eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 21.Hafta | Gençlerbirliği - Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 09:47
Alıntı yapılan eseszeus

Kimse kusura bakmasın ama ben sahadaki futbolu hiç beyenmedim... Kötü (ve sıkıcı) futbol, güzel skor... Yinede tebrikler EsEsim...

Genç arkadaş sen maçı TV den seyredersen sıkılırsın, Ankaraya gidip o tribünleri doldurup 120 dakika susmadan destekleyen taraftarlarımız nasıl zevk aldılar o futboldan anlatsınlar sanada.
Wink
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 10:04
 saat 14.30'da tribününün önünde idik. yaklaşık 50 kadar taraftarımız vardı. bileti aldık ve içeri girdik. bin civarında seyircimiz vardı. maçtan sonra sadece 3 taraftar otobüsü gördüm. kapının hemen önüne yanaşmışlardı.

diego'nun golü çok güzeldi. kamara ve necati iyi günlerinde değildi. biz iyi oynamadık ama gençler kötü gününde idi.  bu maça gelirken bir puana razıydım. oğlum 2-1 kazanacağız demiişti ben ise 1-1 biter demiştim.

önümüzdeki kayseri maçı büyük önem kazandı. bu maçı alırsak bu takım ilk sıralara doğru yürür.

yeterki yönetim bu tkıma hedef göstersin. yönetim eğer hedef göstermezes hedefi göstermek taraftara düşüyor.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 10:36
biz bu ligi bu oyunla  ilk 4 içinde rahat bitiririz
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 10:37
Alıntı yapılan olumune_eses

Bugün ankaradan taraftar ve takımımız şen dönecek inşallah. Biz hakem m.kemal abitoğlu ile hiç maç kaybetmiyoruz onunda ugruna güveniyorum ve bu maçı 2 farkla galib geleceğimizi düşünüyorum...

UĞRUNA HER ZAMAN GÜVENDİM SENİ ÇOK SEVİYORUM ABİTOĞLU :D
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
  Alıntı levos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Şub/2013 saat 10:56
Alıntı yapılan EsEsMania

Alıntı yapılan eseszeus

Kimse kusura bakmasın ama ben sahadaki futbolu hiç beyenmedim... Kötü (ve sıkıcı) futbol, güzel skor... Yinede tebrikler EsEsim...
Genç arkadaş sen maçı TV den seyredersen sıkılırsın, Ankaraya gidip o tribünleri doldurup 120 dakika susmadan destekleyen taraftarlarımız nasıl zevk aldılar o futboldan anlatsınlar sanada.Wink

Tribünden takip eden biri olarak kesinlikle katılıyorum sonsuz güzel bir maçtı.Üstelik kötü oynamamıza rağmen hiç Eskişehir'e gelen takımlar gibi çirkefe yatmadan oynadık.Bence bu sefer doğru strateji ile oynadı takım.Deplasmanlarda oyun üstünlüğünden ziyade bu tarz oyun bence iyidir.Sonuçta Gençler neredeyse pozisyon bulmadan bitirdi maçı.
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
eseslilevent Liste gör
Yeni Yazar

Levent
Yer: ANKARA
  Alıntı eseslilevent Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Şub/2013 saat 23:07
inşallah bir ara görüşürüz.Uzun uzun anlatırım
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Şub/2013 saat 01:06
kayseride yatacak burada tahminimce açılırsa fark atarız ersun hoca da aklına gelmiştir herhalde ona göre tedbirini şimdiden düşünmesi lazım oynatmamak için devamlı faul yapacaklar
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 303132

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,203 saniyede hazırlanmıştır