eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ankaragücü taraftarı maça alınmayacak

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
REDBLACK26ES Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı REDBLACK26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 22:28
ES ES imize kim bulaşmaya kalkışmışsa ya da bunu aklından geçirmişse iflah olmamıştır olmayacaktırda.Hallleri ortadadır.

Afyon - Aydın - Altay - Ksk - Karagümrük - Mordu - Kocaeli - Sakarya - Göztepe - nalları dikenler

Ankaragücü - Bursa sıradakiler. Yakın zamanda bunlarda dibi boylayacaklardır.
TOPÇU değil FUTBOLCU
Yukarı
turkuaz026es Liste gör
Deneyimli Yazar

ali
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı turkuaz026es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2010 saat 22:36
Alıntı yapılan grk26es

Alıntı yapılan kayılı

ankara türkiyenin başkenti. böyle bir kente anakaragücü yönetimi ve taraftarı hiç yakışmıyor. yıllardan beri yönetim binlerce kişiye bedava bilet verir. maça hırpani giyimli, alkollü, uyuşturuculu taraftarı gelir. kavga edecek adam ararlar.

bunların yüzünden ankara halkı ankaragücünden soğumuştur.

1986'dan beri ankarada yaşarım ve ankaragücünü belki de bu yüzden hiç sevmem.

ankaragücü yönetimi ve taraftarı ankaragücünün  türkiyenin başkentinin takımı  olduğunun farkına varması ve buna uygun davranması gerekir. 

Aynen katılıyorum. Var olmaları bana göre Türk futboluna pek bişey katmıyor. 23 senedir Ankaradayım taraftarıyla yönetimiyle camiasıyla hiç sevmediğim kulüptür. Ama Gençlerbirliği Bu başkentte çok yakışıyor. Ama Taraftarı yok. Yıllardır Başkentte yaşayan biri olarak Sempatiyle baktığım Renkdaşımız Gençlerbirliğini A.Gücünden kat be kat seviyorum...
Ve benim Gözümde Tek başkent Takımı Gençlerbirliği'dir.
benimde ankaralı arkadaşlarım var sizin gibi aynısını düşünüyolar hiç sevmediklerini dile getiriyolar onlarda bizim takımımız gençlerbirliği diyolar hepside a.gücünü düşmesini istiyolar inşallah düşerler
nerde var böyle candan kalpler
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 151617

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır