eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Giresunspor-Eskişehirspor:1-2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 767778
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eskörfez26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şahin
Yer: kocaeli
Online Durum: Offline
  Alıntı eskörfez26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 00:37
http://www.cnnturk.com/VIDEO/index.asp?vid=1891
ARKADAŞLAR GİRESUN MAÇ GÖRÜNTÜLERİ

alemin kralı geliyor....
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 12:03
yukarıdaki link daha temiz. ama malesef sınırlı yinede ilk gölü net görüyorsunuz.
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
emrESES_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: Ankara-Eskşehir
  Alıntı emrESES_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 00:35
Çotonakların siteye girdim resimlere bakmak için
Ulan adamlar 10 resim çekmiş 5 tanesi Sergenin resmi.
Hey Allahım ya.
Adım gibide eminim ki Giresundaki taraftarların bissürü kişisi de Sergeni görmek için gelmiştir maça
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 09:55
Alıntı yapılan emrESES_26

Çotonakların siteye girdim resimlere bakmak için
Ulan adamlar 10 resim çekmiş 5 tanesi Sergenin resmi.
Hey Allahım ya.
Adım gibide eminim ki Giresundaki taraftarların bissürü kişisi de Sergeni görmek için gelmiştir maça

nereye gidersek gidelim sergen mutlaka ilgi odagi olacaktir. sonucta ulkenin yetistirdigi en buyuk yeteneklerden biri ve olay adam. giresunlulur tabiki sergen var diye daha fazla ilgi gostermis olabilirler ama genede artik bu soylemlerden kacinmak lazim sonucta sergeni izlemeye gelen bizin stadta istanbul takimlarinin muhabettlerini yapan kadardir. geneleme yapmak onlara karsi kirici olabilir...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
gazeteci28 Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı gazeteci28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 19:13
Arkadaşlar Ben Ahmet Ayvaz. Bu siteyi ismimle ilgili arama yaparken buldum. Forumda benimle ilgili yanlış bir bilgi var. Forum sitesine bu yanlışı düzeltmek için üye oldu. Denge Gazetesi'nde haber müdürlüğü yaptığım doğru. Ama ben spor müsabakaları için hiç
Eskişehire gitmedim ve sporla da ilgilenmiyorum çünkü ilgi alanımın dışında. 
ismimi zikrederek mesaj yazan arkadaş bilgisini tekrar gözden geçirirse memnun olurum.

Saygılarımla.

Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2007 saat 19:31
Alıntı yapılan gazeteci28

Arkadaşlar Ben Ahmet Ayvaz. Bu siteyi ismimle ilgili arama yaparken buldum. Forumda benimle ilgili yanlış bir bilgi var. Forum sitesine bu yanlışı düzeltmek için üye oldu. Denge Gazetesi'nde haber müdürlüğü yaptığım doğru. Ama ben spor müsabakaları için hiç
ismimi zikrederek mesaj yazan arkadaş bilgisini tekrar gözden geçirirse memnun olurum.

Saygılarımla.

Ahmet Bey zaten mesajı yazan arkadaş Eskişehir'e geldiğinizi söylememiş, Giresunspor-Eskişehirspor maçında sizin yakınınızda olduğunu söylemiş. İlgili kişinin yazdığı mesajın sizle alakalı kısmı aşağıdaki gibi:

"Eski açığın en üst eses in olduğu taraftaydım. Maç çıkışında olay oldu son 6-7 dakika kala... Bunu istediğin gazeteciye sor hatta Giresun Denge Gazatesi yazarı Ahmet AYVAZ adlı kişi de ordaydı. "
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eki/2007 saat 08:46
Alıntı yapılan banner

Alıntı yapılan gazeteci28

Saygılarımla.

Ahmet Bey zaten mesajı yazan arkadaş Eskişehir'e geldiğinizi söylememiş, Giresunspor-Eskişehirspor maçında sizin yakınınızda olduğunu söylemiş. İlgili kişinin yazdığı mesajın sizle alakalı kısmı aşağıdaki gibi:

"Eski açığın en üst eses in olduğu taraftaydım. Maç çıkışında olay oldu son 6-7 dakika kala... Bunu istediğin gazeteciye sor hatta Giresun Denge Gazatesi yazarı Ahmet AYVAZ adlı kişi de ordaydı. "

Mujdat abi sen aciklamissin olayi ama ben sanmiyorumki bu kisi adi gecen sahis olsun, yoksa gazeteci vasfinda biri adini internetten arastirip sans eseri! buldugu bu sitede, hakkindaki yaziyi okumadan boyle bir yazi yazar mi?
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 767778

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır