eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Devran Çamurdaş

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 16:57
Alıntı yapılan erman123

Şu "şans verilseydi" lafını açalım mı biraz. Ben anlamıyorum. Parası mı ödenmemiş, antrenmanlarda su verilmemiş, tesislere belediye otobüsüyle mi gitmek zode frunda kalmış, antrenmanlarda hor mu görülmüş, huzursuz mu edilmiş, gereksiz yere kalbi mi kırılmış?

Nedir şanstan kastımız? İlk 11 mi sadece?
Hocanın adamı olmaktan başka hiç yolu yok mu bu forma kapen şeyin?
Çalışma yok mu, kendini gösterme yok mu? Profesyonellik yok mu?
Şans verilseydi şans verilseydi...
Kusura bakılmasın genç oyuncuları herkesten çok seviyorum ama şans verilmez, alınır..

Giden her genç oyuncunun arkasından şans verilseydi denip denip durulmasın artık..

Ben de diyorum ki canını dişine takıp çalışsaydı da kapsaydı formayı.

Kusura bakmayın fakat forvette koca bir sezon boyunca bienvenu ve necati öküzünü oynatırlarsa taraftarda oynatilmayan her yetenekli futbolcunun hesabını sorar. Devran iki defa bu klüpten ayrılıp ( biri hofenhaim biride bjk ) ikisinde de araya hatırı sayılır kişiler girerek gitmesini engellemiştir. Şimdi sen bu adama birkere bile şans vermeyip kamptan birde kovarsan kusura bakmayin ama birileri hesabını sorar.

Ha kaldı ki devran yeteneği ile gider başka klüpte forma giyer ama yarın o klüpte kendini gosteren bir devrani bu klup 10 yıl bulamaz...
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 17:05
Elindeki yıldız adayını gönder, Almanya'nın 2. liglerinde adam ara.
Gerçekten de dahiyane ! Umarım zaman beni haksız çıkartır !
Yukarı
Bidon26 Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
  Alıntı Bidon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 17:08
haberde yanlışlık olmasın,
Kiralık gönderilecekti benim bildiğim
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: @srvn26
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 17:13
Alıntı yapılan Bidon26

haberde yanlışlık olmasın,
Kiralık gonderilecekti benim bildiğim

Muhtemelen bizimkiler kiralamak istemiştir. Fakat adami iki defa şans verme sözüyle geri döndürdük. Devran kendi gitmek istemiştir.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
ömer_es26 Liste gör
Yeni Yazar

Ömer
Yer: Eskişehir
  Alıntı ömer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 19:35
Alıntı yapılan lvntkrgl

Bu Devran olayını büyütmemek lazım.Benim altyapıda oynayan birisinden duyduklarıma göre o kadar da iyi bir futbolcu değilmiş.Ama babasının çevresi hayli genişmiş.Gazetelerde boy boy haberler; 'Devran Beşiktaş'a', 'Devran elimizden kaçıyor' gibi haberler o yüzdenmiş...   

Zaten gerçekten iyi olsa Ertuğrul Hoca değerlendirirdi bence.Zaman gösterir herşeyi...
Dünya'da TÜRK olmak gibidir, Türkiye'de ESKİŞEHİRSPOR'lu olmak...
Yukarı
ESES_hell26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı ESES_hell26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 19:44
Ya nasıl gülsem bilemedim Foruma,sayfalara bakıyorum müthiş yetenek,inşallah oynar,orası istiyordu buraya gitti falan,biz de hadi inşallah diyoruz,sonra bir bakıyoruz gönderiliyor.e bu işte bir yanlışlık yok mu sizce de demek ki bir taraf yanlış mı konuşuyor nedir.Bir de gönderildikten sonra o kadar değilmiş zaten muhabbetleri yok mu,ilk sayfalardaki övgülere bakıp sonra çok da iyi değilmiş tarzı mesajları okuyunca insan gülüyor haliyle
Yukarı
Mumincan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mumin Yilmaz
Yer: Eskisehir
  Alıntı Mumincan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 20:19
Alıntı yapılan ömer_es26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Bu Devran olayını büyütmemek lazım.Benim altyapıda oynayan birisinden duyduklarıma göre o kadar da iyi bir futbolcu değilmiş.Ama babasının çevresi hayli genişmiş.Gazetelerde boy boy haberler; 'Devran Beşiktaş'a', 'Devran elimizden kaçıyor' gibi haberler o yüzdenmiş...   

Zaten gerçekten iyi olsa Ertuğrul Hoca değerlendirirdi bence.Zaman gösterir herşeyi...

Benim de kayinbiraderim var o Mersinde Abdullah diye topcu izlemis onun da enistesinin cevresi genismis o yuzden barcelona alir dedi.

Devran niye geldi niye gitti? Altyapida golleri yokmuydu? 120 maçta 85 gol diyorlar bu cok iyi bir veri. Cocuk yeteneksiz olsa yapamaz bu kadar. Almanya 2. liginden dandik dundik topcu getirecegine bunun uzerine egileceksin.

YONETIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMM!!!!   YETER ARTIK!!!!!
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 21:52
bakalım yerine forvet gelecekmi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı lvntkrgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Tem/2014 saat 22:13
Alıntı yapılan Mumincan

Alıntı yapılan ömer_es26

Alıntı yapılan lvntkrgl

Benim de kayinbiraderim var o Mersinde Abdullah diye topcu izlemis onun da enistesinin cevresi genismis o yuzden barcelona alir dedi.

Devran niye geldi niye gitti? Altyapida golleri yokmuydu? 120 maçta 85 gol diyorlar bu cok iyi bir veri. Cocuk yeteneksiz olsa yapamaz bu kadar. Almanya 2. liginden dandik dundik topcu getirecegine bunun uzerine egileceksin.

YONETIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMMM!!!!   YETER ARTIK!!!!!

Benim hiç bir yerde, hiç bir tanıdığım yok Mümin abi.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır