eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

0 Rh(+) Kan İhtiyacı

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 0 Rh(+) Kan İhtiyacı
    Tarih: 07/Tem/2011 saat 12:52
Akdeniz Anemisi olan 8 yaşındaki Kaan Yıldırım'a 20 günde bir verilmek üzere 2 ünite 0 Rh(+) kan gerekmektedir.  OGÜ kan bankasına verilecektir.

4 ay önce kan gönüllüleri aracılığı ile bana ulaştılar ve Eskişehirli olduğumu öğrenince yardımcı olabileceğim düşüncesiyle 20 günde bir beni arıyorlar. Her 20 günde bir 2 kişi bulup gitmeye çalışıyorum. 20 günde bir kan verildiğinden aynı kişinin ardarda kan vermesi olanaksız ve farklı kişiler gerekiyor en azından 5-6 aylık periyotlar için.

Öncelikle;
Yarın öğleden önce 0 rh(+) kan verebilecek 2 gönüllü bana ulaşırsa sevinirim.

Sonrası için verebilecek olanlar da mesajla ulaşabilirler.

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
Usta Yazar

Semih Bektaş
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 18:15
  yarın için eksisozluk'ten buldum 2 ünite kan. fakat daha sonrası kan verebilecek kişilere çağrım devam etmektedir.  
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
arda_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

arda
Yer: eskisehir
  Alıntı arda_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2011 saat 21:42
Alıntı yapılan samich_backtash

yarın için eksisozluk'ten buldum 2 ünite kan. fakat daha sonrası kan verebilecek kişilere çağrım devam etmektedir.

Allah saglik sifa nasip eylesin.
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Tem/2011 saat 10:35
Abi forumda kan gruplarımız diye bir başlık vardı arıyorum ama bulamadım.Sende bir bak istersen.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
Usta Yazar

Semih Bektaş
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2011 saat 10:19

Cuma günü öğlene kadar uygun olup 0rh+ kan verebilecekler var mı aramızda?

Kaan Yıldırım adına OGÜ kan merkezine verilecek, işlem kanın içindeki bir madde ayrılarak yapıldığı için yarım saat falan sürüyor.
büyük ihtimal bu son olacakmış, bir dahaki tedavisini başka ilde sürdürebilirlermiş.

kan verebilecek gönüllüler haber verirlerse sevinirim.

SOMA Anısına

Yukarı
esesli_melih26 Liste gör
Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_melih26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2011 saat 13:37
perşembe günü öğleden önceye kan gerekliymiş.yardımcı olmak isteyenler "samich_backtash"a ulaşssınlar...
Yukarı
Usta Yazar

Semih Bektaş
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Ağu/2011 saat 00:59

eksisozluk aracılığıyla sağolsun bi kaç arkadaş buldum yarın için de.bakalım bir daha ki sefere n'olcak.

çok teşekkür ediyorum burada gösterdiğiniz ilgi için. ben hiç bir alakam olmamasına rağmen bu çocuk için koşturuyorum, eskişehir kan gönüllülerinden biri olarak.

eskiden böyle aktif olmazdı başlıklar, duyarlılık çok ilerledi.
inşallah sizin yada bir yakınızın başınıza bir hastalık falan gelmez, allah korusun olursa da ben duyarlılık gösterir yardım etmeye çalışırım.
SOMA Anısına

Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır