eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTransfer Dedikoduları | 2013-2014

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 547548549
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESGURBET Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Belcika
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 01:13
forvete omer sismanoglu.. sag aciga emrah bassan.. gol sorunumuza katki saglar.Bunlarin yanina iyi bir yabanci forvet seneye  kotu ruyalar gormemizi engeller..
ESKISEHIRSPOR...
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 05:23
Modlar helal olsun foruma cok iyi hakimsiniz.Su topigi kilitlemek bu kadar zormu onu gectim 2014-2015 topigi dururken bu topige yazmanın anlamı neki?
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
Eskisehirspor48 Liste gör
Deneyimli Yazar

-
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 06:40
Alıntı yapılan eS___eS

Modlar helal olsun foruma cok iyi hakimsiniz.Su topigi kilitlemek bu kadar zormu onu gectim 2014-2015 topigi dururken bu topige yazmanın anlamı neki?

Tek derdiniz bumu yani başka herşey yolundamı
Yukarı
£$£$ Liste gör
Usta Yazar

Aydın
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 10:00
Alıntı yapılan ESGURBET

forvete omer sismanoglu.. sag aciga emrah bassan.. gol sorunumuza katki saglar.Bunlarin yanina iyi bir yabanci forvet seneye  kotu ruyalar gormemizi engeller..

Kardeş hala anlamadın sanırım transferi yontem şu nerde beleş oraya yanaş hatta Gençlerin bile bonservisi olmayanını alıyorlar ŞAşalından tut vs..sonumuz ne olur artık bilmiyorum .Görelim geleceğin takımını düşürsünlerde rahatlasınlar gençleştirme adına takımı.

Yukarı
EGELİ Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖZER
Yer: EREĞLİ
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 10:10
Yazmayın artık şuraya be kardeşim; iki farklı başlık mı olur?
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 11:05
Alıntı yapılan £$£$

Alıntı yapılan ESGURBET

Kardeş hala anlamadın sanırım transferi yontem şu nerde beleş oraya yanaş hatta Gençlerin bile bonservisi olmayanını alıyorlar ŞAşalından tut vs..sonumuz ne olur artık bilmiyorum .Görelim geleceğin takımını düşürsünlerde rahatlasınlar gençleştirme adına takımı.

ESES Sende ki yönetim düşmanlığını çözemedim. Transfer sezonu açılalı 3 gün oldu. Yeterli mi? Forvet alınacak dendi. Demek ki alınacak onlarda biliyor senin benim kadar forvet ihtiyacını merak etme.

Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 12:18
Bu başlık dondurulmalı
Yukarı
ChampioN Liste gör
Usta Yazar

Barış
Yer: [26]
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 15:07
Alıntı yapılan £$£$

Alıntı yapılan ESGURBET

Boş boş konuşmayalım kardeşim. Senin gibiler her yıl bu başlıklarda atıp tutmaktan bıkmadınız. Beğenmeyip atıp tuttuğunuz futbolcuları çekirdek çitleyip yüzsüzce alkışlamaya başlıyorsunuz sonra :D
Sadece Eskişehirspor!
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 16:25
Alıntı yapılan ESGURBET

Emreh Başsan tamam iyi oyuncu fakat bizim problemlerimizi tamamen çözmez.. Genç ve Türk olması cezbedici yanı bu oyuncunun fakat unutmayalım ki geçen sene Isaac ve Tita'nın arkasında yedekte bekleyen bir oyuncudan bahsediyoruz.. Bizim Erkan ve Özgür'ümüz bu oyuncudan daha iyi oyuncular, o yüzden kötü rüya görmemizi engelleyecek oyuncu olduğunu düşünmüyorum..

Ömer Şişmanoğlu'na gelecek olursak.. Kayserispor'dan beri Eskişehirspor maçlarının 2. yarılarında girip gol atan bir oyuncu sadece bana göre.. Aman aman özellikleri olan bir oyuncu değil.. Tamam kötü oyuncu demiyorum ama bu oyuncunun da bizi kabuslardan kurtaracağını düşünmüyorum..

Bu oyuncular Yarli ve genç oldukları için alınabilir faydalı da olurlar fakat bizi bir tık üst seviyeye çıkarabilirler mi? Bilemiyorum.. Ha Burak Yılmaz gibi patlayacak bir zamanları vardır ve o zamanı da bizim kulüpte yakalarlar, o da ihtimaller arasında..

Ben Antalyaspor'dan asıl alınması gereken oyuncunun Murat Duruer olduğu kanısındayım.. Kadro derinliği açısından tam aradığımız oyuncu tipi.. Maliyetinin de fazla olmadığını sanıyorum..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
turkkartal Liste gör
Deneyimli Yazar

ŞABAN ŞEN
Yer: BALIKESİR
Direct Link To This Post Tarih: 12/Haz/2014 saat 21:18
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Ben Antalyaspor'dan asıl alınması gereken oyuncunun Murat Duruer olduğu kanısındayım.. Kadro derinliği açısından tam aradığımız oyuncu tipi.. Maliyetinin de fazla olmadığını sanıyorum..
Katılıyorum.
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 547548549

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır