eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yerli & Yabancı Diziler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 19:03
Alıntı yapılan pelitus

Alcatraz güzel bir dizi görünümü verdi ancak 2 yada 3 bölüm sonra farkedeceksiniz ki diziden sıkılmışsınız ve monoton bir şekilde ekrana bakıyor olacak ve senaryoyu tahmin etmeye başlıyacaksınız.Person of İnterest gibi bir dizi olacağı kanaantindeyim. Senaryo önceden tahmin edilebilecek.(Bu bölüm yine birilerini yakalacaklar.: )... )

Zaten dizinin amacı o.Alcatrazdan kaybolan ve şimdi ortaya çıkmaya başlayan mahkumları yakalamak.Her bölümde farklı bir suçluyu yakalayıp alcatrazın benzeri şeklinde tasarlanan yere getirilip konuluyorlar.(ölü yada diri )dizinin başında 230 mahkumun kaybolduğunu söylemişti.Hepsi teker teker ortaya çıkacak.

Fakat dizi sürekli böyle mahkum yakalamakla geçmiyecektir.Elbette olayları birbirlerine bağlayacaklardır.Mesela yakalanan mahkumların üstünden çıkan anahtarlar en büyük soru işareti.

Ayrıca mahkumların tekrar dönüp suç işlemeleri saçma.Bence bu işinde altından birşey çıkacaktır.Mesela bazı güçler bunları kaçırıp hafızalarını silmiş olabilir vs. gibi.Hepberaber izleyip göreceğiz.

Ama j.j abrahams fringe gibi bir diziden sonra alcatraz kesmiyor insanı.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
pelitus Liste gör
Yazar

Mustafa
Yer: ---
  Alıntı pelitus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 19:24
Alıntı yapılan ESPANA

Alıntı yapılan pelitus

Alcatraz güzel bir dizi görünümü verdi ancak 2 yada 3 bölüm sonra farkedeceksiniz ki diziden sıkılmışsınız ve monoton bir şekilde ekrana bakıyor olacak ve senaryoyu tahmin etmeye başlıyacaksınız.Person of İnterest gibi bir dizi olacağı kanaantindeyim. Senaryo önceden tahmin edilebilecek.(Bu bölüm yine birilerini yakalacaklar.: )... )

Zaten dizinin amacı o.Alcatrazdan kaybolan ve şimdi ortaya çıkmaya başlayan mahkumları yakalamak.Her bölümde farklı bir suçluyu yakalayıp alcatrazın benzeri şeklinde tasarlanan yere getirilip konuluyorlar.(ölü yada diri )dizinin başında 230 mahkumun kaybolduğunu söylemişti.Hepsi teker teker ortaya çıkacak.

Fakat dizi sürekli böyle mahkum yakalamakla geçmiyecektir.Elbette olayları birbirlerine bağlayacaklardır.Mesela yakalanan mahkumların üstünden çıkan anahtarlar en büyük soru işareti.

Ayrıca mahkumların tekrar dönüp suç işlemeleri saçma.Bence bu işinde altından birşey çıkacaktır.Mesela bazı güçler bunları kaçırıp hafızalarını silmiş olabilir vs. gibi.Hepberaber izleyip göreceğiz.

Ama j.j abrahams fringe gibi bir diziden sonra alcatraz kesmiyor insanı.
Daha öncede 4400 adlı bir dizi vardı şu an karşımıza aynı senaryo ile çıktı Alcatraz. Elbette bi yerler senaryonun ana temasını verecek ama bu monotonluktan kurtulmayacak. 4 Sezon fringe izledim ancak şimdi izlemiyorum çünkü izleyemiyorum , paralel evren ile geçirilen her dakika benim için çok sıkıcı geçiyor , ara bölümler ise daha zevkli geliyordu.Bir karakteri aynı dizide iki farklı karakter olarak görmek Dizide karakterin oturmamasını sağlıyor..jj Abrahams paralel evren teorisini yine kullanacak fringe ve lost'da olduğu gibi. 4400 ve fringe'nin karışımı olacak bir dizi olacağını tahmin ediyorum.Parelel evren lafını duydukça diziden soğuyorum .Çünkü bir senaryo paralel evreni bir çıkış noktası olarak kullanıyor. Alcatraz'dan beklediğim de bu .Ya 4400 gibi uzaylılar yada paralel evren . Eğer farklı bir seneryo ile karşımıza çıkarsa ki hiç sanmıyorum , işte o zaman izlenecek ve merak edilecek bir dizi olacaktır.
Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı

Yönetim İSTİFA !!!!
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 19:25
The Walking Dead ... Herkese tavsiye edilir.İlk sezon çok daha iyiydi.İkinci sezonda yönetmen değişince dizide de gözle görülür , negatif yönde değişim oldu.Ama yinede izlemeye devam ediyorum.Her şeye rağmen tavsiye edilir...Thumbs%20Up
Yukarı
karargah Liste gör
Usta Yazar

ERGİN ÜNSALAN
Yer: Balıkesir
  Alıntı karargah Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 19:44
game of thrones o da muazzam bir dizi
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Şub/2012 saat 20:02
Alıntı yapılan montana26

The Walking Dead ... Herkese tavsiye edilir.İlk sezon çok daha iyiydi.İkinci sezonda yönetmen değişince dizide de gözle görülür , negatif yönde değişim oldu.Ama yinede izlemeye devam ediyorum.Her şeye rağmen tavsiye edilir...Thumbs%20Up
Farank Darabont diziden ayrılmasaydı 2.sezon olucakları okudunuz mu? http://www.birdizihaber.com/2012/01/walking-dead-frank-darabont-ayrlmasayd.html Ah Darabont ah Cry
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2012 saat 17:51

Murat Cemcir'in şarkısı, ilişkinin temel esasları, telefonu için geri dönmesi...

LOL

Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2013 saat 21:33
Leyla ile Mecnun dizisi gezi parkı eylemlerine destek verdiği için,yayından kaldırıldı.
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/haber/24558839.asp
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2013 saat 21:59
Türkiye'de televizyon kanalları her sene gittikçe daha da kötüleşmeye başladı.Saçma sapan dizi çekeceklerine, bu insanlara spor sevgisi aşılamak için açık kanalda dünya liglerini alsınlar da bi faydaları dokunsun.Her gün 7 saat dizi tekrarlayan başka ülke kanalları yoktur.La Liga'nın bile çoğu maçı şifreli olmuş. Yahu Amerika,Brezilya ve Japonya gibi ülkeler dışında hangi ülkede bu kadar çok dizi çekilir?

Dizi çekiyorsunuz da neden hepsi birbirinin kopyası? Zengin aile entrikaları,umutsuz aşk üçgenleri, bir arkadaş grubunun asalak maceraları.. Konu olarak hepsi bu. 3-5 tane de saçmasapan yarışma al sana yayın akışı.

Bu sene de bi yığın saçma sapan dizi koymuşlar. Eskiden her hafta salı çarşamba Şampiyonlar Ligi,perşembe UEFA kupası, pazartesi de tek düze ama gerçekten kaliteli yapımlar olurdu.Şimdi dizi uğruna maçları da makaslıyorlar, bu sene de Dortmund vs yerine entrika seyrederiz bol bol.

Amerikan dizileri seyretmeyip de ne yapsın millet. Tek düze dönem dizisi çekerler o da Allah'a emanet olur.Komedi gibi bu televizyon kanalları.Ondan sonra Dexter,Spartacus,Game of Thrones derken izleyip dursun millet.

ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
lokerenli-esesli Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Belgium
  Alıntı lokerenli-esesli Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2013 saat 22:25
ben pek diziye fazla bakmam. Kurtlar vadisi, kore yapimi turk versiyonu bir ask hikayesi, bu yil bunlara kacak ve fatih dizi eklenir. Turkiyede diziler belli ask,tore,roman uyarlama, amerijan diziler, zengin-fakir
ANTI BIZANS
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 789

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır