eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ailecek ESES'liyiz

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
bloodSucker Liste gör
Deneyimli Yazar

PAŞHA
Yer: İN DİBİ
Online Durum: Offline
  Alıntı bloodSucker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Ailecek ESES'liyiz
    Tarih: 19/Şub/2014 saat 18:46
Arkadaşlar herkes ailesiyle birlikte Eskişehirspor temalı bir fotoğrafını çekip paylaşırsa sevinirim.Farkımızı ortaya koyalım.

ŞAMPİYONLUK ÇOK UZAK DEĞİL ESKİŞEHİRRRRR
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 19:24
Sülalecek ESES liyiz.... Wink
# Direnmüdavim....

Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 19:48
bloodSucker Liste gör

Deneyimli Yazar

PAŞHA ne oldu yok mu transfer haberi sen ondan haber ver abim ya nerde kaldıydıkkk
DSİ Es Es
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 20:00
Tüm Eskişehir ESES li
Yukarı
KomsiHomida Liste gör
Yazar

Yasin Karaçam
Yer: Eskişehir
  Alıntı KomsiHomida Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 20:32
Abilerim iyi günler ben 16 yaşında eskişehirsporun hiç bir maçını kaçırmayan bir kardeşinizim ama maçta giymek için formam yok rica etsem 1 adet forma verirmisiniz vermezsenizde canınız sağolsun teşekkür ederim
O Kupa Bu Şehre GE-LE-CEK
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 23:43
Alıntı yapılan cresadur

bloodSucker Liste gör

Deneyimli Yazar

PAŞHA ne oldu yok mu transfer haberi sen ondan haber ver abim ya nerde kaldıydıkkk

Öyle demeyin şimdi ara verildiğinin oda farkındadır yaz geldimi başlar yine messi eseste ronaldo eseste diye O değilde yararlı bi başlık açmış hayret, başlık açmaktan sorumlu başlıkçı bloody mi desek napsak
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ahmetk49 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet Agâh
Yer: Russian Federation
  Alıntı ahmetk49 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2014 saat 23:56
Alıntı yapılan KomsiHomida

Abilerim iyi günler ben 16 yaşında eskişehirsporun hiç bir maçını kaçırmayan bir kardeşinizim ama maçta giymek için formam yok rica etsem 1 adet forma verirmisiniz vermezsenizde canınız sağolsun teşekkür ederim

her sezon yeni forma alırsam eski formamı forması olmayan birine veriyorum. fakat bir kaç arkadaşıma soracağım. eğer onlarda da yoksa storeye gidip bir taraftar forması hediye edebilirim sana kardeşim.
KıRMıZı_DeVRiM_Es-Es
Yukarı
Matador26 Liste gör
Usta Yazar

Ozan Kaan
Yer: İzmir
  Alıntı Matador26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2014 saat 00:22
Bizim ailede kimse Esesi bilmezken.Sayemde herkes Esesli.Ben futbolla çok geç tanıştım bazı engel sorunlarından.Ailece ESESLİYİZ!
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"
Yukarı
tufaneses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

2fan
  Alıntı tufaneses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2014 saat 09:47
Genlerimi baska insanlarala paylasmadigim icin Eskisehirli kiz ile evlendim. Allaha sükür 2 kizim da oldu. Yemek sofrada dua ederken sensiz bir saniye bille gecmez oldu ESES'im.
Herzaman akar kanimiz Siyah-Kirmizi. Dedelerimizden böyle gördük. Torunlarimiza böyle ögretecegiz.
Allah'im beni Müslüman & Eskisehirli yapdi diye sonsuz hamd olsun.
ESES HOLIGANS
Yukarı
ekos13 Liste gör
Yazar

Ekrem
Yer: Es Es
  Alıntı ekos13 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Şub/2014 saat 16:04
ne yazık ki ailecek eses li değiliz
babam koyu fenerli
eşim de futbolla çok ilgili, küçüklüğünden beri babasıyla birlikte fenerliler. ancak eşim 7 senedir benle birlikte neredeyse bütün maçlara geldi, istanbul bursa ankara deplasmanlarına da birlikte gittik, hatta bursa ya üni eses le gitmiştik ve deplasmana gittiğimiz ilk bayansınız demişlerdi, tapmadık asla paraya pula.. tezahuratını da canı gönülden söyler ama fener şampiyon olsun ister:)) neyse,
ben de kendimi bildim bileli koyu esesliyim, her sene kombine formamı alırım, inş. çocucugum olursa ona küçüklükten eses aşkını aşılayacağım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır