eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gol tahmini yarışması yapalım mı?

Cevapla Cevapla Sayfa  <123
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2011 saat 22:43
Alper şeytanın bacağını kırıcak ve Türkiye gündemine oturucak! Başarılar Alper...
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
Yer: Turkey
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 11:42
nadareviç..

ANTİ byzans!!...
Yukarı
batues Liste gör
Yazar

Ömer Şahan
Yer: KIZILCIKLI
  Alıntı batues Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 11:58
Oley saffet Nadareviç :D İçimden çok kuvvetli bir şekilde geçiyor
Senin için Yaşıyor, Senin için Savaşıyoruz ...
Sevdam Büyür Direnince!!

http://twitter.com/#!/naberevlat
Yukarı
özkan k. Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan k.
Yer: eskişehir
  Alıntı özkan k. Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 12:02
Alıntı yapılan yusuf_69

Genelde, bu forumda insanlara laf yetiştirme gibi bir telaşım hiç olmadı. Bana yazılan cevapları okudum geçtim. Cevaba karşı bir cevap ta illa yazayım hevesinde de olmadım. Bu forumun, konu başlığı konusundaki katı tavrını da anlamak mümkün değil..O konu başlığı alakasız, yok yeri yanlış..Ya kardeşim, konu başlığı tutmazsa zaten aşağılara gidiyor oradan da kayboluyor. Nedir yani bu? Farklı bir konu başlığı, foruma farklı bir hava getirir belki? Nedir yani bu yenilikleri eleştirmeler, saçma bulmalar..Katılmazsın o yazılara..olur biter. Forumda olmasına bu kadar tahammülsüzlük niye? geçen bir "nereden nereye.." diye konu başlığı açtık..Vay efendim daha dakkasında 15 yaşında bir abim bana lafını yapıştırdı..İllaki belirli çizgilerde yazılar ve konu başlıkları mı açmamız lazım?

Şimdi abicim, olay şöyle. Bu konuyu sen açarsan tepki alırsın. Ama forumun demirbaşları açarsa "çok yerinde, Clap, iyiki açmışsın" gibi yorumlar yapılır. Depremle yaşamaya alışmak gibi birşey bu tutum.
HaYat BeNi NeDeN YoRuYoSuN...
RealMadrid-Chelsea-Lazio-Dortmund
Yukarı
burjuva2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erkan Özlevbaş
Yer: Eskişehir
  Alıntı burjuva2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2011 saat 13:14
bu macı 2-1 alırız ilk gol ümit karan 2.ci gol sezer atar:)) onların golude kendı kalemıze atarız...
Şampiyon ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <123

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır