eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBaşkan Mesut HOŞCAN

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 694695696
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 13:14
Hemen aciklama yapmakta gecikmedi sanki halletmis gibi " tarftarlarimiz maça girebilecek falan"
Bu adamın bu açıklamalarına sn Valimiz ve diger iki yönetici izin vermemeliler.
Bu konuyu sn bakanımız il Başkanımız sn Valimiz olumlu sonuclandirmislardir.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 15:09
Alıntı yapılan esist

Hemen aciklama yapmakta gecikmedi sanki halletmis gibi " tarftarlarimiz maça girebilecek falan"
Bu adamın bu açıklamalarına sn Valimiz ve diger iki yönetici izin vermemeliler.
Bu konuyu sn bakanımız il Başkanımız sn Valimiz olumlu sonuclandirmislardir.

kesınlıkle katılıyorum valı yapıyor ama baskan pıyon gecıcı ona konus veya sus dıyorlar valı acıklama yapmıyor yanı
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
Direct Link To This Post Tarih: 05/May/2016 saat 22:05
Hiç boşa konuşma Başkan. Dün gece Twitter'da birlik olup, tepki gösteren taraftar çözdü bu işi. Kanalların, yazarların, vekillerin ve tüm ülkenin konudan haberdar olmasını taraftar sağladı. En son sen çıkıp bi açıklama yaptın. Adana Demirspor, Konyaspor ve Gaziantepspor taraftarı senden çok uğraştı.
E S E S
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2016 saat 09:41
sayın başkan bakın taraftar gitmek için bir tarafını yırtıyor.otobüs parasını kendi imkanlarıyla denkleştirmeye çalışıyor.lütfen artık şu geriye kalan 200-300 taraftar için bir girişimde bulunup otobüs teminini sağlayın.
Yukarı
gogo26 Liste gör
Usta Yazar

gökhan
Direct Link To This Post Tarih: 06/May/2016 saat 09:45
sayın başkan bakın taraftar gitmek için bir tarafını yırtıyor.otobüs parasını kendi imkanlarıyla denkleştirmeye çalışıyor.lütfen artık şu geriye kalan 200-300 taraftar için bir girişimde bulunup otobüs teminini sağlayın.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 09:21
AC DA TRT SPORU IZLE NELER DIYORLAR Kaya cılıngıroglu gazıantep yada eses bugun dusmese seneye kesın dusecekler senelerdır dusmemeye oynuyorlar tamamen yonetım hataları gıray bulak sıvas dusse gerı gelır ama eses dusse gerı gelemez dıyor allah senı nasıl bılıyorsa oyle yapsın
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
esesli kurt Liste gör
Yazar

C.Baki Gürdeniz
Direct Link To This Post Tarih: 08/May/2016 saat 10:47
Evet renkdaşım bende izledim.Cefakar taraftarımızın üç yıldır söyledikleri ulusal basındada söyleniyor.Ama bizim işgüzar başkan ve yönetim anlamıyor,yada anlamak istemiyor.Eskiden eses için böyle söyleseler,kızardım.Bizi çekemiyorlar diye.Ama adamlar gerçekleri söylüyor.Hala bir umudumuz var.Bir düşersek bir daha zor çıkarız.Sonumuz Ankaragücü,Koceli,Sakarya gibi olur.Yaşım gereği bir daha bende süper ligi görmeye ömrüm yetermi bilmiyorum.Yine dua ediyorum.İyi bir başkan,yönetim başa gelirde bizlerde mutlu oluruz.Önceliklede taraftarımız için şöyle,böyle desekte yine en büyük taraftarımız hiçbir zaman küme düşmez.Ligin dibinde bulunan hiçbir takımın bırak deplasman kendi sahasında bile tribünleri taraftarları doldurmaz.İşte biz bu yönden büyük taraftarız başarı taraftarı değiliz.Büyük bir aşkla esesimizi seviyoruz.Bunu üçüncü ligdeykende ispatladık.Bizim derdimiz düşmek değil bu takımın başına adam gibi başkan ve yönetimin gelmemesi.Renkdaşlarım bu benim içimden gelen duygularım,sizler nasıl düşünürsünüz,bilemiyorum.Okadar doluyumki çok şey yazardım.Ama forumu fazla yazıpta kirletmeyim,dedim.En eski üye olmama rahmen pek yazmam sadece okurum.Bizleri bu durumlara düşürüp,üzen her kimse rahat yüzü görmesin.Onları yüce rabbime havale ediyorum.
Damarımı kessinler,kırmızı siyah akar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 694695696

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır