eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Diyarbakır'ın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
malıçlı Liste gör
Deneyimli Yazar

emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı malıçlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 17:45
diyarbakır/kulp zeyrek jandarma karakolunda vatani görevini yapmış birisi olarak tüm diyarbakır ın kırmızı şimşeklerine selam ve saygılarımı sunuyorum...
Yukarı
ernesto26 Liste gör
Yazar

ÖMER FARUK KIRŞAN
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ernesto26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Tem/2011 saat 21:14
diyarbakır esasen terör olmasa gerçekten çok güzel bir memleket ama belediyeciliği sıfır gerçi bizim eskişehir güzelliği ile diyarbakırı 10'a katlar
ESESES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
ernesto26 Liste gör
Yazar

ÖMER FARUK KIRŞAN
  Alıntı ernesto26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Tem/2011 saat 00:11
bu gün Mardin Ömerli İkiyaka karakol komutanlığında şehit olan (2) Astsb (1) Uzm.Çvş 'kardeşlerimizin şehit cenaze töreni vardı.Ona katıldık çok hüzünlüydü (1) Astsb (1) Uzm.Çvş 'un 2 gün sonra doğudan ilişik keserek gideceklerdi.Kader Şehitlerimize buradan bir kez daha Allah'tan rahmet kederli Aielelerine sabırlar diliyor Bölücü terör örgütü mensuplarınıda Allah (CC) kahhar ismi şerifi ile karretmesini niyaz ediyorum.
Yukarı
ernesto26 Liste gör
Yazar

ÖMER FARUK KIRŞAN
  Alıntı ernesto26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Tem/2011 saat 22:32
çok kötü bir memleket saaat 15.00 sıralarından itibaren güneş kayboldu.Her yere kum yağdı adeta öyle b.ir sıçakkı ah eskişehir yayla havası çok özledim.Üşümeyi özledim.Kendimi düdüklü tencerede gibi hissediyorum
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2011 saat 20:15
silopide bugün hava 55 derece idi klimalar yetmiyor. elektrikler dansöz gibi, bende eskişehirin soğunu özlemedim değil.
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2011 saat 21:24
Alıntı yapılan yankee2222

silopide bugün hava 55 derece idi klimalar yetmiyor. elektrikler dansöz gibi, bende eskişehirin soğunu özlemedim değil.
Allah kolaylık versin hepinize ... Biz buralarda öğle saatlerinde sıcak falan diyoruz da belki bize göre sıcaktır.WinkÖzendirmek gibi olmasında hele ki geceleri tam süper oluyor.Smile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır