eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ankaraESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankara ESES K.Erciyes maçı organizasyonu.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26ES Liste gör
Yazar

Mehmet Ali Akçoray
Online Durum: Offline
  Alıntı 26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2007 saat 19:51

Vallahi bu yazışmaları okuyunca kıskandım, ekip sağlammış, her zamanki gibi güzel bir organizasyon olduğuna eminim. Istanbul'daki dostların da katıldığını öğrenince daha da bir üzüldüm. Aslında şartları çok zorladım ama bir yol bulamadım maalesef. İnşallah önümüzdeki organizasyonlarda birlikte oluruz.

M.Ali/ankaraESES

Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 15:34
Güzel bir deplasmandı
Başta Müjdat abi olmak üzere tüm ankaraESES'e teşekkürlerimizi sunarız.
Bolu deplasmanınada bir org. beklıyoruz.
Bakalım Bolu ne kadar bir yermiş polis abilere sorarız Tongue

Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
Turtle Liste gör
Yazar

Kayhan Uzbil
Yer: Cuba
  Alıntı Turtle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2007 saat 17:08
Alıntı yapılan 26ES

Vallahi bu yazışmaları okuyunca kıskandım, ekip sağlammış, her zamanki gibi güzel bir organizasyon olduğuna eminim. Istanbul'daki dostların da katıldığını öğrenince daha da bir üzüldüm. Aslında şartları çok zorladım ama bir yol bulamadım maalesef. İnşallah önümüzdeki organizasyonlarda birlikte oluruz.

M.Ali/ankaraESES

M.Ali Abi,

Bolu'da görüşmek üzere diyoruz artık. Belli olmaz biz belki direkt Istanbul'dan gelmeyiz. Geceden Ankara'ya gelir, sabah sizle minibüsle geliriz. Bizde de alışkanlık yapmaya başladı AnkaraESES'le yol yapmak.LOL

Görüşmek dileğiyle

Kayhan
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2008 saat 10:01
K.Erciyes maçı için Eskişehir'e bir organizasyon yapılacak mı ? Yapılacak her organizasyona katılacağım.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2008 saat 00:17
pazar günü maça gidicez 2 arkadaş daha alabiliriz gelmek isteyen varsa özel den mesaj atabilir
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı emreses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2008 saat 09:59
Maçı D spor verecek. Son yıllarda izleceğimiz en önemli maç olarak görüyorum erciyes maçını , Eskişehire gidilerek desteklenilmesi gerekliliğine inanıyorum, Umarım benim gibi düşünenler vardır ve bir organizasyon yapılır.
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır