eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF1.lig PLAY-OFF Finali Eskişehirspor - Göztepe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2017 saat 14:50
Spor Toto Süper Lig'e yükselen Göztepe'de flaş gelişme... Başkan Mehmet Sepil, Teknik Direktör Yılmaz Vural ile yolları ayırdıklarını açıkladı. 

14 yıldır Süper Lig'de yer alamayan Göztepe, deneyimli hoca Yılmaz Vural'la bu hasretine son vermişti. 

Yeni hoca Hamza Hamzaoğlu

Yönetim ve Vural arasında maaş konusunda anlaşma sağlanamadığı iddia ediliyor. Yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Başkan Sepil, Hamza Hamzaoğlu ve İbrahim Üzülmez'le görüşmüştü. Son olarak Osmanlıspor'u çalıştıran Hamza Hamzaoğlu ile prensipte anlaşmaya varıldığı ve resmi imzaların birkaç gün içerisinde atılacağı bildirildi.

Öte yandan Yeni Malatyaspor yönetimi de Göztepe yönetimine paralel bir karar vermişti. Yeni Malatyaspor'u Süper Lig'e çıkaran İrfan Buz'la tıpkı Yılmaz Vural gibi yollar ayrılmıştı.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2017 saat 12:56
Ben şöyle bir spekülasyon yaptım.Yanıcı maddeleri esas itibariyla Göztepe taraftarı içeri soktu.Ancak Göztepe taraftarı bir miktar yanıcıyı da bizimkilere hediye etti!
Kesinti verilmeden oynanan bir maçta bizim şansımız % 60 veya % 70 dolayında idi.Bunu neye dayanarak söylüyorum?İlk (olaylı)Göztepe maçını televizyondan ikincisini(4-0 kazandığımız)Eskişehir'de seyrettim!Final
maçında 27 dakika ara verilince şansımız % 50 ye indi!(Unutmayın ağır çamur olan bir sahada da kuvvet farkı azalır ve eşitlenebilir!)Şansların eşitlenmesinin anlamı maçın penaltılara kalması demekti.Yılmaz Vural'ın beklediği de zaten penaltılara kalmaktı.Penaltılarda da şansın % 50 olduğunu gördük!Aylarca oyuna alınmamış Semih Şentürk de topa kötü vurunca mücadeleyi kaybettik!
Galatasaray ile oynadığımız Türkiye kupası finalinde de benzer bir tuzağa düşmüştük!Olayları serinkanlı bir şekilde değerlendirelim!Fanatik olmayalım!Eğer varsa kendi kusurumuzu da görelim!Bu yaşadıklarımızdan gelecek için dersler çıkaralım!
Federasyon gelecekde yanıcıların sokulmayacağını söylemiş!Merak etmeyin maça ara verdirmek isteyenler başka bir yöntem bulurlar!Çözüm yolu maç kesildiği takdirde maçın bir başka sahada seyircisiz oynanacağının kararlaştırılmasıdır.Tarafsız bir Federasyon sert kararlar almak zorundadır!
Ateş Ülker
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2017 saat 13:39
Aynen öyle maçı tatil edecek yada stadı boşaltılması gerekirdi basket de öyle oluyor
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 214215216

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,295 saniyede hazırlanmıştır