eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

19 HAZİRAN 2011 - AÇILIŞ VE KUTLAMA

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 293031
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 01:45
tepkiler ve yaklaşım yerine göre doğru ama buradaki insanlar bir şeyi unutmuş."yıl dönümü" kutlaması sezondaki başarılar için değil kulübün kurulduğu tarihi günü yad etmek için yapılıyor.

Halil Ünal burada olsa gelmeye cesaret edeceğini zannetmiyorum.19 Haziran denilen gün sevdamızın kuruluş günüdür,bunu kutlamamızı engelleyecek hiçbir şey olamaz.

ama işin kötüsü şu ana kadar bir organizasyon yok.4 gün kala bir şey yapılacaksa da son 2 yıla nazaran daha sönük olacağını sanıyorum...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 02:11
19 haziran yapılmalı aşkımızı doğu başlarım protestoya
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
€s€s Liste gör
Deneyimli Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı €s€s Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 09:17
Kutlama olurda gelirse yumurtalı bir karşılama yapalım halil başgana...
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 10:23
Alıntı yapılan €s€s

Kutlama olurda gelirse yumurtalı bir karşılama yapalım halil başgana...
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 11:49
Alıntı yapılan EsesLi Onur

normal zaman olsaydı 1 hafta önceden heyecan olurdu neler yapılcak onlar konuşulurdu ama görüyorumki taraftarda da heyecan felan kalmamış gerçekten bu sene yaşanan olaylar çogu kişiyi etkilemiş nasıl etkilemesinki
Bırakın artık şu olayları her şeye mazeret etmeyi. Göztepe senelerdir nasıl kutluyor?

Bu da videosu: http://www.youtube.com/watch?v=l3fHIV8BPgA&feature=share

(Bu seneki kutlamalardan dün kutlanmış sanırım)
Yukarı
eS___eS Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı eS___eS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 11:59
Alıntı yapılan Ati_Kaan

tepkiler ve yaklaşım yerine göre doğru ama buradaki insanlar bir şeyi unutmuş."yıl dönümü" kutlaması sezondaki başarılar için değil kulübün kurulduğu tarihi günü yad etmek için yapılıyor.

Halil Ünal burada olsa gelmeye cesaret edeceğini zannetmiyorum.19 Haziran denilen gün sevdamızın kuruluş günüdür,bunu kutlamamızı engelleyecek hiçbir şey olamaz.

ama işin kötüsü şu ana kadar bir organizasyon yok.4 gün kala bir şey yapılacaksa da son 2 yıla nazaran daha sönük olacağını sanıyorum...

Yazdigina kendin inaniyormusun halil unal burda olsa cesaret edemezmi ogle bi ederki ama taraftar yalanlarina doydu kimse inanmiyacagini biliyor yani murat diride buna ilac olamaz neyse kim neyi kutlarsa kutlasin umrumda degil emegi gecenlerin allahindan bulsunlarrr
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 12:17
ben neye çelişiyorum yahu? hem gelir diyorsun hem de taraftar yalanlarına doğdu..sonuç olarak zaten bir org olsa bile sönük kalacak.
Yukarı
morir26 Liste gör
Deneyimli Yazar

hakan
Yer: eskişehir
  Alıntı morir26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 12:52
24 haziran da kutlanıyor bu sene kutlamalar önemli olan kutlamada yönetime protesto olacak mı bakınız dede de isyan çıkarmış paramı vermiyorlar diye bunun hesabını sormayacakmısınız halil bey ve yönetime ben kutlamada orada olacağım ama yönetimden birisini görür görmez yuhlayacağım istifa edin diye de bağıracağım bu yılda varsın kutlamalar olaylı geçsin olay derken şunu söyleyeyim ben istifa diye bağırınca sözde tribün çocukları tepki verecek olmasıdır
seviyoruz işte var mı diyeceğin
Yukarı
KomsiHomida Liste gör
Yazar

Yasin Karaçam
  Alıntı KomsiHomida Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Haz/2012 saat 13:26
Kutlamalar 24 Haziran Ama Saat KAçta?
O Kupa Bu Şehre GE-LE-CEK
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 293031

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır