eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

D-SMART

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: D-SMART
    Tarih: 03/Nis/2013 saat 21:20

Sevgili arkadaşlar;

Hepimizin bildiği gibi 2007 senesinde Eskişehirpor'un O zaman ki Bank Asya'ya çıkması ile bir çok kişi o yıllarda 400 TL'yi bulan bir ödeme ile D-SMART üyeliği alarak cihazın tüm yayın haklarını satın alarak üye olduk... Ben daha sonra ilave paketler alarak bu üyeliği genişlettim...Fakat bununla ilgili herhangi bir sözleşme imzalamadım...Yani ilk sözleşme maddeleri halen geçerlidir... Fakat bundan yaklaşık 2-3 ay önce kızarak tüm üyeleğimi iptal ettirdim...

Şimdi hiç bir spor kanallarını izleyemiyorum...Gruplara kadar hepsini izliyordum...D-Smarta telefon ederek bana ait olan cihazın tüm yayın hakları bendedir diyerek kanalların açılmasını istedim...Kendileri grup maçlarının dahil olduğunu,elemelerde geçerli olmadığını söylediler...

Fakat emin olmamakla beraber,duyduğuma göre ilk gün üye olan ama hiç bir ilave paket almayan D-Smart üyelerininin hala maçları izleyebildiğini duydum...Bu doğru mudur..? Eğer bu durumda olup izleyen arkadaşlar var ise maç ertesi tüm yasal haklarımı kullanarak savcılığa suç duyurusunda bulunacağım...

Bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
ErHeS Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskibağlar
  Alıntı ErHeS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 21:57
suat abi geçen seneki d-smart toplantısında d-smart genel müdürü, bu konuyla ilgili açıklaması şuydu: ben maçları değil kanalları satıyorum, maç yayınlarını istediğim mevcut kanallarımın birinde yayımlayabilirim yada, yayımlamam müşteriye sattığım kanal artık o maç yayınını yapmıyorsa bu bir sözü tutmamak değil diyerek savunmuştu kendisini.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Nis/2013 saat 23:58
Ben bu maçı özellikle bekledim...Bizim aldığımızda bütün spor kanalları ömür boyu izlenecekti hesapta...İlk günkü üyeliği ile izleyen varsa ve bunu buradan bir arkadaş da söylerse savcılığa müracat edicem ve bizim gibi durumda olanları da kurtarmış olacağım... Ben ilave paket almıştım fiyatıda o zamanlar 5 TL idi sanıyorum...Bunu zamanla hiç sormadan etmeden 29.90 TL ye çıkardılar bende kızdım iptal ettirdim...İptalden sonra 19 TL'ye bu sefer Full paketi açalım dediler... Gerizekalılar spor paket+ belgesel ve sinema paketi olana 29.90 ama üyeliği iptal edersen full paket 19 TL saçmalığa bakar mısınız...?
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,328 saniyede hazırlanmıştır