eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Football Manager 2008

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
Online Durum: Offline
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Haz/2010 saat 20:12
Ben 2025 yılına geldim son 10 senedir türkiyede şampiyonum 6-7 yıldır şampiyonlar liginde hep finaldeyim.Hem milli takımı hem takımımızı çalıştırıyorum,ee tabiki en az milli takım on birinde 6-7 oyuncu eskişehirspordan oluyor:)
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
esescon_26 Liste gör
Usta Yazar

EsEs
Yer: Turkey
  Alıntı esescon_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 00:57
FM 2010 oyunuyorum 2013 yılındayım. 2 lig 1 kupa 1 Şampiyonlar ligi kupalarını aldım..
Oynayanlara Neymar'ı tavsiye ederim çok iyi...
ESES
Yukarı
Anti_Bizans Liste gör
Yazar

R.Çelik
Yer: EsEs
  Alıntı Anti_Bizans Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 03:44
Ben fm 2008 oynuyorum.Ama bizim yönetim gibi yönetim görmedim:) Çok anlayışsız o kadar kupa aldıyorum banamasın demiyorlar resti çektiler bana
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 04:19
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan quarentina_26

manager oyunlarından en guzelı fm 2006 yada fm 2010
Bir arkadaşım hala deliler gibi CM 01-02 oynuyor.. bende çok severim en iyisi de o bana göre :)

zaten cm 01 02 efsanedır onun tadını alanlar bırakamıyolar ama ben fm'cıyım fm 2006 tek gecerım
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 22:55
ESKISEHIR - Adem Sari Eskisehirspor'dan ayrılabilir. İçeriden aldığımız bilgilere göre,Eskisehirspor'in menajeri 26gokhan26 A.Sari'den bıkmış durumda."Ben çok sabırlı olarak bilinirim" diyor meseleyle ilgili ve devam ediyor "Ama eğer A.Sari Beyefendi bir profesyonel gibi hareket etmeyecekse,o zaman bu tavırlarının hoş karşılanacağı bir kulüp arayabilir."Eskisehirspor takımındaki A.Sari için 1.5 million euros million euros verebilecek olanlar oyuncuyu satın alabilirler.

gezetedeki haber
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:02
Alıntı yapılan esgökhanes

gezetedeki haber
Su haberin linkini verirmisin?.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:06
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan esgökhanes

gezetedeki haber
Su haberin linkini verirmisin?.....
yanlış anladın hüsnü abi oyundaki gazete haberi
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2010 saat 23:09
Aman Gökhan kardesim,düsün burada benim gibi yaslilarda var allah korusun,bizler genc kusak gibi dayanikli degiliz tansiyon ve Raki ölcümü tavan yapti bilesinLOLLOL.......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2010 saat 13:23
fm 2010 product codu nereden bulabilirim acil yardım lütfen.
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2010 saat 10:45
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan moritanya

Buradan devam edelim o zaman.
Takım : Birmingham City.Yarın Bolton ile maç var.Oyun gayet güzel. http://www.futbolmenajeri.com
bu oyunu zamanında çok oynadım.ESES'im ile 2-3 kere şampiyonluğa ulaştım. taktiği 4 3 3 b yapıp kanat oyunu oynatıp oyun tarzını sert yaptığımda yenemediğim takım yoktu Smile

Bu oyunu bende oynuyorum da diğer liglerden transfer nasıl yapılıyor ?  

Transfer listesi diye birşey var oradakii oyuncular bizim lig takımlarının oyuncularının sattığı futbolcular çoğuda iyi futbolcu değil birde kendi ligindeki takımların futbolularına listese olmasa bile teklif gönderebiliyorsun ama ben tüm liglerdeki istediğim bir futbolcuya transfer teklifi göndermek istiyorum. Kadromdaki futbolcuların çoğunu sattım bir sürü param var ama iyi oyuncu transfer edemedm bir türlü :)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır