eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Türkiye Ralli Şampiyonası'nda

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor Türkiye Ralli Şampiyonası'nda
    Tarih: 21/Nis/2012 saat 00:51
http://www.ralliturk.net/v2/index.php/2012/04/17/ali-dinc-eskisehirsporun-enerjisi-bizimle/

Forumda daha önce yazdıklarımı takip edenler hatırlayacaktır bundan önce Eskişehirsporu temsilen kulüpten hiçbir maddi destek almadan, tamamen taraftarın manevi desteği ve bankadan çektiği kredilerle Hakan Uçucu abimiz yarışıyordu. Fakat başkanla yapılan son anlaşmaya göre Ali Dinç yarışacakmış tüm sezon boyunca ve sezon sonunda yapılacak otoligde. Yani Eskişehirspor Aşi Dinç e sponsor olmuş oldu bi nevi. Ne düşünüyosunuz bu konuda çok merak ediyorum.
Bana sorarsanız aslen Eskişehirli pilotların Eskişehirspor adına yarışmasını isterim. Ali Dinç aslen antalyalı sanırım. Bu isim yerine Hakan Uçucu olmasa bile genç olarak Buğra Banaz arkadaşımız var ve aynı spec araçla katılıyo şampiyonaya. Neyse konuyu size bırakıyorum yarı final öncesi pek dikkat çekmez ama yine de yazayım dedim. Bu arada 28-29 nisanda Eskişehirde TRŞ nin bir ayağı organize edilecek. Yarışseverleri 3.eskişehir rallisine bekliyoruz.
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Nis/2012 saat 01:01
http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4033 Halil abi tutumumu yeni konu açarak belirttim.Okursan sevinirim tıkla tuttuğu takımı gör Halil başgan yapmış yapacağını.
Yukarı
ESginHaLiL Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil Esgin
  Alıntı ESginHaLiL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2012 saat 00:59
görmedim onur yazdığın konuyu. ordan devam o zaman
İyi gün dostu değiliz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır