eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 15.Hafta Kayserispor - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454647
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
JOEBLACK73 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ESK.
Online Durum: Offline
  Alıntı JOEBLACK73 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 22:15
Alıntı yapılan kaanalp

erkandaki sıkıntı bence dile getirilmeli? bir sorun var.bir oyuncu bu kadar kötü oynamaz.

Erkan aklın sıra sanırım Hocayı cezalandırıyor.
Benim gözümde hainliktir bunun adı. Oynamayacaksan çıkar delikanlı gibi beni oynatma faydalı olmam dersin.Böyle sahada lakayıt lakayıt gezmek ne demek?
MİSAFİR DEĞİL EV SAHİBİYİZ.
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2013 saat 23:25
Alıntı yapılan JOEBLACK73

Alıntı yapılan kaanalp

erkandaki sıkıntı bence dile getirilmeli? bir sorun var.bir oyuncu bu kadar kötü oynamaz.

Erkan aklın sıra sanırım Hocayı cezalandırıyor.
Benim gözümde hainliktir bunun adı. Oynamayacaksan çıkar delikanlı gibi beni oynatma faydalı olmam dersin.Böyle sahada lakayıt lakayıt gezmek ne demek?

Yok artık neler. Form düşüklüğü olabilir, takım oyunu içinde ve rakibin taktiğine göre de her zaman evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Hoca dün güzel açıkladı. Önümüzde çok maç var, kupa maçlarında gruplara da kaldığımızda her futbolcuya ihtiyacımız olacak, hepsini hazır tutmak için değişik dizilişleri deneyecektir teknik kadro. Anlamıyorum nedir bu futbolcularımızı en küçük bir değişiklikte ya da hatada hemen ipe çekmek. Biraz insaflı olalım yorumlarımızda.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Yer: Turkey
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 09:48
Bana kalırsa hoca da hata yaptı 1-0 dan sonra Veysel'i alıp Özgür'ü çıkarsa hem o kanadı kapatır hem de ortayı üçlerdik ki bu maç ta gol yemeden biterdi.Bir de şunu ekleyeyim Kayseri gerilerde de olsa kadro kalitesi olarak bizden ve bir çok klüpten iyi.3 puan olsa iyi olacaktı ancak yenilmemekte hiç yoktan iyidir bence.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
NURİ Liste gör
Deneyimli Yazar

NURİ
Yer: Takmak
  Alıntı NURİ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 10:28

Aynı düşünüyoruz Levent Bey, o kanat maalesef otaban oldu, o kanatta oynayan Bissevar maçın yıldızıydı. Her geldiğinde ceza sahamıza ortasını rahatça yaptı, yapılmasına müsaade edildi. Aynı şey umarım Antep maçında olmaz.

Korku nedir bilmeyiz, biz dağların erleri, yuva yaptık göklere, baş döndüren yerlere, her yerde ben varım...
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
  Alıntı gogo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ara/2013 saat 11:27
erkanda futbolu sadece ben oynarım bu takımda der gibi bir haller oluştu.yanlız bunu bilinçlimi yapıyor bilemiyorum.kronik bir top gezdirme sevdası var ,dikkat ediyorum daha şu torres'in necatiye attığı pas gibi bir pası erkandan göremedik.topla oynama sevdası yüzünden kafayı kaldırıp takıma yön veremiyor.erkanı çözebilen rakipde basıp alıyor.kayseri maçındada girdikten sonra çok verimli olduğu söylenemez ama gidişatı pek içaçıcı değil beyniyle değil ayaklarıyla oynuyor buda erkanı etkisiz kılmaya yetiyor.ama kayseriyide hafife almamak gerek çok iyi kadaroları var,2 deplasman 4 puan bence iyidir.
Yukarı
26es1992 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet
Yer: Kuyubaşı
  Alıntı 26es1992 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ara/2013 saat 11:35
boffin saglamdı sezon bası adamı begenmeyeler kıymetini anlamıstır umarım kacta net pozısyon kurtardı
Tapmadık Asla Paraya Pula
Nede Kahpe Bizansa!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 454647

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır