eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESKOD

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
coco1965 Liste gör
Yeni Yazar

Ceylan
Online Durum: Offline
  Alıntı coco1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2016 saat 15:19
Alıntı yapılan NERUDA

Alıntı yapılan champions26

Eskod Eskişehirsporumuza gelen icralardan sonra tepkisi koymuş.

https://www.facebook.com/Eski%C5%9FehirSporu-Koruma-Derne%C4%9Fi-ESKOD-299898216713350/?fref=ts

Eskod açığa gelsin tribün kursun . Kapalıda dernek olarak yeri var ama yeni stadyumda taraftar grubu olarak faliyete geçmeli.

ESKOD açıktan önce deplasmana gelsin.senede birkaç deplasmana geliyor 3-5 kişi.O da İstanbul Bursa gibi muhabbetin çok olduğu deplasmanlar.

Doğru söze ne hacet.
Sekiyorum
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 11:12
Eskod'dan ricam;
ususlsüz ibra edilen Mesut Hoşcan'ı mahkemeye verilmesi.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 11:29

Eskod'dan ricam;

malesef soyle sacma sapan bırsey var baskanlık bıttımı hersey bıtıyor adam daha dun 10 mılyon alacagım var dıye tv de bas bas bagırıyordu saka gıbı be adam ıddadan galıbıyetten esstoredan transferlerden yayından gelen paralar nerde?bır alllahın kulunun parası odenmemıs sadece ısmaıl kartal dısında o manyakta 4 macta 0 cektı defoldu parayı aldı gıttı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
givemefredoom Liste gör
Yazar

Alper
Yer: İstanbul
  Alıntı givemefredoom Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 14:14

Eskod'dan ricam;

Ben biraz araştırmasını yaptım. Türkiye'de çoğu takım dernek yasalarına göre işliyor. Bunun sebebi de sporcu yetiştirmeleri ( ne kadar yetiştirildiği farklı bir dersin konusu tabii)ve daha az vergi ödeyebilmelerini sağlamakmış.Şimdi eğer bir kulübün borcu olduğu durumda başkan veya yönetim kurulu hiçbir şekilde bu borçtan sorumlu tutulamıyor maalesef. Eğer kulübün satılacak demirbaşları vs var ise onlar satılıp alacaklılara ödeniyor. İşte bu yüzden hiçbir yöneticinin yaptığının yanına kar kalmaması için anonim şirket, kurumsallaşmaya gidilmesi şeklinde kamuoyu oluşturulması ve iyi bir baskı yapılması gerekiyor. Bak bakalım ondan sonra borç yapabiliyorlar mı?
Atatürk
Yukarı
EsArmaEs Liste gör
Usta Yazar

COŞKUN ÜNAL
Yer: ANKARA
  Alıntı EsArmaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2016 saat 15:55
Alıntı yapılan Güray26ES

Eskod'dan ricam;

malesef soyle sacma sapan bırsey var baskanlık bıttımı hersey bıtıyor adam daha dun 10 mılyon alacagım var dıye tv de bas bas bagırıyordu saka gıbı be adam ıddadan galıbıyetten esstoredan transferlerden yayından gelen paralar nerde?bır alllahın kulunun parası odenmemıs sadece ısmaıl kartal dısında o manyakta 4 macta 0 cektı defoldu parayı aldı gıttı

Esas Hırsızın Kim Olduğu Belli Oldu Demekki .
AnTiBiZaNs
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2017 saat 14:53
ESKOD GÖREVE !

Eskodun biseyler yapması lazım.Mesela Kapı kapı dolaşıp Eskisehirspora yardım amacıyla Makbuz karşılığı sembolik Eses logolu Diriliş bardağıni 20 liradan satması lazım 100bin bardak Hedefiyle.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2017 saat 21:09

son kongrede halil ünalın etrafında pervane olup el pençe divan duran eskod üyelerini gördükten sonra eskodla ilgili tüm düşüncelerim değişti mesut hoşçanı da desteklesinler demiyorum tabiki...

eğerki eskişehirsporu koruma derneği rozetini taşıyorsan Sen taraf olamazsın senin tarafın sadece eskişehirspordur..

her sene vip ten 3000 liralık yeri 500'e alacağım diye yönetimle yüz göz olursan tek koruduğun eskod çatısı altındaki dernek üyeleri olur eskişehirspor değil..
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
  Alıntı Şafak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eyl/2017 saat 18:56
Bu eskod ne iş yapar . ? Daha önce de yazdım. Kapı Kapı dolaşıp makbuz karşılığında yardım toplamaları , Maç günleri belirli noktalardan bileklik olsun başka bişey olsun satmaları lazım. cincon 1.2 milyon bileklik satmış. 11 milyon gelir elde edilmiş.Bişeyler yapmadan sağdan soldan yardım bekliyoruz.
Yukarı
hahuki Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
  Alıntı hahuki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Mar/2018 saat 11:43

?
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 456

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,781 saniyede hazırlanmıştır