eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

NBA 2010-2011 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2011 saat 23:22
Alıntı yapılan eserkan26

Enes Kanter http://www.nbadraft.net/ sitesinin hazırladığı mock drafta gör 1. sıraya yükselmiş.Bakalım 23 Haziran günü gerçekleştirilecek draft gecesinde Enes kaçıncı sıradan seçilecek.

Not: Bilmeyenler için açıklamak lazım mock draft Nba draftları öncesi yapılan kimin kaçıncı sırada seçileceğini tahmin edildiği ve sıralamaların yapıldığı bir olaydır.Genelde yapılan sıralamalar doğru çıkıyor.

Ayrıca bir Türk basketbolcunun nba draftlarında seçildiği en yüksek sıra 16.sıra.Bu da Hidayet Türkoğluna ait.

ESPN analistcilerinden Fran Fraschilla Enes ile ilggili güzel şeyler yazmış.

FRASCHILLA: “ENES BİR YARIŞMACI”

Öte yandan dünyanın 1 numaralı spor televizyon kanalı ESPN’in saygın basketbol analistlerinden Fran Fraschilla, kanalın internet sitesi espn.com’da Enes Kanter ile ilgili yorumlarda bulundu.

Fraschilla, Enes’in kendi yaş grubunda Avrupa’da, 2010 yılında MVP seçildiği ve 34 sayıyla Dirk Nowitzki’ye ait 12 yıllık sayı rekorunu kırdığı Nike Hoop Summit’te ve hatta tek bir resmi maçta bile yer almamasına rağmen son NCAA finalisti Kentucky Üniversitesi’nde en iyi isimlerin başında geldiğini belirtirken, Enes’in 2.10’luk boyu ve yüzde 5.9’luk vücut yağ oranı ile sahip olduğu 117 kiloluk iri cüssesi ile 2011 draftına girecek oyuncular arasında en etkileyici fiziksel özelliklere sahip oyuncu olduğunu ifade etti.

Frashilla yazısında şunları kaydetti: “Enes tam bir yarışmacı. Savaşmaktan asla vazgeçmiyor. NBA takımları onu bir power forvet prototipi olarak görse de o pivot pozisyonunda da oynayabilecek vasıflara sahip.   Ben onu hep All-Star pivot Al Horford’a benzetiyorum. Hatta Enes’in potansiyeli Al Horford’a göre çok daha fazla”.

NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 05:47
Dallas serinin 6.maçını 105-95 alarak şampiyon oldu. MVP ise Dallas'ın Alman yıldızı Dirk Nowitzki oldu.Böylece 2006'da 2-0 öndeyken 4-2 yenildikleri finalin rövanşını 2-1 geriden gelerek 3 maç üst üste kazanarak aldılar. Bu seride Dallas tecrübe ve takım oyunu olarak Miami'yi adeta parkeden sildi.
Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 09:21
vay be dallas büyük süprizyaptı bu sene. ben dün gece maçı seyrediyordum ilk yarı biteeken miami öndeydi ve novitzki çok kötü oynuyodu ve miami kazanacak diye uyudumve izledmedim amçı :(
keşke devam edip dallasın şampiyonluğunu canlı izleseydim
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 11:34
ve kaybedenler klübü şampiyon tebrikler dallas tebrikler nowitzki sonuna kadar haketmişlerdi artık kaybedeler klübünün üyeleri değiller.
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
montana26 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı montana26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 11:42
Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

playoff finallerinden sonra konuşalım abi ben süpürülmeyeceğine kesin gözüyle bakıyorum Wink

hadi bakalım şansınız bol olsun dallasçılar..
WinkWinkForza Dallas...Clap
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 12:25
bende ilk çeyreği izleyip , uykusuzluğa daha fazla dayanamayıp yatmıştım.Şimdi devamını izlicem.

İzlemek isteyenleriçin : http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=ntvspor&seekTime=13-06-2011 03:00
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 16:00
Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

playoff finallerinden sonra konuşalım abi ben süpürülmeyeceğine kesin gözüyle bakıyorum Wink

Go Mavs Furkan WinkWink
Yukarı
escosi Liste gör
Yazar

YUSUF SEV
  Alıntı escosi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Haz/2011 saat 18:23
Alıntı yapılan larss0n26

Alıntı yapılan montana26

Alıntı yapılan escosi

Alıntı yapılan larss0n26

Go Mavs Furkan WinkWink
var ya miami hem iddaa'da yaktın hem burda yazıklar olsun..( dallasçıları tebrik ederim )
gEcEmDe gÜnDüZüMdE TeKsİn Es Es'İm
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Haz/2011 saat 06:54
Cekismeli bir final serisi oldu, oyle ki Houston Rockets ve New York Knicks arasinda oynanan 1994 final serisinden sonra ilk defa bir final serisinde bir takim digerine serinin hicbir macinda 10 sayidan fazla bir farkla ustunluk kuramadi.
**
Bir ilginc istatistik de su ki ilk NBA sampiyonlugunu kazanan son 6 takimin tumu de serinin sampiyonu belirleme potansiyeli olan ilk macini kazanmislar (bir baska ifade ile sampiyonluklarini bir sonraki maca ertelememisler). Bu takimlar sirasi ile Washington Bullets (1978), Chicago Bulls (1991), Houston Rockets (1994), San Antonio Spurs (1999), Miami Heat (2006) ve Dallas Mavericks (2011).
**
Mete
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı champions26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Kas/2011 saat 11:03

NBA'de lokavt sorunu bitti... Amerikan Basketbol Ligi'nin 25 Aralık'ta başlaması bekleniyor...

Türkiye Ligi'nde NBA patentli oyuncuları bulunan takımlardan en çok Beşiktaş'ın bu durumdan olumsuz etkilenmesi bekleniyor.

Kadrosunda Deron Williams ve Semih Erden'i bulunduran Siyah-Beyazlı takım son olarak LA Lakers'tan Lamar Odom ile anlaşmaya varmıştı.

Beko Basketbol Ligi temsilcilerinden ayrılacak isimler şöyle:

Beşiktaş

Deron Williams

Semih Erden

Galatasaray

Zaza Pachulia

Fenerbahçe

Thabo Sefolosha

Türk Telekom Efes Pilsen

Mehmet Okur

Efes Pilsen

Ersan İlyasova'nın durumu belli değil

Sasha Vujacic

http://spor.milliyet.com.tr/nba-de-lokavt-sorunu-bitti/spor/spordetay/26.11.2011/1467744/default.htm

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 171819

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır