskişehirspor’a layık olduğu ücret verilir” dedi.

ESPARK’ın henüz bir ödeme yapmadığını söyleyen Ay, “Ben bu sözleşme imzalandığında yedek yönetimdeydim. Böyle bir şeyler konuşuluyordu ancak imza sürecinde ben yoktum. Yanılmıyorsam ben seçilmeden 15-20 gün önce yapılmış bir sözleşme var. Şu ana kadar ESPARK’tan ödeme yapılmadı. Cuma günü ESPARK tarafından ödeme yapılacağının haberini aldık. LED konusunda bir destek istedik onlar da destek vereceklerini söylediler. Bu ödemeyi de Cuma günü yapacakları konuşuluyor” ifadelerine yer verdi.

Gelirin yarısını ve ya %40’ının kulübe bağışlanmasını isteyen Ay, “ESPARK oraya ciddi bir yatırım yapmıştır bununda karşılığını almak isteyeceklerdir. Madem Eskişehirspor’a katkı sunmak istiyorlar en azından toplanan otopark ücretinin yarısını veya yüzde 40’ını kulübe bağışlasalar çok güzel olur. İki grubunda faydasına olur. Şuana kadar her hangi bir görüşmemiz olmadı. Eskişehirspor Kulübü olarak onlarla oturup konuşuruz. Yeter ki Eskişehirspor’a fayda sağlansın. Eskişehirspor’un marka değeri çok yüksek” dedi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2019 saat 20:22
Eskişehirspor Kulübü yönetimi, Çifteler Belediye Başkanı Kadir Bıyık'ı ziyaret etti.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 222324

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır