eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dorukhan Toköz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 323334
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
Online Durum: Offline
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Haz/2018 saat 13:06
Gelmesin tabi.. Hint kumaşı mı? Olmazsa olmaz bir oyuncu değil zaten.. Bizansta başarılı olamaz.. Kiralık gönderilir.. Ama bize gelmesin..

Tarık Çamdal gibi 1 sezon top oynadı, şişirildi..

Türkiye U 21 milli takımında oynamaya başlamıştı, kulübünde forma şansı bulamayınca oraya da veda eder artık..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2018 saat 13:16
Beşiktaşa gittiği gibi yaptığı açıklama çok talihsiz olmuş.Biz hemen onlar olmuşuz onun gözünde.Bize karşı rakip olmak istiyormuş.Onu Dorukhan yapan yetiştiği klübün hakkında daha saygılı daha içten konuşma yapmasını beklerdim.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2018 saat 02:26
Alıntı yapılan enes1965

Beşiktaşa gittiği gibi yaptığı açıklama çok talihsiz olmuş.Biz hemen onlar olmuşuz onun gözünde.Bize karşı rakip olmak istiyormuş.Onu Dorukhan yapan yetiştiği klübün hakkında daha saygılı daha içten konuşma yapmasını beklerdim.

Haberin tamamını okudunuz mu bilmiyorum. Burada Dorukhan'ın Esesin bir an önce Süperlige çıkmasını dilemesi söz konusu. Yoksa Esese rakip olmak derken kötü bir niyet yok. Sonuçta Esesin BJK nın rakibi olması için SL de oynaması gerekiyor.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2018 saat 11:10
Alıntı yapılan Ahmet

Alıntı yapılan enes1965

Haberin tamamını okudunuz mu bilmiyorum. Burada Dorukhan'ın Esesin bir an önce Süperlige çıkmasını dilemesi söz konusu. Yoksa Esese rakip olmak derken kötü bir niyet yok. Sonuçta Esesin BJK nın rakibi olması için SL de oynaması gerekiyor.

Burada asıl sorun hemen onlar diye bahsetmiş olması.Demek istediğim kendisi Eskişehirli ve onu yetiştiren klüp burası.Daha içten bir konuşma yapabilirdi.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ahmet Liste gör
Yazar

Ahmet
  Alıntı Ahmet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2018 saat 17:14
Alıntı yapılan enes1965

Alıntı yapılan Ahmet

Alıntı yapılan enes1965

Burada asıl sorun hemen onlar diye bahsetmiş olması.Demek istediğim kendisi Eskişehirli ve onu yetiştiren klüp burası.Daha içten bir konuşma yapabilirdi.

Bence burada futbolcuları suçlamayalım. Taraftar ligi diye bir lig olsa eminim Eses taraftarı süper lig şampiyonluğuna oynar. Bizim sorunumuz taraftara ve kulübün büyüklüğüne layık yönetimler oluşturamamak. Geçtiğimiz bir ay içerisinde bir çok kaliteli oyuncumuz yönetimden bir umut ışığı bekledi. Biz ne yaptık. Her sene olduğu gibi kongreye gittik. Aday olacak denenler geçersiz sözleşmeler yaptı. Oyuncular da profesyonel. Baktılar millet dalgasını geçiyor hepsi bastı gitti.
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Oca/2019 saat 17:57
Dorukhan'dan Beşiktaşlılara çok özel!
Beşiktaş'ın sezon başında kadrosuna kattığı genç orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz, transfer döneminde başka kulüplerle de görüştüğünü ancak kalbinin hep siyah-beyazlılardan yana olduğunu bildirdi.

Beşiktaş'ın sezon başında kadrosuna kattığı genç orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz, transfer döneminde başka kulüplerle de görüştüğünü ancak kalbinin hep siyah-beyazlılardan yana olduğunu bildirdi.

Dorukhan, siyah-beyazlı kulübünün resmi yayın organlarından Beşiktaş dergisinin ocak ayı sayısına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'a geliş sürecini anlatan 22 yaşındaki futbolcu, "Büyük taraftarı olan kulüpte oynamak, bir futbolcu için çok güzel bir şey. Beşiktaş da Türkiye'nin en büyük taraftarına sahip kulübü. İki sezon üst üste şampiyonluğu ve çok da iyi futbolcuları olan bir kulüp. Başka takımlarla da görüşmelerim oldu ama kalbim hep Beşiktaş'tan yanaydı. Bir de farkındayım ki Beşiktaşlılar gerçekten daha farklı. Beşiktaş'a gelmeyi, bu kulübün kapısından girmeyi çok istiyordum. Gerçi çok büyük futbolcular olduğu için şans bulup bulamayacağım da belli değildi. Bu açıdan zor bir karardı ama ben çok çalışarak formayı alacağıma inanıyordum. İyi ki de buraya gelmişim. Benim için en hayırlısı buymuş." ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı formayı ilk giydiğinde çok heyecanlandığını aktaran Dorukhan, "Normalde çok heyecanlı bir insan değilim, daha sakin kalmaya çalışırım ama o taraftarın önünde inanılmaz heyecanlandım. Gerçekten taraftar beni çok etkiledi." şeklinde görüş belirtti.

- "Hırçın bir futbolcuyum"

Dorukhan Toköz, kendisini hırçın bir futbolcu olarak tanımladı.

Kendisi için takıma yararlı olmanın popülerlikten önemli olduğunun altını çizen siyah-beyazlı futbolcu, şöyle devam etti:

"Normalde benim bölgem, ön libero, altı numara. Sekiz numara da çok oynadım. Hırçın bir futbolcuyum. Topu gördüm mü dayanamam. Almak için koşarım, basarım. Benim için takıma yararlı olmak, göz önünde olmaktan daha önemli. Benim üç gol attığım maçta 4-3 yenileceğimize, hiç gol atmayayım ama takım 1-0 yensin düşüncesiyle oynayan bir insanım."

"Dorukhan'dan Beşiktaşlılara çok özel!" - http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/spor/1188085/Dorukhan_dan_Besiktaslilara_cok_ozel_.html
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2019 saat 08:12
Ne karaktersiz insanlar var, helal olsun.. Alper'in yarısı edecek adam değil kendisini topçu sanıyor.. Tam bir yavşak..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2019 saat 11:36
Sanki Akhisardan gitti NANKÖR
Yukarı
KırmızıSimsek96 Liste gör
Yazar

BERK
Yer: Eskişehir
  Alıntı KırmızıSimsek96 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Oca/2019 saat 19:14
Alıntı yapılan freestyle

Dorukhan'dan Beşiktaşlılara çok özel!

Dorukhan, siyah-beyazlı kulübünün resmi yayın organlarından Beşiktaş dergisinin ocak ayı sayısına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'a geliş sürecini anlatan 22 yaşındaki futbolcu, "Büyük taraftarı olan kulüpte oynamak, bir futbolcu için çok güzel bir şey. Beşiktaş da Türkiye'nin en büyük taraftarına sahip kulübü. İki sezon üst üste şampiyonluğu ve çok da iyi futbolcuları olan bir kulüp. Başka takımlarla da görüşmelerim oldu ama kalbim hep Beşiktaş'tan yanaydı. Bir de farkındayım ki Beşiktaşlılar gerçekten daha farklı. Beşiktaş'a gelmeyi, bu kulübün kapısından girmeyi çok istiyordum. Gerçi çok büyük futbolcular olduğu için şans bulup bulamayacağım da belli değildi. Bu açıdan zor bir karardı ama ben çok çalışarak formayı alacağıma inanıyordum. İyi ki de buraya gelmişim. Benim için en hayırlısı buymuş." ifadelerini kullandı.

Siyah-beyazlı formayı ilk giydiğinde çok heyecanlandığını aktaran Dorukhan, "Normalde çok heyecanlı bir insan değilim, daha sakin kalmaya çalışırım ama o taraftarın önünde inanılmaz heyecanlandım. Gerçekten taraftar beni çok etkiledi." şeklinde görüş belirtti.

- "Hırçın bir futbolcuyum"

Dorukhan Toköz, kendisini hırçın bir futbolcu olarak tanımladı.

Kendisi için takıma yararlı olmanın popülerlikten önemli olduğunun altını çizen siyah-beyazlı futbolcu, şöyle devam etti:

"Normalde benim bölgem, ön libero, altı numara. Sekiz numara da çok oynadım. Hırçın bir futbolcuyum. Topu gördüm mü dayanamam. Almak için koşarım, basarım. Benim için takıma yararlı olmak, göz önünde olmaktan daha önemli. Benim üç gol attığım maçta 4-3 yenileceğimize, hiç gol atmayayım ama takım 1-0 yensin düşüncesiyle oynayan bir insanım."

"Dorukhan'dan Beşiktaşlılara çok özel!" - http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/spor/1188085/Dorukhan_dan_Besiktaslilara_cok_ozel_.html

Ukala herif! sanki Darıca Belediye'den transfer oldu Beşiktaş denen klübe.Sen daha çok arayacaksın bizi Dorukhan
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM...
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı es-es77 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2019 saat 19:51
sayfa kapatılsın.ne hali varsa görsün,karaktersizlerle işimiz yok.
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 323334

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır