eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

3 Temmuz 2011 Soruşturmaları ve Gözaltılar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 468469470
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2015 saat 07:26
Alıntı yapılan poyraz963

Diego başalamadı. Sakatlıktan çıkmıştı yedekti. Veysel stoper başladı. Nadareviç Veysel hiç yan yana oynamamıştı. Diego gollerden sonra girdi.

http://www.mackolik.com/Match/Default.aspx?id=420571
Yukarı
ankeses Liste gör
Yazar

Adil
Yer: Turkey
  Alıntı ankeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2015 saat 07:56
Bu arada Nadarevic'in bir önceki hafta Ankaragücü maçında 90 dk sahada kaldığını ve başarılı bir oyun çıkardığını hatırlıyorum ben. Şimdi kontrol ettim 2 hafta önceki Karabük maçında da doksan dakika oynamış. O sezon Nadarevic bir sakatlık geçirmişti doğru. Ancak fb maçına ilk 11 çıkmaması ile bu sakatlığın hiç alakası yoktu. İlk 11 çıkmaması tamamen bülent uygun'un anlamsız! kararıdır. O maçı TV'den izlemiştim ve daha kadrolar belli olduğunda takım kadrosunun normal olmadığını düşünmüştüm. bülent uygun gerisini gitsin kime anlatırsa anlatsın. Yeter ki bundan sonra ESES'ten uzak dursun.
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
  Alıntı kagankayra Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2015 saat 10:28
O maç hiç bir tartışmaya meydan vermeyecek şekilde şikelidir. Maç öncesi Saint Yıldırım başta olmak üzere febe yönetimine tesis gezdirilmesinden sahaya yanlış kadro sürülmesine, bir hafta öncesinden Sezer 'e teklif götürülmesinden oyuncuların maç içindeki ruhsuzluğuna kadar her şey bunu kanıtlar. Taraftar bile dönen dolabı anlamış olmalı ki o maç laylaylomla geçti. Febenin tekrar süperlige çıktığımızdan bu yana bizi evimizde yendiği tek lig maçı o maçtır. Bülent Uygun, Halil Ünal, Zafer Tüzün gibi febelilerin dünya döndüğü sürece kulübün kapısından içeri alınmaması gerekir.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 468469470

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır