eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

KaradenizESES (Giresun fotoları)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
safak_esesli Liste gör
Yazar

şafak
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı safak_esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ara/2007 saat 11:29
Alıntı yapılan Tuncay

Alıntı yapılan 26_26_26

Eyvallah güzel kardeşim deklanşöre basan parmaklarınıza sağlık.Smile

Bu oluşumu ilk kurmaya çalıştığımızdan itibaren göstermiş olduğun ilgi bize ayrı bir güç katıyor abi. Çok teşekkürler... Wink
Bu oluşum yeni başladı, yavaş yavaş büyüyecek..
ELİNE SAĞLIK ABİ ÇOK GÜSEL OLMUŞ!!!
Yukarı
techal Liste gör
Deneyimli Yazar

Hasan
Yer: Ankara
  Alıntı techal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2008 saat 05:00
Alıntı yapılan emres26

fotolarda birsey dikkatimi cekti skorboard'lari digital degil. tam emin degil'im ama TFF'nin kurallari geregi TFF 1.Lig'te mücadele eden takimlarin skorboard'lari digital olmasi lazim. 

giresunsporun skorboard u o sıralar bozuktu. bu konuya açıklık getirdikten sonra bir anımı anlatmak istiyorum...

ayrıca bir başlık açmak istemedim ve burdan paylaşmak istedim... ben ankarada üniversitede okuyorum ailem ise babamın görevi dolayısıyla giresundalar. aslen eskişehirli ve eskişehirsporluyuz :) bende 1 yıl giresunda yaşadım. Eskişehirspora herkes sempati ile yaklaşıyor. Çoğu seviyor..

şampiyon olduğumuz bolu maçında giresundaydım. bilindiği üzre bolu ve giresunun arasında sağlam bir kardeşlik var. bizim maçtada giresundan yaklaşık 200 kişilik bir grup maça gitmişti bolu taraftarı olarak. neyse. biz şampiyon olduk ama ben biraz temkinliydim sonuçta giresun ve bolu kardeş takımlar. atkıyla gezmeye de ilk 2 gün biraz çekindim açıkçası. ama maç günü yani şampiyon olduğumuz gün dışardan bir konvoy sesi geldi. önce bizle alakası yoktur düşündür dedim. 5-6 araba felandı galiba. o gün öle geçti. ama 2 gün sonra giresunda merkezde hatta tam merkezde arabasının arka camına kocaman arka camı tamamen kaplayan bir eses amblemli araba gördüm. bir an kendimi eskişehirde sandım ama plakanın 28 olduğunu görünce giresunda olduğumu anladım. bu gerçekten gurur vericiydi. herşeye rağmen onun yapılması harikulade birşey olmuş...

bunu neden anlattım. belki frkında olmayanlar vardır ama ESESimiz gerçekten heryerde... babamın görevi dolayısıyla hep gezdim. hemen heryere gittim. hakkarinin yüksekova ilçesinde bile yani Türkiyenin diğer ucunda bile bizi biliyorlar... eskişehirspor artık dönsün diyorlardı...

Bırakın giresunu ordudan izmire sakaryaya gerçekten ESES heryerde... belkide 3 cücükler kadar arkamız sağlam değil ama herkes bizi biliyor ve bize saygı duyuyor... bunuda 3 cücükler gibi yapmadık. başarıyla duruşumuzla taraftar kimliğimizle, taraftar şovlarımızla yaptık... amigo orhanımızla yaptık....

LÜTFEN ESESİMİZİN KIYMETİNİ BİLELİM VE BU DURUŞU BOZMAYALIM... İSMİMİZİ LEKELEYECEK HAREKETLERDE BULUNMAYALIM...

herkese saygılarımla...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 13:27
Ben giresun da oturuyorum  bir ESES'li olarak emeğinize sağlık diyorum.Maça gitmiştim. Giresun taraftarı kötüydü.Yenilince herkes adamı taşlasaydı 3.Dünya Savaşı çıkardı...
Yukarı
havuç ali Liste gör
Usta Yazar

Ali Can
Yer: Antalya
  Alıntı havuç ali Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2008 saat 13:49
Dediğin arabayı Giresun da bende gördüm kırmızı bir arabaydı...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 345

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır