eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esder Gençlik Kolları

Cevapla Cevapla
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Esder Gençlik Kolları
    Tarih: 15/Kas/2010 saat 11:18
Esder (Eskişehir Dernekleri Birliği Federasyonu)  2003 yılından beri faaliyet gösteren Eskişehirimizi her türlü ortamda temsil etmeye çalışan Sosyal Yardımlaşma Dayanışma ve Kültür Derneğidir.
Yapılan hizmetlere bakıldığında hatıra ormanları,okullara yardımlar,yoksul insanlara destekler olduğunu görüyoruz.Bunların Esder ismiyle yapılıyor olması hem Eskişehirimize olan sempatiyi arttırmakta hem de Eskişehir insanının yardımsever olduğunu herkese göstermektedir.Organizasyonlara baktığımızda ise şehir dışında birlik olmaya yönelik çabaların olduğunu görüyoruz.Bu da beraberlik duygusunun gelişip Eskişehirli vatandaşların birbirine ulaşmasını kolaylaştıran etmen olmaktadır.
Esder Gençlik Kolları da ; 
Eskişehir sevdalısı gençler tarafından Eskişehir sevdalısı gençlere ulaşıp,birlik olabilmek
adına kurulan bir harekettir.Bu hareketin istediği Eskişehirimizi Türkiye`de hatta Dünya`da en güzel şekilde tanıtmak ve sevdirmektir.Eskişehir ve Eskişehirsporumuzu her ortamda temsil etmek için istekli olan Esder Gençlik kolları tüm fedakarlıkları yapmaya hazır olarak 06.11.2010 tarihinde resmen göreve başlamışlardır.
Esder Gençlik Kollarında görev almak istiyorum,ben de birşeyler yapmak istiyorum diyenler
http://www.esder.biz/esder-134-ESDER_Genclik_Kollari_Yonetimi  irtibat numaralarından birine ulaşabilirler.
NOT: ESDER GENÇLİK KOLLARI 15.11.2010 (BUGÜN) SAAT 17:00 DE KANAL 26 DA KENDİLERİNİ TANITMAK VE NELER YAPACAĞI HAKKINDA KONUŞMAK ÜZERE CANLI YAYINA ÇIKACAKLARDIR...
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
 Cevapla Cevapla

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır